Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Má smysl vztah, ve kterém jsem už jednou ztratil důvěru vůči příteli?

19. 02. 2015 v 23:19Off-line Anonym
Ahoj, myslíte si že má cenu mít vztah ve kterém už jednou jsem ztratil důvěru vůči přítelovi, protože mi lhal o dost vážné věci? Bojím se a dost často my chodí emaily od neznamých lidí že mě podvádí a že bych měl přestat být slepý z lásky k němu...Bohužel tohle mé podezření je ještě větší od té doby co bydlí cca 80km od mě a vidíme se jen o víkendech, ale aspoň jednou denně si telefonujeme, ale přesto všechno se i on sám chová jinak než na začátku vztahu. Myslíte si že to má cenu mít takovíhle vztah, když už se bojím přítelovi věřit na 100%? A nebo se to dá ještě zachránit? Děkuji předem za odpovědi.
20. 02. 2015 v 00:08Off-line s.david  (43/190/92)
V tomto jsem zaujatý: já bych mu už nevěřil. Proč? lidi se mění ale né o 180 stupňů. Jestli tě zradil v něčem co je pro tebe měřítkem důvěry, jen stěží se to nestane znovu. Z vlastní zkušenosti, jsem takový vztah ukončil. A dobře jsem udělal. A z vlastní zkušenosti, jsem to poznal sám na sobě.

Důvěra se těžko vybudovává, ale strašně rychle se o ní přichází.
20. 02. 2015 v 15:24Off-line galileolevi  (51/187/82)
Dát na anonymní poštu není moc rozumné. To může klidně psát někdo, kdo nemá vlastní vztah a tvůj ti závidí. Žárlivost je taky dost špatná vlastnost a jestli ti jednou zahnul, to přece vůbec neznamená, že tě nemá rád. Sexuální románky obyčejně nemají s city moc společného a jde jen o momentální uspokojení tělesných potřeb.
Pokud to nepřekročí únosnou mez, na tvém místě, bych to vůbec nepitval. Ve vztahu by se člověk nemel cítit spoutaně.
Já vím, že to zní divně a možná nepřijatelně, ale polož si otázku.
Chci ho milovat, nebo ho chci vlastnit?
Samozřejmě, pokud by se to opakovalo často, tak je to nepřijatelné. Záleží na tvém měřítku a ochotě a hlavně síle citu.
A pokud s ním zůstaneš, neptej se proč. Nic tím nezískáš a jen zabřednete, do nikam nevedoucí hádky, kde se budete navzájem obviňovat z nesmyslů.
Odpusť a neřeš to.
Nebo to ukonči.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload