Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Krvácení při sexu

08. 09. 2014 v 23:54Off-line Anonym
Ahoj, vim ze spousta lidi to nema rado kdyz se řeší takovyhle hovadiny. Ale nebudu to okecavat, nevim na koho se obrátit tak píšu sem.
Skoro pokazde při sexu at to bylo s mým prvnim nebo druhym klukem kdzy jsem zkousel byt pasivni, tak kdyz se dostaval kluk do mě, myslim vic do hloubky, citil jsem uvnitř nepříjemný tlak a bolest. Posledně to bylo docela nepříjemne protoze jsme docela kaslali na nejakou předehru a pak jsem se byl umýt a dokonce mi tekla trochu krev. Myslite ze tu bolest zpusobuji třeba hemeroidy? nebo jine onemocnění.?
09. 09. 2014 v 00:06Off-line igy  (38/173/81)
Ano. Běž ke gastroenterologovi. A vůbec se nestyď říct tam přesně tohle. Jsou to profesionálové.
09. 09. 2014 v 00:20Off-line Titan24  (30/168/56)
Tak to snad musíš vědět sám, jestli máš hemeroidy, nebo ne. Jdi si ho vyšetřit k doktorovi, abys věděl na čem si. A kdybys ho měl zdravý, tak to možná bude velikostí přirození těch, co ho do tebe strkají, nebo tím, že to není vagína a tudíž to není přirozené, je tedy logické, že ti to přijde nepříjemné
09. 09. 2014 v 15:10Off-line goodboy1997  (93/-/-)
Ahoj :)
nenapsal jsi zde, zda používáte nějaký gel nebo krém. :)
Jestli ano, tak je možné, že při vniknutí dochází k perforaci střev (malé oděrky na stěně sliznice-střeva). Zkus, aby nepronikal tak hluboko. :) Pokud to nepomůže, tak si zajdi k lékaři. :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload