Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Problém s kompem

07. 10. 2014 v 18:15Off-line Anonym
Ahoj kluci
jestli patříte k takovým těm, kteří rádi hatují, tak to dál nečtěte :D
Berte mě jako naprostého antitalenta co se počítačů týče. Chcete-li se mi smát smějte se, je to stupidní, já to vím, ale co nevím, to je jak to opravit :D
Prostě jde o to, že jsem si zahrál jednu hru, co mám nainstalovanou, a hrál jsem ji přes celou obrazovku. A když jsem ji vypnul, tak se najednou zvětšily všechny ikony na ploše, spodní lišta, i všechna okna, která jsem následně otevíral (včetně internetu). Takže teď musím posouvat jezdcem i doprava a doleva a musím čučet na tu nezvykle zaplněnou plochu zvětšenými ikonami. Co ještě vím, že když zapnu nouzový režim tak je plocha normální, ale je celá černá a lišta dole je šedá.
Neví si s tím někdo rady, prosím Vás? :) Já už jsem fakt zoufalý :D V takové situaci je každá rada drahá.
Já vím, že se jedná o banalitu, a že si asi myslíte, že nic jiného na práci nemám, ale věřte, že když už na to koukáte měsíc, začne Vás to sr*t. Děkuju moc předem :)
P.S. Takové ty "lajcké" pokusy, jako rest**t, vytáhnutí baterky z kompu, přepnutí uživatele nebo znovu zapnutí a vypnutí té dané hry už jsem zkoušel :D
07. 10. 2014 v 18:22Off-line numberfour  (26/187/-)
Jde to nastavit prez rozliseni obrazovky ne? Pravi tlacitko na plose, posledni moznost z vyberu a myslim ze rozliseni a tam si pohraj
07. 10. 2014 v 21:08Off-line Stenleyko  (29/-/-)
Preinštaluj ovládač grafiky a daj tam najnovšiu verziu, asi ti blbne obnovovacia frekvecia... ked ukončiš hru tak sa neobnovi plocha do pôvodnych nastaveni , ale nastavenia zostanu take ake boly v hre.. rozlišenie obrazovky a velkosť pisma DPI najdes v tom ovládači (neviem či mas Nvidiu alebo Radeon...atd) , alebo : ovladacie panely- vzhlad a prispôsobenie (W7) a tam to uz najdeš :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 10. 2014 v 23:20Off-line chuckym3  (41/174/75)
Nenapsal jsi co máš za windows. v každém je to maličko jinak aby tě člověk navedl krok po kroku .
07. 10. 2014 v 23:24Off-line chuckym3  (41/174/75)
Ale pokud máš Windows 95,95,xp je to pořád stejné , klikni pravým tlačítkem myši do plochy , vyskočí ti okno s nabídkou , zvol "vlastnosti" . Poté se ti otevře okno s následující nabídkou, kde si můžeš nastavit rozlišení, viz obrázek.

http://www.adminxp.cz/…sxp/vga1.jpg
08. 10. 2014 v 10:21Off-line klucinek  (33/176/75)
Problém vyřeší aplikace konkávní čočky...
08. 10. 2014 v 10:33Off-line comrade  (39/195/102)
Windows 95, to jeste nekdo ma? :O
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload