Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nejdůvěryhodnější auto

07. 12. 2014 v 12:40Off-line Anonym
Zajímal by mě váš názor. Když by k vám přijela firma, tak které auto by bylo pro vás nejdůvěryhodnější? Myslím jako, jestli ovlivňuje váš názor na člověka - firmu, která by vám měla něco dodávat na novostavbu - já nevím elektriku, alarm, centrální vysavač apod, v jakém autě jezdí, jestli by to hrálo roli v náhledu na něj. Díky za názor.

1. auto třeba - luxusní Chrysler 300C

2. Mercedes Vaneo

3. Opel Meriva

4. Škoda Felicia Kombi

5. Trabant Kombi

Zajímalo by mě zda by jste nevěřili firmě, která by měla třeba Feldu bo Trabanta, nebo zda by vám to bylo jedno.
07. 12. 2014 v 13:01Off-line h_onziik  (30/-/105)
Spíš naopak. Moc bych nevěřil firmě s Chryslerem...
07. 12. 2014 v 13:02Off-line h_onziik  (30/-/105)
Myslim že když dělník přijede autem za milion smrdí to podvodem..
07. 12. 2014 v 13:11Off-line mafianSUK  (30/-/-)
Já měl třeba na střední učitele který jezdím v Range Rovru a BMW X6 :D
Co by jste si mysleli o tomhle?
07. 12. 2014 v 13:13Off-line galileolevi  (51/187/82)
Jistě záleží, co by to bylo za firmu. Firmě s Trabantem bych důvěřoval, pokud by šlo o plastové výrobky. Felda, Meriva, robná údržba. Oprava kotlů, zahradníci... Mercedes, něco, kde potřebují víc nářadí a materiálu. Chrysler, pokud by to byl eskort servis, nebo firma na likvidaci společníků, proč ne. :)
07. 12. 2014 v 17:34On-line BMWfreak  (29/180/70)
To je individualni spíše zaleží jaké má ten člověk postavení ve firmě, znamy děla programatora pro jednu firmu už 16let (doma ma 2 BMW E36 touring a E36 M3 coupé, v práci jezdi bud Mkem a nebo služebním Jaguárem, zřídka kdy jezdi Nissanem Murano, ktereho využívá spíše jeho šéf). Za další mám jiné přátele, kteří jezdí obyčejným kombíkem protože potřebují vozit plny kufr vercajku apod.. Názor na duvěryhodnost firmy si podle auta ve kterým přijedou nedělám. Každá firma či podnikatel dává peníze do ěnčeho jiného, někdo investuje do rozvoje firmy, nekdo si muže dovolit i do aut, a jine firmy šetří na provozních nákladech svych zamestnanců a tak je nechaji ejzdit ve fabiích - učel to splní. Rozhodně bych nezavrhoval někoho že ti přijede montovat barák ve fábii. Mnohem duležitější je podle mě způsob komunikace mezi klientem a dotyčným a dobře odvedená práce je nejlepší referencí.
07. 12. 2014 v 17:46Off-line Anonym
Super názory, díky všem. Ja zajímavej taky ten názor na toho Chryslera, že by to naopak odrazovalo. A jak tedy ten Trabant?
07. 12. 2014 v 21:50Off-line colombo  (103/192/90)
Podle auta chceš hodnotit ?? Hmmm, jak se říká, navrch huj, vespod hnůj.
07. 12. 2014 v 21:55Off-line Dominic  (27/-/-)
Ako mysliš na starom chrysleri nebolo by o nič divné staré chrysleri sú lacnejšie ako nová fabia.
08. 12. 2014 v 00:36Off-line Michalel  (36/178/88)
O nabídnutých autech už zaznělo dost, tak pošlu jiná zajímavá:

octavia/fabia kombi se mi zdá jako standartní firemní auto na montáže a servis.
felicia pickup jako auto firem, co nedělají TOP práci, ale jejich přednost je cena, nebo pro hrubou práci - stavba.
Na mítinky brífinky tímbildinky, prostě uzavírání větších zakázek je podle mě nejvhodnější auto nějaké top řady: prasát, superd, i BMW, audi, atd.
Pro šmejdy, nájemné vrahy, pasáky, dýlery a mafii jsou tu medvědy, lexusy, majbaši, atd.
Pokud někdo dělá cokoliv s auty, nebo jinou historickou technikou, tak bych nejvíc věřil tomu, kdo přijede v klasické americe 50s - 70s.
Lesní a polní záležitosti - land rover, aro, lada niva...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 12. 2014 v 00:41Off-line hulicmean  (30/179/70)
Michalel:Napsal si to přesně!:)
Ale zas neznamená,že když mě někdo medvěda nebo lexuse tak je nájemný vrah,pasák,dýler nebo šmejd:) Je i spousta podnikatelů,kteří mají tato auta:)
Já měl kupříkladu BMW X6 a taky sem s ním nejezdil na mítinky,brífinky a něco podobného,ale pouze do školy,na nákupy,dovolené,výlety a hlavně do práce!:)
08. 12. 2014 v 01:19Off-line Anonym
Ano, myslel jsem toho Chryslera s tou starší velkou maskou, jako rok 2009 apod, taky si hodně lidí dávalo masku z Bentley. To auto vypadá fakt majestátně, otázkou je zda nakonec naodrazuje, jak píše hilicmean, páč v černý barvě je to jak auto mafie...
14. 12. 2014 v 21:11Off-line Anonym
Prostě radši nějaký běžný auto jako oktávku, než se moc odlišovat...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 12. 2014 v 21:38Off-line Clas  (29/-/-)
Mercedes-Benz S.
15. 12. 2014 v 07:27Off-line fogacer  (55/172/61)
No ono je to myslím si hodně o tom,pro koho je auto určené? No před skoro 20 lety jsem měl peugeota 205 2litr a byl jsem nadmíru spokojen.Nikdy nezklamalo a pak jsem přesedl na Octávii a také nezklamala. No jak tu někdo popsal,někdo investuje do rozvoje firmy a jiná firma jinak. Je to i tom,že např.Lexuse bych asi dlouho před barákem neměl :-( No nač utrácet i milión a pak se ani nepovozit? Pokud máte dobře zabezpečenou garáž v domě je to samozřejmě jiná. No znám lidi co mají firemní auta za milion a více a stejně je vidíte jezdit v Octávce apod. Ale je fakt,že na firemní večirek je lepší i taxi než omlácená rachotina :-)
16. 12. 2014 v 21:58Off-line tomicek93  (30/-/-)
Fogacer: nesmíme ovšem zapomenout na provozní náklady
17. 12. 2014 v 09:21Off-line fogacer  (55/172/61)
Ano, ale jaksi cestovat našimi skvělými silnicemi a i daleko a např.když vás jede více nebo máte plný kufr jaksi je ta síla potřeba. No ano pohonné hmoty mají kolísavou tendenci spíše směrem nahoru,ale zase do oprav jsem nemusel tolik investovat jako např.kdybych měl vůz jež je u nás luxusnější a díly se hůře snášejí a nebo jsou fest drahé :-) No je na každém co je pro něj podstatné? Chápu,že velká firma má na svůj vozový park domluvené partnery z oboru servisu. Ale např.ten malý Peugeot s tím jsem doslova projel Evropu a bylo to super :-) No tehdy ještě ale palivo nebylo tak drahé jako dnes :-(
14. 05. 2015 v 16:16Off-line esthetique  (41/-/-)
Nejdůvěryhodnější se dá říct o člověku, ne o autě.
jinak dík žes dal na první místo 300C což je vlastně to samé jako Lancia Thema v druhé generaci, je fakt, že osobně mám radši první generaci (mám jich hned několik různé kastle a motorizace a chystám se i na podomácku vyrobené kabrio, něco jak ove filmu Jízda), je to totiž KRÁSNÉ HRANATÉ AUTO a nerozbitný tank, něco jako za socíku bývala ruská Volha....
takže:
NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ je to správné slovo
14. 05. 2015 v 16:19Off-line esthetique  (41/-/-)
Zjistil bych si reference o firmě. na autě nezáleží. jezdím 10let starým kamiónem, který se rozpadá, v malé firmě. šéf totiž cpe prachy do mě, ne do kamiónů. ve velké známé autodopravě by mi dali nový kamión, ale poloviční prachy. tak co je lepší? asi není co řešit, že....
se stavební firmou to samé. nejde o to, v čom přiveze materiál a majitele, jde o to, jakou odvede práci (záruky atd)
14. 05. 2015 v 18:54Off-line otomar  (24/173/79)
Ja doporučuji opel meriva máme je doma a je ti super auto už ho máme 7 let a furt nádherně slouží ale tu 1. generacii ta druhá už nechrčí tak spolehlivostí ale to je zas na co to auto potřebuješ
14. 05. 2015 v 19:40Off-line qwert1  (33/180/74)
Nepodceňoval bych průměrného klienta stavební firmy, že si bude formu yvbírat podle toho, v jaké autě jezdí. K čemu drahé luxusní auto, když se v něm bude jezdit na stavby vozit nářadí a podobně, to se mi zdá dost drahý předvádění...
14. 10. 2016 v 22:52Off-line tomicek93  (30/-/-)
Jako normální firemní auto si dneska dokážu představit dvojkovou nebo trojkovou Octavii 1.6TDi-CR 77kW v kombíku, ideálně v barvě modrá-pacific, na operativní leasing. Ale mít ji v dobrém stavu, to je výhra... co jsem viděl za bývalé služebáky O2 Telefónica po navrácení z operáku, některé vylítané, rachtající motory, vybydlené interiéry a všelijak otřískané... :P
14. 10. 2016 v 23:51Off-line dadi  (37/187/105)
Nějaký VW v užitovkým neurazý, udržovaný, ale neprorezlý ...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload