Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Povrchní lidé - Váš názor

18. 01. 2013 v 22:27Off-line Dell  (22/183/61)
Ahoj,
jelikož svojí závěrečnou slohovou práci věnuji povrchnosti, tak jsem vás chtěl požádat o pomoc s Vašimi názory, chtěl bych jí dodat trochu objektivity a příkladů.

Jelikož já na povrchnost mám docela ohraničený názor, vadí mi. Ale taky si myslím, že ať chceme nebo ne, každý je aspoň trochu povrchní.

1) Jak jste na tom Vy? Zkuste v 0-100% uvést, jak povrchní jste ..
0% nejméně 100% nejvíce.
2) Dáváte přednost charakteru nebo vzhledu?
3) Nemyslíte si, že vybírat podle inteligence a charakteru povrchnost není? Jelikož je dokázáno, že velká část inteligence je vrozená jako vzhled.. apod.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
19. 01. 2013 v 09:47Off-line igni  (29/192/130)
1) cca 10%
2) intelekt je pro me dost dulezity, takze kdyz je to nekdo chytry, ma prehled, a neni to vylozene obluda, tak se moc spokojenej ;)
3) Podle me ne. Povrchni je uz z definice neco, co je na povrchu, resp. cop je videt na prvni pohled. To opravdu intelekt neni. A hlacne clovek muze byt genius, ale muze mit maly obecny prehled, spatne spolecenske citeni atd. (a tim padem opravdu nejde jenom o vrozenou cast). A dale je treba podotknout, ze dnes je intelekt to hlavni, co clovek v zivote potrebuje, rozhodne fyzicka stranka jiz nerozhoduje davno. Proto je asi i rozumne vybirat si podle "potencialu" ktery ten clovek diky intelektu ma. ;)
19. 01. 2013 v 11:21Off-line Leoova  (32/187/87)
Určitě si za prvé vbíráme podle vzhledu... Rozhodně tady...Jak chcete poznat co má člověk uvnitř??? Nějak, to nejde...

Mě se třeba v práci strašně líbil kolega, pěkný pohled, nesmělý... jenomže časem jsem si začal všímat, že chodí jako "starý fotr", pak jsem zjistil, že si nemáme o čem popovídat... takže nic. Vyšumělo to:)

Takže důležitý je první dojem o tom žádná... Teď je otázka jak moc jsem povrchní:-)... Nevím cca 75 %

Ale ještě mám zkušenost i opačnou, že člověk, okterého bych kolo neopřel, mě dostal tím jaký je a dokonce bych to i viděl na něco dál... jenomže už je šťastně zadaný...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 01. 2013 v 13:52Off-line JarodShadowsong  (16/-/-)
Povrchní jsem někdy dost, někdy málo. Osciluje to.
Jde o lidi a to není nikdy jednoduché, protože jsou-li v tom emoce nelze zcela na 100% odhadnout reakce. Nicméně padlo zde něco, co je podle mě jen výmyslem určeným k tomu, aby nedocházelo k nerovnosti lidí. Sociálně-humanitní mýtus: Na vzhledu nezáleží. Záleží! Mně, vám, všem. Člověk se vám MUSÍ líbit, abyste s ním mohli být. Jaký je v nitru poznáváte až záhy. Jde spíše o to, že každému se líbí něco jiného. Takže v podstatě každý má větší či menší šanci se zadat. Klikáte na něčí profil - co vás zaujme první? Fotka. Až pak zjistíte, co má na profilu napsáno, eventuálně jestli byste si mohli rozumět. A i inteligentní člověk může být povrchní, může to o sobě vědět a může s tím nechtít něco dělat, jelikož se obklopí takovými lidmi, kteří jej mají rádi i tak. Spousta lidí je dnes povrchních. Úporná snaha nebýt povrchní je známkou povrchnosti, protože nikdo nechce být povrchní.
Možná by bylo lepší se vykašlat na povrchní/nepovrchní a prostě být sami sebou. Možná to lidé ocení více, než to, že zastáváte hodnotu, ke které vás společnost "donutila".
Vybíráte si takového člověka, který se vám líbí a máte si s ním co říct. Takový, co vás dokáže rozesmát, usměrnit, uklidnit... Je vám s ním dobře. Obavu, jestli budu či nebudu považován za povrchního, bych opravdu nechal stranou. Koneckonců jde o vaše štěstí a nikomu do vašeho výběru nic není.
19. 01. 2013 v 23:07Off-line Ligerisek  (29/172/70)
Povrchnost je vlastně důležitá, protože všichni více, či méně promítáme svoju osobnost do svýho vzhledu a jediné, co neovlivníme sou biologie (nad/podváha, plešaťění,...) a omezenost financí (na oblečení, transplantaci vlasů,...). A na seznamce taky ako první koukám na profilovku, pak na v/v/v údaje a pak se podívám do profilu, co tam dotyčný vyplnil a napsal o sobě. Ovšem se taky kouknu na někoho jen z čistý zvědavosti, např. profil malýho kluka, nebo moc mladýho, ale zvědavost to je věc jiná. Jinak souhlas se shiro a JarodShadowsong.
19. 01. 2013 v 23:26Off-line Ligerisek  (29/172/70)
Nebo mě eště napadlo příslušnost k různým skupinám, ke kterým se vážou i různé morální hodnoty, jao např. techno, hip-hop, punk, emo,... Vím jak je to hrozný, když člověk vypadá normálně a nikdo v něm nevidí to čím vlastně je a přitahuje tak ty nesprávné typy :( - toť k tomu jak sou lidi povrchní při výběru... Aj když sou i takové případy, kdy je něčím snem něco nesplnitelnýho, jako když největším snem všech hopíků je zahopsat si na porádný emo kládičce, ale z absolutně opačných mravních hodnot a sexuálního chování obou skupin je to nemožný.
20. 01. 2013 v 03:48Off-line KurtHectic  (27/185/80)
U mě je to tak, že když tu vidím nějako nápadnou fotku, hned začnu zkoumat profil. Každopádně první, co mě zaujme je kolonka o mně. Pokud je tam něco od srdce, ideálně vtipnýho (horoskopy a levný básničky mě ale fakt neberou), tak mě zaujme. Když je ještě ke všemu fešák, tak má docela vyhráno a má reálnou šanci, že to na něj zkusím. Kluk mě musí umět zaujmout a pobavit, abych o něj začal stát. Já se snažím o to samé. Zkrátka co se týče povrchnosti, tak se tak trochu odmítám zahazovat s hezkým klukem, se kterým si nemám o čem popovídat nebo kterej mě doslova deprimuje tím, co říká. Když se mi s ním dobře píše, klidně mu odpustím, že není medvěd nebo jak z časáku.
20. 01. 2013 v 03:50Off-line KurtHectic  (27/185/80)
Každopádně nápadná fotka není podmínkou.
20. 01. 2013 v 14:00Off-line somerone  (29/180/69)
Povrchní návštěvníci dali Gumboy19 dislike, jak překvapivé!:D
20. 01. 2013 v 14:11Off-line somerone  (29/180/69)
Nevím na co si tu hrajete, když už samá seznamka je děláná s povrchnosti. První fotka, údaje o věku, výšce, váze a potom až kliknutím na profil zjistíte, co o sobě povrchně píší kluci. Proto se já chci seznamovat výhradně osobně a ne přes virtuální podobu někoho, kdo ani neexistuje jak to dělá většina.
Moc dlouho nikomu nevydrží si psát řekněme intenzivním psaním byť jeden týden, druhý den potkáme dalšího zajímavého a tak to jde dál a dál, až si uvědomíme, že za tím počítačem jsme sami a přišli jsme o mnohé.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload