Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Fimóza a masturbace

01. 11. 2014 v 10:23Off-line Anonym
Zajímala by mě jedna věc. Je mi 19 let a mám fimózu. Nikdy jsem nemasturboval takovým tím normálním stylem jako každý jiný, protože mi nejde přetáhnout předkožka. Ale vždy to bylo tak, že jsem uchopil žalud mezi palec a ukazováček, mačkal a přejížděl po povrchu, což mě jedině dokázalo uspokojit. Je tu někdo takový, kdo to praktikuje stejně, nebo jsem jediný?
01. 11. 2014 v 10:52Off-line Doc  (33/-/-)
Než jsem roztáhl předkožku natolik, že fimóza "zmizela", jsem přetahoval jen kousek u špičky žaluda. Jinak ani teď nepřetahuji celou.
01. 11. 2014 v 11:14Off-line inteligentni_lvicek  (33/175/75)
Já hodně často masturbuji levačkou a tak mám ve zvyku úchop na "backhand" (se hřbetem ruky nahoře) a spíš takové mačkání a sklouzávání, předkožka se u toho zas tolik nepřetahuje. Výhodou je, že se může člověk dostat na slušnou frekvenci a možná taky, že má prsty na spodní straně penisu, která je celkem citlivá. Jinak pravou mi to moc nejde (a to jsem pravák jak poleno), pravou používám ten asi nejklasičtější způsob (který mi zase moc nejde levou).
01. 11. 2014 v 13:26Off-line vegantronic  (38/186/77)
Ano, ale při sexu nebo vzájemný masturbaci to těžko vysvětlíš partnerovi, takže je lepšé fimózu nemít - rozhýbat předkožku, při nejhorším obřízka. Fimóza je něco nežádoucího. Pracoval bych na odstranění. Překonej stud a zajdi na urologii. Mnohdy ti problém vyřeší hned.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload