Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Neviem sa zmierit s tym, ze som gay

17. 10. 2014 v 15:48Off-line Anonym
Ahoj

viac a viac si prizavam,ze som gay... ale nechcem s to priznat... niektory ludia vedia ze som asi iba gay... stale si hovorim,ze raz pride nejake dievca. a vtedy sa snazim nemysliet na svoju orientaciu... ale ked vidim vaginu tak sa mi chce zvracat... aj ked o tom len pocujem,... viem na 100% ze som gay ale ked sa ma to niekto opyta poviem bud ze nie alebo ze som bi... z jednej strany chcem aby to nikto nevedel lebo mam len 14 a pocuval by som ze to je k***tina... a ludia by mi ublizovali viac ako normalne ale chcem zaorven aj aby to omne kazdy vedel a aby boli okolo mna ludia ktorym to nevadi...

a ak si myslite, ze 14 rocny clovek je este neskuseny tak by ste boli prekvapeny... viem toho dost... a o svojej orientacii som presvedceny... baba ma proste nevzrusi...

CO mam robit? ako sa zmie*** sam zo sebou?

sorry za gramatiku...
17. 10. 2014 v 16:54Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Ale vždyť ty s tím smířený jsi. Nemáš problém s tím, že jsi gay. Máš problém s okolím, kterýmu se to bojíš říct. Což je celkem pochopitelný, zvlášť jestli jsi na Slovensku.
Tady ti ale nikdo nemůže radit, co máš dělat. Tvé okolí znáš jenom ty, a proto jenom ty musíš vědět, jestli je vhodné jim o sobě všechno vykecat nebo to zatím radši hrát na tu bisexualitu.
V Poradně se to řeší každou chvíli, tak hledej a čti si zkušenosti od jiných. Ale znovu upozorňuju - ty musíš nakonec zhodnotit, co je vhodné o sobě říkat ostatním.
17. 10. 2014 v 17:01Off-line galileolevi  (51/187/82)
Tvoje problémy jsou hlavně asi v předsudcích druhých, ne v tobě. Nezávisle na okolí, by jsi vůbec neřešil, co se ti líbí.
Musíš se s tím poprat. Naštěstí jsou u nás lidi dost tolerantní a když se k tomu postavíš s patřičnou hrdostí, tak minimalizuješ prostor pro posmívání.
Držím ti palce, abys měl sílu.
17. 10. 2014 v 17:01Off-line Anonym
Dakujem :) velmi mi pomohla tato odpoved ... ale je to takze .. v skole sa to omne prevalilo a je to na pič* :(
17. 10. 2014 v 17:10Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Jak píše galileolevi - když už se to provalilo, postav se k tomu s hrdostí. Musíš dávat najevo, že je ti u p***le, co si o tobě kdo myslí, že ty jsi v pohodě a nic tě nerozhodí. V opačném případě budeš ideální terč šikany. Je fajn, že sám se sebou už problém nemáš a víš, kdo jsi. Jak se k tomu postaví ostatní, to už je jejich věc. Ty ale nesmíš dát najevo, že tě to nějak trápí ;-)
17. 10. 2014 v 17:37Off-line Titan24  (30/168/56)
Tak nemysli na vagínu a mysli na krásu holek. Vždyť holka přeci není jen člověk s vagínou -_-. Mne se třeba holky líbí, mohl bych s nimi i chodit, líbat se a tak, ale nikdy by nedošlo na pohlavní styk.
19. 10. 2014 v 15:55Off-line Anonym
Titan24 presne to je ten problem ktory mam ... a ThomPrag ... mna uz bohuzial sikanuju :(
19. 10. 2014 v 17:53Off-line Titan24  (30/168/56)
Tak se smiř s tím, že jsi gay. To jsem udělal já.
19. 10. 2014 v 19:48Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Zufaly clovek :(): Narovnej záda, hlavu nahoru, pořád mírně nadechnutý, to stačí. Na invektivy nereaguj, buď nad věcí.
Čeká tě pěkný svět, kluci jsou skvělí. Obvykle přímí, přímější než holky. Uvidíš, že to nakonec byl pro tebe dar.
19. 10. 2014 v 20:07Off-line filip.2580  (54/174/73)
To: Johnabc_WOT jsou situace, kdy zjištění že je někdo gay, může být doopravdy darem...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload