Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Něco k zamyšlení

08. 02. 2015 v 11:08Off-line Anonym
Hodně často se můžem setkat v poradně s tématama typu: Nemá mě rád, zamiloval jsem se do heterosexuála atp. Sakra pořád si tu jen někdo stěžuje, jak je k němu milostnej život krutej... Ale jsou mnohem důležitější věci než nějakej pitimec co za to vůbec nestojí. Příjde novej a lepší. Naproti tomu sou věci, které se často už bohužel nedají tak lehko nahradit. Dám vám sem jeden citát. Doufám, že ti chytřejší to pochopí a napíšou i svůj názor. ;) "Kam se hrabe věta Miluju tě! na větu Není to zhoubné!" citát Woody Allena
08. 02. 2015 v 11:32Off-line Ing  (26/188/70)
Je to poradna, proč to řešíš? Jejich věc na co se budou ptát. Tohle téma je další sra*ka...
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 02. 2015 v 13:24Off-line galileolevi  (51/187/82)
Taky si myslím, že se tu leckdo ptá na hlouposti, se kterýma se fakt nedá poradit.

Vykašlal se na mě... Asi jsi mu nestál za vztah. - Přece se nerozejdu s někým, kdo mi za to stojí.

Chci zhubnout ... A v čem je problém. Zákon zachování energie a hmoty. A nebo jak napsal mnou milovaný estethiqe, příjem nesmí překročit výdej a k tomu to pohyb.

Zamiloval jsem se do heteráka ... no to je blbé, ale co se s tím dá dělat. Buď mu to řekneš a riskneš jeho reakci, nebo ne.

To jsou asi nejčastější témata, která se melou dokola a jsou v podstatě o ničem a pisatel chce jen politovat.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload