Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chcete veřejně zobrazovat počet + a - u profilů?

23. 11. 2014 v 12:18Off-line honzak  (33/183/65)
Rád bych otevřel diskusi, zda by nešly zveřejnit počty plusů a mínusů u profilu? Myslím si, že nemusí sloužit jako vodítko samotnému uživateli, jak se líbí ostatním, ale i dalším uživatelům.
23. 11. 2014 v 12:45Off-line comrade  (39/195/102)
Já bych byl radši, kdybych viděl, kdo souhlasí a kdo ne.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 11. 2014 v 12:49Off-line comrade  (39/195/102)
Kdo nesouhlasí? Přiznej se. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
23. 11. 2014 v 12:52Off-line vegantronic  (38/186/77)
Já souhlasím, ikdyž je fakt, že někteří dávaj mínus i třeba za to, že slušně odpovíš, že nemáš zájem. :-) Teda mě se to stalo jednou a jednou za názory tady v diskuzi. :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
23. 11. 2014 v 14:55Off-line Vlado2  (61/180/80)
No, protože ve většině případů není mnoha z nás tak úplně jasné, čím jsme si ona + či - od zcela neznámých lidí, kteří omylem zabloudili na náš profil zasloužili, tak mi nějak nedochází, k čemu by tento údaj měl sloužit.
Několik notorických klikačů by sice mělo radost, ale co s tím? A osobně se domnívám, že tato čísla téměř nikdo nesleduje ani u svého profilu.
23. 11. 2014 v 15:09Off-line comrade  (39/195/102)
Já to sleduju. A když mi dá někdo mínus, tak na oplátku dávám plus. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 11. 2014 v 17:37Off-line Michal18  (29/176/95)
U mých příspěvků mínus (respektive "Nesouhlasím") většinou nenajdeš (samozřejmě až na tento... D:), avšak občas se někdo takový najde, byť jde o banální radu zoufalému člověku a odpověď je jasná, stručná a dotyčnému pomůže, nemusí se mnou všichni souhlasit. Je mi úplně jedno, kdo se mnou nesouhlasí, protože jde o banální rady, avšak pokud by šlo o nějaká zásadní rozhodnutí, rád bych věděl, kdo si myslí, že je jeho názor lepší a hlavně proč (i když většina lidí bere tyto rady na lehkou váhu a dělají si z toho akorát tak srandu). Mám rád diskuze. Bohužel někdy kvůli davové psychóze dojde k zaplavení nesouhlasných hodnocení i přesto, že si tito hodnotící uživatelé příspěvek nepřečetli, což je docela mrzuté (to samé se občas stane i u kladného hodnocení). :D

Toto je pouze vyjádření k zobrazování souhlasných a nesouhlasných "lajků". Na (+)|(-) totiž zase tolik nezáleží. Člověk ti dá mínus jen za to, že nemáš profilovku, nebo že mu odmítneš sexuální návrhy. Není to v žádném případě určující faktor charakteru člověka, který nutně musí být veřejný, avšak může to být skvělý ukazatel pro případ, že by šla tato možnost, zobrazit/nezobrazovat hodnocení, povolit nebo zákaz v nastavení profilu. Pak totiž zjistíš, že se daná osoba ráda vystavuje na obdiv (chlubí se lajky) a je ráda viděna. Ovšem i já hodnotím a když se mi prostě člověk líbí, dám mu plusko, abych mu zvedl sebevědomí. Mínusy zásadně neuděluji.

Let the hate begin... d(^.^)b
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 11. 2014 v 18:13Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Ne, je to nesmysl. Plusko u profilu beru jako prvotní vyjádření sympatíí, mínus jako zoufalost. Vůbec mě nezajímá, jak kdo koho hodnotí, protože to, co (nebo kdo) se líbí někomu, se nemusí líbit jinému. Co člověk, to názor. A vůbec nevím, k čemu by mi byla informace, jestli má tenhle uživatel tolik plusek a tamten o něco míň.
26. 11. 2014 v 08:32Off-line honzak  (33/183/65)
ThomPrag: co člověk to názor, ale že by to někomu k čemu bylo, to nepochopíš? :D
26. 11. 2014 v 16:44Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Honzak: Zkus si to přečíst ještě jednou - píšu "mi", ne "někomu".
Věřím, že někoho by třeba uchvátilo, že tamten uživatel má x plusek...lidi jsou různí :-)
26. 11. 2014 v 17:52Off-line BMWfreak  (29/180/70)
Co z takového virtuálního pluska stejně máte? :D nekterým by akorát zbytečně rostlo ego. Pro mě je i to zbytečný nic neříkající údaj a nesleduju to ani u sebe.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload