Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jaký by měl být?

25. 09. 2014 v 23:23Off-line CrazYmeeN  (29/193/89)
Ahoj :) Nedá mi to a tak jsem napíšu takový výčet toho, co jsem za poslední rok zde na seznamce zjistil. Možná, že o někdo taky víte ale to je fuk :)

Na seznamce hledám skoro 2 roky nebo možná přes 2 roky :) jediné co nacházím jsou samí úchylové... Všichni si představují jakého budou mít prince, svalovce a já nevím co všechno...

Když jsem si konečně někoho našel tak se mi pak odstěhoval a byl konec... :( Nakonec se tu objevil druhý... Jenže tam to skončilo po asi 5 schůzkách (ani nevím proč) z mé strany konec nebyl...

A teď poslední... S tím jsem si jen psal a pak útrum... Také konec z ničeho nic... :(

Tady na seznamce je takových krásných kluků a všichni (skoro) nezadaní. Mě je vesměs jedno jaký vzhled (taky se podívám ale není to prio***ní), svalovec či jiné věci... Velikost p**a a nevím čeho ještě... Každý píše že musí mít 18 jinak to stojí za hovno atd... Ale první přítel měl 14 cm a lepší sex jsem nikdy snad ani nezažil...!

Ano teď budete psát, že nad vlastnostmi a vnitřkem si nevyhoníte, ale co tady čekat že?

Na poslední odstavec jsem chtěl jen říci, že všichni někoho chceme, ale co proto děláme je málo. Pořád většina kouká na velikost p**a, na 100% vzhled, skoro všichni chtějí jen svalovce, kunďáky a já nevím co ještě, ale i my jakože mezi gayi " odpadlíci " můžeme být také velmi dobrými společníky a příteli.
Proč to píšu? Ne, nechci si uklidnit svoje ego, nepíšu to jen tak pro srandu králíkům, ale zamyslete se nad tímto textem a řekněte si otázku:

" Dop***le, proč já toho kluka nemám? A dělám vše proto, abych ho měl? "
25. 09. 2014 v 23:44Off-line onlip  (61/180/84)
Neděláš. A vůbec to nemyslím zle. Na jednu stranu si říkám, že vaše generace to má se seznamkami snazší, na druhou stranu vidím, že vám chybí osobní setkávání. Podle mého je nenahraditelné. Uvidíš gesta, která ani přes webku nelze postřehnout, ucítíš vůni toho člověka, zažijete osobní přítomnost - což je to nejpodstatnější, pustit si případně někoho do své bubliny, nulové zóny, nebo jen do první předchozí, a tohle rozpoznat.
Nevím, třeba je v tvém dotazu překlep, četl jsem to, "jaký bych měl být". A jaký by měl být on? Adekvátní tomu, co mu nabídneš.
25. 09. 2014 v 23:48Off-line CrazYmeeN  (29/193/89)
Onlip: V tom s tebou souhlasím :) A v tom názvu je i není překlep :) Záleží jak si to vyložíš :) Ale díky za odpověď :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 09. 2014 v 00:25Off-line sid_6  (36/182/66)
Já se nebudu pouštět do nějákých hlubokomyslných debat o zdejším serveru a zdejší komunitě, ale jen o jedné věci. Víš, každej s kým jsem si napsal aspon druhou nebo i třetí zprávu, tak po mě chtěl foto. No a já jsem bohužel socka a když někomu napíšu, že nemám současné foto a že nemám mobil(ode dneška jo) ani foták nebo i mobil s fotákem:D , no tak prostě tom,u nikdo nevěří, že prej má tohle nářadíčko dneska každej........ a co když já nejsem každej?! A co když mně taky nezáleží na cizím vzhledu, pokud má spon věk, co uvádí v profilu?! Nad tím asi nikdo neupovažovat, co? Hlavně že každej musí přece vbědět s kým si píše:P I když to bude dědek starej a bude se vydávat za mladáka, tak vám klidně pošle futku toho nejhezčího mladáka, co najde na netu, tak vážně nechápu, proč tu jde všem tak moc o fotky?!
26. 09. 2014 v 00:34Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Povazuji za zakladni slusnot, ze clovek, ktery nema na profilu z jakekehokoliv duvodu vlastni fotku v normalni kvalite a rozliseni, ji posle v prvni msg....a kdyz ne v prvni, tak v dalsi
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 09. 2014 v 00:46Off-line THX1188  (40/183/90)
Prve jsem reagoval moc citlivě na buzní svět. Takže jinak.
Ne, neděláš to dobře...proč? Jestli nejsi k***a, nekouříš na potkání, máš jen chytrý kecy a nedej bože nadváhu a nemáš iphone a správný oblečení....tak jsi těžce v hajzlu! A tam taky zůstaneš! Pokud budeš hledat buzní ideál a ne chlapa pro život!
26. 09. 2014 v 00:53Off-line sid_6  (36/182/66)
Gliese581c : Ok já si tu svou aktuální fotku zařídím a co nejdříve, pokud vám buznám o to tolik jde. Ale co nechápeš na slově socka?
26. 09. 2014 v 00:55Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Nejde o fotku, jde o princip
26. 09. 2014 v 01:00Off-line sid_6  (36/182/66)
Ty principe, zdá se mi že si dáváš sám plusové body, ale mě je to volný:)
26. 09. 2014 v 01:01Off-line THX1188  (40/183/90)
Side - klídek..ten jsem mu dal já....jelikož s ním souhlasím...
26. 09. 2014 v 01:03Off-line Gliese581c  (39/176/78)
:-D
26. 09. 2014 v 01:19Off-line onlip  (61/180/84)
Sid_6: Side, klid. Mám pro tebe rostlinku, která tě zaměstná, je potřeba vymyslet, jak ji pěstovat. Volně roste na mořských plážích. Proto je slaná, a proto se přidává do salátů (ale já ji jedl i bez úprav). Almira, v překladu něco jako solnička. Žádné omamné látky. Dáme si závod, kdo ji dopěstuje do stavu, že ji do salátů bude možno stříhat.
26. 09. 2014 v 01:19Off-line sid_6  (36/182/66)
Ok souhlasím, ale přece tu jsou dědci, co si daj na profil smyšlené údaje a fotku z netu a to nikdo nepopře a nikdo to neřeší, co?
26. 09. 2014 v 01:21Off-line sid_6  (36/182/66)
Onlip : To by mě vážně moc zajímalo, ale ted už je moc pozdě a já musím jít spát. Ozvu se soukromou zprávou, dobrou noc.....
26. 09. 2014 v 11:43Off-line Bery  (30/-/-)
CrazYmeeN: Pláčeš na špatném hrobě. Poměry se nezmění jen kvůli tomu, že založíš forum a pár lidí s Tebou bude souhlasit. ;)
26. 09. 2014 v 11:53Off-line colombo  (103/192/90)
Mohl bych tady toho napsat mnohem víc, ale jste sami i proto, že pro osmnáctileté je třicetiletý již "dědkem" :-). A jinak souhlas s názorem, že jakmile někdo nemá tvářičku jak ze žurnálu, neváží 50 kilo (nebo méně), nemá mobil alespoň za 10 litrů (nejlépe každé tři měsíce nový), nemá značkový ohoz za tisíce (nemám nic proti kvalitnímu oblečení), penis jak jinak než tady s tradiční mírou 20/5... Tak jiný než právě mnou popsaný se tady prostě nechytá. Zaplať Bůh, že sám nejsem a můj přítel má ty opravdové hodnoty.
26. 09. 2014 v 23:14Off-line Rainyday  (29/175/62)
Už jsem si nějak tak zvykl. Na takovéto stránky se neupínám. A někdy si říkám, co tu vlastně dělám, když si radši než o kosmetice povídám o nožích a outdoor vybavení, místo značkových věcí o přírodě,místo nakupování o tom, jak si vydělat na živobytí a místo Itálie bych radši jel do Peru nebo znova na Ukrajinu (nebo Rumunska, tam se teď neválčí) :D

A s tou fotkou, asi jsem divný, ale mě to nevadí si nějakou dobu psát s někým bez fotky. A když jí někdo v pohodě po mě chce, tak proč ne, ale proč mu jí posílat s prvním "ahoj".
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload