Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co dál, co ted'

30. 09. 2014 v 02:53Off-line Anonym
Takže něco o mně: Je mi 15, vím je to málo... ale vím co chci, nebo co jsem chtěl... V tu dobu když se mi to odehrávalo jsem bydlel v Cz...

Takže byla sobota, ležel jsem, skoro usínal, když v tom najednou mi napíše kluk ''Čau, jak se máš?'' já mu odepsal ''Čau, jo dobře. Co ty?'' no a už jsme si psali, už se to pomalu rozjíždělo. Všechno bylo hned lepší. Druhý den jsme si psali taky a bylo to už takoví jiný, on mě chtěl balit, ale nevěděl jak, tak jel rychle, ale občas někdy i zabrzdil... Asi po třech dnech jsem ho začínal chtít, ale nevěděl jsem jestli je... No tak jsem si sním psal, no a pak byl pátek. Ten den to všechno začalo. On mi napsal, že mě chce, ale že si myslí, že si z něho dělám srandu,... Tak jsme šli na skype si volat, já se styděl mluvit, tak mluvil on první. Povídali jsme si spolu o všem možným, rozebírali jsme všechno. Potom jsme usnuli, oba jsme nechali hovor probíhat. Já ráno vstal a věděl, že jsem se zamiloval. Chodili jsme spolu asi dva týdny přes pc, skype, fb... On bydlel ve Velké B***ánii (UK, GB...) No a byl zrovna měl přiletět na dovolenou k babičce. No tak to bylo vážný, oba jsme se milovali, vše bylo krásný, boží... Bral jsem to s ním hrozně moc vážně, dokonce jsem to řekl bráchovi a bratrovo přítelkyni. A oni na to, že jim nevadí že jsem... Že mě mají rádi i přes to a že mi to přejí. Byl jsem rád, vše mi vycházelo. Byl jsem ten štastnej kluk. Nikdy, nikdy mi nebylo, tak dobře. Vše mi vycházelo, vše vše prostě vše. Ale po měsíci jsi mě dal do bloku, a ignoroval mě v tu chvíli se mi zhroutil svět. Nevěděl jsem co mám dělat. Šílel jsem, bolelo to strašně moc. Když jsem mu psal z jinýho profilu, tak nikdy neodepsal. Potom mu napsala bratrovo přítelkyně, že proč se takhle zachoval atd... On na to napsal at to neřeší, že je to tak lepší pro mě. Já to nechápal, do ted' nechápu. Ale do ted' vidím jeho fotku a srdce mi buší. No a ted' jsme se přestěhovali taky do Velké B***ánie, on bydlí asi hodku a půl ode mně. No a ted' když ho můžu mít na živo, tak nevím jestli nemám jeho kamarádovi napsat, že at mi dá na něj číslo, že ho potřebuju, že sním potřebuju mluvit... Nevím co mám dělat, ted'... Já ho opravdu miloval... Nevím jak se mám zachovat. Skrz něj jsem se přiznal i bráchovi a tý jeho... Skrz něj jsem se otevřel, skrz něj jsem našel sebe... No je toho moc... Já jen prosím o radu, nevím jak se zachovat. Já vím je mi málo. Ale já ho měl opravdu rád, strašně moc. Nechápu proč to ukončil proč? Já ho miloval, a on mě jen namotal a pak zlomil srdce a ahoj. Já nevím co ted' ponížím se když budu chtít ho nák najít? Ponížím se když mu zavolám? Já nevím jak se zachovat, prosím poradte mi. :(

P.S. Děkuju těm, který to dočetli až do konce. :)
Za chyby se omlouvám. :)
30. 09. 2014 v 10:28Off-line comrade  (39/195/102)
Si asi nekoho nasel a rekl si, ze na dalku by to stejne nemelo smysl.
30. 09. 2014 v 12:43Off-line Bery  (30/-/-)
Možná byl první, ale rozhodně ne poslední, kdo něco takového udělal, časem si zvykneš.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 09. 2014 v 15:09Off-line comrade  (39/195/102)
Ale zavolej mu, ať ví, že se změnila situace. Nebo ať ti řekne proč.
30. 09. 2014 v 15:13Off-line fuckTV  (30/-/-)
Urob stojku na hlave!
30. 09. 2014 v 17:30Off-line Titan24  (30/168/56)
Dost pravděpodobný je, že si uvědomil, že nechce vztah na dálku a místo aby byl chlap a napsal/řekl ti to osobně, tak si tě dal do ignoru a přestal komunikovat. :/
30. 09. 2014 v 20:40Off-line gargamel  (36/182/74)
No hezký ale upřímně pokud se takhle zachoval jednou zachová se i podruhé .....
26. 02. 2015 v 17:28Off-line takypedro  (43/171/73)
Zkus se s nim setkat a uvidíš jak to dopadne..
09. 08. 2020 v 11:31Off-line Peta80  (43/187/-)
Zahraju si na hulícího brka, a oživím téma. Docela by mě zajímalo, jak to dopadlo. (Jo je mi jasný, že tazatel sem už asi nechodí, ale co kdyby. :))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 08. 2020 v 19:11Off-line iglw  (48/172/77)
Jen pravá komunikace To otevře oči!Asi Tě jen využil a má dalšího!Ale zkus se s ním spojit a uvidíš!Dej zprávu,jak to dopadlo!Ano,bolí to,ale musíš si tím projít,abys byl do dalšího vztahu už lépe připraven!Hodně štěstí i rozumu!
09. 08. 2020 v 21:44Off-line Titan24  (30/168/56)
Taky by mohli admini mazat tyhle starý témata.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 08. 2020 v 22:26Off-line Titan24  (30/168/56)
Taky možnost.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload