Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Homosexuálové dřív či pozdějš nebudou!

25. 09. 2014 v 17:32Off-line Anonym
Islám se šíří rychleji a rychleji.
Z výzkumu vyšlo, že k udržení jedné kultury více jak 25 let musí být porodnost vyšší než 2,11 dítěte na rodinu. Žádná kultura se nedokáže udržet s 1.9 dítětem na rodinu.
Německo = 1,3
Česko = 1,4
Itálie = 1,2
MUSLIMOVÉ = 9,2 DĚTÍ NA RODINU!
Porodnost Evropské unie celkově = 1,38
Tudíž evropská kultura vymírá.
Od roku 1990 tvoří 90% imigrantů muslimové
-V roce 2027 bude jeden z pěti Francouzů muslim!
-Nizozemsko = 50% novorozenců tvoří muslimové!
-V rusku je každý pátý muslim
-Německá vláda uvedla, že se z této spirály vybočit nedá a v roce 2050 se Německo stane islámickým státem!
-Muamar Kadáfí řekl: Nepotřebujeme zbraně, teroristy, našich 50 milionů a více změní Evropu v islámský kontinet!
-Co teprv ČR? Všude samé měšity! Přestaňte se neustále utišovat, že k tomu nedojde, když už k tomu dochází! Musíme začít se rozmnožovat! Takže zatnout zuby najít si holku a udělat co nejvíce dětí třeba i jako cikáni, protože je to za potřebí! Nebo snad opravdu chcete, aby vaše třeba i adoptované děti či vaše vnoučata měli žít v islámském státě! Dost utěšování a hup na věc!
25. 09. 2014 v 17:37Off-line rosju  (53/170/78)
Ať žijí katastrofické scénáře.
Souhlasím - 36   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
25. 09. 2014 v 17:51Off-line comrade  (39/195/102)
Mě by spíš zajímalo, když si vezme muslim Češku a narodí se jim holčička, jestli ta bude mít potřebu chodit celé dně po ulici zahalená.

Jinak my samozřejmě žádné muslimy sem přijímat nemusíme.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 09. 2014 v 18:58Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Co je to zase za nesmysly? Nejvyšší porodnost v nějaké zemi je okolo 7 dětí na ženu (do toho je ale potřeba započítat i mnohem větší dětskou úmrtnost a kratší délku života), přičemž mezi zeměmi s nejvyšší porodností na světě jsou i křesťanské (nejen) africké země jako Burundi, Uganda, Východní Timor, Demokratická republika Kongo, Libérie, Angola, Malawi, Zambie atp.

Tak by mě teda zajímalo, jak mohou muslimové jako celek dosáhnout vyšší porodnosti, než jaká je v zemích s nejvyššími hodnotami na světě. A i vzhledem k tomu, že existují většinově muslimské země jako Írán, Uzbekistán, Albánie nebo Ázerbájdžán, kde je porodnost nižší než 2 děti na ženu, tak to trochu nedává smysl. Aneb ať žije slepá nenávist bez snahy zjistit si pár základních faktů :)

Pokud se chce někdo strašit podobnými nesmysly, tak ať si nejdřív prostuduje alespoň přiložený odkaz, ať není za úplného blbce.

en.wikipedia.org/wiki/List_of_sovereign_states_and_dependent_ter***ories_by_fertility_rate

Zbytek nesmyslů bez komentáře, nemám čas se podobnými blbostmi zabývat, byť by nebyl problém cokoliv z toho jednoduše vyvrátit.
Souhlasím - 16   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 09. 2014 v 19:36Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Spíš nevím, jak to souvisí s jménem tohoto topicu..
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 09. 2014 v 19:51Off-line THX1188  (40/183/90)
Hned jdeme s mužem na to, ulovíme nějakou kolemjdoucí a naděláme si dětí na tři životy, však on se o to někdo postará...
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 09. 2014 v 19:53Off-line tommy89  (34/184/83)
Snáď doplnia regály s homosexuálčatami
25. 09. 2014 v 20:24Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Sonicboom: Autor si zřejmě po vzoru pana Ahmadínežáda myslí, že v muslimských zemích žádní homosexuálové nežijí :)
25. 09. 2014 v 21:54Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Jirazek:

To je samozřejmě nesmysl. Demografie je naprosto nevyzpytatelná a může fungovat různě. Teď se rodí méně dětí, ale za 15 let to může být úplně jinak. Veškeré pokusy o předpovědi jak to bude za 50 nebo 100 let jsou v tomhle směru ničím nepodloženým věštěním. Tak třeba USA: Ve 30. letech minulého století byla porodnost na úrovni 2 dětí na ženu, což není o moc více než dnes. A v 50. - 60. letech to zase bylo přes 3 a blížilo se ke 4. Stejně tak tomu bylo u nás v Československu, kde skokově narostla porodnost v 70. a 80. letech (4 děti tehdy byly vcelku normální - oba moji rodiče mají tři sourozence).

Jinak celosvětová průměrná porodnost klesla (podle dat OSN) od roku 1950 z 4,97 na 2,53 v roce 2010.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 09. 2014 v 22:19Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Částečně musím souhlasit s Mychajlo90, tady se pletou jablka a hrušky dohromady..Problém imigrace není v imigrantech, ale v tom, jak jsme (ne)schopni nastavit jistá pravidla..o pružnosti reagovat ani nemluvě..ale to spílej těm sluníčkářům :D
25. 09. 2014 v 22:35Off-line comrade  (39/195/102)
Nehádejte se, jakou politiku jste si zvolili, taková bude.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 09. 2014 v 22:36Off-line THX1188  (40/183/90)
A ty si nevolil, takže jsi z obliga, že? facepalm!
25. 09. 2014 v 22:38Off-line comrade  (39/195/102)
THX: Jistěže jo, ale my jsme mimo, nikdo nás nechce ....
25. 09. 2014 v 22:39Off-line THX1188  (40/183/90)
:DDDDD to je dobrý tohle .) a nemáš pravdu...takovej pěknej tmavej...jsem jich viděl .)
25. 09. 2014 v 22:41Off-line comrade  (39/195/102)
Kdo tmavý? :o
25. 09. 2014 v 22:46Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Co to zas meleš THX1188? Co je špatného na to, že by
nevolil?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 09. 2014 v 22:49Off-line THX1188  (40/183/90)
Sonicboom : Co? přesně toto..........."jakou politiku jste si zvolili, taková bude."...protože my jsme si to zvolili, ne oni...
25. 09. 2014 v 22:51Off-line Sonicboom  (61/173/-)
A ty si nevolil, takže jsi z obliga, že? facepalm! Tohle myslim, nebo blbe chapu
25. 09. 2014 v 22:52Off-line THX1188  (40/183/90)
To je reakce na to výše....co jako?
Vy jste si to zvolili...takže vám to paří...
My jsme si to nezvolili, takže vám to patří dvojnásob...
25. 09. 2014 v 22:54Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Jako, že tomu asi nerozumim,
25. 09. 2014 v 22:54Off-line comrade  (39/195/102)
Kvůli mně se chlapci hádat nemusíte. :) Vy jste si zvolili blbě, já dobře. :)
25. 09. 2014 v 22:58Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Jo, tak pochopil..proč by měl člověk někoho volit?
25. 09. 2014 v 22:59Off-line THX1188  (40/183/90)
To jistě nemusí, je to jeho právo, pak je, ale na pováženou, aby užíval takových výroků...z mého pohledu.
25. 09. 2014 v 23:01Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Proč by nemohl? Třeba nenašel koho volit..
25. 09. 2014 v 23:02Off-line THX1188  (40/183/90)
Přírůstek obyvatel asi přímo ne, ale s imigrační politikou, která je nedílnou součástí tohoto tématu jistě ano...

Soni: třeba ne, ale nebudu se tu o to přít, nepatří to sem.Jen jsem reagoval na, pro mě, nevhodný výrok.
25. 09. 2014 v 23:41Off-line sid_6  (36/182/66)
Hele pane autore, za prvé nevím proč napíšeš téma odlišné od otázky, co? A za druhé tě můžu ujistit, že homosexuálové(píšu to kvůli tobě dlouze, abys pochopil) prostě buzíci tu budou vždy(i mezi věřícími v islám neboli muslimy), at chceš nebo ne, protože homosexualita je v přírodě přirozená a bude tu vždy, at si to budeš přát a nebo ne, takže ti nezbývá nic jiného, než se smířit se stavem současných věcí:) A mimochodem statistiky podle mě nehrajou žádnou roli v přírustku buzerantů a nebo i muslimů. Představ si, že i v komunitě přistěhovalých Arabů se najde ateista a nikdo mu to nevymluví a stejně tak se tam najde i gay a taky mu to nikdo nevymluví. Kapiš to čéče?!
26. 09. 2014 v 16:15Off-line densiel  (26/171/66)
Autor to co se děje popsal trošku víc katastroficky :D každopádně to, že náš muslimové všechny přerostou to se ví už dávno :D naštěstí tu máme Američany, kteří tam teďka rozpoutali válku tak snad je vyvražděj a dají evropě pokoj, navíc všechny příspěvky na demnou tomu že nás arabové chtějí obsadit snad vůbec nevěří, ale to je každého věc, uvidíme co ukáže čas, každopádně se našli dokumenty kde je popsaný obsazený evropy. Určitě je pravda, že nás muslimové chtěji obsadit, ale homosexuálové se budou rodit stále.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 09. 2014 v 19:02Off-line Titan24  (30/168/56)
Autor má v lecčems pravdu. Sdílím jeho strach z islámu. Vždyť už dnes je nejčastějším jménem v Norsku a Velké B***ánii (čtete dobře) Muhammad (Mohamed)!!!! To už není legrace. Faktem je, že pokud EU nezmění svoji imigrační politiku a nezačne vidět islám jako vážnou hrozbu, tak je s naší vyspělou civilizací vážně konec, protože islám není ani tak náboženství jako spíše ideologie, zcela srovnatelná s nacismem, jen vražednější a bezohlednější. :(
26. 09. 2014 v 19:33Off-line Umbaros  (33/180/75)
Bezkonkurenčně nejlepší blábol, který jsem měl dneska tu možnost číst. A i kdyby to byla pravda, než se tohle stane, tak já pravděpodobně už budu dávno ležet v hrobě :D
27. 09. 2014 v 00:01Off-line sid_6  (36/182/66)
Titan24 : Můžeš mi předložit nějáký důvěryhodný zdroj informací o tom jméně(v češtině)? A prej je islám mírumilovné náboženství stejně jako třeba judaismus. Vždyt Židi vraždí své sousedy ve jménu svého náboženství stejně jako Arabové. Co mi na to povíš?
27. 09. 2014 v 00:48Off-line Titan24  (30/168/56)
Že islám ve své podstatě vůbec mírumilovný není. Žena v islámu nemá žádná práva, je brána jako méněcenná bytost. Myšlení je středověké. Jejich prorok byl lupič, vrah a nejspíše i pedofil.
28. 09. 2014 v 19:35Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Titan24: Taky by mě zajímal věrohodný zdroj téhle informace. A rozhodně to není třeba The Sun :)

Ad zbytek. Muslimů je 1,5 miliardy ve mnoha zemích, které jsou od sebe obrovsky kulturně odlišné, takže opět. Srovnávat všechny ve dvou větách je hodně hloupé.

Kontrolní otázka pro místní "znalce". Jestlipak vůbec víte, která muslimská země je populačně největší? Jedná se - velké překvapení - o Indonésii :) Kolikrát jste slyšeli o extremistech z Indonésie?

Mimochodem ad diskriminace žen. Proč tedy měly čtyři z pěti největších muslimských zemí na světě na pozici premiéra nebo prezidenta ženu? (Indonésie, Pákistán, B**gladéš a Turecko. V současnosti má prezidentku třeba Kosovo) Kdy byla žena na podobné pozici v civilizované ČR? Nikdy!

V tomhle kontextu si vždy vzpomenu na oficiální ruskojazyčný vládní časopis pro turisty, kterým jsem dostal před cestou do Uzbekistánu na velvyslanectví. Na jedné z fotografií byla dívka v minisukni a tričku s popiskem "taškentskaja děvuška" :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 09. 2014 v 23:35Off-line gargamel  (37/182/74)
Stejně jako dřív či později nebudou existovat lidé. Příroda nás zahubí dříve než mi zahubíme jí :)
28. 09. 2014 v 23:37Off-line Titan24  (30/168/56)
Islám je jako nacismus. To, že většina je umírněných znamená, že drží hubu a krok a tiše podporuje radikály. Proč se říká islámský fundamentalismus? Víte, co znamená fundament? Základní článek. A ti, kdož jsou fundamentalisté, jsou vlastně nejortodoxnější muslimové, kteří žijou a řídí se striktně podle Koránu. Islám je opravdu natolik vzdálen našemu myšlení a obecně hodnotám západní civilizace, že by svět nebyl ochuzen, kdyby byli všichni muslimové vyhlazeni. To oni totiž chtějí udělat s námi. Boko Haram, Islámský stát, to jsou organizace, které jdou ve šlépějích Mohammeda a přejí si naší porážku a otročení v jejich superstátě. A víte, že většina Němců za 2.světové války podporovala nacisty? Tehdá by jste také tvrdili, že nacisté mají právo na uskutečňování svých názorů a myšlenek v jakémkoliv státě? Je to úplně stejné. Dokud ve státě nemají moc a jsou v menšině, tak je společnost může držet na uzdě. Jenže oni jsou časovanou bombou. NSDAP byla také nejprve malá bezvýznamná strana s minimální podporou..stejně jak SDP. Hitler a Henlein byli považováni za neškodné blázny a pomatence. Jenže jak rostli na síle, dostali se k moci...začal teror. Pošlapávání zákl. lidských práv, vraždy apod. A víte jaké náboženství bylo Hitlerovi a nacistům nejsympatičtější? Islám. Dokonce měli v SS muslimskou jednotku. Muslimové souhlasí s tím, aby byli vyhlazeni Židé, mají to v Koránu... Jenže dnešní multi-kulti humanitní společnost šíleně podceňuje nebezpečí islámských imigrantů. Většina Afričanů (Sev. Afrika - muslimské státy) tu nechce pracovat, ale jen evropské státy vysávat na dávkách a podporách. Pak se začnou hlásit o svá práva. Ve Francii a B***ánii už jsou dneska Sharia Zones, kde je ten jejich středověk nad místní jurisdikcí :( Když se cítí uraženi na cti, řežou hlavy a zapalují auta!! Takovou Evropu já nechci!! Je to fakt na dost dlouho to tady vysvětlovat, proč nesnáším islám a v této věci má náš prezident naprostou pravdu....Islámský (funda)mentalismus je největší nebezpečí naší doby. A já bych šel ještě dál - Islám samotný, je nebezpečná ideologie, využívající víru k pošlapávání lidských práv, jelikož jejich společnost a kultura má hodně daleko do naší civilizace, kde funguje svoboda vyznání a základní lidská práva.
29. 09. 2014 v 00:01Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Mychajlo90: A mě to zas nedá:)
Já si myslím, že každý člověk, který má jen byť oči otevřené ví, že muslim nežije jen na Arabském poloostrově a pokud napíše v podobném tématu islám, tak myslí zejména problémy s ním spojené v Evropě..Kdyby měl psát člověl v každé větě všechnno co nemyslí, tak bychom tu nedělali nic jiného..ale teď k tématu.
Zmiňuješ, jak jsou muslimové rozdílní doslova, " Muslimů je 1,5 miliardy ve mnoha zemích, které jsou od sebe obrovsky kulturně odlišné, takže opět. Srovnávat všechny ve dvou větách je hodně hloupé.", ale pak si trošku protiřečíš a píšeš "Mimochodem ad diskriminace žen. Proč tedy měly čtyři z pěti největších muslimských zemí na světě na pozici premiéra nebo prezidenta ženu? (Indonésie, Pákistán, B**gladéš a Turecko."
Na jednu stranu píšeš, jak jsou rozdílní, ale pak si záměrně vytáhneš to, co se ti hodí a problémy práv žen v jiné části muslimského světa tě nechávají klidným? Děláš to, co jsi k***izoval v jiném topicu..vybíráš co se ti hodí..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2014 v 00:18Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Sonicboom:

"Na jednu stranu píšeš, jak jsou rozdílní, ale pak si záměrně vytáhneš to, co se ti hodí a problémy práv žen v jiné části muslimského světa tě nechávají klidným?"

To rozhodně netvrdím, jenom jsem tím chtěl poukázat na to, že mluvit o tom, že "Žena v islámu nemá žádná práva, je brána jako méněcenná bytost" je dost hrubé zjednodušení, které zkrátka neodpovídá realitě. Nic míň a nic víc. Rozhodně si nemyslím, že si vybírám jen to co se mi hodí, od toho máme jiné experty (třeba náš pan prezident, který "hrdinně" mluví o "zlých" muslimech kdekoliv může, ale pak schválí dodávky zbraní Kurdům nebo nadšeně podporuje nedemokratické režimy jako je třeba - pochopitelně muslimský - Ázérbájdžán :))

"každý člověk, který má jen byť oči otevřené ví, že muslim nežije jen na Arabském poloostrově a pokud napíše v podobném tématu islám, tak myslí zejména problémy s ním spojené v Evropě"

Tak o tom právě nejsem přesvědčen. Většina lidí o tom ví prd a plácá naučené fráze a floskule. Kdykoliv se mluví obecně o "islámu", tak velké množství lidí mluví jen o arabských zemích nebo Afghánistánu, což není zdaleka ani polovina světové populace muslimů. Zbytek jako by neexistoval (přitom kolik lidí jezdí na dovolenou třeba do Turecka nebo arabského Tuniska, které jsou diametrálně odlišné od toho, co si prakticky každý pod slovy "muslimská země" představí).

A problémy v Evropě. Ono také záleží kde a kolik je to lidí. Neschvaluji žádný extremismus a rozhodně souhlasím s tím, že se proti němu musí bojovat všemi prostředky, ale musí to jít na všechny strany. Nezdůrazňvat jeden problém na úkor jiného nebo nám tady vyroste nějaký nový Breivik. Umělé nafukování tohohle mnohdy "pseudoproblému" (obzvlášť v ČR) je prostě trapné a mnohdy bohužel jenom slouží k vytřískání laciného politického kapitálu (viz nedávno ODS).
29. 09. 2014 v 00:49Off-line Sonicboom  (61/173/-)
No, co se týče ODS..tonoucí se stébla chytá..
Islám a imigrace je jeden z největších problému vůbec..Tak nevim, proč to zas bagatelizuješ v posledním odstavci..To mi hlava nebere..A ano, jak si psal, také neschvaluji žádný extremismus, ale totéž nevidím od muslimských komunit..A ty vlažné prohlášení..to snad ani nejde brát vážně..Ale to už jsem tu někde psal..
Muslimské komunity se radikalizují, stát na to nemá vliv a k tomu všemu někteří lidé, stále opakují, že islám je mírumilovný a kde si cosi..viz. Obama Islamic state is not islamic...
Opakování, že jsou to jen extrémisté a že to nemá s islámem nic společného? Fakt? Tak schválně, kolik útoků mají na svědomí muslimové? Londýn, Madrid..Jistě se najdou i jiné teroristické útoky, ale spojuje je podobná věc jako to, že to dělají kvůli náboženství? Ve jménu náboženství? Na to mi odpověz..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2014 v 15:51Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
"Islám a imigrace je jeden z největších problému vůbec"

Nesouhlasím. V českém prostředí je to absolutní pseudoproblém, kterým někteří získávají laciné politické body. Mimo ČR to možná v NĚKTERÝCH oblastech problém je, ale nesouvisí s náboženstvím jako takovým, ale s jinými věcmi (sociální vyloučení, chudoba, neznalost a snadná ovlivnitelnost atp.)

"neschvaluji žádný extremismus, ale totéž nevidím od muslimských komunit"

Nevidíš nebo nechceš vidět? Celkem snadno takových vyjáření najdu celou řadu. Třeba z mého oblíbeného regionu na Krymu. Místní Krymští Tataři se pravidelně k podobným věcem vyjadřovali a na jejich oficiálním webu dodnes visí odsuzující komentář k 11. zíří 2001, Beslanu nebo Domodědovu.

"Tak schválně, kolik útoků mají na svědomí muslimové?"

A kolik jich mají (nejen) v Evropě na svědomí nemuslimové? Řekl bych, že zrovna v Evropě podstatně více, než muslimové. Jenom pro připomínku: IRA, ETA, RAF, Rudé Brigády, Breivik, Oklahoma City, FARC, Lord's Resistance Army, Óm šinrikjó a spousta dalších minulých i současných. Proti terorismu musíme bojovat, ale musí to být boj proti JAKÉMUKOLIV terorismu. Spojovat ho jen s muslimy je opravdu hloupé.

Mimochodem docela mě baví, že zrovna proti těmhle věcem, o kterých tu někteří píší v Teplicích demonstrovali členové DSSS. Pardon, ale s tímhle fakt nic společného mít nechci. Už se těším, jak tady bude někdo DSSS za tenhle "postoj" obhajovat :)

http://usti.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2014 v 16:22Off-line Kubo789  (25/185/75)
Zaujimave ze kazdy tu berie muslimov ako rasu alebo narod :D Nevidim ze by neikto na svete bral krestanov ako narod... Ach... Jasne. Asi ste mali na mysli arabov. To potom meni celu situaciu, lebo narodnost a nabozenstvo je nieco uplne ine :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2014 v 20:26Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Mychajlo90: Ty si vzdy vyberes jen to, na co znas odpoved, ktera potvrdi tvuj nazor..Jen nevim, proc to delas, kdyz tu o nic nejde.. Tedy polozim otazku jen dve otazky.
Proc utoky, ktere byly spachane muslimy maji tu spolecnou vec, ze je bud ve jmenu islamu, touha zautocit na zap. civilizaci nebo pomoci strachu dosahnout zajmu, kde islam hraje prim? Pripadne kombinace vseho. Je u ostatnich teroristicky utoku neco podobneho?
29. 09. 2014 v 20:48Off-line Kubo789  (25/185/75)
Sonicboom: Islam u teroristickych utokov nehraje prim... Ide o to ze ti vodcovia tych teroristov pozmenili informacie z Koranu tak aby si ti ich nasledovnici mysleli ze neveriaci by sa mali zabijat atd.
29. 09. 2014 v 20:54Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Sonicboom:

http://en.wikipedia.org/…an_terrorism

Ad předchozí téma o tom, že se žádní muslimové proti teroristům neozývají aktuálně třeba tohle: http://zpravy.idnes.cz/…ranicni.aspx?…
29. 09. 2014 v 21:11Off-line comrade  (39/195/102)
Nejdřív budete muset porazit vnitřního nepřítele, pak teprve můžete mudrovat.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 09. 2014 v 14:49Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Mychajlo90: Ano, zejmena mimo Evropu a kdyz v Evrope ci Americe, tak rozhodne nejde o soudobe ciny..az na Breivika ( Byl vubec na nekoho napojeny??)..
O Turecku bych si dovolil pochybovat, mozna jim konecne doslo, ze IS nejde uplatit..uvidime..
Na jednu stranu odsuzujeme, kdyz se objevi rasove motivovany cin, hlasame o toleranci a porozumeni, ale na druhou stranu do Evropy putuje obrovske mnozstvi pristehovalcu, ktere nejsme schopni absorbovat, ktere jsou naprosto odlisni nez my a tolerance jim toho prilis nerika ( cest vyjimkam). Me jen zajima, proc nejvice problematicke komunity pochazi z mist, kde je islam prevladajicim nabozenstvim?( Pristehovalci z severni Afriky, Blizky vychod apod.)..Proto je na miste, se urychlene zabyvat rizenou imigraci prednoste z nam blizkych kultur..Kouknete na IS, uz jen ze to existuje napovi, ze je nekde problem..
30. 09. 2014 v 21:37Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
"Me jen zajima, proc nejvice problematicke komunity pochazi z mist, kde je islam prevladajicim nabozenstvim?"

Vážně je to tak? Existuje nějaký výzkum, který by to potvrdil? Podle jakých k***érií se měří "problematičnost" nějaké komunity?

"Proto je na miste, se urychlene zabyvat rizenou imigraci prednoste z nam blizkych kultur"

Jaká je definice "nám blízké kultury"? Jsou pro nás třeba muslimští Bosňáci (slované) "vzdálenou kulturou"? :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 09. 2014 v 21:59Off-line gargamel  (37/182/74)
Genocida není jen výsadou Islámu, Vzpomen na naše dávné předky "nám blízkou kulturou" nazýváni Barbary. Nebo to co "nám blízká kultura" provedla s mírumilovnými Indiany. Co Afričtí diktátoři co zabíjeli a požírali lidi jen pro zábavu nebo občanské války převraty tamtéž. Co války v Jugoslavii ? Celé to funguje jen proto že obchod se zbraněmi je nejlepší byznis na světě je to lepší než prodávat drogy nebo ropu.
30. 09. 2014 v 22:22Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Gargamel: Jak to spolu souvisi? :D

Mychajlo90: Ja nevim, ale z zadne jine komunity neodchazi lide za ucelem zabijeni, tyrani, omezeni svobody a valce proti vsemu jinemu a hlavne proti kulture, ktera je krmila, v takovem mnozstvi jako do IS..

Tokova kultura, ktera je te nasi najblize co se tyce napr. svobody, rovnopravnosti..
Jo a nevim proc, tam dopisujes to "slované". Preci o vrozenych vecech se tu nebavime..:D
A podle jakeho klice by si resil imigraci ty?
30. 09. 2014 v 22:52Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Sonicboom:

"Ja nevim, ale z zadne jine komunity neodchazi lide za ucelem zabijeni, tyrani, omezeni svobody a valce proti vsemu jinemu a hlavne proti kulture, ktera je krmila, v takovem mnozstvi jako do IS.."

Opět. Neexistuje žádná jiná podobná organizace, která by k sobě stahovala lidi, nebo se o ní jenom nepíše v médiích, protože není mediálně vděčná?

Bosňaci jsou tradičně muslimský národ. Vzhledem k tomu, jak jsou nám muslimové jako celek údajně "kulturně vzdálení" se ptám, jestli je nám tedy "kulturně vzdálený" (ať už to znamená cokoliv) i tento slovanský národ. Jsou nám třeba nemuslimští Japonci "kulturně bližší" než muslimští slovanští Bosňáci?

"A podle jakeho klice by si resil imigraci ty?"

Naprosto jednoduše. Každý kdo dodrží imigrační zákony té které země (ale musí platit pro všechny stejně!), nechť se přistěhuje a je absolutně jedno odkud a kam. Pokud splní veškeré zákonné podmínky, tak ať dostane i občanství. Pokud později poruší zákon, tak ať je stíhán podle stejných pravidel jako kdokoliv jiný. Každému stejným metrem podle platné legislativy.

Já se také v budoucnu chci přestěhovat za přítelem do ciziny, zabráníš mi v tom? Budu taky "hnusný imigrant" ničící kulturu toho státu? :)
30. 09. 2014 v 23:28Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Mychajlo90: "Vzhledem k tomu, jak jsou nám muslimové jako celek údajně "kulturně vzdálení"" Tohle jsem nikde nepsal, dokonce si myslim, ze pekny a smireny gay muslim mi bude blizsi nez nacek z Ruska..

Tvuj nazor k imigraci, nebudu ho citovat, jen je dosti naivni..Coz se naplno ukazuje na zapad od nas..nejvice problemu je u potomku atd..Muzes si to najit sam a i to, ze imigrace se nevyridi razitkem a dokladem..
"Já se také v budoucnu chci přestěhovat za přítelem do ciziny, zabráníš mi v tom? Budu taky "hnusný imigrant" ničící kulturu toho státu? :)"
Nejsem pohranicnik, tak asi tezko:))
Proc se zas snizujes k temhle vykrikum..vzdyt to nema smysl a spojeni hnusny imigrant jsem nepouzil..vsak kolik slusnych a poctivych lidi znam z Ukrajiny, USA, Mexika, Francie, VB..Jen nemaji potrebu omezovat svobodu..a o tom to je..
01. 10. 2014 v 07:25Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Zpravy.idnes.cz/motol-odmita-sestry-v-muslimskem-satku-fc5-/domaci.aspx?c=A140930_230849_domaci_jj

Jinak by to bylo diskriminacni..
01. 10. 2014 v 13:00Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
A jak jinak než podle momentálně platné legislativy se má tedy rozhodovat o tom, jestli může někdo imigrovat do ČR (a kamkoliv jinam) a třeba i později získat občanství? Vyhodíme někoho protože jeho potomek, který se ještě nenarodil možná někdy v budoucnu poruší zákon?

Nechápu jakou argumentační hodnotu má ten podivný článek na idnes. V čem je tam problém?
01. 10. 2014 v 17:09Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Mychajlo90: Stále nevím, proč reaguješ na něco, co tu nikdo nepsal..jestli to někdo smazal, tak se omlouvám,.

Článek nemusí mít argumentační hodnotu..On jse svým způsobem poněkud a logicky výsledkem, toho, co se již stalo dřív..Konkrétně to začalo, když se dostal na veřejnost onen problém se šátkma muslimských děvčat, které ředitelka školy zakázala nosit s ohledem na tamnější nařízení..A co na to paní Šabatová? Zareagovala jako blázen..
Pardon, ale co to je za jednání povolovat něco na základě, že si někdo zvolí, které náboženství bude vyznávat? Tak proto ten článek..kdyby se k tomu přistoupilo s rozumem tj. povolit všem, nebo všem zakázat..tak by tu ten článek nemusel být..
01. 10. 2014 v 17:12Off-line Freki  (30/180/75)
Kde máš záruku, že naše deti potom nekonvertujú na islam?...
01. 10. 2014 v 21:01Off-line vegantronic  (38/186/77)
Fakt netuším proč někdo musí dělat fašounskou propagandu všude kam vleze. Jeden takový tipický příklad... Prague Pride. Zatímco ortodoxní křesťané proti němu protestovali, muslimové v centru Prahy ho sledovali a některý muslimky nám i mávali. Stejně tak jako v Bibli najdeme texty jež jde interpretovat proti homosexuálům, tak i v Koránu jsou texty, které jdou také tak interpretovat. To samé v Tóře. Ale... Stejně jako Bible, tak i Korán na druhé straně má mnoho textů o pozorumění ahlavně zakazuje kohokoliv vraždit. Zkrátka. To, že někde něco je neznamená, že kvůli tomu někdo hned bude zabíjet.
01. 10. 2014 v 21:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegantronic máš - li na mysli mně, nejsem fašistou ani nacistou a oba dva pojmy mi nesplývají v jeden, zmám osobně v realitě muslima z afghánu který se zcela eliminoval a mluví dokonce brňěnským hantecem, o islámu i koránu jsme spolu mluvili často, je ženatý a hetero. Tady to kontroverzní téma založil zas nějaký anonymní provokatér který se tím baví. Já jen poukazoval na to, že tady kolega Kubo přímo řekl že v islámu nic o nenávisti k nevěřícím není a že si to upravují vůdci teroristů, o gayích jsem tam nenašel nic, ale znal jsem muslima který chodil na holandu za tesco což je obdoba petřínu nebo letné a žije v hrůze že přijde do džehenny protože jedná proti koránu tím že spí s muži:D
01. 10. 2014 v 21:20Off-line vegantronic  (38/186/77)
BussterX: Ale... V Bibli jsou také nenávistné texty a hafo a taky nikdo nikoho nevraždí. Klíííd. :-) A nemyslel jsem na tebe ale hlavně na úvodní hemz. :-)
01. 10. 2014 v 21:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegantronic: no tak jako křestaňi už toho v historii povraždili dost během křížových výprav, konkvisty a inkvizice, každá zaslepená víra v cokoliv je provázena násilím dřív nebo později, a je jedno jestli jsou to ideály náboženské nebo ideologocké... Btw škoda že se tu dají debaty zakládat anonymně.
01. 10. 2014 v 21:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Lol... teď jsem si všiml že jsem výše místo asimiloval napsal eliminoval... omg... dobrá kravina :D:D
01. 10. 2014 v 21:34Off-line vegantronic  (38/186/77)
BussterX: souhlas. jenže média nebo někteří islámofobové vykreslují muslimy jako krvežíznivé bestie. takových je minimum. radikálové a extremisté se najdou všude.

souhlas. u imtimních problému anonymitu chápu ale asi bych to nechal jen na intimní věci. zbytek je blbost a akorát to vede k takovýmhle provokacím. :-)
01. 10. 2014 v 21:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegantronic: no jako sorry, ale když mrakodrapem v americe proletí dvě letadla plný muslimských teroristů tak by byl div kdyby se toho media nechytila, že... :D:D
01. 10. 2014 v 21:45Off-line comrade  (39/195/102)
Na mrakodrap si je navedli sami američtí teroristé.
01. 10. 2014 v 21:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Comrade: ale jo, ty konspirační teorie jsou všude na netu, já o tom měl i knížku která stojí za přečtení, bohužel jejího autora hned po vydání srazilo auto a viník se nenašel...
01. 10. 2014 v 21:55Off-line comrade  (39/195/102)
Jo oni tomu říkájí teorie, aby to takto znehodnotili, ale žádné teorie to nejsou. To oni nemají důkazy, že to tak nebylo.
01. 10. 2014 v 21:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Comrade: nebylo by to poprvé, toto je historicky doložená skutečnost odtajněná v nedávné době, že vláda USA v historii plánovala něco podobnýho http://cs.wikipedia.org/…e_Northwoods
01. 10. 2014 v 22:09Off-line comrade  (39/195/102)
Ono toho bude mnohem víc. To že ve stejné době, co tady byl Hitler a Stalin, zápaďáci dělali pokusy na mentálně postižených a vězních a v Africe rozřezávali a zabíjeli černochy, to už nikoho nezajímá.
01. 10. 2014 v 22:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Comrade: to mně sice zajímá Romčo, ale to už sme upe někde jinde od tématu jako obvykle... nepudem do testosteronové debaty rači tam vedle? :D
01. 10. 2014 v 22:17Off-line comrade  (39/195/102)
Ne, já už jdu jinde, jenom dojím sýr
01. 10. 2014 v 22:26Off-line BussterX  (103/130/150)
Comrade: se sem chodíš akorát spát sýrem a nalívat slivovicí mám dojem :D
01. 10. 2014 v 22:38Off-line Kerberos  (36/183/80)
No tak už si kvůli tomu běžím hledat ženskou :-) nebo raději rovnou 2 :-D . Teda některý témata zde mě vždy zaručeně pobaví a nevím čím to je :-D
01. 10. 2014 v 23:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Kubo789: nemyslím že jsem sem dal link na protiislamistickou stránku, na stejné stránce, ze které jsem kopíroval ty verše o zabíjení, jsou i verše o toleranci...

2:62 Věru ti, kdož uvěřili, a ti, kdož jsou židy, křesťany a sabejci, ti, kdož uvěřili v Boha a v den soudný a konali zbožné skutky - ti naleznou odměnu u Pána svého a nemusí mít strach a nebudou zarmouceni

je to jak v bibli, na jedné straně všeobjímající láska, na druhé straně nenávist, je to prostě písmo poskládané z kousků, jak bible tak korán, je tam cokoliv, co se komu zrovna hodí.
01. 10. 2014 v 23:18Off-line Kubo789  (25/185/75)
BussterX: nechapes tomu uplne... ale no nevadi. ide o to ze verse z Koranu by sa mali citat aj s vysvetlivkami a ta stranka moc tie vysvetlivky nema... Totiz islam je nieco uplne ine ako si to mnohi ludia predstavuju. Ale neviete o islame skoro nic... Nesnazim sa urazat, len hovorim ze vazne tie veci co tu ti ludia ktori su proti islamu hovoria, su hluposti a skutocnost je uplne ina.
01. 10. 2014 v 23:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Kubo789: ani já tě nechci urážet. Jen mi řekni, když je k tomu textu nutné používat vysvětlivky, potom to znamená, že záleží na tom, KDO ty vysvětlivky píše, že? Ne, ten text nepotřebuje vysvětlivky, je na inteligenci a úsudku každého, JAK ty verše pochopí. Pokud jsi věřící muslim, a to je klidně možné, chápu že si vážíš duchovního vůdce nebo učitele který tě tím textem provází nebo tak něco, jestli jsi věřící muslim, nebudu se s tebou přít, zpochybňovat něčí víru nechci.
01. 10. 2014 v 23:33Off-line Kubo789  (25/185/75)
Busster: ide o to ze vysvetlivky su kvoli tomu aby clovek porozumel tomu co urcita veta znamena, lebo potom moze vyzniet uplne inak. na islame je tohho velmi vela zaujimaveho ale snazit sa nieco vysvetlit ludom ktori su plni nenavysti nie je mozne lebo budu stale opakovat dokola to iste.
01. 10. 2014 v 23:37Off-line BussterX  (103/130/150)
Kubo789: nechovám nenávist k islámu ani ke křesťanství, jen k lidem kteří manipulují a ve jménu JAKÉKOLIV víry páchají svinstva, nic víc. Když si stejný text přečte zlý a dobrý člověk, každý ti ho vyloží podle toho jak ho on chápe, to byla podstata mé námitky.
01. 10. 2014 v 23:43Off-line Titan24  (30/168/56)
Imigrační politika EU by se měla řídit zlatým pravidlem: CHCEŠ TU ŽÍT, TAK RESPEKTUJ NAŠI KULTURU A DODRŽUJ PRAVIDLA NAŠICH ZEMÍ, NAŠÍ KULTURY. Asimilace, je to možná hnusné zpropagované slovo, ale sakra vystihuje to, oč nám jde. V ČSSR žilo několik národů a všichni museli dodržovat zákony té země. Když nově příchozí nebudou dodržovat pravidla daná společností a zákony, nechť si hledají domov jinde, nechť se pakují tam, kde jim takové chování budou tolerovat.
02. 10. 2014 v 09:02Off-line vegantronic  (38/186/77)
Ti co tu hází špínu na jiné kultury, protože jsou ůjiníů by si měli uvědomit, že oni sami z konzervativního hlediska jsou taky "jiní". A stejní lidé, kteří "bráníů konzervativní Evropu chtějí zlikvidovat i nás/vás. Vzpomeňte si an jeden citát:

""V Německu nejprve přišli pro komunisty, ale já jsem neprotestoval, protože jsem nebyl komunista. Pak přišli pro Židy a já jsem neprotestoval, protože nejsem Žid. Pak přišli pro odboráře a já jsem neprotestoval, protože jsem nebyl odborář. Pak přišli pro katolíky a já jsem neprotestoval, protože jsem nebyl katolík. Pak přišli pro mě a v tu dobu už nezbyl nikdo, kdo by se za mě postavil."

pastor Martin Niemoller
02. 10. 2014 v 09:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegeantronic: úvodní teze, kterou je tady ta debata otevřena, to je snůška blábolů jak od nějakýho xenofobního nácka, a nebo je to provokace vzhledem k tomu apelu aby gayové oplodňovali se zatnutými zuby ženy :D . Ale tolerance k jiné kultuře nemůže znamenat to, že zavřeme oči před riziky extremistů z jakékoliv kultury, tedy i hostující... Nikdo tady neřekl nic co by se vyrovnalo netoleranci hlásané extrémními katolíky nebo muslimy :D
08. 10. 2014 v 17:31Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Hehe. Z "diskuse" pod jedním z článků na idnes.cz:

"Souhlasím, islám a veřejnou homosexualitu u nás nechceme"

I proto bychom měli mít trochu víc rozumu a vyhnout se tomuhle "honu na čarodějnice" :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 10. 2014 v 20:41Off-line Dex  (35/175/74)
Všude samý mešity? víte vy blbouni kolik tu je křesťanských farností? přes 3300 budov. kolik tu je mešit? dvě tři deset sto? pořád málo, nějak vám uniká že křesťanství na kterym většina lidí v týhle zemi považuje za naší kulturu vtančilo do evropy se stejnym efektem jako hitler i hůř a je tu už tisíc let a nikoho to nesere. já se ptám, kurňa proč se*ete cizí náboženství (křesťanství) jako argument naší kulturu? naše kultura je sakra pohanství.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 10. 2014 v 21:02Off-line comrade  (39/195/102)
http://www.novinky.cz/…strechy.html

Podle té citace mu ho snad ani nebylo líto, když se hlavně zajímal o to, jestli byl první na světě.
09. 10. 2014 v 04:26Off-line BussterX  (103/130/150)
Dex: euroatlantická civilizace je postavena na křesťanských základech ať se nám to líbí nebo ne, a my jsme té civulizace nedílnou součástí. Celá naše historie, včetně Jana Žižky a Jana husa, Bílé hory, doby temna, obrozenectví, atd atd. A právě proto je tady tak silně zakořeněná nenávist a strach z cizích kultur, a netolerance ke LGBT komunitě, a bude trvat ještě dlouho, než se to pokrytecké pu***ánství a konzervativismus ve společnosti povede vykořenit sociální evolucí (pokud vůbec)
09. 10. 2014 v 08:33Off-line BussterX  (103/130/150)
Comrade: Jsem se na ten tvůj odkaz kouknul až teď... a hned jsem si vzpomněl na jedno video na téma muslim & koza :D
https://www.youtube.com/watch?…
09. 10. 2014 v 11:09Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
"euroatlantická civilizace je postavena na křesťanských základech"

Já teda nevím, tohle tvrzení čtu všude možně, ale je to skutečně tak? Co takhle antika? Řekl bych, že její odkaz je minimálně stejně důležitý jako ten křesťanský. A to říkám jako človek, který má velmi blízko k římskokatolické církvi :)

Zmínku o "temnu" snad ani nekomentuju :) Doporučuji si přečíst/shlédnout nějaké video od historika Jiřího Raka.
09. 10. 2014 v 12:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Mychajlo90: ano je, dle mého soudu. Posledních 2000 let naši civilizaci formovalo křesťanství, ačkoliv lze namítat že v Čechách a na Morave byli "pohani" ještě na přelomu 1 tisíciletí, ale mluvím o západní civilizaci jako celku, ne o jejích segmentech v různých časových údobích. Samozřejmě lze mluvit i o vlivu antiky, sama římskokatolická církev má v antice kořeny a latina je 2000 let liturgický jazyk katolické církve. Zpochybňujeme-li vliv křesťanství na formování a utváření naší západní civilizace, dalo by se potom mluvit i o tom že naše civilizaci pohanství v posledních stoletích formovalo? Nebo že poslední několik set let naši civilizaci a historii utvářela kultura lidu popelnicových polí? Myslím že ne.... :D Doporučuji si přečíst cokoliv, ne jen to co podpoří zrovna můj názor... čtení je fajn a bystří ducha z břucha :D
09. 10. 2014 v 13:05Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Tak tohle upřímně řečeno trochu nechápu. Jak jsem psal - mám docela blízko k římskokatolické církvi (rozhodně blíž, než drtivá většina občanů ČR - kolik lidí vůbec ví takovou "banalitu", jak například vypadá mše?) takže její přínos (stejně jako roli reformace a dalších hnutí v evropské historii jako byla třeba renesance a osvícenství, ale třeba i socialismus) nezpochybňuji.

Jenom prostě připomínám, že kořeny evropy zdaleka nejsou jen křesťanské, ale třeba v formovaní moderního myšlení hrála minimálně stejnou roli antika, na kterou ostatně navazovaly i mnohem pozdější fenomény jako je právě renesance/humanismus nebo osvícenství/klasicismus, ze kterých zase vyrostla demokracie (takže nejen latina a kořeny římskokatolické církve). Ano křesťanství je v evropské historii důležité, ale zdaleka ne jediné, na co by měl být kladen důraz.
09. 10. 2014 v 17:19Off-line Dex  (35/175/74)
Co takhle pohanství? ježiš kašlu na vás, že se vůbec snažim, tenhle xenofanatismus je horší než fašismus.
09. 10. 2014 v 18:23Off-line comrade  (39/195/102)
BussterX: :O Bože, bože, oni radši nadrbou kozu než chlapa.
09. 10. 2014 v 18:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Dex: jakej fanatismus? co to meleš? já neobhajuju nácky, já ti říkám že meleš nesmysly když říkáš že křesťanství neformovalo zásadním způsobem naši civilizaci :D hejel, já jsem žil na squotu před 3 lety, a bylo tam docela multikulturní osazenstvo, volnomyšlenkářství mi cizí není tak trošku, máš dojem žejsem xenofob když říkám že je církev mocenská organizace která ovládala masy lidí, zasahovala do rozhodování panovnických rodin a svá dogmata převáděla do praxe v celé naší západní klutuře? omg to jaksi nemá logiku:D říkám že jsem proti meširám? ne, jsem proti meširám upe stejně jako proti kostelům - pokud mi nekecají do života tak mi nevadí, a křesťani se se*rou doživotů upe stejně jako muslimové, takže tak asi
09. 10. 2014 v 18:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Comrade: prostě mají hezký vztah k zvířátkům :D víš kolik zoofilů je v česku? MOC :D
09. 10. 2014 v 18:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Mychajlo90 : jo ještě k té mši - jsem římskokoatolík, jsem křtěn, jsem biřmován, asi do mých 10ti let mně babička vláčela do kostela každou neděli, a "modlil" jsem se na zádušní mši vlatních členů rodiny... víru v boha jsem nenašel nikdy, ani v tom kostele, ani jinde
09. 10. 2014 v 18:43Off-line comrade  (39/195/102)
BussterX: A že ty to tak víš. Ty máš vlastně ještě toho psa, že? :D
09. 10. 2014 v 18:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Bussterx: já to vím velmi dobře, víc než by se mi líbilo, miloval jsem kluka kterej šukal psa vlastní matky, to už jsem ti myslím říkal kdysi
09. 10. 2014 v 18:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Comrade: lol ... napsal jsem sám sobě, ale bylo to pro tebe :D
09. 10. 2014 v 18:47Off-line comrade  (39/195/102)
BussterX: A on tě nechal se na to dívat nebo ses měl připojit? :D
09. 10. 2014 v 18:50Off-line BussterX  (103/130/150)
Comrade: jeho máti jsem znal 20 let, nejlepší kámoška, kluka jsem znal od mala, když mu bylo 14 kamoška ke mně přišla, otevřeli sme flašku vaječnýho koňaku ( :D) a řekla mně že kluka chytla u toho jak prcá psa, dal mu koš, uvázal ho k topení nebo k čemu a oprcal ho... asi 4 roky po tom jsem se do něj zamiloval, láska je slepá :D
09. 10. 2014 v 18:52Off-line comrade  (39/195/102)
BussterX: Ty se zamilováváš do samých takových, zloděj traktorů a drban psů. Naštěstí já su pro tebe moc slušný.
09. 10. 2014 v 18:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Comrade:tím seznam bohužel nekončí ale nemusíš znát všechny mé životní lásky :D přitahují mně podvědomě temné existence, ale musí být fizicky krásné a uvnitř temné... :D myslíš že mně to baví? mám to tak nastavený prostě v hlavě, rozumem s tím nic neudělám, lásce neporučíš :D
09. 10. 2014 v 18:58Off-line BussterX  (103/130/150)
*fyzicky ..... bože taková stupidní hrubka :D
09. 10. 2014 v 19:52Off-line comrade  (39/195/102)
Vypiš je tady všechny pěkně pod sebe, všichni na to čekají. Pořadí, jméno, úchylka. :)
09. 10. 2014 v 20:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Comrade: to ti pošeptám do ouška při osobním setkání jedině :P
09. 10. 2014 v 21:08Off-line comrade  (39/195/102)
BussterX: To by musela být velká náhoda.
09. 10. 2014 v 22:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Comrade: právě, a proto se to asi nikdy nedovíš :D
25. 10. 2014 v 10:43Off-line Michalel  (36/178/88)
Budeme se muset naučit bránit, aneb pečenej muslim, dobrej muslim. Hrajete airsoft? máte zbroják? Můžeme začít...

Islámský stát vs. Queer stát, ještě že máme termovizi a roboty...
25. 10. 2014 v 11:10Off-line vegantronic  (38/186/77)
Chcípni nácku. Islámský stát nemá s Islámem nic společného. Jediní opravdový muslimové jsou ti Kurdové co bojují proti nim. 24 bodů od největších islámských auto***. Všichni se od ISIS dostancují. Co místo blbých keců třeba pro ty kury uspořádat sbírku? Léky, potraviny, hračky pro děti?

http://sharia4czechia.com/…at_islamsky/
25. 10. 2014 v 12:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegantronic: LOL... ty si nějaký nesnášenlivý, to bych od sluníčkáře jako jsi ty nečekal : )) že prej "chcípni... " :)) tebe je lehký vytočit hele, ale třeba je to provokatér, takovej trollík malinkej, nenech se rozhodět hele, tady napíše kde kdo kde co : ))
25. 10. 2014 v 12:21Off-line vegantronic  (38/186/77)
Nejsem sluníčkář a nikdy jsem nebyl. Nácky jsem v 18-20 letech mlátil baseballovou pálkou do hlavy. :-)
25. 10. 2014 v 12:26Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegantronik: jo tak bejsbolkou jsi je mlátil jo, :))) no hele, v předchozím příspěvky jsem napsal toto: ... tady napíše kde kdo kde co : )) víc už na tvoje silácký výplody rači nebudu reagovat (kdyby to byla pravda, nepsal bys to, páč po ráně bejsbolkou do hlavy je chlap mrvej a ty bys bručel nebo chodil kanálama před pomstou : ))
25. 10. 2014 v 12:32Off-line vegantronic  (38/186/77)
Ale ňuňuňu... :) Fakt tě o opaku přesvědčovat nebudu. Každopádně lidé co chodí mlátit lidi jen kvůli tomu, že maj jinou barvu pleti, maj jiné vyznání, hodí jim třeba Molotow do baráku si nic jiného nezaslouží. Pokud v ČR existuje nějaké nebezpečí, tak ozbrojjené skupiny z**dů říkající hooligans, vlastenci... No prostě neonacisté ať si říkají jak chtěj. :)
25. 10. 2014 v 12:38Off-line vegantronic  (38/186/77)
Ostatně kdo já jsem v civilu ani neskrývám. Můžeš si fotky porovnat a názor na neonacisty píši veřejně. To, že se jim to nelíbí je jasné, ale to je jejich problém :) http://cemper.blog.idnes.cz/…asismus.html
25. 10. 2014 v 12:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegantronic: héééj ňuňuňu je moje, na to mám copyright já jedině :P víš kde je nebezpečí? ne v té bandě polovzdělaných hovad kteří řvou na fotbale a mají na krku vytetovanej hákenkrajc, to jsou nýmandi, nebezpeční jsou ti co tahají za nitky, a to jsou páni v kravatách distinguovaného vystupování..
25. 10. 2014 v 12:40Off-line vegantronic  (38/186/77)
Myslíš Okamuru? :)
25. 10. 2014 v 12:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Proč Tomio Okatá Můra? :DD ten je mi sympatickej náhodou, a nemyslím nikoho konrétně, mluvím o principech a mechanismech vzniku nebezpečných nálad ve společnosti když se to hodí někomu do krámu
25. 10. 2014 v 12:48Off-line vegantronic  (38/186/77)
Sypatickej? Vždyť je to fašounek a jeho kecy jsou neuskutečnitelněj populismus. :) Dám příklad... Před volbama do EU hlásal, jak by za přistěhovalce měl platit stát odkud lidé pochází. Jednak je to p**ovina, protože ty lidé jsou potencionální pracují a tudíš platiči daní v té dané zemi a za druhé je to populismus. Nic takového nemá šnaci projít. V ten moment snižuje relavatní a reálné šance například Strany Zelených, která říká, že by na studenty studující v zahraničí nebo na sociální dávky, pokud je tam pobírají, měla země původu podílet z 50% a z 50% stát v kterém zrovna žijí. Není to populismus ale reálný návrh, který by měl šanci projít pokud by frakce zelených posílila.
25. 10. 2014 v 12:51Off-line vegantronic  (38/186/77)
Nebo napsal jsem to špatně... ty lidé (přistěhovalci) se většinou stěhují za prací (platí daně nebo zaměstnavatel by měl odvádět daně za ně) a když o práci přijdou, tak si berou jen zpět to co tam nalili a hlavně jsou platiči daní i v době kdy pobírají dávky nebo studují. Nakupují v obchodem, někde bydlí, tankují benzín...
25. 10. 2014 v 12:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Nevidím jedinej důvod, proč by za Čecha přechodně pobývajícího v cizině, který tam nemá občanství té země získané třeba sńatkem a který tam zrovna nemá práci měl platit tamnější sociální systém a proč by měl toho cozícho Cajzla podporovat finančně, to stejné opačně. Co je na tom složitýho, je to o dohodě mocných tohoto světa, že se nedokáže domluvit nikdo s nikým není můj problém : )) Kdyby svět fungoval podle selskýho ropzumu, bylo by vše snažžší
25. 10. 2014 v 12:58Off-line vegantronic  (38/186/77)
No právě se to snažím vysvětlit proč. Ten daný člověk co se tam přistěhoval většinou platil daně, soc. pojištění když pracoval. Ikdyž ne, tak platí alespoň ty spotřební a DPH a hlavně je člověkem co je ochotný je platit pokud znovu sežene práci. Ta zem na něm je schopná vidělat do budousna - takže investice. Prostě tak je to dané dle směrnic EU, že o každého občana EU se ta dané země musí postarat tak jako by to byl jejich občan. Reálná změna je těch 50% ten stát a 50= stát odkud pochází, aby zde nedocházelo k sociálnímu turismus, tedy turismu za sociálními dávkami jako to teď vidíme třeba ze stany slovenských Romů v ČR. To navrhovala SZ. Návrh okoamurovců je ansolutně mimo realitu.
25. 10. 2014 v 13:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Kruci ale když tu bude někdo pracovat půl roku a přispívat do státní kasy na odvodech (pokud zrovna nebude pracovat načerno na stavbě a stát z něho neuvidí ani kačku), a pak 10 let pobírat dávky, tak to není moc košer ne? : ))
25. 10. 2014 v 13:04Off-line vegantronic  (38/186/77)
To ne, ale většina státu vč. Čr to má nastavené tak, že dávky jsou odvislé od příspěvku v sociálním pojištění. A ten kdo nepravuje má právo jen na nejnižší možnou částku.
25. 10. 2014 v 13:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegantronik.. něco ti povím, já jsem občan tohoto státu, asi 27 let jsem nepřetržitě pracoval as platil daně, pak jsem přišel o práci, a během půl roku jsem propadl sociálním sítem, hned jak jsem začal prát podporu, přestal jsem mít na nájem, nemoh jsem ho platit, a když jsem neplatil energie vodu teplo eletřinu samozřejmě jsem ztratil nárok na dávky pak.. abyl jsem v p***li, žral jsem slupky melounů s popelnice a bydlel se smažkama na squatu...zůstal jsem bez koruny od státu, nedělám si srandu, nahoru jsem se škrabal sám... takže nečekej žádnou shovívavost ode mně k potenciálním příživníkům
25. 10. 2014 v 13:13Off-line vegantronic  (38/186/77)
A počkat... Proč si nedostal podporu na bydlení? Žádal si o ní? Každý občan ČR má právo na dávku v hmotné nouzi (asi 4120 na osobu) a příspěvek na bydlení kdy ti stát je schopný zaplatit u ubytovnu třeba. Teď to chtěj s těmi ubytovny zpřísnit, což je dobře, protože se to zneužívá a ty ubytovny si říkají bůh ví kolik. Ale vím, že to platí jak bílým tak černým. Alespoń v Kolíně. :)
25. 10. 2014 v 13:14Off-line BussterX  (103/130/150)
Nedostaneš podporu jakmile máš dluh na nájmu, napřed musíš vyrovnat dluh, a ten nevyrovnáš když tu podporu nemáš, je to začarovanej kruh
25. 10. 2014 v 13:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Říkám ti pravdu, byl jsem fakt bez kačky od státu, a žil jsem aji z toho co kluci nakradli v obchodech, jsou tu lidi co mně znají a ví že to tak bylo, z fotkjou v profilu bych moc lhát nemoh : ))
25. 10. 2014 v 13:17Off-line vegantronic  (38/186/77)
Aha. Tak to je humus no. :-(
25. 10. 2014 v 13:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Mně to dalo víc než si umíš představit, jasně že mně to změnilo, ale nelituju totho
25. 10. 2014 v 13:18Off-line vegantronic  (38/186/77)
A to platí u městských bytů nebo u všch? Tozn. i u ubytoven a tak?
25. 10. 2014 v 13:26Off-line BussterX  (103/130/150)
To byl můj byt, říkám nájem, ale myslím tím energie, platbu za domovní odpad atd atd, ale prostě jakmile máš pohledávky (páč ten soukromej byt je v domě který někdo spravuje jako vlatsník) tak prostě jsi bez dávek... první dva měsíce na podpoře jsem to ještě dával, další měsíc už jsem nemoh zaplatit, no a po půl roce přecházíš z podpory v nezaměstnanosti na jinej systém, a tam už jsem se nedostal díky tomu dluhu, o podpoře v hmotné nouzy nemluvě.. problém byl že jsem si neudělal úspory za to čtvrtstoletí co jsem makal : )) zůstal jsem v bytě bez elektriky a vody, makal načerno u soukromníka, pak jsem byt pronajmul a šel na squat, ale stejně nic nepomohlo, už jsem byl moc dole a začali na mně tlačit advokátu těch věřitelů, EON a spol to hned postoupili soukromým exekutorům a to sou hyeny jak prase... nakonec jsem ho musel ten byt prodat a začít znovu
25. 10. 2014 v 13:28Off-line vegantronic  (38/186/77)
Jj, to já dělám v sociálních službách - terénní práce, takže praktiky těch soukromých vymahačů znám dost dobře. :-( Jo, už to chápu. Oni ti proplatí jen nájem ale ne energie atd. To je fakt. :-(
25. 10. 2014 v 13:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Víš co, to bylo už po smrti mýho expartnera, ve dvou bysme to dali, to je asi ten problém že jsem na to byl sám, ale stejně už nikoho navážno nechci
25. 10. 2014 v 15:14Off-line comrade  (39/195/102)
A dneska už máš rezervu?
25. 10. 2014 v 16:14Off-line BussterX  (103/130/150)
A pročpak jsi tak zvídavý Romčo, zkoumáš jestli su vhodná partie? X ))
25. 10. 2014 v 16:47Off-line comrade  (39/195/102)
Určitě, jestli bych tě potom nemusel živit .... ;)
25. 10. 2014 v 16:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Mno jestli mně nechceš živit tak si mně nezasloužíš, další zájemce prosím... X ))))
25. 10. 2014 v 18:30Off-line comrade  (39/195/102)
Nevím, jestli tu pořídíš. Tady ti mlaďoši by chtěli jenom nakupovat značkové zboží a chodit po kadeřníkoch. :)
25. 10. 2014 v 18:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Comrade: šak to je v pořádku, my mladí si trochu hýčkání zasloužíme, my z toho jednou vyrostem třeba :P
08. 02. 2016 v 20:19Off-line ozvien  (73/-/-)
Bohužel, tady mám pocit, že se jenom někteří potřebují vykecat.Jinak o nic nejde. Podle mne jde o válku křesťanství a islámem. Islám, opožděné náboženství o 500 let. To už křesťané mají za sebou.
09. 02. 2016 v 16:53Off-line esthetique  (41/-/-)
A heleme se. anonym Travis6 se prejmenoval na: anonym ISLAM. anonyme, myslim ze tobe se da poradit jedina vec. najdi si babu a kazdych 10 mesicu (sereme na sestinedeli, pro urzeni evropske kultury bude muset neco obetovat, holka jedna) ji poradne osukej at ten prumer v poctu deti trochu vylepsis.... jinak uz jsem se tu opakovane hlasil, ze si taky nejake poridim skrze IVF nebo adoptuju. bohuzel vetsinova spolecnost podobne jako ty je nejen proti islamu a pristehovalcum, ale i proti vychove deti pary stejneho pohlavi..... jinymi slovy: jsi ztelesnene POKRYTECTVI takze nekam zalez a neozyvej se
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload