Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Anální sex

07. 10. 2014 v 19:56Off-line Anonym
Ahoj, chtěl bych Zde něco napsat a nalézt někoho, kdo by mi s tím pomohl.
Chodím s přítelem už 7 měsíců. Když jsme spolu začali chodit, užívali jsme si jak orální tak i anální sex. Takhle to šlo asi až do 3. měsíce, kdy se něco změnilo. Vždy, když má přítel do mě jít, tak mu penis "zvadne" - prostě se od vzruší.
Když jsme se ho potom ptal, jestli neví, proč to tak má, tak mi odpověděl, že neví. Prostě se to začalo dít z ničeho nic. Když jsme se o tom bavili po druhé, tak mi řekl, že si myslí, že to je způsobené tím, jak jsem do něj chodil já. Jelikož jsem jeho první kluk = první člověk který do něj šel. Prý ho to několikrát hodně bolelo, ale prý to nechtěl mě zkazit, tak mi to neřekl. Prý si myslí, že má blok (psychický) v tom, že má anální sex spjat s tím, že to bolí.
Tři měsíce jsme byli bez análního sexu, jen orál. Už asi měsíc do něj chodím a jemu se to líbí a nebolí ho to. Když však měl ale jít včera on do mě, tak mu zase zvadl. Vždy je nadržený a vzrušený na 100% ale jakmile si třeba na něj sednu, nebo se penisem nějak přiblíží k mé p***li, tak zase zvadne. Včera se to takhle stalo 3x za sebou, tak mi prosím někdo poraďte co s tím. Nejsem žádný nymfoman, ale anál mi chybí. A nechci ho podvádět jen kvůli sexu, protože ho miluji.
07. 10. 2014 v 20:20Off-line klucinek  (33/176/75)
Na todle jedině nějakýho exorcistu, ten už ti toho satana z p***le vyžene....
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
08. 10. 2014 v 23:24Off-line grandchlap  (55/190/-)
Prostě je tvůj přítel pasiv
08. 10. 2014 v 23:41Off-line johnj  (40/186/82)
Zkoušeli jste s přítelem nějakou předehru, co se týče tvého zadku? Myslím pohlazení, hrátky s sprsty, jazykem atp. Aby to pro přítele byl jasný signál, že tě to hodně vzrušuje, že si to užíváš, že to nebolí a že je to super. Ať si tě přítel "načne" třeba nějakou pomůckou, než použije vlastní prostředek. Psychika někdy potřebuje takové malé divadlo... :) Jestli to pomůže, nevím.
Hodně štěstí!
09. 10. 2014 v 00:54Off-line Betonica  (39/191/93)
Souhlasi s johnj.

Je mozne, ze p***el si vytvoril asociaci mezi zasunem a bolesti. A ta se projevuje v nejmene vhodne okamziky. P***el muze byt ve stresu, ze se neco zase pokazi a dojde na neprijemne pocity u neho nebo u Tebe.

Presne jak psal johnj, hrajte si. Nikde neni napsany, ze musite skoncit u bohapuste jebac*y...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload