Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ako ďalej? Milujem ho celou svojou dušou

30. 11. 2014 v 08:55Off-line fuunnky  (36/-/-)
Milujem ho celou svojou dušou, no viem, že nikdy nebude môj. Páčia sa mu ženy. Môj najlepší kamarát, lepší už nebude. Niekedy som z tejto situácie smutný...no viem, že je niekto koho mám rád. Jeho oči, pohľad do duše kde "nájdem všetky" odpovede na svoje otázky. Je to akoby ste sa cítili ako duša, nie telo. Moja otázka znie, kedže je to poradňa :) Ako ďalej? Kujéém :)
30. 11. 2014 v 10:09Off-line onlip  (61/180/84)
Asi spíš zamilování než láska, k té se můžeš propracovat. Prostě to v této fázi musíš vydržet (a chudák i on, který tomu absolutně nerozumí). Ber to tak, že se ti dostalo daru. Věcně mu nesmíš zasáhnout do života. Pokud mu to řekneš, emočně se tak samozřejmě stane. Což i pro něj může být posun na další úroveň. Máš v rukou otěže, které je třeba užívat s obezřetností. Současně je to nejhezčí, co vzájemně můžete zažít - i když se nikdy fyzicky nedotknete.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 11. 2014 v 19:30Off-line MalaPonozka  (29/-/-)
Prostě mu to řekni a vymdrdejte se :*
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 11. 2014 v 21:49Off-line jentakten  (28/180/-)
Fuunnky: Mám to podobně, akorát že on je jen kámoš/spolužák a máme k sobě bohužel dost daleko a ani základy psychologie mi nepomohli mezi námi vytvořit sebemenší pouto. :/ A ještě půl roku ho budu vídat každej den, než odmaturujeme.
01. 12. 2014 v 11:44Off-line hammerkill  (30/-/-)
Miluješ ho len k***tom, preber sa.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload