Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nefungují mi PC, může to být grafikou?

15. 11. 2014 v 19:52Off-line Anonym
Mám dva stolní pc :D a jeden víc na p**u jak druhý:D ten lepší mi včera prostě odešel,nebo já nwm co :) prostě sem koukal na film a najednou tma nic...tak sem ho čudlíkem zapl,naskočil rozsvítila se bedna jde slyšet že jede,ale prostě na monitoru tma,neukáže se nic...a píše to něco že sleep mode nebo co :D a je tam uplna moc tma :D myslíš,že je pryč grafika?... musím ted používat druhý a ten je total na p**u,protože se sice rozjede,ale strašně píská,z bedny to pískání je mega,mám pořád sluchátka nebo zaplej film abych to přehlušil :D
15. 11. 2014 v 20:01Off-line Stenleyko  (29/-/-)
Podla toho ci ma HDD nejaku aktivitu , ak nie tak to moze byt kludne zdroj , grafika , zakladna doska(CPU)... sleep mode pise preto lebo do monitoru nejde ziadny signal , a to piskani v druhom PC budu delat ventilatory..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 11. 2014 v 20:07Off-line Anonym
Stenleyko: V druhém PC sem ventilátory vyčistil a dělá to pořád,PC mám zaplý 8 hodin a z toho 7 hodin a 54 minut v kuse píská :D
A ten první PC :( vůbec nevím... musím to hold nechat tak,třeba to časem naskočí:D
15. 11. 2014 v 20:12Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Podle mě v tom 1. PC je problém s grafikou nebo základní deskou. V tom 2. PC to může pískat i zdroj.
Tady o tom můžeme ale jen teoretizovat, což mi přijde celkem k ničemu. Sežen si někoho ve tvém okolí, kdo rozumí PC, ať se ti na to podívá.
15. 11. 2014 v 20:14Off-line Anonym
Právě,že v okolí nikdo kdo rozumí PC nemám,už sem to zkoušel,mám to tak už 2 měsíc....a už mě to pískání sere,mám strach,že ho brozo vyhodím z okna nebot mi rubne hlava z toho
15. 11. 2014 v 20:17Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Tak najít nejbližší servis, firmu, která se zabývá počítačema. I kdyby se tady nějaký "Kutil Tim" trefil přesně do problému, tak co ty s tím? Budeš se v tom sám šťourat a riskovat, že to odděláš totálně? To asi není zrovna ta správná cesta.... ;-)
15. 11. 2014 v 20:23Off-line Anonym
JJ určiitě si něco najdu,teď jen nemám peníze,tak musím čekat.
No ne já se zkusil zeptat,že jen jestli to není třebas něčím co se dá zvládnout doma,chápeš:p:D
15. 11. 2014 v 20:27Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Jasný, tak jen buď opatrnej na jakékoliv rady na dálku a domácí kutilství :-)
Jinak myslím, že v každém okresním městě nějaká taková firma je, neměl by to být problém.
15. 11. 2014 v 20:28Off-line Anonym
JJ já mám hned kousek od baráku a v centru jich je asi 5:) v tom problém není:)
15. 11. 2014 v 22:31Off-line Charles2300  (32/183/85)
No to by me taky zajimalo, me se zapne, 10s jde a pak se sam vypne..
Ja si myslim, ze to bude zdrojem, grafika a ramky jsou relativne novy, ostatni asi 10let stary. co vy na to?
21. 09. 2015 v 08:56Off-line krtek187  (55/-/-)
U toho 1. zkus při spouštění zmáčknout dellete, jestli se ti objeví přístup do Biosu tak je potom v háji pevnej disk
21. 09. 2015 v 09:10Off-line esthetique  (40/-/-)
Něco takhle na dálku řešit je blbost, najdi si tady borce z okolí a když ti donese nějakou starší grafiku, můžeš to mít za pár minut vyřešené....
každopádně jsi nás přesvědčil, že seš netechnik.
21. 09. 2015 v 10:24On-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Zhasínání monitoru bývá zpravidla způsobované přehříváním PC, zejména přehříváním grafiky. A pískání může být klidně způsobované nějakým větrákem, který se buď vůbec netočí, přestože se o to pokouší nebo se točí, ale o něco zadrhává. Proto si myslím, že oba problémy spolu souvisí a když vyřešíš jeden, vyřešíš tím i druhý. :-P
21. 09. 2015 v 14:04Off-line BussterX  (103/130/150)
Já měl jednou na starým pc namotaný na ventilátorech psí chlupy, vypadalo to jak leštící plstěný kotouč na brusku, vůbec nebyly vidět lopatky, a tím pochopitelně pc jednak prapodivně hučel a druhak se na něm dala smažit vejce a stím souvisely nějaké problémy co mi to dělalo... kamoš bastlíř co mi to čistil pak a dával tam chladící pastu potom tu fotku dával kamsi na web a říkal že to sklidilo velký úspěch jako nejzasranější pc roku : ))
21. 09. 2015 v 22:30Off-line Michalel  (36/178/88)
To, co píská je přidřený větrák grafiky. Upekl jsi grafiku :-D Vem šroubovák, odšroubuj šrouby na bedně, sundej dekl, odšroubuj šroub grafiky (deska, co z ní jde kabel do monitoru), mezi grafikou a desku směrem od konektorů vymáčkni západku, vytáhni grafiku, odnes do PC bazaru a nebo obchodu a řekni "tohle podobný chci". nandej to tam zpátky opačným postupem, nainstaluj drivery z CDčka a problem f**king solved, ajťáků netřeba. Pokud ale chceš zbalit ajťáka na dlouhodobý vztah, tak se hlásim a grafiku můžu sehnat :-D
21. 09. 2015 v 22:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Wow... to se mi líbí jak na to jdeš Michealeli, akorát dost riskuješ když nevíš kdo to je a jak vypadá : )) ale dobrý, máš moje symfonie : ))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload