Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč Prague Pride?

07. 02. 2015 v 21:23Off-line Anonym
Chtěl bych se Vás zeptat, jaký je váš názor na Prague Pride? Přijde mi to jako blbost. To, že jsem homosexuál ještě neznamená, že to musím dávat hned najevo, jako to někteří dělají. Taky nějakej heterák neudělá to, že by řekl "Ahoj, já se jmenuju Honza a jsem heterosexuál". Tyhle průvody mě připadaj ujetý. Dělaj je snad heteráci? Myslim, že žijeme ve společnosti, která přijímá narozdíl od jiných zemí homosexualitu naprosto normálně. Pokud někomu vadí, že gayové nemají práva, jaká by chtěli, potom mají podle mě smůlu a sám jsem proti tomu, aby se nějaká práva typu manželství nebo adopce přisuzovala. Jasně, že za homosexualitu nikdo nemůže, ale to ještě neznamená, že je to normální, protože je to proti přírodě - proti jejímu fungování a je to proti společenským tradicím, čemuž se nemůžeme divit. Osobně jako gay si myslím, že adopce by neměla být dovolována a manželství už teprve. Proti registrovanýmu partnerství nic nemám, to je v pořádku.
(taky jsem teda nepochopil, proč se tolik gayové musí vzhledově odlišovat od heteráků, přijde mi to nechutný)
No a co si o tom myslíte Vy?
07. 02. 2015 v 21:35Off-line Centaur  (43/177/-)
Heteráci mají zase jiné prezentace. A ty průvody na to bych se neptal gayů ale spíš organizátorů co to mají na starosti takové propagandy.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 02. 2015 v 21:42Off-line Centaur  (43/177/-)
Souhlasím je to divné , zavání to něčím jiným než čistým bojem za naše práva. V tom je politika a bůh ví co ještě.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 02. 2015 v 21:47Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Pruvody jsou v kazde zapadni zemi.....tak proc ne u nas....kdyz je nemas rad, tak tam nechod stejne jako ja....
07. 02. 2015 v 21:52Off-line THX1188  (40/183/90)
Tak hoši bych doporučoval zjistit si informace. Na prevenci HIV/AIDS u nás je 3 miliony ročně od MZ ČR. Tento rok se dotace zvedla na 6 milionů. Kolem roku 99 byly dotace skoro 10 ti násobně větší. A podpora neziskovek, které se zabývají prevencí je u nás mizivá, proti minulým letům a rok 2014 byl jeden z nejhorších za celou dobu, co se u nás testuje.

PP se neúčastníme s mužem a nebudeme. Přesto dobrovolné programy nejsou vůbec k zahození. A organizátoři se dušují, že je vše postaveno na dobrovolnících. Kde je pravda nevím. Ovšem PP má svůj důvod. Jen mi u nás trochu uniká. Proč pochod hrdosti za práva LGBT+ u nás přišel až po registrovaném partnerství, toť záhada :)

A dovolím si vyvést z omylu i tazatele. Heteráci jako majo***a nemusí pořádat pochody. Majo***ní orientace je součástí společnosti a vyčlenění z ní, ti bude připomenuto na každém kroku. Tím spíše, když se navlíkneš do elasťáků a vemeš si kabelku. Každá minirota má touhu dosáhnout práv majo***y. Tak to prostě je. Zcela přirozeně.
07. 02. 2015 v 21:55Off-line Centaur  (43/177/-)
Docela by mě zajímalo co v tom skutečně je, ale to se asi nikdy nedovíme. To je jako s vládou, dělají si co chtějí a na ostatní kašlou jak je to postihne.
07. 02. 2015 v 22:00Off-line Centaur  (43/177/-)
Novinářů mezi gayi je hodně ovšem to by byl asi dost těžkej oříšek se nabourat do záležitostí Gay Pride a jeho skutečného významu :-D
07. 02. 2015 v 22:03Off-line THX1188  (40/183/90)
Pokud já vím, tak všechny neziskovky u nás mají transparentní účetnictví. Stačí se informovat. Zde na jihu Lambda. Jinde: Dům světla, Red Ribbon....atd...
07. 02. 2015 v 22:19Off-line THX1188  (40/183/90)
Nejsem tu od toho, abych to nějak hodnotil nebo někoho obhajoval. Názor ať si každý udělá sám.
V neziskovce nepracuji. Jen nějak nevím, o co jde. Chtěl jsi vidět výroční zprávu - máš ji. Chtěl jsi vidět transparentní účetnictví - viděl jsi. A teď se ti nelíbí, co jsi viděl. Založ neziskovku sám. :) Ale asi ti nikdo na začátek nic nedá :)
07. 02. 2015 v 22:31Off-line THX1188  (40/183/90)
Akutole, nezlob a napiš jim :) Já přeci Dům světla nevedu, nemohu to vědět. :) Snad ti tvé dotazy zodpoví :)
07. 02. 2015 v 22:38Off-line Centaur  (43/177/-)
Ted vím, že do domu světla rozhodně na testy nepůjdu. Díky za info..
07. 02. 2015 v 22:45Off-line Centaur  (43/177/-)
Ted už tomu věřím. Je to mafie všechny tyhle organizace.
07. 02. 2015 v 22:54Off-line Centaur  (43/177/-)
Ano to je i můj názor.
08. 02. 2015 v 10:51Off-line esthetique  (41/-/-)
To je ale d***lní dotaz. jistě, že heteráci se nemusí vůči nikomu vymezovat, jsou většina a o každým člověku se předpokládá, že je heterák, až do COMING OUTu, ten heteráci taky nemaj. proč asi? chce to se zamyslet než sem hodíš d***lní téma a demonstruješ tak svoji stupiditu.
chodil jsem pouze do Dublinského Gay Pride, a to za DGTF. takže bez kabelky a elasťáků, párkrát jsem dostal dokonce nabídku vstoupit do Dublinského gay ragby týmu, akorát ragby mě nebere....
08. 02. 2015 v 11:21Off-line buttch  (28/-/-)
Ať se to koná z jakýhokoli důvodu, je to sranda a rozhodně pěkná akce
takovej trochu slabší odvar karnevalu v Riu, oslavující to, že můžem bejt buzíci bez toho, aby sme za to bručeli v base
a navíc videa ze srazů odpůrců, kde průměrnej věk je 160 a kde hodiny a hodiny blijou neskutečný hovadiny, mi taky vykouzlí úsměv na tváři :D
08. 02. 2015 v 12:35Off-line Centaur  (43/177/-)
No tady bych treba podotkl, že treba heteráci kteří měří kolem 195 - 200cm mají zase svá místa k setkávání a zase blokují restaurace na rezervaci :-) Zatímco ti naši blokují silnice tak oni zase hospody :-)
08. 02. 2015 v 17:41Off-line Centaur  (43/177/-)
Pár gay webů už má i v hlavičce webu napsáno, že se distancují od Prague Pride a jejich aktivit. Takže je vidět, že odpor už se odvážili vyjádřit některé gay servery.
08. 02. 2015 v 18:52Off-line Last33  (31/179/62)
Šaškárna =)
08. 02. 2015 v 23:12Off-line Johnys  (27/184/69)
Já myslím, že by bylo moc fajn, kdybychom se na průvodu snažili lidem ukázat, že jsme slušní lidé, a že jsme především stejní lidé jako oni. Že se nemusejí bát svěřit nám do péče dítě atp. Je zde pořád mnoho lidí, kteří nás vidí jako devianty, tedy osoby jejichž chování je většinou nepřijatelné. My samozřejmě všichni víme, že jsme naprosto stejní. Narozdíl od jiných menšin studujeme, pracujeme, snažíme se něčeho dosáhnout. Problém je, že všichni to nevidí. A proto by bylo dobré se prezentovat trochu v hezčím světle. Věřím, že většinová populace Prahy je zvyklá na ledacos a prostě je karnevalový průvod nepobouří. Ale jsou tady taky lidé žijící na venkově, kteří mají také hlasovací právo a také se podílejí na chodu státu. A taková babča kdesi z moravy si pustí večer telku a ve zprávách vidí, že homosexuálové prošli prahou jako každoročně polonazí (v lepším případě) a má hned jasno, koho půjde v příštích volbách volit. Vždycky pokud jde o LGBT komunitu ve vztahu k veřejnosti tak největší problém je neznalost. To samé teď bylo u referenda na slovensku. Mnoho z lidí co tam šli v životě neviděli homosexuála jinak než v televizi. Není tedy potom divu, že vzniká nenávist. Pochody Pride jsou ve světě důležité, protože dokud se o nás mluví, lidé na nás nezapomenou, ale je důležité se prezentovat kladně... Pride by měl bojovat za práva nejen u nás, ale i ve světě, poukazovat pomocí transparentů na problémy, například na situaci v Rusku, Africe, apod. Ale ti z vás kteří se tam chodíte vyblbnout tak škodíte nejen sobě, ale i všem ostatním. Vloni jsem se docela styděl za to, co tam někteří mladší křičeli, IQ tykve a ještě ostuda.
13. 05. 2017 v 14:14Off-line Flynt  (37/-/-)
Ži, Miluj, bud prajny, a druhych nerieš,...a PP? fantasticka akce, ale je dobré, že býva raz za rok, a ešte lepšie je, že býva rok od roka pestrejšia, početnejšia, viditeľnejšia, dúfam, že sú všetci od účastníkov, až po organizátorov a sponzorov, spokojní, nech žije Pride!!
P.s. yes pre Pride, Yes pre manželství, yes pre adopce, yes pre LGBT komunitu, yes pre mládí a život!!!
13. 05. 2017 v 14:23Off-line MxP  (22/185/80)
Prostě je t provokace a basta
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload