Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Můžu být vážně tak špatný?

07. 11. 2014 v 00:57Off-line Anonym
S mým přítelem jsme spolu sedm let cca. Od té doby náš vztah prošel mnoha různými krizemi (většinou kvůli nějakým neshodám či výčitkám z minulosti - tedy, když jsem jednou někoho uspokojil ruční práci, což nebyl zrovna můj zaměř a nějak mě to neuspokojilo; ta nejčastější).

V dnešních dnech se většinou pořád nějak chytáme. Ať jde o to, že se mu nevěnuji (nekoukám s ním na jeho televizní programy nebo filmy, popřípadě neudělám to, co chce). Proste mé to nebaví. Přijde mi, ze jsou lepší věci, co by jsme mohli dělat, než jen dřepět doma na gauči. Když to však zmíním, tak jsem hrozný já.

Už takhle během dne pro něj udělám pár drobných maličkosti, aby se nemusel namáhat, a když si chci chvilku užit a odpoutat se od reality (hraním her online s přáteli, tak jsem hned ten špatný). Prostě mě nepochopí a nechápe to, že mi chybí kontakt s lidmi, jelikož kvůli našemu vztahu jsem přišel o všechny přátelé a nové si neudělám, protože to prostě nejde (žárlí snad na každého a mysli si, ze mu s někým chci zahnout nebo si najít náhradu, ač si jen normálně nezávazně píšu).
Nevím, co dal. Neříkám, ze vše je jeho chyba, ale poslední dobou jsem hodně frustrovaný a bez chuti k životu.
07. 11. 2014 v 01:45Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Si moc nedovedu predstavit, ze kvuli vztahu se vzdam kamaradu....
07. 11. 2014 v 12:21Off-line johnj  (40/186/82)
Pokud ti takový vztah nevyhovuje, nebuď v něm.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 11. 2014 v 15:43Off-line Mic2000  (27/170/85)
Zkus si s ním o tom otevřeně promluvit.
Pokud bys chtěl napsat, tak klidně můžeš tady: www.ask.fm/Gay_poradna
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
07. 11. 2014 v 18:08Off-line colombo  (102/192/90)
Chyba č. 1 - zavrhnul jsi všechny své přátele, spálils mosty, to, že žárlí na každého jsi zjistil až po 7 letech ??
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 11. 2014 v 19:34Off-line Titan24  (30/168/56)
Rozchod, jediná šance. S takovým bych nevydržel ani dva měsíce
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 11. 2014 v 08:47Off-line Lerry  (52/-/-)
Klasika,respekt,tolerance,věrnost.Zahodit 7 let života bych jen tak nechtěl,ale i to se stává a k životu to patří.I nejlepší rada je k ničemu,dělej co cítíš uvnitř sebe.Rozhodnutí je jen na tobě.Je to tvůj život.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload