Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je vôbec aspoň malá šanca?

02. 12. 2014 v 00:05Off-line Anonym
Ahojte, budem skutočne rád ak mi skúsite poradiť čo robiť v mojej situácii. Zamiloval som sa strašne do mladšieho chalana (16), ktorého poznám už dlhšiu dobu. Proste roky som ho videl normálne a zrazu sa to stalo, pozrel som sa naňho a bol som v tom a časom čoraz viac a viac... Snažil som sa mu to naznačiť pohľadmi, dotykmi, častým hladkaním, hraním sa s jeho nôžkami a podobne. Vždy bol taký spokojný a videl som, že sa mu to páči. Často sme sa bavili až moc milo či už cez internet, tak aj naživo. Rovnako sa mi vždy zdalo, že môže byť na chalanov pre jeho pohyby rúk, tela. Odhodlal som sa mu to povedať po pár mesiacoch od zaľúbenia a jeho odpoveď bola, že je hetero a nevie ako mi pomôcť, že si váži to, že som mu to povedal a trápi ho to. Povedal mi, že sa mu to hladkanie páči a tie svoje pohyby rúk a tela si tiež všimol, ale, že nad chalanom nikdy zatiaľ nerozmýšľal. Mám ho často pri sebe, jeho prítomnosť je pre mňa nádherná a strašne rád ho hladkám celý čas, ale neviem či vôbec je šanca na niečo viac ako kamarátstvo. Chcel by som ho robiť šťastným do konca života a milovať z celého srdca, ale asi to vzájomné nikdy nebude. Skutočná vďaka všetkým za rozumné a úprimné odpovede. Nebránim sa ani popísaniu cez správy, ak by niekto chcel, tak si to prečítam v komentári a napíšem mu :-)
02. 12. 2014 v 00:13Off-line BennyD  (26/-/-)
Chce to čas. Pokud by opravdu mohl být gay, tak po něm nemůžeš chtít, aby s tebou hned skočil do vztahu. Nech to tak, jak je to teď, alespoň prozatím. Oplácej mu přátelství přátelstvím, pokud tě to činí šťastným. Uvidíš, kam se váš vztah posune za nějakou dobu. Ničemu teď neprospěješ, pokud na něj budeš tlačit. Nech ho, ať si to sám srovná v hlavě, pokud má co. Uvidíš časem, jestli opravdu je hetero, nepokaz si tímto hezké přátelství. Snad jsem pomohl :)
02. 12. 2014 v 00:37Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Neni sance ani minimalni. Cim driv se s tim smiris, tim lepe pro tebe.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 12. 2014 v 06:40Off-line onlip  (61/180/84)
Měl jsem silné vztahy i s hetero kluky. Co se odehrává, to si budeš ujasňovat celý život.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 12. 2014 v 07:34Off-line ultimate  (23/-/-)
Já si neumím představit, že by se hetero kluk nechal od jinýho kluka 'hladkat' atd ... Rozhodně bych se do ničeho nehnal, prostě pokračoval a čekal jak se to vyvine :) [mimochodem, závidím:D]
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload