Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nejsem si jistej v orientaci

29. 01. 2015 v 22:46Off-line Anonym
Zdravím, mám takovej menší "problém".
Jsem heterosexuál, to vím naprosto jistě, ale problém je v tom, že mě vzrušuje i sex s klukem (tj. že já bych zasouval do něj), kouření, honění, lízání análu, atd., takže asi budu bisexuál.
Problém je v tom, že se bojím jít s tím ven, protože nevím co holky na to - rozhodně chci mít ženu, děti a tak dál - neříkám že s klukem bych tohle neměl - ale jde mi o to, že holky by do vztahu s bisexuálem možná nešly.

A ještě jedna věc: Máte to taky někdo tak, že byste se nenechali ojet? Nevím proč, ale nelíbí se mi představa že je něco ve mě... Jazyk by mi ale nevadil...
29. 01. 2015 v 22:58Off-line Gliese581c  (39/176/78)
"sem heterosexuál, to vím naprosto jistě, ale problém je v tom, že mě vzrušuje i sex s klukem (tj. že já bych zasouval do něj), kouření, honění, lízání análu, atd., takže asi budu bisexuál. " .....pobavilo :-D
30. 01. 2015 v 00:01Off-line s.david  (43/190/92)
Čus, nejdřív to vyzkoušej a pak to teprv rozhlašuj. Možná je to jen zvědavost a možná že ti to nabourá celý život, ale když to nezkusíš tak těžko zjistíš jak na tom si. Jinak to co popisuješ znamená že si aktiv. A já osobně si myslím že ty hetero asi nebudeš určitě
30. 01. 2015 v 00:15Off-line Chrisik  (33/176/51)
Jak říká BIaaa, nechoď s tím ven :-D Nech to doma :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 01. 2015 v 00:16Off-line s.david  (43/190/92)
Nebo ve sklepě :-D
30. 01. 2015 v 02:30Off-line esthetique  (41/-/-)
No myslím budeš BI, když jsi správně opravil sám sebe z hetero na bi....
v česku ještě nejste tak společensky rozvinutí, takže se tady všichni bojí jít s tím ven, tedy po našem bojí se COMING OUTu.... u nás rodiče své děti nemlátí ani nevyhazujou z baráku za to, jak se narodily, takže každej je OUT hned jak si je jistej....
mimochodem jedna z trapných věcí, jak seznamky v česku nemaj kolonku JSEM OUT x NEJSEM OUT, takže orientace BI se tady používá jako eufemismus (VLASTNĚ SE MI LÍBÍ JEN KLUCI, ALE PSSSST! JEŠTĚ SE TO O MĚ NEVÍ DOMA) = TRAPÁRNA, už jsem viděl i označení "PROZATÍM BI" - to jsem se válel smíchy HA HA HA HA
ALE K VĚCI:
z vlastní zkušenosti bych řek, že BI jsou většinou velmi atraktivní (což jim ostatní vyčítaj/záviděj proto, že oni si můžou nabalit každýho=jak kluka tak holku) pravda je taková, že to tak prostě cítěj, jsou přitahováni oběma pohlavími, resp. ONI NEŘEŠEJ, JESTLI JE TO KLUK NEBO HOLKA, ale JEN jestli ten konkrétní člověk se mu líbí nebo ne.... většinou se tak cítí od dětsví a jsou celkem nevázaní, protože si můžou říct: "šak co, buzna nejsem, líbí se mi i holky" a v podstatě maj pravdu....
znám jednoho, kterej má velmi neatraktivní přítelkyni, určitě je to milá holka, srdce ze zlata a dotyčný BI ji miluje (on sám je děsně sexy, má dokonale symetrický obličej), ale tu krásu asi hledá u kluků...
no a závisí vždy na ženský, když si toho bude vědoma, že není žádná kráska a bude hledat životní oporu a otce svých dětí, tak to pochopí a ráda. a když se dohodnete, bude to i tolerovat. no a na ryby můžeš jezdit pro změnu s kamarádama..... nebo hlídat ovce. jako v Brokeback Mountain
takže tak, ha ha ha ha
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload