Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak byste se zachovali?

27. 11. 2014 v 23:42Off-line Anonym
Ahoj, chtěl bych vědět, jak byste se zachovali v situaci, kdy:

Jste kluk +-20 let celkem introvert, Bi, nikomu jste o tom neřekli, nechcete ať to o Vás kdokoli jiný ví, nebo jen tuší, sami si často to, že jste na kluky přebíráte a neradi si to připouštíte, ale i tak se vám kluci líbí, bydlíte na koleji, kde jednou za čas potkáte kluka, hezkého, všimnete si jeho pohledu a pokaždé, když se vidíte se na sebe kouknete, takže vás napadá, že asi taky nebude hetero, díváte se na seznamce po různých profilech a toho kluka tu najdete, z profilu vyčtete, že je Bi, introvert... Napsali byste mu? Případně mu to nějak naznačovali apod...?

A na druhou stranu jak byste se zachovali v opačném případě... Vše je tak, jak je napsáno výše, ale někdo by našel na seznamce Vás a napsal by Vám...? Odpověděli byste mu, nebo hráli mrtvého brouka?

Děkuji všem, kteří přispějí smysluplnou odpovědí :)
27. 11. 2014 v 23:47Off-line tig20  (30/-/-)
Určitě mu napiš, udělal bych to samé a když mi někdo napíše, že mě viděl, odpovím vždycky :) už se mi to stalo hodněkrát :)
27. 11. 2014 v 23:57Off-line Anonym
Tak to se přímo nabízí.... ale .... Stalo se mi to, že mi napsal kluk, který mě v reálu pozná a vím jaké jsem měl zbytek toho dne pocity.. :D takže beru v potaz to, že on to může mít podobně a nerad bych mu způsobil to, co se stalo mě....
28. 11. 2014 v 00:19Off-line onlip  (60/180/84)
Jsem z neinternetové doby. Prostě jsme se s tím klukem potkávali a dokázali si říct, že se chceme sejít. Na kolejní kuchyňce jsme proseděli celou noc. Něco jako převlékání vážky. Ujasnili jsme si, že z toho nebude nic tělesného. Ale že by z toho nebylo nic... bylo z toho právě to poznání, že spolu dokážeme velmi otevřeně mluvit, ačkoli byl hetero. Dělat mrtvého brouka, to nikdy.
Jdi do toho.
28. 11. 2014 v 00:28Off-line Anonym
Akutol, onlip: díky
No nejspíš Strach... do té doby jsem nebyl v pozici, kdy by to o mě někdo věděl... nemám problém mluvit s klukem (když vím že není hetero) ... Pokud vím, že to o mě neví, ale když cítím, že to tuší nebo dokonce ví, tak to pro mě bylo nepříjemné...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 11. 2014 v 00:36Off-line Anonym
Je mi to jasné... stejný postup, jako při zbavování se trémy při čtení čehokoli před třídou (taky můj případ :D) ... každopádně díky :)
Určitě jsem to nepsal schválně, tak možná podvědomě :D
28. 11. 2014 v 13:45Off-line onlip  (60/180/84)
Akutol ti radí, jak nejlépe může: Neboj se. Vím, jak je to složité, byl jsem dlouho ustrašené děcko, z toho sevření jsem se osvobozoval postupně. Ale důležitým lidem jsem to průběžně říkal. Víc je toho na Magazín/Rozhovory.

Znovu: Jdi to toho, neztrácej příležitost k něčemu, co vás oba může posunout dál. Kam, to je na vás.
Strach poprvé: Mám ukrutný strach z výšek. Současně mám cenného kamaráda, který skáče odkudkoli - z mostů, z letadel. Připravuju se na padákový seskok.
Strach podruhé: Najdeš to u mě přeloženo v jiném smyslu - ne strach o sebe, ale strach o druhé. Změna strachového těžiště ti pomůže.
28. 11. 2014 v 21:56Off-line Anonym
Tak dnes jsem ho potkal poprvé od doby, co jsem ho našel na netu, zase jsme se na sebe podívali a myslím, že mi snad i přestalo být srdce v tu chvíli :D ...

Já mám možná větší strach ne z toho, že bych mu to napsal, ale že by se to pak nějak rozneslo... To by u mě byla konečná... :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 11. 2014 v 00:16Off-line Anonym
Uvidím na co se zmůžu :D ... kdyžtak tady napíšu jak to dopadlo :)

Dík všem, kteří jste se podělili o názor/zkušenost :)
29. 11. 2014 v 00:27Off-line Friend23  (30/-/65)
Určite by som mu napísal po miernom rozmýšľaní. Ak by však písal niekto mne, tak by som pri odpovedi váhal dlhšie a záležalo by od okolností.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload