Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Suicidium

10. 11. 2014 v 14:52Off-line onlip  (61/180/84)
Jistě má tlak většinové kultury vliv, proto se např. nezveřejňují statistiky skoků z Nuselského mostu. Ale nemyslím, že jde především o napodobování. Prostě to tak je, že někdo v určitém okamžiku nemá sílu k životu. Spíš jde o to, jestli se v takovém momentě najde člověk, který je ochoten pomoci. V tu chvíli nejlíp funguje terapie pevným objetím - a pak hned k psychiatrovi.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 11. 2014 v 18:14Off-line sid_6  (36/182/66)
Pro zájemce doporučuju knihu Historie sebevražd - Martin Monestier a blog praclovek.blog.**
12. 11. 2014 v 18:05Off-line dmk  (26/180/79)
Jak se tak dívám
tak cíl udržet směr diskuse se nedaří vyplnit
12. 11. 2014 v 20:35Off-line BussterX  (103/130/150)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 12. 2014 v 19:42Off-line sid_6  (36/182/66)
Stianski : Njn máš pravdu, ale já musím přiznat, že jsem pořádnej vztah ještě nezažil, bohužel. Snad se někdy poštěstí..... Prostě se nebudu dohadovat o věcem o kterých dohromady nic nevím. Sice se říká, že na světě je ještě spousta jiných, ale pro naší menšinu je těžší najít spřízněnou duši. Ještě když spousta kluků myslí p***m:( Je to tak, že to co jednoho položí to je pro jinýho maličkost a naopak. Každej člověk má jiný silný a slabý stránky. Necháme to bejt. Já se nechci hádat.
Tobě taky do novýho roku všechno nej.
29. 12. 2014 v 19:56Off-line sid_6  (36/182/66)
BussterX : Já jsem mluvil hlavně o tech známých případech, kdy si sahaj na život malý, nezletilý a nevyzrálý holky jen proto, že se na ně nějákej p******t vy*ral. To já neuznávám. Vždyt maj celej život před sebou a takovejch kluků ještě potkaj mraky. Pro nás je to horší....
Pokud ten kluk na vojně tu holku opravdu miloval a neunesl rozchod, tak to chápu. Bohužel, ona to asi nebrala moc vážně.
29. 12. 2014 v 20:57Off-line sid_6  (36/182/66)
BussterX : To jsem se zrovna narodil:) Sám jsem to už párkrát mohl mít za sebou s i bez vlastního přičinění a tak se mi zdá, že mě tam nahoře pořád ještě nechtěj(a nebo dole). Jak zpívali kdysi v jedný písni W+V: Nikdy nic nikdo nemá míti za definitivní, neb nikdo nikdy neví co se může stát. To je pro mě věčná otázka, jestli si za všešchno můžeš sám a nebo je všechno někde napsaný a jen čekáš co bude. Jsou věci který ovlivnit nemůžeš, ale většinu určitě jo. Já bych to viděl asi tak 70:30.
29. 12. 2014 v 21:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Sid.... nic není daný v životě a neměnný co by se nedalo ovlivnit (teda tím nemyslím smrtelnou nemoc třeba ... ), možná je jen "někde napsaný" komu a do jaký rodiny se narodíme a v životě jsme stavěný na různý křižovatky, ale kam odbočíme je jen na nás... jsem materialista ale někdy je jistej závan vyšší moci v životě dost hmatatelnej... ale je na každým jak svůj život prožije, fatalismus není dobrá životní strategie
29. 12. 2014 v 22:35Off-line sid_6  (36/182/66)
BussterX : No jasně to není. Představ si třeba, že jedeš vlakem na pracovní pohovor a nějákej b***c skončí pod vlak, takže vlak bude mít několik hodin zpoždění. Tu práci bys byl dostal a polepšil si, kdybys byl přijel včas, ale mezitím jí dostal někdo jinej a už s tím nic nenaděláš. Pojedeš na rande nebo něco jinýho důležitýho a po cestě budeš mít nehodu a zase přijedeš pozdě nebo vůbec. A nebo počasí, když ti povoden sebere barák, tak to taky neovlivníš. Nevezmeš barák na ramena, abys ho přestěhoval na kopec. A vůbec nikoho nezajímá, že tam sto let nebyla velká voda. Jo prostě jsou věci který neovlivníš a to nepopřeš:)
29. 12. 2014 v 22:58Off-line BussterX  (103/130/150)
Sid: d***l skákající pod vlak ovšem patří do stejné kategorie jako smrtelná choroba jak jsem tam nahoře napsal, tyvole no to by ta závorka musela bejt dlouhá kilometr abych tam vypsal jmenovítě všechno co se ovlivnit nedá, to je snad jasný ne? mluvil jsem o křižovatkách a dotecích osudu : )) stejně nemůžeš vědět, co by se stalo kdyby ten týpek neskočil pod vlak a ty tu práci dostal, třeba by jsi v novém zaměstnání dostal neodolatelnou příležitost ke zpronevěře a pak by jsi za to shnil v krimu .. : ))

BTW strčil bys ruku do mlejnku na maso? to asi nikdo normální by neudělal, ale nechat si rozsekat maso a rozdrtit kosti svýho těla tupejma železničníma kolama to napadne kdekoho, to tělo který umejváme mejdlíčkem a depilujem a opalujem na sluníčku a s kdejakou chorobu spěcháme k doktorovi tak najednou prostě narvem pod kola vlaku...
29. 12. 2014 v 23:34Off-line sid_6  (36/182/66)
BussterX : To už je moc:D Nebudem spekulovat co by kdyby:D
A když už je někdo rozhodnutej si vzít život, tak určitě nebude přemejšlet o takových maličkostech. Některý ženský možná chtěj vypadat pěkně i po smrti, a tak třeba zvolí prášky, ale i tak jim to po smrti moc slušet nebude. Lidi volej vlak, protože to chtěj mít rychle za sebou, aby je to moc nebolelo a je jim jedno jak potom budou vypadat. Vůbec nepřemejšlej o důsledcích, že strojvedoucí bude mít doživotní trauma, že někdo ty zbytky bude muset na kolejích sbírat a že spousta lidí bude mít zpoždění do práce nebo školy nebo jinam....
29. 12. 2014 v 23:36Off-line sid_6  (36/182/66)
A abych odpověděl, tak rozhodně bych nestrkal ruku do mlejnku, protože by mě to hodně bolelo a ještě hodně dlouho bych to cítil. Možná jsem blázen, ale ne zas takovej.
30. 12. 2014 v 00:02Off-line BussterX  (103/130/150)
Sid: zejména nagelovaná buznička se značkovejma hadrama by měla uvážit jestli skok pod vlak s následným rozmetáním jejích střev v délce 200 metrů po pražcích je to pravé ořechové : ))
30. 12. 2014 v 01:15Off-line sid_6  (36/182/66)
Neblázni, někoho takovýho by něco takovýho v životě nenapadlo. To se radši naláduje práškama a nebo podřeže žíly.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload