Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kamarát odmieta homosexualitu v samom sebe

19. 01. 2015 v 00:18Off-line Anonym
Čaute, chcel by som sa opýtať na váš názor, či je možné nasledovné... jeden kamarát odmieta homosexualitu v samom sebe, nepripušťa si ju (že on taký nie je) a snaží sa silou mocou riešiť dievčatá ale len vypisovaním si s nimi a keby má dôjsť k sexu medzi ním a jednou z nich...je možné že pri tom sexe by mohol v nom nastať zlom,že si uvedomí že je na chlapov? je teda možné ak je gay, že pri sexe so ženskou na to príde? dá sa to?
19. 01. 2015 v 00:28Off-line igni  (36/192/130)
Pokud to jak to pises popira a odmita sam v sobe, tak to o sobe uz ve skrytu duse vi a jenom s tim bojuje, protoze se s tim asi neni schopen vyrovnat ve vztahu se spolecnosti, ve ktere vyrusta. Tim padem na to driv nebo pozdeji pride, at jiz pri sexu, nebo jindy, ale necekal bych nejaky prudky zlom, spis to bude postupne "smirovani" se svoji orientaci.
19. 01. 2015 v 00:36On-line Gliese581c  (39/176/78)
Par krat se mu nepostavi a je to :-D
19. 01. 2015 v 00:36Off-line Anonym
Čiže neveríš v prudký zlom ? neexistuje na základe nejakej udalosti prudký obrat ?
19. 01. 2015 v 00:56On-line Gliese581c  (39/176/78)
Prudky zlom bych spis cekal po neplanovanem sexu s muzem....
19. 01. 2015 v 00:57Off-line igni  (36/192/130)
Podle meho nazoru neexistuje. jenom tolerantni okoli tento proces urychli, ale nestane se to ze dne na den. Mozna snad kdyby se najednou zamiloval do kluka, coz si ale clovek v takove situaci stejne nejspis nepripusti.
Gliese: pokud bude neplanovany, tak nejspis pod vlivem dalsich okolnosti, predevsim alkoholu, ktery si zase dany clovek je schopny oduvodnit tim, ze to byl proste jen ulet, ale stejne neni homoseual, nebylo by to poprve ani naposled.
19. 01. 2015 v 01:01Off-line Anonym
Ale ja nepochopím , ako to nemôže na sebe vidieť človek, ktorý si robí v telefone teplé selfie ... a ktorý prežíval úzky vzťah s chalanom so mnou a ked som mu to dal najavo stiahol sa a skončil to ale preboha ved je to čividné ako to tak niekto môže v sebe sa snažiť ničiť :( ničiť to čím JE!
19. 01. 2015 v 01:08On-line Gliese581c  (39/176/78)
Nekdo proste potrebuje vic casu, aby se s tim smiril.....tezko mu to muzes vycitat....dej mu cas
19. 01. 2015 v 01:11Off-line igni  (36/192/130)
Kazdy sme nejaky, kazdemu to trva jinak dlouho na to prijit.
a jen poznamka, videl si dnesni mladou heterosexualni mladez? Ja teda nevim, ale podle oblikani, chovani a nejakych selfie se podle me dnes mezi 15ti letymi da tezko urcit sexualni orientace. Krom toho taky sem byl jednou mlady a kdo by z druhe strany rekl, ze ten kluk co chodil v metalovych hadrech, dlouhych vlasech ledabile stazenych do gumicky a kteremu bylo uprime jedno, jak vypada, hlavne ze mu to bylo pohodlne, je homosexual?
zdani klame ;)
(a tim nijak nepopiram to, ze je ten tvuj kamarad homosexual nebo neni)
19. 01. 2015 v 01:11Off-line Anonym
Ale on odmieta už teraz akýkoľvek kontakt so mnou a nemá racionálny dovod jedine ten ze ja mu pripomínam že by bol "iný" lebo so mnou prežíval tie hlbšie chvíle
19. 01. 2015 v 01:14Off-line Anonym
Ale na nom to vidno tie pohyby to že prežíval so mnou lásku a skrýval to za HLBOKE priatelstvo tak to je už sila
19. 01. 2015 v 01:17Off-line igni  (36/192/130)
Jedina rada: hlavne na nej netlac, tim ho akorat zatlacis vic do ulity
19. 01. 2015 v 01:17On-line Gliese581c  (39/176/78)
Zrejme ma ted obdobi vzdoru a rekl si, ze bude hetero....je velka sance, ze zjisti, ze je na spane ceste a jeste mu budes jednou dobry.....ale taky je tady moznost, ze zustane cely zivot jako kryptohomosexual.....najde si zenskou, udela ji decko....a vyoutuje se nekdy po 40tce
19. 01. 2015 v 23:21Off-line Anonym
To si vychytal, má 17 .... ale vieš prečo si myslím, že to nebolo experimentovanie ? pretože v období , keď už spolu sme nekomunikovali poriadne , som s ním bol na diskotéke , kde prišiel s partiou a bolo jasne na ňom vidno že poviem to ľudovo oteplel a nevidel som to len ja ale mnohí iní, že oteplel , zmenil sa mu hlas v jemnejší , pohyby viac vykrútené a bol zo mňa spečený , červený ,keď sa so mnou bavil ani sa so mnou nemohol baviť lebo bolo vidno, že je nrvozny robilo mu to zle , bol nervozny a keď sme tancovali nakoniec spolu tak v jeden moment ma zdrapil za ruku a p***isol k sebe a držal ma v náručí na parkete ...
20. 01. 2015 v 20:33On-line BMWfreak  (29/180/70)
Některým se i v 17ti muže měnit hlas, jen mám z toho co píšeš pocit, jestli z něho náhodou nechceš mít jen ty gaye :) Měl bys tomu nechat volny průběh, a sam časem třeba uvidíš na kterou stranu se dá a třeba už si tu stranu vybral :)
20. 01. 2015 v 21:40Off-line Anonym
Nie nie je to len tým, že by som ja chcel mať z neho gaya , ale vnímam realisticky fakty , ktoré tam sú, nechcel by som umelo z niekoho robiť gaya a trápiť sa pre neho , to by predsa nemalo zmysel ....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload