Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

AIDS v České republice. Jaká existuje léčba?

03. 02. 2013 v 21:08Off-line Anonym
Tak prave som v tv videl relaciu o AIDS v CZ. Rocne 200 novych pripadov v prahe. Aky mate nazor? Nakazeny schvalne siria dalej alebo len nevedia? Aka existuje v dnesnej dobe liecba?
03. 02. 2013 v 22:10Off-line somerone  (36/180/80)
Já myslím, že je to věc delší diskuze.
Nevím, co se odehrává lidem v hlavě, ale myslím, že ze strachu nikam nechodí, protože to tuší, takže je to vlastně to samý, jako když to vědí, možná i proto, aby byli nepostižitelní. Takoví bezcharakterní lidi by se měli kastrovat.
Jinak já mám jediné možné řešení, tak jako se otroci tetovali, tetoval bych i HIV nakažené na intimním místě (není to diskriminace, pouze v případě, kdyby to bylo na viditelném místě, ale úplně do naha snad nikdo nechodí mezi lidi vyjma nuda pláží a saun, kde ale právě probíhají tyto neřesti), ale tak aby bylo vidět a nebylo možné úplně nechat zarůst, tzn v kloubním žlábku na nejvyšším místě na noze. Tato epidemie by se měla řesit globálně i tím, že v testech z krevního obrazu, co si každý dělá po 2 letech by byl zařazen pro muže povinně i test na HIV. Myslím, že tato prevence by významě utlumila další šíření i náklady za drahé léky a léčbu (mimochodem bych je to nechal zaplatit).
Je to určitý adrenalin jít a š*****t ve tmě někoho druhýho, snad i kvůli tomu riziku. Je to jako skočit si b**gee-jumping s nekvalitním lanem nebo skočit z letadla bez záložního padáku. Právě takoví lidi si neváží svého života, ani života jiných lidí. Jejich výchova a rozum jsou omezené, nebo někdy znalosti nedokonalé. I když dnes se vymlouvat z neznalosti je trapné. Praha je anonymní město, migruje tu spoustu cizinců, chtějí si užít, jsou k sexu otevřenější i k rizikům. Proto je nebezpečné spát s kýmkoliv bez ochrany, ať už toho člověka znáte dobře nebo ne. Falešná důvěra vždy přinesla naivním lidem jenom utrpení a krutou daň...

Tak hodně štěstí všem, kteří jsou uvědomělí a ctí svoje zdraví a uchovávají ho jako poklad navzdory všem pokušením ;)
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
03. 02. 2013 v 22:24Off-line SinnerX  (33/183/84)
Chtělo by to billboardy s fotkou člověka v posledním stádiu. To by si každej tu gumu radši vzal.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 02. 2013 v 23:08Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Já myslím, že by se měla upravit legislativa tak, aby byly testy na HIV součástí základních testů krevního obrazu automaticky min. 1x za rok. To by určitě hodně pomohlo.
Jinak fotku člověka v posledním stadiu....no, on je trochu "problém", že takových lidí je v poměru k nakaženým čím dál míň. Léčba je dneska úplně jinde než před 20 lety a HIV i AIDS se v civilizovaném světě stává pro lidi čím dál méně nebezpečný. Je možný, že za pár let bude lék....
Lidi své chování nezmění, takže já osobně doufám, že ten lék bude, protože jinak to bude hodně, opravdu hodně špatný.
03. 02. 2013 v 23:21Off-line SinnerX  (33/183/84)
Právě tohle je ono, léčba je už velice pokroková a všechno... Ale i tak u některých jedinců nezabere. Takže je to vlastně pořád ruská ruleta, i když máš v pomyslném bubínku né dva, ale už jen jeden náboj.
To lidi netankuje, myslí si "takovou smůlu bych mít nemohl". Pár lidí takovou smůlu má, není jich moc, ale jsou takoví.

A i virus HIV není žádná paráda. Hádám, že takovej člověk nemůže dělat všechno, co může zdravej, třeba ve sportu a podobně, ne?
03. 02. 2013 v 23:26Off-line ThomPrag  (45/180/76)
No...oni můžou dělat téměř všechno. Omezení jsou třeba u jídla.
Sportovat můžou, dokonce je to pro ně velmi užitečné, mnohem více, než pro zdravé lidi, protože to posiluje imunitu.
04. 02. 2013 v 03:40Off-line somerone  (36/180/80)
SinnerX: hlavně si myslej, že se najde nějakej zázračnej elixír, přitom ať je pokroková léčba jakákoliv, umírají lidi dnes na AIDS do 50 let života, čímž se připravují minimálně o čtvrtinu života. Jíst prášky celej život by mě taky nebavilo. Imunita slábne, vir začne být nestabilní ve starším těle a propukne v AIDS a do pěti let můžou hnojit kytičkám.)
jak říkám, každý svého štěstí strůjce, léčbu bych jim nechal zaplatit, nechápu proč se hradí z pojištění, bych je nechal pochcípat a je. Aspoň by si lidi dávali větší pozor. To samý u cigaret v případě léčby rakoviny, jenže tam si aspoň člověk odvádí spotřební daň na tu léčbu.
05. 02. 2013 v 00:14Off-line drednot  (65/175/90)
Anonym ( pico ) : léčba AIDS = žádná .
Somerone : není rakovina jako rakovina . Některá se léčit dá .
05. 02. 2013 v 10:25Off-line Betonica  (39/191/93)
@somerone: Testem z krevniho obrazu??? Coze? HIV se netestuje k krvniho obrazu, protoze krevni obraz je sam o sobe testem. HIV se testuje, pokud vim, v krevnim seru a to jeste neprimo. Tedy se nevysetruje p***omnost HIV viru, ale protilatek na neho...

A tetovani pro oznaceni HIV pozitivnich? Tedy podle Tvoji uvahy by treba vsichni lide jinak nemocni meli byt oznacovani, aby nakazu nesirili dal???
05. 02. 2013 v 23:05Off-line Anonym
Tak to tetovanie mi pride ako z koncentracneho taboru. to nieje dobry napad.
06. 02. 2013 v 04:38Off-line somerone  (36/180/80)
Je to dobrý nápad, přirovnávat ke koncentračnímu táboru může jen člověk, co ani neví, co se v těchto táborech dělo. Přečti si nějakou literaturu, pic(ˇ)o!:D
06. 02. 2013 v 04:40Off-line somerone  (36/180/80)
To je jedno jak se krevní testy dělaj, každý rozuměl pointě. Tak mě nechytej za slovo Betone !
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
06. 02. 2013 v 14:44Off-line Betonica  (39/191/93)
@somerone: nn, zadny beton, ale Betonica :) chytremu jsem napovedel, hloupy se kopne sam :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 11. 2013 v 17:11Off-line kroutvar  (103/-/-)
Bůh chce regulovat buzny, proto vymyslel HIV. Není nad rodinnej život. Co je to za mánii, že všichni musíme m***t se všema? Kolik kluků jste v životě milovali a s kolika jste to v životě dělali? Jestli máte poměr menší než 50:50, potom si můžete gratulovat. Když jsem byl ještě mladší, měl jsem úúúúplně jiný poměr... Dnes vím, že to bylo špatně. A nejde s tím už nic dělat, stalo se.
03. 11. 2013 v 18:02Off-line drak.17  (30/181/72)
Kroutvar: Já slyšel že né Bůh, ale USA ;) že to dávali gayům a černochům do vakcín ...
03. 11. 2013 v 18:08Off-line kroutvar  (103/-/-)
Drak.17: Já myslím že jestli to někdo dával, tak se soustředil na komunitu, kde se to nejlépe ujme. Co se týče sperma/krev, nejlépe sedí buznám, jako jsme my...
03. 11. 2013 v 18:11Off-line drak.17  (30/181/72)
A o čem mluvim... ?
03. 11. 2013 v 18:15Off-line kroutvar  (103/-/-)
Jo, pardon, překoukl jsem se. Máš pravdu. HIV virus není nikterak jednoduchý.
05. 11. 2013 v 01:51Off-line AnonymKralik  (28/189/132)
Divné. Mně je 18 a A sex jsem měl s max. 5ti muži, z toho 1 s gumou, 3 jsem dokonce znal déle jak 2 roky.. (V té době)
05. 11. 2013 v 06:58Off-line kroutvar  (103/-/-)
No, Králíčku, ja měl poprve sex ve 24 letech. To docela vedeš, když v 18ti už 5x...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 11. 2013 v 07:13Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Jsem docela v soku, kdyz vidim, ze v gay komunite nekteri prosazuji tetovani nemocnych, nelecit je nebo delat poviny testy....Co treba trochu svobody??
05. 11. 2013 v 08:27Off-line alundra  (34/182/133)
Pokial nieje dost pacientov, liek nemaju preco vyvyjat. ak by som sa nakazil, urcite by som siril dalej. zakon nezakon. pokial ma stat nekontrolovanou migraciou nemeckych sexturistov neochranil pred nakazou, nema mi ani co prikazovat ako sa mam ako nakazeny spravat. :)
vyroba lieku je len otazka casu kedy sa nakazy niekto naozaj dolezity o kom nebudu moct povedat, teplos nech skape. teoreticky je samotny virus umelo vytvoreny na likvidaciu neziaducich ako narkomani a gayovia, za tym budu urcite iluminati :D :D :D
08. 02. 2014 v 20:25Off-line fogacer  (55/172/61)
SinnerX: Viděl jsi reklamy na to jak vypadá autonehoda v reálu? S lidmi to moc nepohlo a dál riskují. Pokud jsi viděl člověka jehož skolila nemoc AIDS nikdy bys tento pohled nikomu nepřál. Ti nevinní (těch je více) budou deprimováni a navíc všude plno dětí kteří budou mít ne příliš příjemné pocity. Mimochodem stačí se mrknou jak vypadali lidé jež zabil koncentrák. Vyhublí až na kost.Takhle vypadá člověk co umřel na AIDS, akorát na pokožce uvidíš ještě lézy. Pokud je někdo nezodpovědné hovado bilboard s ním nic neudělá,ani kriminál apod. Jinak i u nás po roce 1989 bylo hodně sexturistů co dychtili po "zajíčcích" na Hlaváku v Praze a kolem a mnozí navíc byli pod drogami. Pokud někdo schválně přenáší svou namoc na druhého a vědomě je to hajzl a to myslím a všech přenosných chorobách všeobecně, natož AIDS.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload