Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Třída a já

05. 02. 2013 v 18:59Off-line Toommm  (26/174/68)
Ahoj, chtěl bych se zeptat na názory, nebo rady. U holek u nás ve třídě se pravděpodobně rozneslo, že jsem gay, řekli to kámošům a ty teď řikaj, že znaj o mě takový vtipný tajemství, ale sami tomu nevěří. Nechali mě hádat co je to tajemství, neuhodnul jsem, ale teď už asi vim, že je to o tom, že jsem gay. Až mi to "tajemství" vyžvaní (očekávám v nejbližších dnech), tak se jim chystám říct, že je to pravda...ikdyž si nejsem uplně jistej, že to zvládnu. Jeden z nich je homofob a nestydí se za to...teď s ním celkem kámoším a zasmějem se...chtěl bych se zeptat co si o tom myslíte a co by jste v mé situaci udělali. Prosím ne rady tipu: "jestli jsou to dobří kamarádi, tak to pochopí" protože já vím, že mezi ty nejlepší nepatří, ale s nikým jiným jsem se v životě neužil víc zábavy :) Jinak ve třídě jsem celkem oblíbený a myslím, že ta zábava je oboustranná.
05. 02. 2013 v 19:03Off-line DJSetubis  (32/185/65)
Prostě vběhni do třídy a řekni, že jsi gay a jestli s tím má někdo problém tak ať se stará o sebe. Jde hlavně o tvoje zdravý "duševní". S tímto se prostě neskrývej akorát skrýváš sám sebe před sebou a v podstatě se i sám za sebe bojíš nebo stydíš, to už musíš vědět ty.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 02. 2013 v 19:20Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Nemusíš to přece říkat přímo, když se tě zeptaj jestli seš gay, stačí to odkejvnout, bo prostě nepopřít ;) sám si pamatuju, jak to bylo před 10-ti lety těžký říct. A tomu homofobovi můžeš říct, že seš gay, né čistokrevnej bisexual, aby sis mohl "vybrat".
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 02. 2013 v 19:35Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Tady zase dostává čeština na pr... ne "by jste", ale "byste". A zjistěte si rozdíl mezi "zdravý" a "zdraví".

K věci - já bych to nerozkřikoval a ani bych z toho nedělal senzaci. Buď na to připravenej a až nějakej hormonálně nevybouřenej kašpar prohlásí něco ve stylu "ty jseš na kluky", tak odpověz něco jako "a taky jsem bloňďák/tmavovlasej, hubenej/tlustej, vysokej/malej, mám rád fotbal/basket/tenis....atd.... a?" nebo "a co je na tom tak zajímavýho"?...máš výhodu v tom, že se na to můžeš připravit, tak to využij a přemýšlej. Hlavně ať je to v klidu a není v tom nepřátelský tón ;-)
05. 02. 2013 v 19:40Off-line Toommm  (26/174/68)
Děkuji zatím všem za rady, vážím si toho :)
05. 02. 2013 v 20:02Off-line Charles2300  (32/183/85)
Homofobie je strach nebo nenavist z homosexualů :-D kamaradi jj ?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 02. 2013 v 21:20Off-line Toommm  (26/174/68)
Noo, on to zatím neví :)
05. 02. 2013 v 21:23Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Ááááno straaaach, bojí se o prdeeeeel srábek jeden, to je mi chlap :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 02. 2013 v 04:27Off-line somerone  (36/180/80)
Vyser se na ní a na všechny, žij si svobodně a neomezuj se názorem a posměšky ostatních, drž si nadhled.) Lepší mít jednoho kamaráda se společnými zájmy, než kolem sebe 2 tucty zabedněných lidí. Já takový lidi ignoroval, ale záleží na osobnosti, já jsem třeba měl svým dvojvýznamem a inteligencí vždy navrch a většinou se ztrapnil dotyčný. Každý máme své tajemství, tím jsme zajímaví a přitažliví. Vždy jsem byl hrdý gay a nikdy jsem se nenechal zahnat do kouta! Ovšem takový život není jednoduchý. Musíš zvážit sám, jestli si jako jednotlivec necháš proti sobě postavit celou třídu a budeš outsider jako já. Ze mě se stal sebestřednej narcis a musel jsem své chování zkrotit. Byla to přirozená obrana jak si zachovat vnitřní respekt k sobě samému.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload