Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Som homosexuál?

08. 09. 2014 v 14:56Off-line Anonym
Dobrý deň,
som so svojou ženou 13 rokov a posledné 2 roky pociťujem, že ma láka sex s mužom. Necítim sa byť homosexuál, vlastne okrem toho, aby ma nejaký muž uspokojil análne, bez ostatných vecí okolo sexu, nič iné nechcem. Neviem si predstaviť milovať muža a žiť s ním, lebo to ani nechcem a necítim tak. So svojou ženou som šťastný a mám super sex, ale mám sem tam fantáziu, že mi to robí nejaký muž. Muži ma nepriťahujú, ale ak ide nejaký muž po ulici, viem povedať či je pekný a že keby to už malo prísť, tak s ním by som si to vedel predstaviť. Celkovo sa neviem ani odhodlať k sexu s mužom v reálnom živote. Znamená moja fantázia, že sa u mňa prejavuje homosexualita v 35 rokoch? Bojím sa to vyskúšať, že čo ak by ma to premohlo, aj keď to tak nepociťujem.
08. 09. 2014 v 15:39Off-line comrade  (39/195/102)
Já si myslím, že tyto touhy má občas každý heterosexuál, jenom se o tom mezi nimi nesmí mluvit.
08. 09. 2014 v 15:46Off-line Keriim  (63/187/95)
Všechno se má zkusit když je na to chuť, pokud ti nestačí robertek a chceš to od chlapa je to na pováženou :-)
09. 09. 2014 v 07:58Off-line Anonym
Naozaj to pociťuje občas každý hetero? Nehovorím, že mi nestačí vibrátor, lebo manželka mi to robila, ale keďže to bolo prvý krát, tak som nebol úplne v pohode, ale nebolo to nepríjemné. Ja aj viem, že to nemusím v živote s chlapom urobiť. Iba neviem, prečo je vo fantázii muž?
09. 09. 2014 v 08:32Off-line onlip  (61/180/84)
Můj kluk se mnou vstoupil do těchto vod ve svých 34 letech. Do té doby byl - aspoň podle vnějších znaků, včetně dlouholetého vztahu s dívkou - hetero. Závěr z toho vyvoď sám.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2014 v 09:23Off-line 18xxx20  (35/177/69)
Pozdní uvědomění... A s postupujícím časem si toho budeš uvědomovat čím dál více... Celkem standardní případ...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
09. 09. 2014 v 09:35Off-line Anonym
18xxx20 ty si odborník - sexuológ? V reále si to vôbec neviem predstaviť a ani to nechcem, akože bozkávať sa s mužom, robiť si navzájom orál alebo nedajbože hladkať sa, to vôbec. A prísť domov a aby tam bol muž, asi by sa mi tam ani nechcelo. Mňa moja žena vzrušuje a nehovorím si ako gayovia, že síce môžem to urobiť, ale nie je to ono. Práve naopak, sex s mojou ženou je super a toho by som sa nechcel vzdať, ani jej. A ani na ten análny sex nemyslím stále. Za 2 roky ma to napadlo cca 10 krát. Teraz to asi 3 mesiace vôbec nepociťujem, že by som to chcel, myslím ten anál. So ženou sme počas tohto obdobia mali sex takmer každý deň a niekedy aj 3krát. Ja potrebujem naozaj nejaký nezaujatý názor alebo skúsenosť a nie, aby si sa mi snažil nahovoriť, že som gay, keď to tak necítim. A anál je veľmi erotogénna zóna pre mužov homo aj hetero. Len prečo je vo fantázii muž keď v reále ho nechcem?
09. 09. 2014 v 10:43Off-line 18xxx20  (35/177/69)
Nejsem, na fórech a v poradnách (českých a francouzských) se pohybuji už 10 let a podobných případů jsem viděl už desítky, né li stovky...
Fakt že ve fantazii je muž a v reálu ho nechceš jen potvrzuje co říkám... Existuje u tebe určitý typ přitažlivosti, který tvoje vědomí potlačuje, ale v podvědomí tu prostě je. A je jen otázka času kdy to podvědomí bude silnější...
A nikdo tě nepřesvědčuje že jsi gay, když už, tak bisexuál.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 09. 2014 v 11:12Off-line Anonym
Ale to nie je tak, že to moje vedomie potlačuje, lebo som o tom povedal manželke a bavíme sa o tom normálne a podržala ma, že ak to tak bude, nedá sa s tým nič robiť. Povedala, aby som to vyskúšal, a kľudne som aj mohol, ale zrazu som si povedal, že to nechcem, že ma muž nepriťahuje a cúvol som, lebo som necítil, že by som to chcel urobiť. Zrazu mi to prišlo, že čo to vlastne mám urobiť? Že som sa musel zblázniť, keď ma vôbec niečo také napadlo. Nehovorím, že nemáš pravdu, ale to tak jednoducho necítim a nebojujem so sebou. Som presvedčený podvedome, že som hotero, len niekedy ma premôže taká pochybnosť a potom to zase rýchlo odíde.
09. 09. 2014 v 12:46On-line Insomniac81  (42/180/85)
Můžeš zůstat v klidu, rozhodně gay nejsi. Gay bys byl, pokud bys cítil, že sex s manželkou ( a celkově sex s opačným pohlavím) je nad tvoje síly, že si přitom představuješ místo ženy chlapa apod. Odborníci by Tě označili za heterosexuála s bisexuálním chováním. I kdybys vyzkoušel sex s chlapem, tak se nemusíš obávat, že když do Tebe chlap párkrát zasune, tak hned budeš gay a rozvedeš se. Spousta hetero takto experimentuje. Znám osobně jednoho chlapa, je mu 34 let, z toho 10 let ženatý. Nikdy s chlapem nic neměl. Zhruba před rokem mu jeho kamarádka prováděla orální sex a přitom mu vsunula prsty do konečníku a jeho to vzrušilo. Od té doby se občas nechá o****t od chlapa.
09. 09. 2014 v 13:19Off-line Bery  (30/-/-)
Tomu se říká heteroflexibilita. :)

Sexualita je fakt komplikovaná. Můžeš to brát i tak, že má dvě složky - romantickou a sexuální. Ty dvě složky spolu nemusí souviset, někdo se může zamilovat do obou pohlaví, někdo jen do jednoho, někdo do žádného. Někdo může mít sex s oběma, jedním, nebo žádným pohlavím. A tak různě se to může prolínat. Na tom není vůbec nic špatného.
09. 09. 2014 v 17:21Off-line Keriim  (63/187/95)
Názory tady jsou velice rozumné, zkus to a sám uvidíš, mne už dobrých 20 let lákají chlapi více než ženy,
09. 09. 2014 v 18:38Off-line onlip  (61/180/84)
Bery: Když jsem potřeboval vysvětlit hetero kamarádovi, jak svět vidím, udělal jsem mu na průhledných soustředných kotoučích graf se třemi složkami - erotickou, emocionální a mravní. Ať tak či onak, máš pravdu, mlátí se to tam tvrdě. Navíc se poměry esencí mění s životní situací. A do toho jiná perspektiva - každý v sobě máme ženskou i mužskou složku a život je dobrý, když jsou v souladu. Co z toho pro sebe vyvodíme, to už je na každém.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2014 v 19:15Off-line Matthewko  (28/182/85)
Anonym: fantázia a skutočnosť majú véééélmi daleko od seba:)
09. 09. 2014 v 19:16Off-line Matthewko  (28/182/85)
Ale možno si bisex
12. 09. 2014 v 09:43Off-line Anonym
Ďakujem za všetky komentáre. Ujasnil som si, že je to fakt iba fantázia a o nič iné nejde. V reále ma to vôbec neláka vyskúšať. Som hetero.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 09. 2014 v 13:09Off-line Matthewko  (28/182/85)
Tak fajn máš v tom jasno to je dobre:)
15. 09. 2014 v 13:11Off-line Keriim  (63/187/95)
Stejně jednou do toho spadneš
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 09. 2014 v 10:14Off-line Anonym
Uzvazne: to ani nie, manželka mi pohľadala túto stránku a napísali sme sem spolu, lebo vraj by mi názory ľudí, ktorí prešli niečim takým pomohli. Pozerali a čítali sme so ženou veľa o tom, lebo hlavne ona chcela mať jasno, či má so mnou ostať a ja cítim a som presvedčený, že som hetero. Pocit, že som gay som nemal ani raz.
Keriim: ako si napísal, "robertek" so ženou mi úplne stačí a nechcem viac, takže tvoj názor, že určite do toho spadnem, nezdieľam. Nie každý, kto má chuť na anál, je gay, to mám potvrdené od urológa a sexuológa. Ty už 20 rokov dávaš prednosť chlapom, ja dám prednosť vždy len žene.
Ďakujem svojej milovanej žene, že je so mnou a miluje ma tak veľmi, ako milujem ja ju a že keď som jej povedal, na čo mám chuť, nezbalila sa a neodišla, ale pochopila ma. Milujem ťa, Zlato.
16. 09. 2014 v 18:04Off-line Keriim  (63/187/95)
Ti gratuluji a přeji ti aby to skutečně napořád vydrželo :-)
23. 04. 2020 v 22:33Off-line Jerryblu64  (23/190/95)
Nikdo není 100% hetero, vždy u každého najdeš něco, byť sebemenší blbost, která se ti bude takovým divný způsobem líbit. Upřímně si s tvou ženou o tom promluv, a třeba když se "svěříš", tak to přejde. Občas to tak bývá. Určitě jinak existují nějaké protézy, strap on nebo tak nějak se tomu říká. Zkuste si společně vyzkoušet něco nového, kdo ví, třeba to dopadne tak, že se to ve výsledku nebude ani jedné straně líbit a necháte toho nadobro. A nebo taky ne. :D PS: Klíč k úspěchu je komunikace a upřímnost :DD
23. 04. 2020 v 23:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Je to 6 let starý, ten už je dávno rozvedený a řádí na gayseznamce pod nikem Nenasytná p***l :D hm... a nebo se s tou utajenou touhou popral a je nyní předseda Ligy na obranu tradiční rodiny :D
24. 04. 2020 v 19:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo to je další možnost, nebyl by první takovej... tak doufám, že manželce přitáhne domů nějakou hezkou pohlavní chorobu -_-
24. 04. 2020 v 20:47Off-line werex  (31/-/-)
A manželce pak vysvětlí, že to chytil ze záchodového prkénka na veřejném WC.
25. 04. 2020 v 12:49Off-line pear  (103/-/-)
Zkrátka máš takové fantazie a chutě. To z tebe nedělá nikoho jiného než kým jsi. Nemusíš se někam škatulkovat. To je příčina všech těchto sexuálně orientačních problémů. Kdyby se lidi neškatulkovali, tyhle problémy by neexistovali.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload