Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Punčocháče - štrample

08. 12. 2014 v 16:04Off-line uno  (34/-/-)
Koho vzrušují štrample? Nemyslím tím nějaké dámské silonky, ale normální štrample, jako jsme je nosili všichni jako děcka. Mě se třeba hodně líbí takové ty hnědé, původní, s jedním švem vepředu a dvěma vzadu. Mám už celkem dlouho jedny takové, už jsou pěkně vytahané... jak na šlapkách, tak na zadku... Co vy? Nosíte taky nebo líbí se vám na klucích?
08. 12. 2014 v 18:05Off-line uno  (34/-/-)
Ne, podle lokalizace tvůj bývalý spolužák nejsem :D Mám i nové, ale ty hnědé jsou takové nostalgické :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 12. 2014 v 18:29Off-line rosju  (55/170/78)
Strample nikdy
11. 12. 2016 v 06:13Off-line Kaiserwalder  (83/-/-)
Takové punčocháče nosím od dětství, prakticky celoročně. Dneska už se dělají z modernějších, pohodlnějších materiálů. Na nápisy "Dámské" se nesmí koukat, punčocháče jsou dneska unisex oblečení.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
24. 05. 2026 v 20:51On-line Tonda.Wet  (43/172/64)
Ahoj vystrikly jste si někdy do žebrovaných punčocháčů s oteplovackama nebo přímo do oteplovacek třeba
02. 06. 2026 v 21:42On-line Tonda.Wet  (43/172/64)
Ahoj nosíte někdo rádi žebrované punčocháče s oteplovackama nebo zimní kombinézy taky vás to vzrušilo v dětství rád bych popovídal soukromě
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Webové stránky NaKluky.cz pro Vás tvoříme s láskou © 2011–2026 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload