Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Obrácené

24. 01. 2015 v 16:15Off-line thomas774  (28/185/90)
Jsem 19 letý kluk nejsem nijak štíhlý, mám trochu nadváhu, a mám takový problém, že se mi líbí hubenější kluci a nebo i svalnatí. Jenže se mi zdá, že nikdo jako mě nechce. Nebo se mýlím?
24. 01. 2015 v 16:27Off-line Vlado2  (61/180/80)
Nevím, jestli tě to uklidní, ale opravdu se nemýlíš.
Souhlasím - 17   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 01. 2015 v 16:33Off-line otomar  (24/173/79)
Já jsem taky nějak jak ty mám nadváho a chodí s nejúžasnějším klukem a je hubenej
24. 01. 2015 v 16:55Off-line AEE707  (28/172/55)
Tak ak je to tak ako máš v profile 180/85 tak tam určite dajaká hrozná nadváha nieje :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 01. 2015 v 18:43Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Když už medvěd, tak raději muscle bear, než chubby. :D Dej tak 5-10kg dolů a bude to v pohodě.
24. 01. 2015 v 18:55Off-line AEE707  (28/172/55)
Náhodou, mám spolužiaka čo má 180/80+ a vyzerá teda riadne k svetu :)
24. 01. 2015 v 22:30Off-line colombo  (103/192/90)
Pravděpodobnost složení tlustý - hubený je asi stejná jako mladý - starý. Vyjímky sice opět platí, ale obecně asi tak, jak jsem napsal výše.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 01. 2015 v 22:37Off-line Chrisik  (33/176/51)
Tak zhubni v čem je problém ? :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 01. 2015 v 23:26Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Akri:
1) I rychlý mtb se dá překonat.
2) A 85kg při 180cm už je nadváha. Sice lehká, ale je. Svaly jsou těžší, než tuky, takže to prostě jde vidět víc. A třeba na obličeji to je poznat.
25. 01. 2015 v 01:41Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Akri:
1) Docela snadno. ;) Musíš mít prostě vyšší příjem kalorií, než výdej. Jenže kdybys proste jen jedl a nijak do toho necvičil, tak přibereš špeky. Takže pokud nechceš být svalnatý, tak nemá smysl to řešit.
2) Podle BMI ano. Jenže já posiluju a taky z měření bioimpedance vím, že mám tuky v normě a v takovém případě se podle BMI orientovat nedá.
25. 01. 2015 v 02:47Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Akri:
Kdybys měl vyšší příjem než výdej, tak tloustneš. ;) Kam by jinak asi ta energie šla? Máš přirozeně extrémně vysoký bazální metabolismus. Ten příjem by fakt asi musel být brutální, abys nabral. A tloustne se uplně po všem. :D Nemůžeš posuzovat podle sebe, protože máš naprosto extrémní metabolismus. Pokud jíš tak jak říkáš, tak jiný člověk by musel běhat denně maraton, aby to spálil.
Je to fakt jednoduché. Když zjistíš hodnotu svého denního metabolismu a podle toho ještě navýšíš příjem kalorií, tak prostě přibereš. Má to každý člověk individuálně, ale funguje to 100%.
25. 01. 2015 v 07:11Off-line BussterX  (103/130/150)
@ Thomas: dost záleží na tom jak a kde se komu tělesné tuky ukládají. U mužů se mírná nadváha projevuje trošku v jiných partiích těla než u žen ale i tak má někdo sklon k nabírání špeku víc na zadku nebo na stehnech a někdo jinej zas v podbřišku ... tady nemluvím o výrazné obezitě ale prostě o těch pár kilech navíc. Na někom několik, zdůraznuji slovo několik kilo špeku nevypadá vůbec špatně. Jenže pokud má někdo nadváhu jen těch pár kilo, tak to jistě nebude genetická zátěž a nechápu proč těch pár kilo prostě nezhubne pokud se tím trápí že má nadváhu... já mám taky pár kilo navíc, ovšem obličej mám mužně šlachovitý a silná stehna vypadají v riflích sexy chlapácky a jsem smířen s tím že můj BM index není ideální : )) Je to o pocitech, neřeš pár kilo navíc, teda neřeš je v tom smyslu že se tím budeš trápit a furt na to myslet, hlídej si ať ti ta hmotnost neleze nahoru a pokud ti to vadí tak, že to řešíš tak prostě trochu námahy a špeky sou dole... ale nějaký zaručený diety a hladovky bez tělesné námahy jsou o ničem...
25. 01. 2015 v 20:06Off-line esthetique  (41/-/-)
Pro akri: ano, s rychlým metabolismem se nedá nic dělat, jsi jako radiátor, energii z potravy měníš na teplo. když si najdeš nějakýho spíš tlustýho kluka a položíš svoji ruku na jeho, ucítíš ji jako studenou (a on tvoji jako teplou). a přitom ani jeden z vás nebude mít zvýšenou teplotu...ale vem si ty tuny lidí, co sežerou 200g čokoládu a přiberou z toho dvě kila... jak ty ti záviděj
pro autora dotazu: mírná nadváha je o lenosti a nedostatku cvičení (tělesné aktivity obecně), silná nadváha může být průvodním znakem nějakého onemocnění a je stupidní se kvůli tomu někomu posmívat, jako to TADY DĚLÁ VĚTŠINA ESTROGENOVÝCH PŘITEPLENÝCH VYCHRTLINEK...
BOHUŽEL TAK JAKO AUTO SI VŠICHNI KUPUJÍ PODLE VZHLEDU (A VĚTŠINA TOUŽÍ PO NĚMECKÉM "DRŽÁKU" VW-aUDI-ŠKODAPENĚZ = neskutečně nudná auta a nikdo NETOUŽÍ mít DACIU), stejně tak u lidí jsou dnešní konzumní konzumáci zvyklí soudit pouze podle vzhledu...takže tak
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload