Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dotazník o homosexualitě

14. 01. 2013 v 09:36Off-line Anonym
Ahoj běžně (vlastně nikdy) tohle nedělám,ale pomáhám kamarádce s bakalářskou prací (sběrem dat) a byli bychom vám oba vděční, kdybyste obětovali pár minut navyplnění dotazníku

http://www.vyplnto.cz/…o-homosexua/

Kamarádka je také homosexuálně orientovaná, jen s tím ještě nevyšla na světlo před okolím tak jsem to vzal na svá bedra.


Jedná se o bakalářskou práci na téma proměny společenského vnímání homosexuality se zaměřením na současnost. Výzkum bude sloužit čistě pro účely této práce, kdy prakticky chceme dokázat, že společnost se vyvinula z netolerantního a tabuizovaného místa v poměrně tolerantní a homosexualitu již nepovažují za ,,úchylku". (Nejedná se tedy o žádné katolické či jiné církevní propagandy proti homosexuálům)

Dotazník je vytvořen podobný pro homosexuály a heterosexuály jež se budou vzájemně porovnávat v typu otázek.
Např. Myslíte si že jsou homosexuálové více promiskuitní (myslím, že 80% homosexuálů si bude myslet že ne - k nim patřím i já) ale věřím (že 99/ heterosexuálů řekne že ano díky dobré mediální masáži)

Proto je tam i dotěrná otázka na počet partnerů (opravdu nás to nezajímá z nějaké vlezlé akčnosti), ale proto že na závěr spočítáme, kolik partnerů mají průměrně homosexuálové a heterosexuálové a věřím, že výsledek bude velmi podobný.

Všem za vyplnění moc děkujeme, je 100% anonymní a opravdu nemáme potřebu jakkoliv rozkrývat vaši identitu. Výsledek dotazníků si můžete nechat zaslat mailem přímo na stránce vypln.to (nebo vám ho osobně rád zašlu po 31.1) Pokud budete mít otázky, rád zodpovím.

Ještě pokud byste mohli dotazník sdílet i mezi svými přáteli byli bychom vám vděční. Také sháníme pro vyplnění gaye ve věku kolem 50-60 a více let (bohužel ze svého okolí nikoho takového neznáme a potřebujem ,,vzorek" i z této věkové kategorie.)

Všem zúčastněným děkujeme za ochotu a pomoc
14. 01. 2013 v 10:26Off-line ALEXANDR001  (32/176/130)
Taky jsem to vyplnil .. je to tam ..
14. 01. 2013 v 18:59Off-line t-jiand  (27/-/-)
Už jsem ho vyplňoval odpoledne ;)
14. 01. 2013 v 21:05Off-line Galboatorix  (31/186/94)
Je to tam :)
14. 01. 2013 v 21:13Off-line xwildlifex  (27/172/64)
Hotovo
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 01. 2013 v 22:39Off-line Dawe  (32/182/72)
Taky jsem to vyplnil ;-)
14. 01. 2013 v 22:47Off-line StarejKocour  (58/180/80)
Vyplněno :-)
27. 01. 2013 v 23:17Off-line Tien213  (42/-/-)
Tak to vyplnam a ked som to chcel odoslat, tak stale ze vyplnte otazku 5 kladnym cislom. takze panicov to neberie ako vzorku,
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload