Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Sexuální sen. Ano nebo ne?

27. 11. 2014 v 21:24Off-line Anonym
Mám pár sexuálních snu. A chtěl bych si zkusit mít sex jako pasiv. Ze dvou důvodu moc mě to láká jaký to je a jak se cítí holka v téhle roli. Ale mám holku a nevím jestli to můžu nebo nemůžu udělat. Já bych to osobně nebral jako že ji podvedu. Já bych jí toleroval kdyby si chtěla zkusit něco z holkou.
Chtěl bych jenom vědět váš názor Díky.
27. 11. 2014 v 21:25Off-line comrade  (39/195/102)
Ono by to nějak šlo i s tou holkou jako pasiv. :)
27. 11. 2014 v 21:40Off-line peter.1996  (27/-/-)
Otevřeně si o tom s tvou holkou promluv.
27. 11. 2014 v 22:46Off-line buttch  (28/-/-)
Je to jen holka a pravděpodobnost,že budete žít šťastně až do smrti je mizivá,takže to zkus a nikomu o tom snad řikat nemusíš, každopádně dbej na ochranu, aby to pak nechytla i ona
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 11. 2014 v 23:26Off-line onlip  (60/180/84)
Sny můžeš snít, ale taky tě můžou srolovat do ponožek.
Předně nemůžeš zažít, co zažívá holka. U kluka s klukem je to v mnoha ohledech jiné.
Píšeš o dvou důvodech, proč bys to chtěl, ale nezmiňuješ je. I kdyby ti pomohla, jak navrhuje comrade, nezažiješ u toho jeho přítomnost, zůstaneš v oblasti snů.
Nevím, co to je "mám holku". Promyslet si míru odpovědnosti vůči ní a váhu argumentů pro jedno z rozhodnutí, to tě čeká. Souhlasit s tím, že si sama zkusí něco ve svém te***oriu, a přijmout skutečnost, že pak tím směrem zmizne, to jsou dvě dost odlišné věci. Totéž u tebe. Zvládneš to, až zjistíš, že tě kluk totálně pohltil?
Máš toho před sebou hodně. Držím pěsti.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 11. 2014 v 12:38Off-line divxx  (19/-/-)
Mam podobny problem, ale zkus ji koupit strap-on nebudes litovat :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload