Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zeman 17. 11. 2014 - vajíčka byla moc, ale co to pískání?

18. 11. 2014 v 01:24Off-line Allonsy  (27/187/72)
Uznávám, že vajíčka byla moc, ale zajím mě váš názor na to pískání atd. Já u toho byl a, no sice pískat neumím, tak jsem aspoň bučel... co vy na to? :)
18. 11. 2014 v 02:44Off-line onlip  (61/180/84)
Čekal jsem, jestli tu to téma někdo otevře. Vajíček je škoda, mohl je někdo sníst.
Allonsy, děkuju, bučel jsi i za mě.
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
18. 11. 2014 v 04:42Off-line hupll  (23/-/-)
To byla vyhrůžka západu vůči hradu. Buď budete při nás, nebo zde příště nebudou kartičky, ale zápalné láhve. Politici a zbohatlíci svádí boje o nadvládu národa a zámoří se snaží vládnout vítězi tohoto klání. Občané jsou vmanipulování do této bitvy a vnucována jim je myšlenka, že ulice rozhoduje, ale pravda je jinde.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 11  Nahlásit
18. 11. 2014 v 06:53Off-line galileolevi  (51/187/82)
Hupll
Trochu moc konspirační pohled. Můžeš napsat další díly pro Akta X. :D
Většina lidí volila ČSSD, dost jich volilo KSČM, no tak máme prezidenta podle toho.
Vajíček je mi také líto, úplně by stačily podkladky. Ovšem, musel by se vrhač trefit. :D
Ale vážně, nemá cenu cokoliv házet. Stačí chodit k volbám. Ale je potřeba si vzpomenout, jak to tu vypadalo před rokem 1989 a ne jen vidět, že pupek se dal nacpat gulášem, o 30 korun levněji.
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 11. 2014 v 07:43Off-line pajasb  (27/200/85)
Nelíbí se mi jak se náš prezident vyjadřuje a reprezentuje naší zem:( Allonsy souhlasím stebou kdybych tam také byl tak taky pískám nebo bučím:)Zeman nepatří na hrad.
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 11  Nahlásit
18. 11. 2014 v 09:04Off-line comrade  (39/195/102)
Co my na to? Že tím pískáním, kartama a vajíčkama dosáhnete akorát pravého opaku. Bude mít větší podporu než měl. Lidi si řeknou, nj Pražáci tam nemají toho svého brblu, tak se vztekají. A studenti, ti ještě ani neví, co je život ....
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
18. 11. 2014 v 09:48Off-line Vlado2  (61/180/80)
Domnívám se, že ani vy sami nepovažujete házení vajíček (po komkoli), pískání, bučení či anonymní výkřiky za argument v jakékoli diskusi. Ale faktem je, že dav se choval i tentokrát naprosto standardně.
Dav nediskutuje a neargumentuje - dav si vždy pouze cosi vynucuje (nejlépe krev). IQ aktérů i případné argumenty odpůrců jsou nepodstatné, vítězí emoce. Pokud manipulátor (organizátor srocení) dokáže shromáždit dostatečný počet osob, tak už stačí jeden šikovný profesionál s mikrofonem, který ze všech zúčastněných bleskově udělá agresivní užitečné i***ty. A těm je v té chvíli úplně jedno, čím zájmům vlastně slouží.
Pokud se domníváte, že ten či onen nepatří na Hrad (do Parlamentu, na radnici, ...), pak si uvědomte, že váš názor je vcelku irelevantní, neboť podstatné jsou v těchto otázkách pouze výsledky voleb.
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
18. 11. 2014 v 09:52Off-line hupll  (23/-/-)
Řízená revoluce
Princip je jednoduchý: zjitřete všechny frustrace, obviňte ze všech problémů politický aparát, manipulujte mládeží podle freudovského „otcovražedného“ scénáře, zorganizujte puč, a pak spusťte propagandu, že vláda byla sesazena „ulicí“.
Skutečná revoluce znamená pozdvižení v sociálních strukturách, ke kterému dochází během několika týdnů. Další výraz pro násilnou změnu vedení bez sociální transformace je „státní puč“. V Egyptě, například, to nebyli lidé, kdo donutil Hosni Mubaraka odstoupit, ale americký velvyslanec Frank Wisner, od kterého to dostal příkazem.
Slogan „barevných revolucí“ se vrací k infantilní perspektivě; na čem záleží je svržení hlavy státu, bez úvah o následcích – „Nebojte se o svoji budoucnost, Washington se postará o vše za vás“. Ve chvíli, kdy se lidé proberou, je již příliš pozdě; vlády se zmocnili jedinci, které si nevybrali. Na začátku jsou však výkřiky „pryč se Ševarnadzem!“, nebo „Ben Ali vypadni!“. Poslední verze byla spuštěna na třetí konferenci „Přátel“ Sýrie (6. července v Paříži): „Bashar musí odejít!“
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 11. 2014 v 10:06On-line igy  (38/173/81)
Vlado2, hupll, ...: jen by mě zajímalo, jestli si uvědomujete, že úplně stejně se chovala levice, když vládla pravice. Stávky odborářů, protesty, volání po odstoupení vlády, každou chvíli snaha o hlasování o důvěře... Bylo to do puntíku stejné. Také jste to předtím takto komentovali?

Já dobrovolně se studem uznám, že předtím jsem stejně jako vy prohlašoval, že důležité jsou jen volby. Teď souhlasím s mými tehdejšími odpůrci, že volby jedno za čtyři roky je málo. Zároveň si ale myslím, že i ti moji tehdejší odpůrci otočili a najednou by jim volby jednou za čtyři roky stačili, jen aby to neohrozilo jejich favo***y.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
18. 11. 2014 v 10:11Off-line pepca102030  (102/182/88)
Všechno co se včera dělo kolem 17. listopadu bylo směšné. Není práce, milion lidí je nezaměstnaných. Veškeré zisky ze zahraničních společností - supermarkety, hypermarkety, Mac Donaldy, zahraniční banky, spořitelny atd. atd. odcházejí do zahraničí. Policistů je více než za totality, tak jako i úředníků. U nás na obci byli za MNV dva. Dnes jich je tam přes deset. Lidi neblbněte a začněte konečně myslet hlavou. :D
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 11. 2014 v 10:34Off-line Falco  (32/185/90)
Tady už snad ani nejde o politickou revoluci nebo boj mezi pravicí a levicí... Tady jde o to, že náš prezident je vulgární a arogantní prase, které naši zem reprezentuje nejhůř, jak to umí. Je mi smutno a stydím se. Stydím se za něj, stydím se za lidi, kteří mu dali svůj hlas a nejvíc se stydím za ty, kteří mu by mu svůj hlas dali ještě jednou... Národe, proč tak snadno zapomínáš?
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
18. 11. 2014 v 11:09Off-line comrade  (39/195/102)
Igy: no určité rozdíly by tu byly, odboráři stávkovali proti reformám, které se jich osobně negativně dotýkaly. Kdežto tito protestují jenom proto jaký je, prostě protože se jim nelíbí. Ale hulvát byl i před volbou a je i po ní, možná že toto právě jeho voliči požadovali. Ve skutečnosti je to naprosto neškodná figurka (pokud teda nepoužije amnestii), on může jenom mluvit, což mu chtějí upřít.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 11. 2014 v 11:28Off-line Vlado2  (61/180/80)
Igy, ve svém předchozím příspěvku jsem psal obecně o psychologii zmanipulovaného davu. Ten se chová naprosto standardně bez ohledu na to, je-li manipulátorem pravice či levice. Domnívám se (trvale), že pokusy o dehonestaci politických protivníků zleva či zprava tímto způsobem rozhodně nejsou tím nejlepším argumentačním ani propagandistickým prostředkem a ve slušné společnosti by se k nim neměl nikdo uchylovat.
A na patetické výkřiky zdejších hulvátů, kteří jsou schopni se stydět za všechny ostatní (jen ne za sebe) považuji zbytečné reagovat.
18. 11. 2014 v 12:22Off-line colombo  (103/192/90)
Souhlasím s Vlado2, který to trefně popsal ve svém prvním příspěvku.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 11. 2014 v 14:03Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Co tady zase padá za bludy? Tak zaprvé volby jsou samozřejmě důležité, ale právě od toho máme demokracii, abychom se mohli vyjádřit kdykoliv vůči komukoliv. To že je někdo zvolen neznamená, že najednou musíme 4/5 let mlčet a snášet cokoliv řekne/udělá. A řekl bych, že svátek který se oficiálně nazývá "den boje za svobodu a demokracii" je k vyjádření názoru asi nejvhodnější. Ano jistě je hloupé znevažovat státní státek, nicméně MZ to udělal už ve třech případech. 28. září byl na skandální konferenci na Rhodu, 28. října si zprivatizoval a nezve lidi, kteří se z titulu své funkce mají účastnit, a teď 17. listopadu ani nepřišel na Národní třídu. To co se včera dělo v Praze je jenom přirozená reakce na jeho chování. Mimochodem o ne/vhodnosti protestu si můžete myslet cokoliv, ale nejdůležitější podle mě bylo to co se dělo na Albertově - Zemana vypískali, tak že nebylo nic slyšet a ostatním prezidentům bouřlivě tleskali. Jestli je tohle reakce za hranou, tak už nevím co jiného lze dělat. Podle mě bylo to co se odehrálo zcela adekvátní situaci a alespoň si tu ostudu vyžral i před jinými prezidenty.

A nesmysly o tom, jak si Praha naštve zbytek ČR nebo o 10% nezaměstnanosti si strčte za klobouk. MZ volilo 2,7 milionu občanů ČR, což nakonec zas tak moc není a už jsem četl i reakce spousty jeho voličů, kteří jsou teď rozčarovaní.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
18. 11. 2014 v 14:05Off-line onlip  (61/180/84)
Vlado, věcně souhlasím. Současně jsem rád, že lidi ještě neokorali a jsou schopni vyjádřit svůj postoj. Nemyslím, že se tu ozývají patetické výkřiky hulvátů.

Comrade, taky máš pravdu, souhlasím i s tím, že zvolení MZ mělo svou logiku, kterou mi nezbývá než akceptovat. Jen si nejsem jist, jestli studenti vědí či nevědí, co je život - a jestli to vědět musí. Podle mé zkušenosti vědí víc než člověk tuší, jsou neomletí životem, mají zkrátka ostřejší hrany. Sám se k tomu, o co v životě jde, složitě dobírám.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 11. 2014 v 14:58Off-line pajasb  (27/200/85)
Mrzí mě že jsme si udělali ostudu před prezidenti jiných zemí:/ Co si asi pomyslí.....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 11. 2014 v 15:02Off-line jirkaxx  (30/-/-)
Já tam byl, hlavně jsem zvednul červenou kartu proti Zemanovi. Je důležité vyjádřit svůj názor. Ať už to pomůže či nikoli. Nejedná se o ostudu, alespoň je vidět, že neni celej náš národ blbej jak otvírák na konzervy. A že ne všichni jsme Miloška volili.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
18. 11. 2014 v 15:07Off-line pajasb  (27/200/85)
No Miloš se nám mstí ,ale je mu je to jedno jestli na něho nadávaj ten tam bude dřepět než budou další prezidenské volby on to má na háku tenhle národ hlavně že bere plat:)
18. 11. 2014 v 15:21Off-line klucinek  (33/176/75)
Já bych osobně vrhal granáty a zápalné lahve...i když takej kloudnej pukavec...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 11. 2014 v 16:27Off-line comrade  (39/195/102)
Něco z FB:

Rád bych se podělil o pár zážitků z dnešní "protizemanovské akce" v Praze na Národní třídě a Albertově.
Nebudu zdržovat podrobnostmi o tom, kdo a jakým způsobem demonstraci oficiálně svolal a jak ji propagovala Česká televize a další masmédia (to se dá dohledat). Jen doplním pohled člověka, co byl přímo na místě.
Signifikantním momentem celé akce mělo být "udělení" červené karty prezidentu Zemanovi za jeho údajně pro-ruský postoj (resp. nedostatečnou k***iku Moskvy a Putina) ohladom Ukrajiny a za jeho nedávnou návštěvu Číny. Oficiálně to bylo kvůli jeho rozhlasovému interview Hovory z Lán (Slobodný vysielač o něm informoval, dokonce i část pouštěl v infovojně) v němž k***izoval Pussy Riot a "pražskou kavárnu," tedy pravdoláskaře a Havloidy.
Od pohledu bylo zajímavé, že si všichni (až na pár vyjímek co vzali do rukou a na sebe cokoli červeného) přinesli stejné karty, ve stejném odstínu červené o stejné velikosti a ze stejného materiálu. Bylo jich několik tisíc. Pak jsem si všiml několika žen, které je na křižovatce se Spálenou u stánku z přepravek rozdávaly. Jedna z nich hovořila s ostatními anglicky a tak jsem se jich zeptal, zda jsou organizátoři. Nikdo neodpovídal, tak jsem se zeptal, pro kterou důvěryhodnou neziskovou organizaci pracují. Opět bez odpovědi. Následně jsem se zeptal té anglicky hovořící, zda nepracuje pro US Emb***y Prague. Otázku jsem zopakoval a chtěl jsem si dotyčné ženy vyfotit telefonem. To už se ke mě přihnali dva muži, kteří do mě začali strkat a sunout mě na chodník s tím, že jsem "provokatér" a "z******j komunista". Takhle mě zatlačili několik metrů od místa výdeje karet a pak ještě "hlídali" abych náhodou nezlobil.
Kolem sebe jsem viděl zfanatizované pravdoláskaře a Karljugend, množství ukrajinských vlajek, tibetských vlajek, plakátů s Pussy Riot, mnoho nenávistných transparentů na téma Rusko a Zeman a k vidění byla i jedna černo-červená banderovská vlajka.
Vzhledem k tomu, co se potom odehrálo na Albertově, kde byli kromě Zemana i prezidenti celé V4, to na mě působí dojmem, že Američané sesazují našeho prezidenta. Je to ostatně "jejich styl". Nelze si nevšimnout, že se jedná o stejný scénář jako v Kyjevě. Sesadit demokraticky zvoleného presidenta, dosadit místo něj poslušného sudeťáka a národ poštvat proti sobě.
Až budou posílat naše muže umírat na Ukrajinu, prosím, ať pošlou přednostně ty, kteří dnes mávali kartičkami na Národní třídě. Nebyly to Open Card. Byly to letenky na Ukrajinu. Tam totiž dnešní akce v krvi skončí. Válkou. Konec konců byl to právě Porošenko, kdo dnes prohlašoval, že je připraven na "totální válku" s Ruskem. Děkuji hloupým zmanipulovaných studentům.
Otázka na pana Huďa: Existuje podle vás nějaký způsob, jak lze těmto organizovaným "Majdanům" a rozdmýchávání nenávisti mezi lidmi proti nepohodlným za podpory masmédií, čelit?
Díky!
S pozdravem,
Jan
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
18. 11. 2014 v 17:28Off-line Dominic  (27/-/-)
Čo ste si zvolili to máte.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 11. 2014 v 18:13Off-line chuckym3  (41/174/75)
Z mého pohledu si Zeman sklidil to , co si zasel. To, že to bylo zrovna za přítomnosti státníků jiných zemí není chvályhodné , ale stalo se. On je také takový jeden velký nabubřelý pukavec.

@Dominic : mno ono to u Vás také žádná sláva není s těmi státníky tam .
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 11. 2014 v 18:25Off-line Chrisik  (33/176/51)
Celkem ostuda, měli si vybrat jiný den a né tam bučet při odhalování pomníku.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 11. 2014 v 18:28Off-line Clas  (29/-/-)
Nemám nic proti protestům proti Zemanovi, je to špína, ale při téhle příležitosti, kdy se oslavovala revoluce, kdy se oslavoval návrat demokracie, mohl tohle udělat jenom primitiv. Spojit 25 let 17. listopadu s protestem proti Zemanovi, který tady přišel ve jménu státu a ve jménu státu si přišel uctit tenhle den, může jednom intelektuální chudák, totalní ubožák.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 11. 2014 v 18:51Off-line onlip  (61/180/84)
Není to tím, že MZ zpochybnil podstatu a smysl 17. 11. 1989? Mj. i tím, jak se předvedl v Číně a jak se chová k Rusku.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 11. 2014 v 18:57Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Clas: Znovu opakuji. Kdy jindy vyjádřit nesouhlas s hlavou státu, než v "den boje za svobodu a demokracii"? Nespočívá ona demokracie právě mimo jiné i v tom, že můžeme vyjádřit nesouhlas?

Ignorovat 28. září, zprivatizovat si 28. říjen a nepřijít 17. listopadu na Národní třídu primitivní není? Nemluvě o tom, že na Albertově nebyl nikdo ze studentských vůdců z roku 1989.

pajasb: Právě naopak. Ostuda by byla, kdyby vypískali i zbylé prezidenty, ale to neudělali a naopak je zahrnuli bouřlivým potleskem. A řekl bych že všichni z nich jsou dostatečně inteligentní aby pochopili o co jde. Ostatně i projev minimálně Kisky byl mnohem kultivovanější a smysluplnější než Zemanovo "já se vás nebojím". Ostatně i reakce byla úplně jiná. Ale obávám se, že MZ nemá příliš schopnosti sebereflexe a nic z toho nevyvodí.

http://www.ceskatelevize.cz/…-zatleskali/
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 11. 2014 v 19:06Off-line comrade  (39/195/102)
Vyvodí, vyvodí a ty demonstranty bude chtít využít znovu. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 11. 2014 v 19:06Off-line Allonsy  (27/187/72)
Clas, jen nechápu, proč tam šel, když pár dní před 17.11 se nechal slyšet, že to vlastně byla úplně normální demonstrace a o žádné brutalitě se nedá mluvit... Po tomto výroku spíš nechápu, jak se stalo, že nás tam nebylo více... A když mám být totální ubožák, nebo intelektuální chudák, vybírám si chudáka, totální zní moc totalitně a nezlob se to nechci... A děkuji za mnohé a povětšinou plodné reakce :).
18. 11. 2014 v 19:14Off-line comrade  (39/195/102)
Ty jo, když tak nad tím přemýšlím, jestli on si tu demonstraci nezorganizoval sám Zeman. :) Jako těma výrokama vás chtěl jenom vyštengrovat, o tom není pochyb.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 11. 2014 v 19:26Off-line physikus1210  (25/-/-)
Všechno se zase zveličuje :) Ano, neměl se tak vyjádřit, má to být reprezentativní osoba, ale úplně stejně, ne-li hůř, mluví i poslanci, které jste volily podobně jako Zemana. Ti, kteří by měli mít v rukách zákony řídící naše životy, mluví mnohem hůř a neustále. Je k***izujte! :P
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 11. 2014 v 19:27Off-line Last33  (31/179/62)
A co tak se místo na ty nadávky soustředit na celkový obsah projevu ? ....
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 11. 2014 v 19:45Off-line vegantronic  (38/186/77)
Ovce se včera chovali jak ovce. Nic víc, nic míň. :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
18. 11. 2014 v 20:01Off-line SignoreAgostino  (27/-/-)
Každý řeší vulga***y, chlast a tak dále, ale nikdo se nevěnuje tomu, co vlastně řekl, a to řekl vlastně jenom pravdu. Jenom poněkud ostře. Jsem rád, že mám prezidenta, který umí říct, co si myslí. O vládě, Kalouskovi...Už vidím, jak tam sedí Kníže pán, nic nedělá, chrápe, udělá všechno co by chtěl pan Kalousek a nakonec by nás prodal Němcům. Nejsem ovce, která udělá to, co zbytek STÁDA! Stojím za svým prezidentem!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
18. 11. 2014 v 20:19Off-line Alk  (26/-/-)
Hlavné je, že ste nášho prezidenta uvítali perfektne ^^ :D
boli by ste radi keby bol aj váš prezident Kiska? :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 11. 2014 v 20:40Off-line comrade  (39/195/102)
Alk: Já bych teda rád nebyl. A co ty jsi s ním spokojený?
18. 11. 2014 v 20:42Off-line Alk  (26/-/-)
Konečne zmena :D
a keby vyhral Fico tak tu nastane diktatúra lebo jeho strana je väčšinová :)
18. 11. 2014 v 20:44Off-line trubec  (26/186/75)
K prezidentovi také chovám silné antipatie a během jeho proslovu rozumím pískání i bučení. Během studentské hymny mi to už přijde trošku urážlivé vůči sobě samotným ;)
To vajíčko je bezpředmětné, přece se nezačneme radikalizovat tímto směrem.... Zachovejme si důstojnost prosím a nezačněme stavět naši společnost znovu na násilí. Místo toho se zaměřme na rozvoj tolerance k odlišným názorům a postojům. Nebuďme jako oni!!
18. 11. 2014 v 20:45Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
SignoreAgostino:

Tak součástí dnešního Německa klidně budu :)

Mimochodem prezident Gauck neplánovaně v rámci své cesty do ČR v roce 2012 navštívil Lidice. Co udělal MZ? Založil svojí předvolební kampaň na protiněmecké rétorice a na cestě do Rakouska prohlásil, že Němci mohou být rádi, že jsme je nepověsili. Tolik asi k rozdílu mezi naším a německým prezidentem.

trubec: Otázka je co je to násilí. Vajíčko mi nepřipadá jako vyloženě násilná forma protestu, byť sám bych ho asi nehodil.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 11. 2014 v 20:53Off-line Slava_Proletariatu  (28/170/64)
Hanba, ostuda, nebohý soudruh Zeman. Typické pro neofašisty a buržoazní zaháleče! Doufám, že si tohle k bratru soudruhu Putinovi nikdo nedovolí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
18. 11. 2014 v 20:56Off-line comrade  (39/195/102)
Zas nějaká provokace. :/
18. 11. 2014 v 20:57Off-line Stianski  (56/175/85)
Na hrubý pytel hrubá záplata. „Softvérové kuličky“ mu nevoněly, pár facek, které si (minimálně) zaslouží, ochranka asi neumožní, tedy alespoň ta vejce.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 11. 2014 v 20:58Off-line zlebaa  (38/185/-)
Taky tedy něco napíšu k vystoupení hlavy státu:)

Je pravda, že předměty, které létaly z davu směrem k pódiu tam asi být neměly, to už bylo docela vyhrocené. Ale pískání, hesla a bučení bylo zcela na místě a byla to možnost jak vyjádřit nesouhlas,k***iku někomu kdo si jí zaslouží.
Někteří tady píšou, že tam byli jen "ovce,ignoranti,....", ale zvláštní je, že těch ignorantů přišly tisíce a těch obdivovatelů jen desítky. I čísla mají někdy vypovídací hodnotu. (ono i toho 17.11.1989 to číslo nespokojených bylo vyšší jak ti co byli spokojeni s režimem)

A slova prezidenta Kisky mluví jasně:

" Nejdůležitější co si musíme uvědomit je to, že my ty ideály stále máme. Vadí nám věci a máme tu jednu možnost, kterou dnes máme. SVOBODU. A nezapomeňme na to, že pokud se nevzdáme a pokud se nesmíříme s tím co nám vadí, nic není ztracené a nic není dané."

Takže ty "ovce" co tam pískaly a řvaly se nesmířily s tím co jim vadí a využili SVOBODU projevu. Někdo tady psal, že v den oslav 25. výročí to byla ostuda. Ano ostuda to byla, ale pro Zemana.

Křiklouni s vajíčky
Taková snaha už začala tím, jak Hrad komentoval událost, při které byl vejcem hozeným z protestujícího davu zasažen německý prezident Joachim Gauck, tvrdí Just. Zatímco Hrad uvedl, že prezident byl otřesen, německá ambasáda uvedla, že hlava německého státu vzala věc s humorem. Podle Justa Zeman a jeho tým míří především na běžného voliče a své odpůrce chce prezentovat jako „křiklouny, kteří hází vajíčka po německém prezidentovi“.

Podobně se vyjádřil Lebeda, který se neobává, že by protesty poškodily mezinárodní pověst Česka, jak někteří k***ici Zemanových odpůrců tvrdili. „Ostudy bych se neobával. Vyjádření německého velvyslanectví mluví za všechno,“ upozornil Lebeda. „Mnohem větší ostuda je, pokud politici vyvolávají mnohem více problémů, než kolik jich dokážou překlenout a vyřešit,“ dodal.

Křiklouni s vajíčky je z této stránky
http://www.novinky.cz/…litolog.html
18. 11. 2014 v 21:01Off-line Stianski  (56/175/85)
Zlebaa: DOBŘE.
18. 11. 2014 v 21:03Off-line Vlado2  (61/180/80)
Pro všechny, co se domnívají, že jedno hozené vejce nic neznamená: Uvědomujete si, že od vejce není k dlažební kostce zase tak daleko? A dochází vám, že političtí odpůrci začnou používat stejné "argumenty"? A že vzniklý řetěz násilí se zastavuje velice špatně?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 11. 2014 v 21:03Off-line SignoreAgostino  (27/-/-)
Mychajlo90:

Tak vy možná ano, ale spousta dalších lidí ne a pokud se vám taky nelíbí, tak se tam odstěhujte. :D
18. 11. 2014 v 21:05On-line rosju  (53/170/78)
Každopádně je Zeman neschopný zastavat funkci prezidenta
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
18. 11. 2014 v 21:07Off-line comrade  (39/195/102)
Okamůru na vás. Škoda, že ho tam nepustili.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 11. 2014 v 21:08Off-line zlebaa  (38/185/-)
Rosju: právě, že on je schopný a všeho
18. 11. 2014 v 21:12On-line rosju  (53/170/78)
Zlebaa-to potěš pánbůh
18. 11. 2014 v 21:13Off-line Slava_Proletariatu  (28/170/64)
Vy mizerní buržoazní vykořisťovatelé! Lenina na vás!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 11. 2014 v 21:14Off-line vegantronic  (38/186/77)
Zeman je řádně zvolený prezident až do roku 2018. S některými jeho výroky také nesouhlasím, to že letěl z Číny soukromým letadlem je průser, ale zas měl i pozitiva. Každopádně ty lidi na Alberově ukázali, že jsou burani. Ukázovali kartu, že si s ním chtějí promluvit a pak ho nechtěli pustit ani ke slovu. Tomu se říká dialog alá ovečky.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
18. 11. 2014 v 21:17Off-line Slava_Proletariatu  (28/170/64)
Pan Zeman je nejlepší prezident od konce prosince 89.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 11. 2014 v 21:17Off-line zlebaa  (38/185/-)
A co by jim řekl, kdyby ho nechali mluvit? Nic, udělal by z nich blbce, tak jak je jeho zvykem.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 11. 2014 v 21:19Off-line vegantronic  (38/186/77)
Zlebaa: Tak to co tjim tam říkal smysl mělo. Nějaká banda cucáků mu bude nadávat 17. listopadu za to, že řekl, že rozhodli až dy následující? Člověku co narozdíl od nich měl odvahu a na té národce v listopadu 89 byl? Ta banda cucáků by si měla dát pár facek.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 11. 2014 v 21:30Off-line zlebaa  (38/185/-)
Ta banda co tam byla třeba neměla možnost na národní třídě v roce 89 být a pak nikdo z nás neví kolik lidí z toho davu tam bylo a nebo nebylo.

A pak slova prezidenta na právnické fakultě kde říkal, že z Vyšehradu vyšlo 50.000 lidí a na Národní třídě jich tam zůstalo odhadem 2000 mi přijde jako hodně zcestné (už jen s dobových záběrů). A pak to, že ti co nechtěli jít do střetu s příslušníky měli možnost odejít aniž by se jim cokoli stalo no nevím nevím.
Když ti pak na ČT24 řeknou, že protestující došli do nějaké ulice kde na konci stál kordón příslušníků a z druhé strany je uzavřel další kordón. Takže protestující neměli možnost odejít bez toho aniž by dostali ránu obuškem a měli jedinou možnost odejít postranní uličkou kde stáli červení bareti a další příslušníci, kteří jim dávali co proto.

A pak může říkat cokoli, že se tam vlastně skoro nic nestalo..... každý ať si to přebere jak chce
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 11. 2014 v 21:33Off-line colombo  (103/192/90)
Nadávali na Havla, na Klause, na Zemana. Českému lidu nebude nikdy nic po srsti. Těmto žvanilům (na demonstracích) bych přál alespoň pár měsíců komunistické totality, aby procitli.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 11. 2014 v 21:34Off-line Allonsy  (27/187/72)
Vegantronic: Moc děkuji za cucáka, zas tak starší nejsi, a burana, snažím se ním nebýt, asi mi to nejde, a jako omlouvám se, že jsem tam 89. nebyl... příště snad nezameškám :).
Slava Proletariatu: Moc zajímavé, dáváš tomu tady další rozměr :), díky, možná trochu víc faktů.
Zlebaa: Co dodat, mluvíš mi z duše.
Alk: Kiska mě dojal, máš být na co hrdý! Trochu mě mrzelo, že odešel, když jsme po naší hymně začali spontánně zpívat tu vaši (i když ji moc neumím, fakt mi na tom záleželo), ale on za to asi nemohl, paní uvaděčka do toho zasáhla.
Trubec: Já hymnu zpíval, že někdo hučel mi něco říká, ale nevěnoval jsem tomu pozornost.
A kdybyste věděli jak vypadám, bylo by vám jasné, že ovci slýchávám často, a tuto přezdívku mám docela rád :) :D. Viva la ovce! :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 11. 2014 v 21:42Off-line zlebaa  (38/185/-)
Včera jsem to rozebíral s rodiči a shodli jsme se na jednom, prezident může být jen jeden a tím byl a je Havel (a ano i on měl své chyby a neudělal všechno správně), ale on aspoň reprezentoval a to až do své smrti. Tak jako papež může být jen jeden a tím byl Jan Pavel II. všichni kdo nastoupí do těch úřadů po nich, budou jen osoby co zastávají jistou funkci.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 11. 2014 v 21:46Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
"banda cucáků"

Proč mi to připomíná projev M. Štěpána 23. listopadu 1989.

"v žádné zemi ani rozvojové, ani socialistické, ani kapitalistické neexistuje to, aby patnáctiletý děti určovaly kdy má odejít prezident nebo kdy má přijít a kdo jím má být a to se bohužel stalo"

https://www.youtube.com/watch?…
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 11. 2014 v 21:46Off-line Allonsy  (27/187/72)
TO je krásné :P. Fakt že je, jen doufám, že se to změní. Třeba takový František mi vůbec nepřijde marnej, právě naopak, ale na Jana Pavla II. nemá... A s tím prezidentem, je to sobecké, ale asi bych byl rád, kdyby se objevil někdo, kdo by se Havlovi aspoň blížil, ale i v politice, i ve společnosti se hledá někdo takový těžko...
18. 11. 2014 v 21:55Off-line zlebaa  (38/185/-)
Samozřejmě Havla nikomu nevnucuji to je jen můj subjektivní názor.
18. 11. 2014 v 22:08Off-line pajasb  (27/200/85)
Mě by zajmalo koho jste volili právè vy před rokem a půl:)
18. 11. 2014 v 22:15Off-line comrade  (39/195/102)
Já už jsem byl tak zoufalý, že nemám koho volit, tak jsem to hodil Bobošíkové. :)

A jinak souhlasím, že Zeman je nejlepším prezidentem pro lid od 89., bohužel.
18. 11. 2014 v 22:18Off-line zlebaa  (38/185/-)
Mirek H.: Pokud by všichni přistoupili k tomu, že když nemám moc tak nezmůžu nic, tak tady máme komunisty u moci pořád. 17.11.1989 taky lidi neměli právo odvolat prezident a jen díky tomu, že byli jednotní svrhli celý systém. A pak včerejší akce nebyla cílena k tomu aby tady někdo udělal převrat a nebylo to adresováno vládě, ale jen jedné osobě a to Miloši Zemanovi, jinak viz slova Kisky, které jsme napsal.
Odpovídající postavení ve státě nebude mít občan nikdy a představa, že bych nikdy nemohl nic změnit mi přijde strašná a proto je dobře, že se včera občané ozvali.
18. 11. 2014 v 22:24Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Prosím? Přirovnávat to co se dělo včera k bolševiské revoluci nebo francouzské revoluci? A jak to prosím spolu souvisí?

"Nejenom že náš prezident dělá ostudu státu, ale po této akci jsme i my sami přilili oleje do ohně. Přes to že je tu demokracie, právo odvolat prezidenta z funkce nemáme a je tedy skoro zbytečné pořádat podobné akce, či protesty."

Takže sedět doma, mlčet a nesmět nic dělat. Pak jednou za pět let přijít k volbám. Vskutku vrchol demokracie :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 11. 2014 v 22:31Off-line zlebaa  (38/185/-)
Jj pak by jsme se mohli zcela regulérně nazývat ovcemi
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 11. 2014 v 22:35Off-line zlebaa  (38/185/-)
Pajasb: Schwarzenberga - osoba, která by dál nesla poselství Havla
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 11. 2014 v 22:39Off-line vegantronic  (38/186/77)
No, ten by prospal 99% času svého funkčního období, takže by nebyl takový skandál. Pokud by se ovšem nevyjadřoval k sudetským němcům a tak jak má občas ve zvyku. :-)
18. 11. 2014 v 22:40Off-line pajasb  (27/200/85)
Kdybych mohl volit tak také volím Karla:)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
18. 11. 2014 v 22:42Off-line vegantronic  (38/186/77)
Já jsem v prvním kole volil Táňu, v druhém nikoho ale Katla rozhodně ne. Zaplať pánbůh, že to dopadlo alespoň takto.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 11. 2014 v 22:42Off-line comrade  (39/195/102)
Oni tam měli být oba dva, to by teprve byla reprezentace státu :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 11. 2014 v 22:44Off-line vegantronic  (38/186/77)
Tak ono už jenom stačí si uvědomit třeba kontext toho 17. listopadu. Náš pan prezident Zeman byl jeden z těch cca 2000 co se nechali na Národní třídě zmlátit v roce 1989. Za to si v den výročí zasloužil urážky. Pan kníže se flákal kdesi v emigraci a přicestoval až na jaře 1990 kdy bylo hotovo. Koho z nich si mám vážit více?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 11. 2014 v 22:50On-line rosju  (53/170/78)
Vegatronic-to mě poser ze se zeman v roce 1989 nechal zmlatit. Cos hulil?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 11. 2014 v 22:51Off-line pajasb  (27/200/85)
Karel by na rozdíl od Miloše reprezentoval naší zem a nemuseli se stydět sice Karlovi moc není rozumět,ale chceme slušnýho prezidenta a né vulgárního a ožralího to jsi nezasloužíme,ale lidi ho chtěli tak tady ho mají v plnè paràdě Miloše :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
18. 11. 2014 v 22:51Off-line comrade  (39/195/102)
Vegantronic: Zeman přece utíkal před starýma dědkama milicionářema :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 11. 2014 v 22:55Off-line zlebaa  (38/185/-)
Co měli obušky na prsou :D:D:D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 11. 2014 v 23:05Off-line zlebaa  (38/185/-)
Kolikrát byl Zeman za minulého režimu ve vězení? Že by jsme k tomu nepotřebovali ani jeden prst z deseti? Zvláštní jak se Zeman bil za svobodu, stejně jako Havel. Ale Havel se bil asi víc, když měli tu potřebu ho zavřít. A klidně si může říkat, že jsme zbabělci my co jsme nebyli 89 na Národní třídě.
18. 11. 2014 v 23:40Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
"A klidně si může říkat, že jsme zbabělci my co jsme nebyli 89 na Národní třídě."

Obzvláště když někteří z nás v té době nežili. To byla ale zbabělost dovolit si nepřijít tam :)

"Pan kníže se flákal kdesi v emigraci a přicestoval až na jaře 1990 kdy bylo hotovo."

Prosím? Jestlipak to nevíš tak za 1) byl pan Schwarzenberg v zahraničí nuceně a za 2) tam mimo jiné podporoval český disent a byl předsedou Mezinárodního helsinského výboru pro lidská práva, čímž se MZ rozhodně pochlubit nemůže.

"Pokud by se ovšem nevyjadřoval k sudetským němcům"

A co je na tom špatného? Jak už jsem psal výše. Joachim Gauck navštívil sám od sebe Lidice (a to se rozhodně nejednalo ani zdaleka o největší nacistický zločin), proč by nemohl být důstojný památník třeba v Postoloprtech, kde bylo už po konci války povražděno minimálně 763 českých Němců?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 11. 2014 v 23:47Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Me se predevsim nelibi, ze tu ponekud upadlo to podstatne! A to, jak president vystupuje a jake ma nazory atd. Jen se tu resi, jestli je nekdo neslusnej nebo slusnej, jestli je cucak nebo ne, co rek lSchwarzenberg a nerekl...To je jak s tim radarem..Kazdy resi nesmysly, zcela se vyhranuje a to uplne zbytecne..vse krom vecne diskuze bez snizovani k utokum na ostatni, vytahovani zcela nesouvisejich temat..
19. 11. 2014 v 00:02Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Když ono to spolu do značné míry souvisí. MZ má z KS evidentně neustále mindrák, když se vůči němu téměř dva roky po volbě musí vymezovat. Viz jeho slova v Hovorech z Lán (Nebudu se zastávat ruských tunelářů, stejně jako se nezastávám českých tunelářů, a nebudu se zastávat - teď jsem chtěl říci k*rev, ale já nejsem Schwarzenberg, který používá těchto výrazů (...) Já jsem inspirován panem Schwarzenbergem, který v každé druhé větě říká h***o.). A na to se nabaluje nespokojenost s jeho chováním, která vedla k tomu co se včera dělo.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 11. 2014 v 00:15Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Mychajlo90: Musim souhlasit jen castecne. Mas pravdu, ze do jiste miry Zeman muze za soucasnou situaci, ale pokud prihledneme k tomu, ze ani nevyuziva napr. etnicky, nabozenskych sporu..tak mi jeste vic zarazi, jak plno lidi plive na ty druhe..To nema s piskanim na Albertove nic spolecneho..Mozna se na tomto ukazuje povaha naseho naroda, ci lepe receno obyvatel..
19. 11. 2014 v 00:33Off-line Stianski  (56/175/85)
Vegatronic: je roztomilé, když mi cucák nadává do cucáků.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 11. 2014 v 05:33Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
Co se vám furt na Prezidentovi nelíbí? Sice to určitě není můj oblíbený člověk, ale aspoň narozdíl o jiných říká, jak to je bez "politické korektnosti". Media a částečně i veřejnost neustále řeší jenom to, že řekl pár sprostých slov a tak podobně. Ale ,že vetoval(neúspěšně) přepolitizovaný zákony atd.,to už nikdo neřeší. No jo, čweská inteligence se zase projevuje. Nebo je to lidská? čím hloupější, tím hlučnější.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 11. 2014 v 07:15Off-line vegantronic  (38/186/77)
Schwarzenberg nebyl rozhodně v zahraničí nuceně. Žil na zámečcích a měl se jak prase v žitě. Nechci se zastávat komunistických zločinů, ale zrovna rod Schwarzenbergů pronásledovaný režimem nebyl. Vždyť to byli kolaboranti.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
19. 11. 2014 v 07:21Off-line vegantronic  (38/186/77)
Jinak pro představu co byl jejich rod zač: http://www.novinky.cz/…-z-letu.html
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 11. 2014 v 07:29Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Je on se mel jako prase v zite?? Pani, hanba mu! Co si to dovoloval vid? Urcite to nakrad, jak jinak ze jo? Kdyz ja hovno mam, tak at i ostatni..Moje rec!!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 11. 2014 v 10:44Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Vegantronic: Ano jistě, člověk by měl být souzen podle činů svých rodičů..

"Nechci se zastávat komunistických zločinů, ale zrovna rod Schwarzenbergů pronásledovaný režimem nebyl."

A proto mimo jiné přišli o veškerý majetek, to dává smysl :)

Super, tak už tady bojujeme proti "politické korektnosti". Nejabsurdnější na tom je, že tihle bojovníci proti "cenzuře politické korektnosti" se dost často velmi nevybíravě vymezují vůči homosexuálům.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 11. 2014 v 11:27Off-line Stianski  (56/175/85)
Pánové, je jasné, že jsme vzorkem celé společnosti, takže se ani zde neshodneme v politických názorech. Je otázkou, zda na tento server vůbec taková diskuse patří. Být provozovatelem, politické diskuse, pokud se netýkají náší (gay) problematiky, bych prostě zakázal a mazal. Je docela zbytečné řezat se tady, když to lze třeba na příslušných facebookových stránkách, jsou jich desítky…

Jinak, když už tedy tady diskutovat chcete(me), alespoň argumentujte(me) pravdivě. Příspěvek o Schwarzenbergově kolaboraci je lživý. Chápu, že příznivec pacienta Zemana opakuje lež svého idolu, aby dosáhl svého a svůj názor prosadil; ale nejen že to není fér, je to i hloupé - ta lež je prověřitelná…
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 11. 2014 v 13:50Off-line 18xxx20  (35/177/69)
Vajíčka i pískání jsou ubohost.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 11. 2014 v 14:45Off-line ozvien  (73/-/-)
Velmi jednoduché. Za vším hledej money. Zeman neposlouchá američany a dělá si co chce on. A už na tom pracují jak jej odstranit. Totiž dostavba Temelína pro Westinghouse se musí prosadit. Americká politika je katastrofa a jejím plodem jsou islamisti.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
19. 11. 2014 v 14:54Off-line jirkaxx  (30/-/-)
Zeman je arogantní, sebestřednej ubožák, kterej tenhle národ bude jen dál rozdělovat. A poměrně mě překvapuje a zaráží, že zrovna v téhle komunitě může být někdo kdo s ním alespoň minimálně sympatizuje. Je to normálně netolerantní mačo.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
19. 11. 2014 v 14:59Off-line ozvien  (73/-/-)
Vy mladí si uvědomte co říká Zeman. Velmoci by se měly sjednotit proti islámu. Pokud to nebude ta vy mladí budete za třicet let koukat jak s vámi islamisti zatočí.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 11. 2014 v 15:25Off-line colombo  (103/192/90)
Překvapuje mě, jak široký politický a sociální rozhled tady mají lidé kolem dvaceti let věku. Hmmm....
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 11. 2014 v 15:55Off-line klukjc  (43/-/-)
Ovčané dobře Vám tak
19. 11. 2014 v 16:02Off-line jirkaxx  (30/-/-)
No jo, my mladí, nic nevím a nic jsme nezažili..
19. 11. 2014 v 16:51Off-line Stianski  (56/175/85)
>
desněco: na svůj věk bys mohl mít rozum…
ozněco: ve svém věku… vlastně nic. S komanči nemá cenu polemizovat… :)))
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
19. 11. 2014 v 17:14Off-line Stianski  (56/175/85)
Student, který hodí vajíčkem a pískne je ještě níž, než více, než sedmdesátiletý prezident, reprezentant národa, který v oficiální „prezidentské relaci“ na veřejnoprávní stanici použije před celým světem slova k***a, hovno, zk***it a poukáže na rivala, jemuž uloupil prezidentský post lží (což potvrdil i Nejvyšší správní soud) se slovy, že on v hospodě někdy taky řekl „hovno“?

desněco: klidne si záporně lajkuj můj koment, ale víš dobře, že kecáš blbiny, nebo tvá sociální úroveň odpovídá právě tomu ožralému prezidentovi…

BTW: díky tomuto serveru zjišťuji, jaký (nejen) „politický rozhled“ mají „devadesátitříletí“ :D Děs…
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
19. 11. 2014 v 18:01Off-line navratkrecka  (25/169/50)
Házení předmětů je obyčejný útok a na demonstrace nepatří.
Nejlépe bych to zhrnul tímto výrokem:
Způsob jednání a vyjadřování se pana prezidenta neschvaluji a nesouhlasím s ním,ale ti,kteří 17.11 bučeli a házeli předměty po prezidentovi a naprosto tak zničili ducha tohoto svátku se zachovali zcela stejně ....Odsuzují jej za buranství,ale chovali se stejně,ne-li více buransky jako pan prezident.

A hlavně, měli by jste se zamyslet nad tím,co mluví,nad obsahem a ne nad formou, většinou má Miloš pravdu a říká ji akorát trošku ostřejším způsobem.

Je to jeden z nej prezidentů které sme mohli mít. Rozhodně mnohem mnohem větší,než kdyby to vyhrál ten Karel,co neumí ani česky :):D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 11. 2014 v 18:49Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
"naprosto tak zničili ducha tohoto svátku se zachovali zcela stejně"

Andrej Kiska měl evidentně jiný názor :)

Pro připomenutí: http://www.ceskatelevize.cz/…-zatleskali/
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 11. 2014 v 18:57Off-line navratkrecka  (25/169/50)
Samozřejmě může mít jiný názor,ale to ještě vůbec nic neznamená :)
Prostě to stádo pražských bučících primitivů se zachovalo stejně jako se chová ten,kterého k***izují - nedůstojně,primitivně a buransky:)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 11. 2014 v 19:27Off-line Clas  (29/-/-)
Mychajlo90: Znovu opakuji. Kdy jindy vyjádřit nesouhlas s hlavou státu, než v "den boje za svobodu a demokracii"? Nespočívá ona demokracie právě mimo jiné i v tom, že můžeme vyjádřit nesouhlas?

Ignorovat 28. září, zprivatizovat si 28. říjen a nepřijít 17. listopadu na Národní třídu primitivní není? Nemluvě o tom, že na Albertově nebyl nikdo ze studentských vůdců z roku 1989.


Co je tohle za pitomost? Proč by "den boje za svobodu a demokracii" byl měl být dnes vyjádření nesouhlasu s hlavou státu??? Tomuhle já nerozuím, že proč? Vždyť tohle je den, kdy se uctíva nejen příchod demokracie, ale taky oběti za svobodu. Proč by se tenhle den měl spájet s názory na aktualního prezidenta? Co to s tím má? A navíc, když prezident si přijel ten den také uctit, ještě k tomu ve jménu státu. Tak proč, když si prezident taky přišel uctit tenhle den, by někdo na něj měl házet vejce? A navíc, to, že ty protestuješ tenhle den proti prezidentovi znamená, že ignoruješ památku 17. listopadu, protože tvoje téma je Zeman. To je ta obohost, ja vůbec nerozuím, jak se, dokonce, ještě můžeš zeptat, že kdy jindy...

"Ignorovat 28. září, zprivatizovat si 28. říjen a nepřijít 17. listopadu na Národní třídu primitivní není? Nemluvě o tom, že na Albertově nebyl nikdo ze studentských vůdců z roku 1989."
Další absurdní arguemnt. Znova tady píšeš o tom, co dělá Zeman, ale vždyť ja se ho nezastávam. Jsem napsal, že je špína, ale to, co udělal, neznamená, že místo uctívaní památky 17. listopadu bude ten den mít jako hlavní tému Zemana.
19. 11. 2014 v 19:34Off-line s.david  (43/190/92)
Byla to blbost, slavil se svátek, a to místo bylo určeno k něčemu jinému. Proti Zemanovi se může protestovat kdykoli v roce a né k tomu zneužívat 17. listopad. Mě bylo tenkrát 9 let, nechápal jsem přesně o co jde. Byli jsme v tu dobu u příbuzných a moc dobře si pamatuju jak byli všichni strašně nervózní. Můj táta v té době velel jednomu útvaru a měl strašný strach že do toho vlítne armáda a to by pak byl teprve rachot. Prostě si to měli nechat na jindy. Jinak co se týká Zemana, to co předvádí poslední dva týdny jasně ukazuje, že mu ten alkohol fakt dobře nedělá. Dělá ostudu sobě a hlavně nám všem.
19. 11. 2014 v 19:56Off-line s.david  (43/190/92)
Descaharm - to se ti nedivím, ono to nebylo tak že by studenti protestovali proti zemanovi, to se jen studenti nechali zmanipulovat. Ti co tam protestovali proti zemanovi (tedy šli tam jen s tímto úmyslem) rozhodně studenti nebyli.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 11. 2014 v 19:59Off-line mafianSUK  (30/-/-)
Zeman je jedna vychlastaná přimitivní s***ě
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 11. 2014 v 20:03Off-line mafianSUK  (30/-/-)
Descaharm: Na tu svini je i dlažební kostky škoda:)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 11. 2014 v 20:11Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Descaharm: Myslím, že není vůbec špatná vizitka, že studenti protestují, ikdyž jim nikdo koleje, menzy nezdražil, ukazují tím, že jim neni lhostejné, kdo a jak reprezentuje ČR a srovnávat, že někdo řekne sprostá slova, tomu nerozumím..
19. 11. 2014 v 20:22Off-line colombo  (103/192/90)
MafianSUK: Aniž bych se jakkoliv chtěl prezidenta zastávat, tvůj slovník je možná ještě horší, než ten jeho. Pokud jde o chlast, sice to nejspíš někdy přehnal (na veřejnosti), ale narozdíl od jiných politiků si nikdy v tomto směru nehrál před kamerami na svatouška (cigárko a becherovka).A konečně pokud jde o to, že je primitivní (jak jsi ty napsal), tak tady jsi šlápl už úplně vedle, ať je jakýkoliv, primitivem určitě není. Nenech sebou cloumat emoce a nebuď primitivní ;-) .
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 11. 2014 v 20:27Off-line s.david  (43/190/92)
Hustý tady nám vře úplně politická debata. Na gay serveru, kdo by to čekal.
19. 11. 2014 v 20:27Off-line Slava_Proletariatu  (28/170/64)
Nevíte o historii nic, zaháleči! Kdo kdy viděl, aby patnáctileté děti rozhodovaly o tom, zda a kdy má odstoupit prezident?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 11. 2014 v 20:33Off-line Slava_Proletariatu  (28/170/64)
Descaharm: obávám se, že ten neofašista MafianSUK tu nemá ani svou pravou fotku.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 11. 2014 v 20:36Off-line lesakarel  (102/-/-)
Politikus ?? tady ?? kluci máte přece rádi kluky a ne parlament
19. 11. 2014 v 20:37Off-line s.david  (43/190/92)
Nazdááár

já taky, tys u chyběl. hot tam taky nějakej svůj názor. bitte!
19. 11. 2014 v 20:40Off-line Slava_Proletariatu  (28/170/64)
Comrade není pravý souhdruh, je to jen další mizerný menševik odporující vůli naší strany! Bolševikové stojí se stranou jednotně.
19. 11. 2014 v 20:40Off-line comrade  (39/195/102)
S.david: čest, já už nemám nic nového, všechno už jsem řekl výše
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 11. 2014 v 20:43Off-line s.david  (43/190/92)
Ježiši, co to sem motaj s těma bolševikama.? Ty vajíčka dodali voni, nebo co?
19. 11. 2014 v 20:43Off-line comrade  (39/195/102)
Slávo, tos uhodl, bolševik určitě nejsem, jsem obyčejný komunista.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 11. 2014 v 20:45Off-line s.david  (43/190/92)
Komunisti to s lidma vždy mysleli dobře
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 11. 2014 v 20:46Off-line Slava_Proletariatu  (28/170/64)
Jak kteří, soudruhu. Jen bolševici měli ty skutečné, pravé ideály. Ne, jako ti reformní komunisti. Či menševici.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 11. 2014 v 20:49Off-line s.david  (43/190/92)
Já napsal mysleli. Ale neznám jediný příklad kdy to dobře dopadlo
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 11. 2014 v 20:50Off-line Slava_Proletariatu  (28/170/64)
To jsou nesmysly a provokace. Za komunistů bylo dobře. Kromě pražského jara. Ale to soudruh Brežněv naštěstí včas napravil.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 11. 2014 v 20:53Off-line s.david  (43/190/92)
Jak to můžeš vědět? S tebou v tý době táta teprve chcal na plot. Jed tam kde komunismus ještě je, projdi i to tam, chvíli tam bydli a pracuj a pak hodnot
19. 11. 2014 v 20:54Off-line Slava_Proletariatu  (28/170/64)
To už se stalo. Byl to úžasný zážitek. I když dnešní Čína má s komunismem spjatou už jen politiku. Nejsou to praví soudruzi jako kdysi, když uplatňují ekonomické prvky kapitalistů.
19. 11. 2014 v 20:57Off-line s.david  (43/190/92)
Tys bydlel číně a chodil tam do práce? to asi těžko. To žes tam byl to ti věřit můžu ale že bys tam pracoval to ne. A v tom je ten rozdíl. Vidět neznamená vždycky vědět
19. 11. 2014 v 20:59Off-line Slava_Proletariatu  (28/170/64)
Člověk tu ani nemůže říci pravdu, aby neschytal k***iku od nějakého nemakačenka.
19. 11. 2014 v 21:02Off-line s.david  (43/190/92)
Pravdu? co je to pravda? Ty chápeš význam toho slova? To bys byl vlajkonoš komunizmu. Ti si pod pojmem pravda představovali všechno jen né tu pravdu.
19. 11. 2014 v 21:03Off-line s.david  (43/190/92)
Už mě to neba.
19. 11. 2014 v 21:03Off-line Slava_Proletariatu  (28/170/64)
Pravdu má vždy lid. A lid ví co chce. Na rozdíl od vás.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 11. 2014 v 21:05Off-line colombo  (103/192/90)
Konečně to dostalo spád, prosím pokračujte, začínám se dnešního večera bavit :-) :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 11. 2014 v 21:09Off-line s.david  (43/190/92)
Na rozdíl od vás. Kdo to jsou ti Vás. To je snad také lid. A v tom je ten rozdíl. To takový jako ty nechápou
19. 11. 2014 v 21:11Off-line s.david  (43/190/92)
Ti pak končili v táborech, vězení nebo s kulkou v hlavě. To je klasická selekce v podání komunistů
19. 11. 2014 v 21:12Off-line Slava_Proletariatu  (28/170/64)
To není lid, nýbrž provokatéři a kontrarevolucionáři! Nepracující špíny.
19. 11. 2014 v 21:19Off-line s.david  (43/190/92)
Vůbec nevíš o čem mluvíš, je mi z toho smutno že madí kluci jako ty takhle přemýšlejí. Ty jsi gay a ty bys byl jeden z prvních který by to odnesl. Fakt je mi smutno. Už fakt končím. Snad z toho časem vyjdeš až budeš dělat něco pořádného než jen tlouct pusou blbosti a pakovat to co ti jiní řeknou nebo napíšou.
19. 11. 2014 v 21:25Off-line okeyy  (26/176/70)
Číst tuhle debatu se mi nechce, zvlášt po čtení příspěvků jak jsme se za komunistům měli vlastně dobře a jak jsou pražáci spolu se studenti strašní, že si dovolí vůbec něco říct proti našemu prezidentovi. Moji rodinu komunisti opravdu hodně perzekuovali, takže tím, že Zeman tíhne k východu a např v Číně se chce ,,naučit stabilizovat společnost,, tak se omlouvám, ale na hrad s červenou kartou půjdu ještě jednou velmi rád a stydět se za to nebudu. Zas ale na druhou stranu házení vajíček je nesprávné a odsuzuji to.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 11. 2014 v 21:26Off-line Theophiluss  (30/171/63)
Od kdy ovce bučí? :D
19. 11. 2014 v 21:27Off-line Theophiluss  (30/171/63)
Okeyy....a co má čína s komunismen společnýho? :DDDD to samý platí pro rusko
19. 11. 2014 v 21:31Off-line okeyy  (26/176/70)
Dával jsem jen jeden z příkladů :) Rusko je to samý
19. 11. 2014 v 21:34Off-line Slava_Proletariatu  (28/170/64)
Nevíš vůbec nic, pionýre, NIC! Místo zahálení a pravdoláskování bys měl raději pořádně pracovat, to ti tu kontrarevoluci vyžene z mysli.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 11. 2014 v 21:47Off-line Theophiluss  (30/171/63)
Ještě jednou...co má čína nebo rusko (aktuálně) společného s komunismem?
19. 11. 2014 v 21:48Off-line comrade  (39/195/102)
Theophiluss: Přece předsudky.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 11. 2014 v 22:09Off-line Allonsy  (27/187/72)
A nemají jména hlavních stran v Rusku a Číně, komunistická ve jménu? Já nevím... střílím do boku :D
19. 11. 2014 v 22:11Off-line Theophiluss  (30/171/63)
Předsudky? muzes to rozvest?
19. 11. 2014 v 22:15Off-line comrade  (39/195/102)
No, že Rusko je pro antikomunisty u nás pořád SSSR a Čína něco podobného.
19. 11. 2014 v 22:15Off-line comrade  (39/195/102)
V Rusku je komunistická strana v opozici. ;)
19. 11. 2014 v 22:21Off-line Allonsy  (27/187/72)
Jo, ale je tam a je druhá nejsilnější, i to o lecčem vypovídá... (jedna Wiki říkala)...
19. 11. 2014 v 22:32Off-line comrade  (39/195/102)
No a tady je třetí, máme tu komunistické starosty semtam hejtmana. Takže to vypovídá o tom, že k Rusům máme blízko. :)
19. 11. 2014 v 23:10Off-line ozvien  (73/-/-)
Comrade ty jsi chytrej kluk napiš mi na maila . Myslím, že si budeme rozumět.
20. 11. 2014 v 01:17Off-line zlebaa  (38/185/-)
Zeman tvrdí, že mluvil slušně
Prezident Zeman ale odmítá, že by se dopustil vulga***, když v Hovorech z Lán použil tři slova, která se běžně ve vysílání nevyskytují.

„Ze tří údajných vulgarismů, které jsem pronesl, byly dvě citace. V prvním případě český překlad názvu jedné pornografické skupiny, v druhém případě citace pana Karla Schwarzenberga,” prohlásil Zeman při své středeční návštěvě Nejvyššího kontrolního úřadu.

„A třetí údajný vulgarismus, milá paní redaktorko, je uveden ve slovníku spisovné češtiny profesora Trávníčka a mimo jiné se vyskytuje v básních Františka Halase,” komentoval svůj výrok o tom, že vláda „zk***ila” služební zákon. Dodal, že se diví, že si RRTV osobuje právo rozhodovat o tom, co je vulgární.



Odvolává se na Slovník jazyka českého autorů Pavla Váši a Františka Trávníčka z 30. LET MINULÉHO STOLETÍ. V posledním vydání Slovníku spisovného jazyka českého zpracovaném autorským kolektivem Akademie věd je sloveso ZK***IT JEDNOZNAČNĚ DOPROVOZENO ZKRATKOU VULG., TEDY VULGÁRNÍ.

Podle nejčastějšího etymologického výkladu pochází slovo k***a (dříve hurva) z německého die Hure, což je vulgární označení pro prostitutku (srov. angl. w***e). V germánských jazycích, kam slovo přišlo patrně z řeckého koré - dívka, má jednoznačně hanlivý charakter.
20. 11. 2014 v 01:39Off-line navratkrecka  (25/169/50)
Zeman je prostě nejlepší,at si kdo mluvíte co chcete :)
A je jasný,že pražáci se ho budou zastávat :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
20. 11. 2014 v 07:16Off-line galileolevi  (51/187/82)
Spartáááá!!! :D
20. 11. 2014 v 21:54Off-line jirkaxx  (30/-/-)
Slava Proletariatu: to myslíš vážně? a nebo si z nás jen děláš p***l ?
20. 11. 2014 v 21:57Off-line colombo  (103/192/90)
Zlebaa: Opravdu o pojmu "masakr" nemáš potuchy. Masakr vypadá skutečně jinak. Toto píši bez spojitosti, co řekl prezident.
20. 11. 2014 v 22:42Off-line okeyy  (26/176/70)
Pravda. Zrovna pod pojmem ,,masakr,, si též představím hlavně mrtvé, ale to jak to podal Zeman je špatně. V podstatě shodil celý význam 17.listopadu a to si myslím, že není správné.

A jinak jsem netušil, že se tady najde tolik podporovatelů Ruska, ideologie komunismu atd. Je mi to líto. A ted to nemyslím vzhledem k Zemanovi
20. 11. 2014 v 22:53Off-line Slava_Proletariatu  (28/170/64)
Zeman měl pravdu!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 11. 2014 v 23:01Off-line comrade  (39/195/102)
To není ani tak o podporování Ruska jako o podporování pravdy. Kterou nám USA a naše hlavní média už dlouhou dobu nedávají.
A podporovatel komunismu je tu jeden a to jsem já. Provokatéra Slávu nepočítám.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 11. 2014 v 23:07Off-line Slava_Proletariatu  (28/170/64)
Sám jsi provokatér, ty jeden mizerný menševiku!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 11. 2014 v 23:52Off-line colombo  (103/192/90)
Diskuse tu upadá, byl jsem zvyklý z jisker, z pionýra, SSM si družně povídat ... Doba se změnila. :-)
21. 11. 2014 v 00:20Off-line sirEragon  (58/182/82)
Jen si tu z toho všichni dělejte p***l. Ale zřejmě slovo ,,válka´´ Vám všem tady nic neříká.
21. 11. 2014 v 02:03Off-line ozvien  (73/-/-)
Nikdy se nevrátí komunisté, ta doba je pryč. Jak to bylo jednoduché,dvě mocnosti a byl pokoj. Blíží se konec kapitalismu a narůstají problémy. Kdo bude tahat pilku, Amerika určitě ne a my češi si tady hrajeme na svém domácícm písečku a nevidíme za humna.
21. 11. 2014 v 07:29Off-line comrade  (39/195/102)
SirEragon: Válka nám něco říká, ale z naší menšinové strany je naprosto neovlivnitelná. Když budou chtít válčit, tak se bude válčit.

ozvien: Ale vrátí jednoho dne vstanou z popela této země. A Amerika už pilku tahá a rozřezává státy minimálně ve dví. Kéž by jsme si hráli na vlastním písečku, ale my tu hrajeme za cizí zájmy, ne za naše.
21. 11. 2014 v 08:57Off-line ozvien  (73/-/-)
Pohled na planetu Zemi je zdrcující. Přelidněnost, stoupání oceánů, šílené metody zemědělství viz firma Montsano, výdobytky vědy které otráví docela naše životní prostředí, dokonce jsem četl, že v roce 2060 už pomalu nebudou mít muži zdravé spermie, bezuzdné vyčerpávání přírodních zdrojů, vypalování amazonských pralesů a tak dále. Ještě k tomu islamisti a konec kapitalismu. Sečti to a řekni mi, co z toho bude. Jak to dlouho ještě vydrží. Jsou tyto možnosti, infekce, válka a přírodní pohromy.
21. 11. 2014 v 09:43Off-line ozvien  (73/-/-)
A ještě něco.Podívej, jak dokonale funguje včelí úl. Každý tam má svou funkci a všichni opakuji všichni se obětují pro existenci úlu. Tak komunisté navzdory své super ekonomické teorii nedopadli dobře, protože to stále nefungovalo. Pořád něco nebylo, nebo se plýtvalo ve výrobě nebo se kradlo. Naproti tomu království Boží podobně jako komunisté fuguje na idei včelího úlu. Musejí tam být jenom ti, kteří vedeni jednou ideou se pro ni obětují. Nelze na zemi vytvořit společenství na této idei jednoduše protože lidé jsou individualisté plus větší množství hajzlů. Komunistický ráj se nedá vytvořit.Náboženství ve své podstatě má kosmický rozměr kde Země je jenom jeho částí. Komunisté chápou jenom to co se děje na zemi.Náboženství nelze posuzovat způsobem který se dá označit jako vědecký. To znamená experiment a důkaz. Poznání ve víře se dá popsat jako jsme vedeni bludištěm kde jedinou jistotou je víra a úsilí dosáhnout sebezlepšení. Postupem času při dlouhém úsilí je naše snaha povzbuzena dílčími úspěchy které nás povzbudí na další cestě. Tato cesta nemá konec. Dokonalé existuje, jenže my se k tomu dokonalému musíme přiblížit a navázat kontakt.
21. 11. 2014 v 11:19Off-line comrade  (39/195/102)
No já bych naopak řekl, že úl funguje jako kapitalisté. Nejlíp celý den se hnát za penězi, večer se vrátit a spat. A další den nanovo. A když se objeví konkurence (nová včelí královna), tak jedna musí z úlu pryč, buď si najde nový úl nebo umře.
Komunismus naopak dává hodně prostoru individualismu, 8 hodin dělej něco pro společnost a pak si dělej, co chceš, pokud to bude v rámci zákonů.
21. 11. 2014 v 11:31Off-line ozvien  (73/-/-)
Pořád mi nerozumíš. Tvoje představa pořád předpokládá nějaký donucovací aparát. Tohle je špatně. To musí fugnovat bez donucovacíého aparátu. Kde je donucení tam to nefunguje a navíc kdo bude vládnout a kde si ho najdem. Jedině společnost na základě stejné ideje jedinců může fungovat bez problémů.To ale předpokládá vysokou morální úroveň a kde ji na zemi vzít.Základ všeho je IDEA. A jak si představuješ, že to země přežije to hrůzu o které jsem psal.
21. 11. 2014 v 12:03Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Ozvien, nekoukej na tu novu, leze ti to na mozek..
21. 11. 2014 v 12:19Off-line comrade  (39/195/102)
Samozřejmě, že nějaký donucovací aparát tady být musí, jinak už by jsme se dávno vyzabíjeli. A ten donucovací aparát by tu morální úroveň měl mít.

Země přežije, jenom záleží kolik přežije lidí.
21. 11. 2014 v 12:38Off-line ozvien  (73/-/-)
Sonicboom chlapče já se na televizi nedívám. Moje názory čerpám z duchovna
21. 11. 2014 v 17:31Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Aha, tim se vse vysvetluje
21. 11. 2014 v 17:53Off-line ozvien  (73/-/-)
Dnešní politické úvahy na netu jdou tak daleko, že je mi z toho zle. Podařilo se rozeštvat naše lidi pomocí červených karet. Jestli se ještě podaří vehnat Ukrajinu do války a potom Evropu tak si Amerika bude medit jak to krásně zařídili. Kolik zemí se jim podařilo zdevastovat za posledních dvacet let? Ještě že je tady Čína a Rusko jako protiváha. Proč jim Čína půjdčuje peníze když jistě ví, že jim to nikdy nevrátí.- Opravdu toho jsem se dožil, naštěstí jsem už starej.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 11. 2014 v 20:14Off-line Stianski  (56/175/85)
:D :D A to je jaké duchovno? Sovětská ezoterika?
BTW: Musí a bez donucovacího - to je protimluv.
+ Pro „vysokou morální úroveň“ do Ruska a Číny? :D Tak jsem se dávno nepobavil…
21. 11. 2014 v 21:27Off-line ozvien  (73/-/-)
Hochu o duchovnu bych si tady vůbec nedovolil mluvit.
byl bych raději, kdybysmi spočítal kolik zemí američané zpostošili.
21. 11. 2014 v 21:39Off-line comrade  (39/195/102)
23. 11. 2014 v 14:05Off-line Stianski  (56/175/85)
Ozvien: A přece jste si to dovolil, takže jsem položil otázku o jaké to duchovno jde. A trvám na ní :)
23. 11. 2014 v 16:35Off-line ozvien  (73/-/-)
Ahoj, dneska je spousta literatury o duchovnu, stačí zajít do knihovny.Duchovní nauky jsou staré jako lidstvo samo. Věda je tady teprve pár století. Dneskam á každý kdo se o to zajímá možnost si opatřit informace.
23. 11. 2014 v 18:52Off-line Stianski  (56/175/85)
:D :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload