Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Lajkujou si vše

16. 12. 2014 v 18:29Off-line Anonym
Ahoj, mám kluka, který mně asi podvádí s jiným. Opět platí citát
''Facebook nám ukáže věci, které ani vidět nechceme''
Neustále si navzájem lajkují fotky! Nenašel jsem fotku, kterou by si navzájem nelajkli!
To stejný co se týče statusů atd atd, prostě všeho! Všechno si komentují se smajlíkama a někdy tam padne i '':*''
Vím co si myslíte, asi je to směšné, ale nehorázně žárlím! Ani ně nelajkl všechny fotky a ani statusy takže tu jsou dvě možnosti.
a)Napsat mu a promluvit si s tím druhým klukem
b)najmout si mlátiče co by ho šli zmlátit -> bingo mám sto chutí to udělat!
Rád bych si vyslechl váš názor. Vím, že vám to přijde jako kravina a hlavně těm co nemají facebook (jak jim závidím) ale tohle je něco jako kdyby si neustále psali SMS s spolu či něco jiného. Napadlo mně až bude přítel spát kouknout se mu do mobilu, jestli si spolu něco psali, co vy nato? To lze udělat ještě dnes večer? Na druhou stranu se bojím odpovědi...
16. 12. 2014 v 18:47Off-line AEE707  (28/172/55)
Prečo si chceš pokecať s tým druhým chalanom a nie so svojím ?
16. 12. 2014 v 18:50Off-line Schevchenko  (25/171/59)
Taky to znam , ale treba je to nejlepsi kamos.)
16. 12. 2014 v 18:52Off-line Anonym
Schevchenko: v tvém případě to dopadlo dobře?
16. 12. 2014 v 19:04Off-line galileolevi  (51/187/82)
A ty se tomu svému divíš? :D
Najmout si mlátiče .... Kouknout se mu do mobilu.
Já vím, určitě namítneš, že to je legrace. Ale že tě vůbec takové věci napadnou. Asi ti to vrtá hlavou.
16. 12. 2014 v 19:07Off-line onlip  (61/180/84)
Narušováním soukromí si respekt a přízeň svého kluka nezískáš. Pokud mu nebudeš důvěřovat, těžko můžeš čekat kvalitní vztah. Žárlivostí škodíš nejen vztahu, ale i sobě. Nech jeho mobily a počítače a zeptej se ho, co k tomu klukovi vnímá.
16. 12. 2014 v 19:15Off-line galileolevi  (51/187/82)
Descaharm
Tvůj příspěvek se mi jeví nekorektní.
1. Lajka nebyl pes, ale fenka. :)
A za druhé se mi zdá, že pohrdáš výdrží a trpělivostí mladých chlapců, věnovat se sezení u PC. A to s vědomím, co vše přináší fyzická nečinnost. Podle mě zaslouží obdiv. :)
16. 12. 2014 v 19:53Off-line galileolevi  (51/187/82)
No já nevím. Viděl jsi Demolition Man? :D
16. 12. 2014 v 20:01Off-line colombo  (103/192/90)
Legrační příspěvek. :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 12. 2014 v 20:06Off-line qwert1  (33/180/74)
Vztah je o důvěře, ve chvíli, kdy tomu druhému nedůvěřuješ a vůbec tě napadá se podívat někomu do mobilu nebo na facebook, tak je někde chyba. Na tomto vztah nemůže fungovat a dřív nebo později skončí.

Uvažovat, že bys něco řešil s tím kamarádem je nesmysl. I kdyby se ti náhodou podařilo ho "odstranit", tak věř, že brzy příjde další. Takto se to nedá řešit.

Pokud máš jakékoli podezření, tak se o tom pobav se svým přítelem. Hlavně mu nic nevyčítej a nechtěj po něm přiznání nebo příslib, že už si toho druhého nebude všímat. To, že si s někým častěji píše nebo tráví poslední dobou více času ještě zdaleka nemusí znamenat, že by tě neměl rád, natož, že by tě podváděl.

Přeji hodně štěstí a hlavně chladnou hlavu...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload