Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rakovina

13. 01. 2015 v 16:47Off-line Anonym
Ahoj znáte někoho kdo si prošel rakovinou? A jak se smířit s touto nemocí? :/ :/
13. 01. 2015 v 20:44Off-line BlackSwan  (26/183/-)
No nemůžu říct, rakovinu jsem neměl (a nedej bože ani snad mít nebudu) ale jak se s tím smířit... no tak myslím že rakovina je politováníhodná nemoc já osobně bych to asi nechal jako tajemství, nejen že to ublíží tobě ale asi by to ublížilo i okolí...A nevím chemoterapie a různé léčby na to asi názor nemám je to vzpurné... ale říct si že čím víc se tím budeš zabývat tím víc ti to uškodí a smířit se s tím že se buď vyléčíš nebo za několik let na to umřeš... (TOTO JE POUZE MŮJ NÁZOR)
13. 01. 2015 v 20:50On-line klucinek  (33/176/75)
Záleží taky na typu tumoru....prognóza každého je rozdílná..tumor slinivky břišní bude mít maličko jinou prognózu než tumor kožní... to má velkej vliv na psychiku...
13. 01. 2015 v 21:23On-line gargamel  (36/182/74)
Budu rád když napíšeš klidně napiš pokecáme :(
13. 01. 2015 v 22:34Off-line IDK  (27/186/-)
Jestli chceš tak napiš. Rakovinou jsem si prošel.
14. 01. 2015 v 19:55Off-line Prague18  (28/177/62)
Kdyby byl, tak sem dá odkaz na nějaké předražené léky, ať má zisk, a ne tohle :) má pravdu, přírodní produkty jsou vždycky nejlepší a nejzdravější, léky možná léčí ale nevyléčí ;)
14. 01. 2015 v 21:35Off-line Mtel  (26/189/70)
Také by mě ty lži zajímaly :D Co si myslíš o subsonických kmitočtech, haarp a echeleonu?
14. 01. 2015 v 22:05Off-line Mtel  (26/189/70)
Všichni jsou pod dohledem. To, co vyplouvá na povrch je pouze pro upevnění respektu k řídícím institucím. Jestli si někdo myslí, že on spasí společnost, je na omylu, nikomu se nikdy nepodaří vědět to, nebo více, než to, co vědí elitáři. Pouze ho okolí bude vnímat jako blázna. Osobně si myslím, že je potřeba tajná policie pro správný chod územních celků. Bez ní by se společnost rozpadla. Tímto docházíme k faktu, že společnost není možno zničit po čas její existence. Elitáři dohlíží nejen nad tím, co ví ale také nad naší bezpečností. ...
14. 01. 2015 v 22:39Off-line AdoprosteAdko  (103/-/-)
Teda zmie*** sa z ochorenim je blbe nepoznam nikoho ani ju osobne nemam ale ak by som ju mal urcite by som sa s nou nechcel zmie***
14. 01. 2015 v 22:41Off-line 23frantisek  (38/187/95)
Teda od raka k elektu
15. 01. 2015 v 15:52On-line klucinek  (33/176/75)
Já nevím jak projekt, ale naposledy předcca 3 hodinami jsem měřil zesilovač a energie dodaná byla větší neželektrická práce zesilovačem vykonaná, záměrně podotýkám práce za kterou považuji výkon do zátěže, kdybych měl brát v potaz energii, tak ke jejímu získáni či vytracení nedošlo, aspoň dle mých měření....ač sem se snažil sebevíce ty tranzistory se pořád hřály...mrchy....
15. 01. 2015 v 22:05On-line klucinek  (33/176/75)
Projekt nevěřil bys jak jednoduché je energii přenášet vzduchem. Zkoušel jsi si někdy vzít třeba obvod AD8307 a jeho vstup zavěšený ve vzduchu přiblížit na 10cm ke komunikační sběrnici s obyčelným grafckým LCD s rozlišením 128x64 pixelů, schválně si vem nekdy MCU a jedno ADC a zkus si to oměřit. Neuvěřitelný jaký čísla vyskakujou z detektoru, a to je malá frekvence a nízná energie. Tomu se věnuje obor zabývající EMC s čímž každý elektronik dost bojuje...horší je přenášet vzduchem větší energetické objemy...nakonec vem si spektrální analyzer pověs na něj širokospektrou anténu a projdi se po okolí....zjistíš jak obrovská kvanta energie se pohybují v okolním prosředí a kolik magnetického smogu je kolem nás...a pokud budeš mít dostatečeně dlouhou anténu rozsvítíš ledku....bohužel jak získat volnou energii zatím neví ani vy výzkumných centrech jako je CERN a podobným institucích, natož aby takový přístroj sestrojil někdo doma z pár součátek....mám kolegu který se zabývá stejnýma teoriema jako ty, v práci sme vyráběli asi 30 typů zařízení na získání volné energie, bohužel všechny jsou kdesi pod stolem a proč? No protože ani jeden z nich nefungoval, ač byly na chlup přesně udělány dle návodů se 100% úspěšností....nevím do jaké míry vidíš do elektroniky, mikroleketroniky, obvodařiny a principů těchto zařízení.....
16. 01. 2015 v 00:22Off-line Jacob01  (28/187/53)
K tématu (PŮVODNÍMU!): neměl jsem sice rakovinu, ale měl jsem nádor (nezhoubný) pravého varlete. k doktorce jsem s tím šel až po roce a půl... ale na příjmu na ambulaci mám trapnou i vtipnou vzpomínku :D snad kromě té, kdy mi doktor oznámil, že mi vezmou celé varle... :/
16. 01. 2015 v 17:13Off-line Mtel  (26/189/70)
Slaboproudaři jsou více než silnoproudaři !
16. 01. 2015 v 18:10On-line klucinek  (33/176/75)
Ale p**u....
16. 01. 2015 v 19:36Off-line kloudik  (38/182/80)
S rakovinou se nesmiřuje. s tou se musí bojovat.
Mtel: pro myslíš,že slabčáci sou víc než silaři? nebo třeba zedníci,pekaři,vodaři či jakékoli jiné řemeslo? zapotřebí sou všichni stejně ;)
16. 01. 2015 v 22:16Off-line Mtel  (26/189/70)
Znám x jiných zajímavějších námětů ke stavbě přístrojů, nežli nějaké Vaše "free energy" nesmysly.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2015 v 09:50On-line gargamel  (36/182/74)
Stydím se za vás.....kluku neboj rakovina se dá porazit je ti s***ě bojuje zákeřně ....budu rád když se ozveš mě vzala tátu , snažila si vzít nejlepšího kámoše.
17. 01. 2015 v 17:39Off-line Mtel  (26/189/70)
Kluciii, proč jste se náááám smááázááááálíííí? :DDD
26. 01. 2015 v 23:54Off-line thomso  (30/180/86)
Jestli si o tom chceš popovídat, klidně napiš :) Prošel jsem si tím před rokem a půl a co si budeme povídat, není to nic příjemnýho, ale když se tý nemoci nepoddáš a bojuješ s ní, máš podporu rodiny a kamarádů, jde to zvládnout. Důležitý je zanechat si pozitivní myšlení, i když se to může zdát těžký. Ale psychika u tohoto onemocnění je jedna z nejdůležitějších věcí! :)
27. 01. 2015 v 00:46Off-line Samael  (32/180/72)
Ahoj, bohužel neuvádíš o jakou konkrétní rakovinu jde, každý nádor má jinou prognózu a je jinak závažný. Poprosím Tě, v Tvém vlastním zájmu, neřeš to s laiky, neřeš, jak to probíhalo u jiných, řeš to se svými lékaři, kteří znají Tvůj celkový stav a konkrétní diagnózu. Zbytečně se jinak vystresuješ a budeš vyděšený. Rovněž nic negoogli, googlitida je jedna z nejhorších nemocí, která zhoršuje průběh onemocnění a psychický stav každého nemocného, na netu je spousta kravin, rozhodně vše řeš se svými lékaři.
Rakovina klade obrovské nároky na psychiku, určitě si svoji diagnózu nenechávej pro sebe, svěř se s ní, rodině, nejbližsím přátelům, lidem, kteří Tě podrží a budou Tě podporovat. Klidně si najdi i psychologa a pracuj s ním na relaxaci, odstranění stresu a podobně, nikdo na Tebe nebude koukat jako na blázna, málokdo si dovede představit, čím si procházíš a psychoterapie Ti může hodně pomoci. Držím Ti palce, ať vše dobře dopadne! Když budeš chtít, ozvi se a můžeme si popovídat...
27. 01. 2015 v 06:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (19 let): Kamarádka byla vyléčena z rakoviny dělohy, pomohla operace a lékaři ji zachránili, chodí na častá vyšetření jestli nedošlo k recidivě. Můj přítel na rakovinu umřel, rakovina slinivky břišní, žili jsme spolu v dlouholetém vztahu, musel to mít v sově dlouho ale lékaři to diagnostikovali až půl roku před jeho smrtí. Nedávám to nikomu za vinu, byly tam okolnosti které zapřičinili tu pozdní diagnózu o kterých nebudu mluvit. Po diagnostikování byl 3 x v nemocnici hospitalizován, z třetí hospitalizace se už nevrátil živý, je v hrobě s mými rodiči, jeho rodina neměla o pohřeb zájem, bylo mu 36 když v roce 2005 umřel. BTW oba moji rodiče umřeli na rakovinu taky, oba ve věku okolo 60ti let. Jestli máš zájem se na něco zeptat na toto téma (tím nemyslím zdravotní otázky ale prožitky a pocity), napiš mi soukromně.

Samael: myslím že jemu nejde o nějakou laickou diagnozu jak se možná obáváš, spíš ho zajímá něco jinýho když píše "A jak se smířit s touto nemocí? :/ "... možná má rakovinu někdo z jeho blízkých, neuvádí nic bližšího. Myslím že netouží po laických radách typu "léčba rakoviny heřmánkem snadno a rychle" : ))
27. 01. 2015 v 11:43Off-line Samael  (32/180/72)
BussterX: Evidentně jsi nepochopil, o čem jsem psal. Jde mi o to, že mezi laiky koluje spousta desinformací, až lží, které ho jen zbytečně vyděsí, ačkoliv se spousta z nic nezakládá vůbec na pravdě, nebo vznikly desinterpretací lékařského tvrzení... Proto jasně vyzývám k řešení situace s výhradně konkrétními lékaři.
27. 01. 2015 v 14:33Off-line BussterX  (103/130/150)
Samael: ale pochopil, vím že jsi medik, nemyslel jsem to na tebe s tím heřmánkem : )) jenže možná tomu klukovi nejde o lékařskou expertízu ale o pocit vyrovnání... ty možná víš hodně o rakovině, já vím hodně o tom jaký to je když ti rakovina zabije milovanýho člověka i jaký to to když se z toho blízkej člověk dostane a vyléčí, zažil jsem oboje v reálu, ne z knížek.. btw dobrýho doktora podle mně nedělají znalosti jen, ale hlavně empatie ; )
27. 01. 2015 v 16:42Off-line Samael  (32/180/72)
Rakovina mi zabila 4 blízké .. dědečka, jeho maminku, prababičku z matčiny strany a dobrého kamaráda... z rodinné stránky slušná onkologická zátěž :D
27. 01. 2015 v 21:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Samael: ajo, no tak to jsme na tom stejně, dneska odpoledne jsem byl zrovna na hřbitově naposledy na dlouho páč se stěhuju odtud, v tom našem hrobě neleží nikdo kdo by nezemřel na raka včetně mýho partnera
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload