Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Definuje mě cedulka gay jako člověka? A kam se poděla lidská slušnost?

30. 10. 2014 v 00:38Off-line da_ve  (44/167/-)
Jsem gay, ano, ale znamená to, že to je to jediné čím jsem? Občas tady získávám pocit, že je přesně dáno, jak má správný gay vypadat, jak se má chovat a kdo je dobrý gay a kdo ne. Že být gay je jistý stereotyp, kterého se musíme držet. A v momentě, kdy člověk nějak vybočí vzhledem, názory, apod. tak je v momentě slovně kamenován jinými. Mám ten pocit, že proti tomu se kdysi bojovalo. Že jsme chtěli ostatním ukázat, že nejsme jen to co si pod slovem homosexuál představují, ale že jsme každý jiný, každý svou vlastní individualitou. Kam se tohle podělo? A proč tak hrdě nosíme tu cedulku?

Občas také při čtení spousty komentářů mám pocit, že proto, že nás společnost už tak nějak bere a není tolik nenávisti a nadávek kolem nás, máme potřebu si tu nenávist a nadávky vytvářet sami mezi sebou. Kam se poděla lidská slušnost?
30. 10. 2014 v 03:17Off-line BussterX  (103/130/150)
@ da_ve: to je výkřik do tmy. Myslíš že teď si každej řekne že odteď bude tolerantní, chápavý a vůbec tag ňág lepšejší? No myslím že víš že ne, spíš manifestuješ pocit nevole nad daným stavem věcí asi. Taky mně štve netolerance mezi námi, například to, když gay kterýho vzrušujou mužní svalnatí chlapi někde v diskuzi pere do zženštilých kluků, nebo do šamponků, nebo prostě do každýho gaye kterej ho nevzrušuje... Já tuto d***lní mentalitu taky nechápu, sami chceme toleranci po vetšinové společnosti, a sami mezi sebou nedokážem tolerovat variety ve vlastní mino***ě... Takový ty keci "takhle chlap vypadat nemá, chlap nemá nosit kabelku" od buzny která sama kouří p**a, to mně přijde jako vrchol stupidity... Rozumím tvýmu apelu, ale nemá to smysl, to chování je prostě dané osobností a charakterem a nadhledem, a kvalitních jedinců není moc ani v hetero ani v gay komunitě
30. 10. 2014 v 05:38Off-line comrade  (39/195/102)
Individualni a p***om tak tuctovi. Ale mne to nevadi, aspon se tu neztratim. :)
Lidstvo smeruje nejakym smerem a ty to nezastavis ......
30. 10. 2014 v 06:26Off-line BussterX  (103/130/150)
Comrade: ano, průjezd lidstva záchodovou mísou směrem do žumpy se zastavuje blbě Romane : ))
30. 10. 2014 v 08:25Off-line Sonicboom  (61/173/-)
"Kam se poděla lidská slušnost?" Tu hledam u kamaradu, rodiny a partnera(to momentalne neplati :D)..Jen si rikam, jestli ta slusnost tu ostatnich lidi nekdy byla? To my tezko posoudime a neposoudi to ani mistni a vseznali starsi uzivatele..Ja si myslim, ze nebyla..
K te toleranci v gay komunite..Mohlo by to byt lepsi..ale zas hned vydime zrno od plev..
30. 10. 2014 v 08:33Off-line BussterX  (103/130/150)
Sonicboom: jakákoliv debata, kde se předem nezadefinují pojmy, nemá žádný význam. A víš proč? Protože pod jakýmkoliv obecným pojmem (jakým je bezpochyby i slovo "slušnost", si každý představí něco jiného... Ale nebojím se říct, že s důrazem na vyšší životní standard a z toho plynoucí konzum spotřebního zboží tzv. slušnost klesá úmerně tomu jak roste sobeckost a ziskuchtivost, a promítá se do do všeho ve společnosti... A moc mně neštvi, je tu hromada všeznalých chytrolínů kteří ještě nemají 20 : )) taky nesnáším fotrující padesátníky, ale v ničem si snima nezadají 18ti letí všeználci, není to o věku : ))
30. 10. 2014 v 08:34Off-line Matthewko  (28/182/85)
No mne sa tento dotaz páči je to zmysluplné , autor má pravdu a bolo by načim sa zamyslieť nad sebov :)
30. 10. 2014 v 08:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Matthewko: to máš pravdu, já netvrdím že dotaz není smysluplný, a tím že jsem řekl že je to plácnutí do vody, tím jsem myslel to, že fakt hajzlík nebo tupec se nad sebou nikdy nezamyslí, zamýšlet nad tématem se budou zas jen slušní lidi kteří řeší něco jako je slušnost...
30. 10. 2014 v 08:48Off-line Matthewko  (28/182/85)
Ja viem ale články tohto typu treba písať a nie že má niekto žiarovku zaseknutú v r..i:)))) ako som čítal včerá
30. 10. 2014 v 08:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Lol.... no to jsem nečetl, ale teda kolegyně má známou která jako sestřička na pohotovosti tady v Brně u přesně takové věci asistovala asi před 12ti lety, když tam v noci přivezli chlapa s pořezanejma vnitřnostma když mu tam imlodovala v konečníku zavedená žárovka, a to nebylo vymyšlený ale prostě se to stalo : ))
30. 10. 2014 v 08:59Off-line Matthewko  (28/182/85)
Hmm :))))
30. 10. 2014 v 09:18Off-line BussterX  (103/130/150)
A proto bůh žehnej gayseznamce kde si může každý najít chlapa a nemusí si tudíž do konečníku zasunovat roztodivné předměty : )) hele a co si ty představuješ pod pojmem slušnost? není to totéž co férovost? hele, nedávno jsem četl komenty na youtube pd videem kde Kalousek Tto je jeden kašpárek z naší vlády) fackuje na ulici mladýho kluka... většina těch k****nů tam se Kalouska zastávala.. to o něčem svědčí
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2014 v 09:50Off-line Matthewko  (28/182/85)
Za prečo ho fackal?
30. 10. 2014 v 10:10Off-line johnj  (40/186/82)
Při těchto zamyšleních se mi vždycky vybaví pojem homosexualismus, Akce D.O.S.T a jejich vysvětlení tohoto pojmu, které bylo, podle mého názoru, docela trefné.
30. 10. 2014 v 10:26Off-line BussterX  (103/130/150)
Matthewko: tak nějakej studentík si ho odchytil na ulici, a evidentně rozhořčeně mu tam něco vytýkal, asi dost hlasitě, a kalous ho prostě profackal, a dostal tisícovku pokuty za to kalous... je toho plný Youtube už nějakej rok... youtube je zaplněný videama kde českej ministr financí kaalousek se ožralej jako prase k něčemu vyjadřuje nebo někoho fackuje, tady kluka, támhle babu, tudle novináře... jako toto nastavuje ve společnosti určitou atmosféru která má ke slušnosti daleko... RYBA SMRDÍ OD HLAVY jak praví známé rčení, buzny budou těžko jiný a lepší než zbytek společnosti
30. 10. 2014 v 10:32Off-line da_ve  (44/167/-)
@ BussterX: Asi to vážně jen byl manifest nevole, který nemá příliš smysl. Jen jsem prostě měl potřebu to vyslovit. A ano máš pravdu v tom, že taková je celá společnost. Žijeme v době, kdy se čím dál víc zapomíná na tak základní věci jako pozdrav, či poděkování. Těžko můžu očekávat, že to v naší komunitě bude jiné.
@ johnj: Taky mám občas pocit, že to čeho jsem v poslední době svědkem je taková téměř násilná homosexuální propaganda. Ano je pravda, že chci své práva a chci, aby mě lidé respektovali, ale vtloukat jim to do hlavy kladivem se mi nezdá tou nejlepší cestou.
Všem děkuji za názory.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2014 v 10:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Da_ve: jakákoliv pozitivní diskriminace obvykle nadělá víc škody než užitku, každá akce budí reakci a neplatí to jen ve fyzice. Nemyslím si že by tu něco jako homoseualismus existovalo, a to co se děje kolem pražské Pride, která má být manifestací gaykomunity ve smyslu sebeprezentace na veřejnosti, tak k tomu toto - před asi 10ti lety nebo víc byla první pride v česku v brně, pod jiným názvem... sešla se tam asi 50ka gayů a leseb, a asi 200 odpůrců, křesťanských aktivistů s dětičkama a skinheadů.. to celý obestupovalo asi 300 policejních těžkooděnců a stovka niovinářů... gayové tam byli dost zle napadení a policajti měli plný ruce práce... no a pride v Praze v poslední době? to není o ničem jiným než o penězích... pár vyčuraných gayů si na tom mastí kapsu, motají se kolem toho sponzoři, a celý to stojí na práci dobrovolníků kteří z toho nemají nic... a tím se na veřejnosti prezentuje gay komunita, je to pokřivený obraz
30. 10. 2014 v 10:59Off-line da_ve  (44/167/-)
Pražská Pride je pro mě samotného téma k zamyšlení. Doprovodný program celé akce má pro mě velké plus. Průvod samotný? Ono je fakt, že se v něm pohybují zdánlivě podivná individua, které nebudí zrovna reprezentujícím dojmem. Ale mnohem víc je tam těch běžných lidí, kteří demonstrují svůj postoj svou přítomností a ne vzhledem. Potíž je však v tom, že senzace chtivé média si vyberou jen těch pár výstřelků a skrz ně prezentují celý Pride. V očích veřejnosti tak ztrácí celý pochod tak nějak smysl. Chápu, že spousta lidí cítí potřebu se na veřejnosti prezentovat svým vlastním způsobem, ale asi by to chtělo nastavit nějaká pravidla spíše mravního směru, zejména co se nahoty a obscénosti týče. Ale to je vše na mnohem delší debatu a asi by si to spíš zasloužilo své vlastní téma.
30. 10. 2014 v 11:06Off-line BussterX  (103/130/150)
Da_ve: no beztak přiznaných gayů je zlomek, většina gayů žije v utajení nebo dvojí život, o ženatých bisexuálech nemluvě... copak ty trápí nějaký téma homosexualizmu nebo sebeprezentace nebo uznání práv? prdlajs, pěkně si potajnu zaš*****t a hurá k manželce a vyprávět si s kámošama forky o buzerantech... a všechno je v pořádku, takovej tajnej gay nikomu z hetero neva...
30. 10. 2014 v 11:20Off-line buttch  (28/-/-)
Mozna budu opakovat nekoho pred sebou, ale kdyz mi nekdo rekne, ze nevypadam jako gay, asi me to spis urazi.
pro vetsinu znamena gay sexy chlap, co si na brisnich svalech strouha nakej francouzskej druh syra kterej normalni clovek ani nevyslovi, zatim co na nej koukaj desitky sexy kamaradek se kteryma chodi denne na manikuru, vytrhavani oboci a nakup gucci kabelek.
sem normalni kluk, ale v tomhle "gay svete" sem luza
je to divny :D
30. 10. 2014 v 11:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Buttch: to cos teď napsal byla jedna z nejhezčích definicí slova gay co jsem kdy četl
30. 10. 2014 v 11:33Off-line buttch  (28/-/-)
Jen sem dal dohromady par ocekavani co si moji kamaradi mysli, ze bych mel delat :D
myslim, ze kdyz se rekne gay, tak si malokdo vybavi sex dvou chlapu, ale spis tydle veci. smutny.
30. 10. 2014 v 11:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Buttch: no spíš naopak podle mně, při slově homosexuál nebo gay si každej vybaví dva chlapi jak se prcají do zadku, jenže být gay neznamená jen sexuální přitažlivost nebo sexuální chování, znamená to (aspoň pro mně) především schopnost cítit k někomu stejného pohlaví city, teda lásku
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2014 v 11:44Off-line buttch  (28/-/-)
Asi jiny okoli :D
ja to vnimam tak, ze pokud neumim citovat hlasky ze sexu ve meste se svejma ukvicenejma kamaradkama tak si nemam pravo rikat gay :D
30. 10. 2014 v 12:13Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Buttch: ukviceny kamaradky :D Mozna to nejvystiznejsi, co je jsem k podobnym tematu cetl..:D
30. 10. 2014 v 12:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Sonicboom: jj, on píše vážně dobře, má v sobe básnické střívko . )
30. 10. 2014 v 12:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Teď mně napadlo, že právě ta schopnost citu,že to je to, co homo"sexuální" orientaci staví o jeden až milion levelů nad zoofílií, nekrofílií, a dalšíma fíliema, ta schopnost cítit lásku k objektu své sexuální přitažlivosti, jako dost pochybuju že by nějakej ouchyl nosil kytky psovi a pořádal s ním romantické večeře při svíčkách než ho ojede
30. 10. 2014 v 13:48Off-line buttch  (28/-/-)
Ja myslim, ze i pedofil muze milovat. sice dite a nemuze mu to davat tak okate najevo, ale muze.
30. 10. 2014 v 14:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo, jenže z toho asi nevznikne oboustranně plnohodnotný vztah, spíše to jsem měl na mysli, asi jsem se vyjádřil příliš zkratkovitě
30. 10. 2014 v 14:20Off-line buttch  (28/-/-)
Jo tak, no to asi ne.
moje chyba :D
30. 10. 2014 v 14:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Není to ničí chyba, vyjasňujem si stanoviska a definujem pojmy a chováme se celkem civilizovaně : ))
01. 11. 2015 v 13:05Off-line Marb  (24/-/-)
Orientace je podle me to poslední podle čeho posoudit člověka ale většina lidi to tak nebere.
05. 11. 2015 v 04:24Off-line Betonica  (39/191/93)
Zaujal me tvuj popis jedince, ktery vybocuje z rady v kontextu doby minule a te p***omne. Hned mi hlavou probehla asociace stada selem nebo stada zeber.

Myslim, ze potreba zapudit ty, kteri nejsou v davu, je dana prave stadovitosti. Ve stadu/davu je sila, nekdo ho nekam vede. A zvirata/lide, kteri se odpoji/vybocuji a netahnou za jeden provaz, jsou ostatni cleny stada/davu vnimani jako zradci, jako rusivy ci primo nebezpecny element. Mozna proto je v lidech prirozene strach projeveny jako utok ci nenavist vuci tem, kteri se nejak odlisuji. Soucasny kulturni diskurz se sice snazi tuto segregaci potlacit, ale paradoxne tim jeste vic zvysuje uz tak vysoke napeti. Stejne to plati i pro gay komunitu. Gay, ktere neni gay podle vzoru, je zapuzovan a hanen prave proto, ze nejde s davem. Stava se tedy nep***elem, ktereho je treba znicit.

Taky mi to prijde nesmyslne hloupe a zbytecne, zaroven ale vim, ze s tim nejde moc delat. Lidi jsou lidi, ty nikdo hromadne nepredela.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload