Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Cenzura

30. 10. 2014 v 09:57Off-line Anonym
Koukám, že zde funguje cenzura... Když se správcům nelíbí komentáře pod nějakým článkem (jen tak mimochodem napsaným měsíc po dané události), tak pro jistotu úplně vypnou komentáře...
Bravo. Další velké mínus tomuhle webu.
30. 10. 2014 v 10:45Off-line johnj  (37/186/82)
Cenzura funguje všude, neboť to vyplývá z podstaty našich zákonů. Provozovatel odpovídá za obsah vkládaný uživateli v konkrétních případech, má povinnost prokazatelně protiprávní obsah neprodleně odstranit, je-li na to upozorněn, nicméně nemá povinnost takový obsah aktivně kontrolovat nebo vyhledávat. Má se za to, že provozovatel je schopen posoudit protiprávnost obsahu. Proto se provozovatelé podobných portálů chrání podmínkami užívání, registrací a všeho možného a sami nevhodný obsah odstraňují, aby předešli komplikacím.
Bezpochyby ti nic nebrání založit si vlastní portál a prezentovat tam v rámci zákonných možností vlastní názory, vlastní obsah nebo obsah "svých" uživatelů "bez cenzury".
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 10. 2014 v 11:25Off-line Mychajlo90  (31/185/70)
O cenzuru by se jednalo v případě, že by vkládání komentářů (publikaci jakéhokoliv textu kdekoliv ve veřejném prostoru) kontroloval státní aparát. Pokud vím, tak tento server je čistě soukromý a jako takový si smí regulovat co chce. Jak napsal předřečník: pokud se vám to nelíbí, tak si založte vlastní bez "cenzury".
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 10. 2014 v 13:34Off-line NaKluky.cz
Drahý anonyme, škoda, že se u tak závažného nařčení z cenzury schováváš za roušku tajemna a nemáš alespoň odvahu to napsat veřejně pod svým nickem :)

Všichni naši dlouholetí uživatelé moc dobře vědí, že necenzurujeme a k***ika nám rozhodně nevadí. K mazání příspěvků přistupujeme výhradně v případech, kdy dochází k porušování podmínek serveru. Na tom nevidíme nic špatného, dělají to tak všechny seriozní české i zahraniční servery a je to tak správně. Částečně nás k tomu navíc nutí i zákonná povinnost, jak správně napsal johnj.

Pokud jde konkrétně o tebou zmíněný článek "Homofobní řidič vyhodil dva gaye: Můj autobus, moje pravidla" (http://www.nakluky.cz/…je-pravidla/), tak jsme se rozhodli vypnout komentáře, protože cca 155 komentářů (ze 160) byly pouze hádky se spoustou invektiv mezi několika uživateli, navíc zcela nesouvisející se článkem. Sem tam nějaké sprosté slovo přetrpíme, ale v tomto případě náš kalich trpělivosti přetekl. Takže ano, z komentářů vznikla žumpa, kterou jsme raději vypnuli :)

Děkujeme za vyjádření oběma předřečníkům :)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
30. 10. 2014 v 13:56Off-line buttch  (25/-/-)
Cenzura by na internetu, kde se z kazdyho stava svalnatej, sexy borec co si muze dovolit vsechno a kdyz ne, tak ostatni zmlati, proste bejt mela. :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2014 v 15:08Off-line klucinek  (31/176/75)
Pro redakci, požádal bych Vás o reakci jak ste naložili s uživatelem Johnabc_WOT?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2014 v 16:00Off-line Anonym
Anonymně píšu jen proto, abych nemusel v soukromých zprávách řešit proč jsem napsal to a to. Nepochybuji o tom, že vy můžete vidět kdo to napsal, takže až tak anonymní to není.
A zpět k věci: měli jste promazat oněch 155 či kolik komentářů, a ne celou diskuzi. Resp. by pomohlo promazat jen komentáře jednoho uživatele - Johnabc_WOT. Jeho příspěvky jsou za hranicemi slušnosti a někdy velmi na hraně zákona.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 10. 2014 v 18:06Off-line colombo  (100/192/90)
Kéž by byla redakce tak důsledná i v případech, kdy tu píše o sobě člověk, že mu je 14 let a hledá sex. Připomínám, že legálně je sex v tomto státě povolen od 15 let. Ale i na toto redakce jistě najde uspokojivou odpověď. P.S.: Sám jsem na podobný případ před časem upozorňoval a nic se nedělo.
30. 10. 2014 v 19:25Off-line buttch  (25/-/-)
Jak jen mohli. kdyby mu to smazali, tak si kluk sedne na postel vedle plysovyho krtecka a ten rok pocka.
u nas kluku bych to az tak nehrotil, stejne neotehotni a jestli ho ma nekdo unyst ted, nebo za tri mesice, porad to bude jeho chyba. :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload