Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kolik stojí orální sex?

26. 01. 2015 v 18:37Off-line Anonym
Ahoj, dostal jsem nabídku že mi ho kluk v*****í za peníze a chce vědět kolik bych za to chtěl. Dost mě tim překvapil a já nevim co mu na to mam říct. kolik by ste chtěli vy a je možný abych tim dostal nějakou nemoc?
26. 01. 2015 v 19:13Off-line AEE707  (28/172/55)
Podľa toho ako moc si vážiš sám seba :) ak veľmi si vážiš, tak sa nebudeš hrať na ***** za peniaze :) môj názor :)
26. 01. 2015 v 19:49Off-line Chrisik  (33/176/51)
Řekni milión, hned jak znovu ozve se ti, tak smlouvej, až na 3 milióny, až poté se sním sejít smíš :D
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 01. 2015 v 20:06Off-line myska01  (20/166/58)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 11  Nahlásit
26. 01. 2015 v 20:09Off-line Levent  (102/180/75)
300 až 500 Kč a jestli se ti líbý tak zadarmo.
26. 01. 2015 v 20:25Off-line qwert1  (33/180/74)
Myska01: myslím si, že máš na víc
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
26. 01. 2015 v 22:23Off-line qwert1  (33/180/74)
BIaaa: myslím, že má na víc, než se prodávat. (nemyslel jsemtím, že má chodit za víc peněz).
26. 01. 2015 v 22:40Off-line Jotojsemja  (31/-/-)
Já čekal příspěvky tipu: zavrhuji to, máš navíc nebo tak :D Ale komentář obvykle si beru 500 mně rozsekal :D omlouvám se zmíněnému ale pobavilo :D
26. 01. 2015 v 23:01Off-line Stenleyko  (29/-/-)
Miestne k***y ;) :D
26. 01. 2015 v 23:16Off-line esthetique  (41/-/-)
Mě pětikilo nepřekvapilo, tvrdím to tady v každé diskuzi, všichni si hrajou na svatoušky a jak jim jde o vztah, ale za prachy by šla víc než polovina a ani ne za moc....
pro autora: ukaž nám, co se bude kouřit a řeknu ti, kolik za to (si říct), ha ha ha
aneb jak já říkám, není to o velikosti, je to o tvaru a funkci, prostě musí to být ESTHETIcQUE /výsl.: estetické, tedy pěkné/, ha ha ha ha
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
26. 01. 2015 v 23:19Off-line esthetique  (41/-/-)
PS: povšimněte si, prosím, že druhá část otázky, ta o přenosu STI, nezaujala vůbec nikoho.... rovněž velmi příznačné pro tento sajt....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 01. 2015 v 06:56Off-line BussterX  (103/130/150)
V okamžiku kdy k orálnímu sexu dochází výměnou za peníze, jedná se o pracovní výdělečnou činnost. Pomiňmě otázku daňových odvodů ze zisku a věnujme se bezpečnosti práce a ochranným pracovním prostředkům : )))

HIV - orální sex
Riziko, že se nakazíte virem HIV prostřednictvím orálního sexu, je nízké. Přesto se nedá říci, že se jedná o zcela bezpečný sex. Virus se nachází ve všech tělních tekutinách, tedy i ve spermatu a poševním sekretu. Je zde tedy riziko, že při orálním sexu se virus dostane do kontaktu s buňkami v okolí úst, které virus zanesou do krevního oběhu..
Nemyslete si, že vás před nákazou ochrání, pokud muž nebude ejakulovat do úst. I před samotnou ejakulací se totiž uvolňuje malé množství spermatu. Polykání spermatu během orálního sexu nezvyšuje riziko přenosu HIV. Rizikem je především oblast úst. V žaludku se nacházejí kyseliny, které , které virus zničí.

Kapavka - orální sex
V případě, že má partner nebo partnerka výtok z močové trubice, může se jednat o kapavku (ale také nemusí). Výtok v sobě obsahuje bakterie kapavky. V případě orálního sexu pak může dojít k tzv. faryngeální neboli hltanové kapavce

Chlamydie - orální sex
Má-li partner, kterému poskytujete potěšení, chlamydie, můžete je pak mít v krku i vy. Muž při chlamydiích pociťuje bolest při močení a může mít výtok. Stejně tak ale může být naprosto bez příznaků.

Genitální bradavice - orální sex
Genitální bradavice nemusí být dobře viditelné. U mužů mohou být viditelné v otvoru močové trubice nebo na špičce penisu pod předkožkou. Po poskytnutém orálním sexu se mohou bradavice objevit na horním patře úst po týdnech i měsících.

Genitální opary - orální sex
Opar je velice nakažlivý a je nebezpečný už ve chvíli, kdy ještě není vidět a dotyčný pouze cítí svědění či brnění na rtech. Pokud má jeden z partnerů opar na rtu, může jej velice snadno při orálním sexu přenést na genitálie toho druhého.

Rakovina úst a krku - orální sex
Při orálním sexu existuje nepatrné riziko vzniku rakoviny úst a krku. Oblast genitálií může být totiž infikována lidským papillomavirem, který může vést k rakovině úst a krku.


*********************

Přenos infekcí může proběhnout obousměrně, jak z kouřeného na kouřícího tak i opačně. Takže za 500 Kč s prezervativem se mi zdá jako dobrá cenová sazba, bez prezervativu je to na tobě na kolik si ceniš svoje zdraví ...

Během orálního sexu můžete použít i prezervativ. Pokud máte problémy s jeho chutí, můžete vyzkoušet prezervativy s příchutí. Vyhýbejte se různým vroubkovaným kondomům, mohli byste si poranit ústa.

Čistění zubů těsně před orálním sexem může způsobit v dásních drobné prasklinky, díky kterým se infekce snáze dostane do těla.
27. 01. 2015 v 08:53Off-line kloudik  (38/182/80)
BussterX: už vidím,jak někdo platí za to aby mohl vyhulit p**o v igelitu.tohle si myslím že mu asi neprojde :)
27. 01. 2015 v 09:56Off-line BussterX  (103/130/150)
Kloudik: no prezervativy jsou sice z latexu a ne z igelitu ale v zásadě chápu tvou námitku, mít v hubě p**o v latexovém obalu je totéž jako cucat bombón zabalenej v celofánu, ačkoliv nevím o případu kdy by se někdo nakazil cucáním bombónu kapavkou : )) ale tak trochu zdravotní osvěty nikdy neuškodí : ))
27. 01. 2015 v 10:14Off-line kloudik  (38/182/80)
Jenom sem napsal,že dotyčnému se šprcka asi líbit nebude. v žádném případě sem nechtěl nijak zpochybňovat cos napsal.mimochodem seš jedinej kdo se věnoval i druhé části dotazu a tvůj příspěvek má hlavu i patu.myslím,že k tomu není co dodat :). snad jen,že dotyčnej može být zdravej a žádné nebezpečí třeba nehrozí.jestli tomu ale Anonym bude věřit a těch pár stovek potřebuje tak nutně aby to riskl záleží jen na něm :)
27. 01. 2015 v 10:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Kloudik: ona je to hluboce filozofická záležitost - nebudu kouřit cigarety, budu jíst zdravě, nebudu kouřit p**a a s*****it bez prezervativu, a zejtra mně třeba přejede zfetovanej řidič na přechoduu pro chodce, že... život je prostě loterie a kdo nehraje nevyhraje : ))
27. 01. 2015 v 10:55Off-line kloudik  (38/182/80)
To je pravda,ale není potřeba tomu jít rizikovým chováním naproti :)
27. 01. 2015 v 11:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Kloudik : no právě, a proto je naším údělem žužlání bombónů v celofánu a doufání že nás netrefí meteo*** : ))
27. 01. 2015 v 11:18Off-line kloudik  (38/182/80)
Když nás ale trefí,tak si budem vyčítat do konce života (kerej sice moc dlouhej nebude),že sme si neužívali a o hodně tak přišli :D
27. 01. 2015 v 11:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Kloudik: vidím že pronikáš do podstaty problému, přesně k tomu cos popsal moje úvaha směřovala : ))
20. 08. 2017 v 09:26Off-line iglw  (48/172/77)
Když za peníze,i tak někdo klesne,hlavně omladina,jednoduchý zdroj příjmu,to nepíšu o rizicích zdravotních.Za peníze-NIKDY!
17. 09. 2017 v 21:33Off-line martasb  (29/-/-)
Mne salibi ze uz nezletile deti robia sex za peniaze a to sme kde
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload