Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Plastické operace

18. 10. 2014 v 19:25Off-line Anonym
Zajímalo by mě jaký máte názor na odstranění nedostatků zevnějšku pomocí plastické chirurgie? ( zejména obličej - věci jako velký noc ) A jestli už tuto operaci někdo z vás podstoupil a jaký z toho má pocit.
18. 10. 2014 v 19:56Off-line klucinek  (33/176/75)
Nech se přeoperovat na penis, bude to odpovídat více Tvému charakteru....

A jinak korekci chápu pouze v případě nehody, popálení...pokud je to z jiného důvodu, např. kvůli vzhledu tak pak viz. 1. věta...
18. 10. 2014 v 20:07Off-line fuckTV  (30/-/-)
V pohode to beriem, ak si baba dava implantaty do prs ci zadku, typ plastickej operacie, preco aj chlap sa nemoze zdokonalit? :)
18. 10. 2014 v 20:09Off-line Dyexew  (29/164/45)
Môj názor je asi takýto: Tiež som nad niečím podobným rozmýšlal. Nie zmenšiť nos, ale mám ho krivý, ale nie na toľko aby to za to stálo. Aby mi posunuli nos o 1,5-2,5mm tak na to sa môžem vykašlať. Nebol by som dokonalý ani po tej operácií a ani teraz nie som a ani nikdy nebudem. Nikto nieje dokonalý. Vieš čo? Nauč sa s tým žiť ako ja a nechaj to tak. Narodil si sa tak ako si sa mal a hotovo. Myslím že za výzor by sa nemalo odsudzovať, a ak to aj niekto robí tak je to maximálne sebecké. Nech sa najprv pozrú do zrkadla a nech až potom súdia druhých. Nikto nie je so sebou 100% spokojný, vždy sa nájde niečo 2. čo Ti bude na sebe prekázať. Ešte by som sa bál, či by tou operáciou nespôsobili závažný problém. Myslím, že tie peniaze za to nestoja. A ak sa aj tak pre niečo podobné rozhodneš, tak jedine do rúk odborníka, ktorý má dlhoročné skúsenosti a dobre odvedenú prácu v tomto smere. Držím palce a nech sa darí. S pozdravom Dye×ew!
18. 10. 2014 v 22:57Off-line keri  (30/-/-)
Mam jednu plastiku, ale je to ze zdravotnich duvodu a neni to na miste obycejne viditelnem (ne, neni to v oblasti genitalii:D)
Muj nazor:
Ze zdravotnich duvodu naprosto ok,
z duvodu drobnych nedokonalosti, treba nosu, jak ty rikas - ok. At si kazdy dela co chce:) Jedine co mi skutecne vadi, je, kdyz ma nekdo neskutecne napichanou hubu jako kacer (i kdyz to uz asi neni plastika v pravem slova smyslu, zejo) a u zenskych prsa. At si je zvetsujou, zmensujou, mne je to fuk, ale vseho s mirou... kdyz si 45kilova holka necha udelat petky, je to vazne hnus.
19. 10. 2014 v 00:08Off-line galileolevi  (51/187/82)
Tak snad ať si se svou hubou každý nakládá dle uvážení.
Já byl jako kluk noc hezkej. Tak abych měl klid, vyrazil jsem si zuby a udělal pár jizev na kole. Musím říct, že se mi to fakt povedlo. Nikdo si mě nevšimne. :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload