Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Něco s farářem?

01. 10. 2014 v 00:10Off-line sid_6  (36/182/66)
Styděl jsem se, ale ted s tím klidně výjdu na světlo a zajímá mě většinový názor, jestli vůbec ještě existuje nějáké tabu. Dvojce kamarádů se mi smála před časem u piva, at do toho jdu s farářem a že je jasnej. Já když ho tu doma potkal, tak podle hlasu jsem měl za to, že je to jeden z těch dvouch a pak koukám, že ne a on to farář(mama se angažuje ve sboru). Fakt byl jasnej na první pohled a jak mě lákal, že potřebuje ořezat jabloně a jiné stromy a poradit s keřema a kytkama... Dokáže si tu někdo vůbec představit vztah nebo i sex s evangelickým farářem? Mám za to, že i představitelé protestantských církví to mají zakázáno a pro mě je to naprosté tabu, takže nereálná a nesmyslná věc. Když už se tu řeší islám a křestanství, tak bych rád přispěl i já svou troškou do mlýna a šup sem s názory:)
01. 10. 2014 v 00:24Off-line sid_6  (36/182/66)
Skutečně? Tak to jsem asi potkal teplých farářů vícero:) nebo i věřících, ale nedával jsem tomu žádnou šanci.... možná kdyby... Ne, stejně je to pro mě těžko představitelná věc, protože mám odmalička zažité, že pro křestana je toto smilstvo a já jsem sodomita a hříšník.
01. 10. 2014 v 00:46Off-line sid_6  (36/182/66)
Dík za tip - určitě na to mrknu:) Já teda nepatřím mezi věčící, ale v tom společenství mi bylo většinou dobře, jenže už tam nepatřím právě proto, že nevěřím:)
Některé věci ve mně bohužel nějak zakořenily....
01. 10. 2014 v 10:31Off-line comrade  (39/195/102)
Ale po kazdem sexu se radne pomodlit.
02. 10. 2014 v 07:06Off-line Matthewko  (28/182/85)
No vzťah s farárom nie je bežný jav , ale iste su aj taký :) apodla mna takýto vzťah možný je aj su prípady napríklad v belgicku spolu žijú dvaja farári ale to su už starší páni a ich vzťah je skor o porozumení a vzájomnej radosti zo života ,nie je to velmi o sexe
02. 10. 2014 v 14:10Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Teologie je tak pokřivená slátanina textu Bible, že bych se mu snažil otevřít oči :-D ale je to každýho věc... Prvně mu doporučuju, aby se začal dívat na dokument Vetřelci dávnověku ;-) netvrdím, že je tam všechno doslova pravda, účelem je otevřít oči a přestat slepě věřit všemu, co nějakej vysoko postavenej páprda v sutaně tvrdí, že je pravda a přitom toho o Bohu ví tolik asi jako uklízačna na základní škole toho ví o kvantový fyzice...
třeba základní fakta:
- rajská zahrada nebylo nic jinýho, než emzácká základna
- to mimozemšťani stvořili člověka k obrazu svému
- symbol hada je všude na světě nositelem moudrosti a poznání, proto ho církev démonizovala, aby si udržela moc a to udělala se spoustou dalších postav od Ďábla až po čarodějky
- Ježíšovo zázračné početí nebylo nic jinýho než umělý oplodnění emzákem (viz. ono zvěstování andělem, že počne syna božího, tj. poloboha, jako byly mnozí jiní, jako třeba Herkules)
- Ježíšův nebeský otec nebyl nic jinýho než mimozemšťan ve vesmýrný lodi na oběžný dráze Země
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
02. 10. 2014 v 14:12Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Teologie je výsměchem do tváře zdravého rozumu...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
03. 10. 2014 v 10:00Off-line sid_6  (36/182/66)
Pardon, ale já jsem nikde nenapsal, že se mi líbí nebo že bych s ním chtěl něco mít. Vždyt má možná dvojnásobnou váhu než já a mluvili jsme spolu jen chvilku, tak co byste od toho čekali? Jen jsem se chtěl zeptat, jestli byste si to dokázali představit nebo jestli je to vůbec možný? Jak vidím, tak pro vás to nepředstavuje žádnej problém, ale pro mě teda je to dost těžko představitelný....
Každopádně se tam za ním někdy podívám, abych zjistil, jestli to o něm je pravda. Když mě pozve na čaj a šáhne na ruku, tak je to jasný..... rychle pryč:D
03. 10. 2014 v 10:06Off-line sid_6  (36/182/66)
Ligerisek : Nepatříš ty náhodou mezi uctívače Aštara Šerana a jeho Vesmírných lidí?
03. 10. 2014 v 10:44Off-line sid_6  (36/182/66)
Promin, ale mně to příjde zvrhlý. Možná kdyby jsme si hodně rozuměli tak snad.... Ne prostě ne... Co by na to řekli lidi ze sboru a z okolí? Vždyt vás museli zlynčovat?
03. 10. 2014 v 19:50Off-line sid_6  (36/182/66)
Jak dlouho vám to vydrželo?
A uznávám, že to co jsem napsal nezní moc sympaticky, ale nemyslel jsem to tak špatně. Jen že bych s ním někdy v budoucnu chtěl pokecat v soukromí a třeba v sobě najdem zalíbení. Nemůžu přece říct, že ho nechci jen proto, že má o pár kilo víc a je o pár let starší?! Mně nejvíc vadí, že je farář a to jestli je gay nebo není můžu jistě časem zjistit. Rozhodně nemíním si nějáko hrát s jeho city, aby si něco namlouval a usiloval o mě a v nejlepším ho odkopnout. Tohodle nejsem schopnej;)
03. 10. 2014 v 21:06Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Sid_6: Já se považuju za muže rozumu. O Aštarovi nejsou žádný důkazy, ale o starověcích bozích (nejpravděpodobněji mimozemšťanech, sou i jiný možnosti a s těma se rozepisovat nebudu) ano. Já se rozhodně nehodlám spolýhat na to, že přiletěj nějací údajní emzáci a odvezou si mě :-DDD
05. 10. 2014 v 13:39Off-line sid_6  (36/182/66)
Akri : Máš můj obdiv a on ještě víc. S ním bych si asi rozuměl minimálně jako kamarád, když je takovej, ale ten vztah mu přeju a at mu vydrží. V dnešní době kluky víc zajímá nakupování, poslední trendy v modě a nejdůležitější je, jestli má pěšinku napravo nebo nalevo:P Do přírody se nikomu nechce, protože by se zašpinili a vítr by jim rozcuchal vlasy.
05. 10. 2014 v 13:42Off-line sid_6  (36/182/66)
Ligerisek : Ty důkazy by mě vážně zajímaly, tak mi o nich klidně napiš do pošty. Pokud nespolÝháš na to, až si pro tebe přilletěj, tak chceš asi odletět sám, vid? Stavíš vesmírný koráb? A nebude ti tam smutno?
18. 10. 2014 v 09:37Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Sice nejsem protestant (naopak mám hodně blízko k římsko-katolické církvi) a vím, že některé protestantské církve mají k těmto věcem liberálnější přístup, ale stejně mi to přijde za hranou. Pokud bych měl chodit na mše ke knězi, o kterém bych něco podobného věděl, tak by mi to určitě vadilo.

Mimochodem možná by bylo fajn si poupravit terminologii. Protestanté nemají faráře, pak tohle téma navenek vypadá, že jde o římsko-katolickou církev :)

Ad příspěvky některých nejmenovaných osob. Víra rozhodně není záležitostí "chudých duchem". Naopak mám pocit, že právě v ČR (alespoň v Praze) o těhle věcech mnohem více přemýšlí a inklinují k nim vysokoškolsky vzdělaní lidé (ale to taky může být tím, že se pohybuju v bublině toho prostředí :)). Stejně jako neexistuje a nikdy nebude existovat přímý důkaz existence Boha, tak ani nebude existovat důkaz jeho neexistence. Proto se tomu říká víra.
18. 10. 2014 v 17:50Off-line sid_6  (36/182/66)
Panic4eveR : No viděli jsme sew jen jednou a už to je delší doba, takže asi tak, ale rád se tam někdy odívám, když jsem tam hodně dlouho nebyl. Pokecáme a pak se uvidí...... Nikdy neříkej nikdy:)
Ale opravdu to že je farář bych dokázal jen těžko skousnout. Na bohoslužbu by mi ale vůbec nevadilo jít.....
18. 10. 2014 v 20:42Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Panic4eveR:

K terminologii. Bohoslužba a mše jsou synonyma, v římsko-katolické církvi se používají oba výrazy. Katolíci mají i faráře i kněze (jsou to trochu jiné funkce) a pokud vím, tak protestanti mají pastora nebo reverenda.

A že je nějaký kněz gay je mi fakt jedno. Ale vzhledem k tomu, že mám blízko k římsko-katolické církvi, tak by mi docela vadilo, kdybych se o knězovi, ke kterému chodím na mše dozvěděl, že má s někým poměr.
18. 10. 2014 v 21:22Off-line sid_6  (36/182/66)
Mychajlo90 : Hele já jsem se od malička pohyboval v prostředí evangelické církve(do 15let), takže jsem tam asi poznal dost farníků i farářů, ale reverenda žádnýho a pastora vlastně jen jednoho a to byl vězeňský pastor. Nevím, jak je to u jiných protestantských církví, ale u evangelíků to je jistě takhle, protože dost pochybuju, že by se to takhle zásadně změnilo za posledních 12let.
A vzhledem k tomu, že představitelé katolické círve mají nařízený přísný celibát, tak těžko bude ten tvůj kněz mít s někým vztah. I kdyby se svým psem, tak hodně rychle přestane být knězem a tak se vůbec nemusíš bát, že by ještě někdy sloužil mši:)
18. 10. 2014 v 21:38Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Sid_6:

Ok v pohodě, beru. Asi fakt záleží na konrétní církvi, přece jenom těch protestantských je hodně. Jak píšu, narozdíl od římsko-katolické církve protestanty moc neznám, takže se nemůžu hádat :)

Inu i v římsko-katolické církvi je určitě mnoho takových, kteří tahle pravidla nedodržují, ale souhlas, že kdyby to vyšlo najevo, tak se asi moc dlouho neohřeje.

Každopádně i u protestantů, kde je sňatek povolen mi to přijde čistě subjektivně divné. Ale proti gustu...
18. 10. 2014 v 22:00Off-line sid_6  (36/182/66)
Mychajlo90 : Zrovna ted jsem přišel na to, že to byl spíš kaplan. Moje chyba, však jsem ho léta nepotkal. To spíš jednoho strážnýho a pár kriminálníků...
Mě by to nevadilo, přece mi do cizího soukromí nic není, ale chodit s ním bych asi nedokázal a nebo hodně těžko.
18. 10. 2014 v 22:16Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Jasně že do cizího soukromí je nám prd (pokud nedochází k nezákonné činnosti). Ale přece jenom mi takováhle situace přijde zvláštní. Asi je to ale spíš o zvyk.
18. 10. 2014 v 22:17Off-line onlip  (61/180/84)
Něco jsem s ním měl. Křest, řadu zpovědí, křest mých dětí.
06. 03. 2017 v 20:52Off-line ozvien  (73/-/-)
Není farář jako farář. Pokud to myslí vážně tak tohle hodnotí později jako svůj mlad**ký úlet. Tohle povolání není jako chodit do zaměstnání. Je to poslání.
06. 03. 2017 v 21:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Prej poslání... lol... poslání vhodné zejména pro pedofilní zvrhlíky :D když bude pedofil učitel tak ho vyrazí ze školství, pedofilního kněžoura akorát přemístí na jinou farnost kde jsou ještě neopotřebované dětičky :D kněžouři sou stejní kanci jako kdokoliv jinej, vyslechl jsem přednášku o kostnickém koncilu a zaujala mě cifra kterou církev utratila v kostnici za "hospodyně a děvečky" :D nejsi naivní ozvieno, tak tady nedělej katolickou osvětu :D
16. 12. 2017 v 01:37Off-line ozvien  (73/-/-)
Buřtíku opět jedovatá slina, nejsem katolík, ale měli bychom si uvědomit, že tady už jsou hodně dlouho, což o něčm svědčí.
16. 12. 2017 v 12:31Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Nebudem čítať túto neaktuálnu tému ale keď ste to už načali tak upresním - evangelický farári nemajú zakázané ženiť sa. Platí však, že sex. aktivity by mali podľa božieho slova praktizovať až po sobáši (so ženou).
20. 12. 2017 v 16:10Off-line Betonica  (39/191/93)
Nejsem teda odbornik na cirkve, ale mam za to, ze evangelici to maji volnejsi nez katolici. Tusim, ze evang. knezi se muzou zenit a mit rodiny (opravte me, pokud si to pletu s jinou cirkvi). Tak ci tak, mezi knezimi napric cirkvemi jsou i moderni osobnosti, ktere pismo vykladaji umerne dobe. Kuprikladu Frantisek tudleva neprimo podporil lgbt komunitu, resp. ji neodsoudil.

Jinak k tomu, ze si farar o neco rika... Nevim, jak jsi na to prisel. Je docela mozne, ze tento farar zije v souladu se svymi duchovnimi hodnotami a proto je jednoduse laskavy a hodny a snazi se pomahat svemu okoli, tedy i tobe. Neplet si vlidnou tvar s pozvankou na sex. Tim bys sebe i jeho mohl uvest do opravdu frapantni situace.
15. 02. 2018 v 00:58Off-line andy029  (36/-/-)
Hledám faráře na sexualní přátelsvi , 50-x, je mi 28L, mám holku ale měl jsem poměr s jedním farářem , svou dívku miluji ale potřebuji mužskou náruč a pochopení,, budu rád když někdo chápavý mi napiše,,
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload