Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Má cenu se chtít s někým seznámit?

29. 11. 2014 v 00:27Off-line Anonym
Čaute, chětl bych se zeptat, jestli si myslíte, že má cenu se chtít s někým seznámit, když stejně nevím o čem s dotyčným mám mluvit, nejraději mám když druhá osoba nahazuje téma ale tak to přece nejde dokola abych jen odpovídal.
29. 11. 2014 v 08:57Off-line ErikVl  (27/-/-)
No to vážně nejde... já většinou povídám a povídám a když druhá strana jen odpovídá, tak mám pocit, že se nudí nebo je jí to nepříjemné.
29. 11. 2014 v 09:56Off-line Romannnn  (27/185/-)
Neni mozne aby sis s osobou, do ktere se trebas zamilujes nemel co rict , takze zkouset muzes :-)
29. 11. 2014 v 10:35Off-line vegantronic  (38/186/77)
A ty nemáš žádné koníčky. Nezajímá tě třeba život druhé osoby. Nikam nechodíš? Nic si nezažil? Povídat je možné si úplně o všem... Ne každého samo zajímá třeba tvé auto, mobil nebo jaký hardware máš v počítači. Hledej podle společných zájmů... Pak si budete mít co říct.
29. 11. 2014 v 12:17Off-line comrade  (39/195/102)
To určitě nebude jenom tím, že nemá o čem mluvit. Spíš mu dělá problém, z nějakého důvodu, vůbec o něčem mluvit. U mě by to taky nemělo smysl, akorát bych se ztrapnil.
29. 11. 2014 v 13:30Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Jo, tohle dělá hodně kluků. Dokud se ptám, tak fajn. Ale jamile nepoložím otázku, komunikace končí. Beru to tak, že ten člověk prostě nemá zájem nebo je nechopný. S takovým by to opravu nemělo smysl.
Je ale možný, že nejsi třeba jen na psaní. Lepší je pro tebe osobní rozhovor naživo. Pak je vhodný to tomu druhýmu včas napsat. Tady si vyměnit jen základní info a domluvit se na schůzce ;-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload