Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

HIV přenos - dotaz

21. 01. 2015 v 10:03Off-line Anonym
Ahoj, není mi jasný, jak se při análním sexu může nakazit aktiv od pasiva. dík za odpovědi
21. 01. 2015 v 10:13Off-line ouboy  (33/180/68)
Mrkni na toto video https://www.youtube.com/watch?… a pochopíš to
21. 01. 2015 v 15:12Off-line vegantronic  (38/186/77)
Může se dostat vir pod předkožku kde je dost oděrek nebo přímo do žaludu. kde je asposta cévek atd.. A samo také pokud tam strkáš prsty tak třeba pod nehet nebo na jinej škrábenec na prstě.
24. 01. 2015 v 03:41Off-line esthetique  (40/-/-)
Pro anonym (jones): vždycky mě fascinuje, jak v usraným česku nikdo nic o HIV/AIDS nic neví, krom toho, že se ho bojí. to ví všichni. o tom, jak se přenáší a reprodukuje a za jakých podmínek přežívá ví každý kulový!!!
takže nevyšší pravděpodobnost přenosu je z krve do krve. kdo je při nechráněném análním sexu pasivní, bude mít nějaké mikroporanění s krvácením skoro vždy (samozřejmě si svýma slepičíma mozečkama nepředstavujte hektolitry krve, ale spíš mikrokapičky nebo jednotlivé krevní buňky) takže je nejvíce ohroženej a nechráněnej aktiv je v rizikovosti hned za ním...
ještě nikdy ses neškráb nebo neodřel při honění?!? tak buď málo honíš nebo nevím (a píchání je vlastně takový honění, kdy místo ruky používáš něčí zadnici, chápačka?!?)....ha ha ha
25. 01. 2015 v 21:29Off-line Anonym
Esthetique: ne, při honění jsem se fakt nikdy neodřel
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload