Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kdyby byla v ČR povolena adopce dětí, chtěli byste mít děti?

22. 02. 2015 v 20:51Off-line Anonym
Zdravím, mám dotaz zda by byla povolená adopce dětí u nás v ČR,chtěli byste mít děti? A kolik?
02. 03. 2015 v 15:29Off-line Julcin.drak  (30/175/70)
Ano,chtěl bych dítě :3
2 kluky ...
Sebastiana a Kristiana ... :p:3
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 03. 2015 v 17:05Off-line Anonym
Já bych chtěl taky a to holku a kluka :)
02. 03. 2015 v 17:12Off-line Julcin.drak  (30/175/70)
Je to krásné mít děti a starat se o ně s přítelem v plnohdnotném vztahu:3:p
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 03. 2015 v 17:23Off-line Anonym
Ale,bude to těžké mít děti...... Už jen vidíš když si zažádá normální rodina, která žádá třeba rok a stejně nic a vem si to co homosexuálové??!!!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 03. 2015 v 17:32Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Žádné adopce dětí v tomhle smyslu tu nikdy nebudou. Však se podívej, jaký je (nebo byl, nevím jestli to už náhodou neprošlo) problém prosadit adopci dětí u páru, kde je jeden biologický rodič a druhý rodič stejného pohlaví chce mít stejná práva jako ten biologický.

A navíc si myslím, že nemožnost adoptovat cizí dítě z dětského domova homosexuálnímu páru je jedině dobře. Ja vím, je to kruté, ale společnost na to není připravená. Trpěli byste jak vy rodiče těmi všemi předsudky okolo, ale hlavně by trpělo to dítě, protože by bylo svými vrstevníky bito a šikanováno.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
02. 03. 2015 v 17:45Off-line paul86  (103/-/-)
Mně hlavně připadá, že většina lidí si tu adopci představuje jak Hurvínek válku a že to je něco jako vzít si čokla z útulku. Přijdu, vyberu si, naložím do auta a jedu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
02. 03. 2015 v 17:46Off-line Julcin.drak  (30/175/70)
Lukino Luk: A není lepší každého dítěte umístěno v rodině,kde je milováno a je o něj posaráno tak jak má být,byť to je rodina adoptivní a třeba i homosexuální verus život v dětském domově?
Myslím,že předsudky tady jsou a budou s tím se bouhžel nedá nic dělat,s d***litou se bojovat a hlavně vyhrát nedá....Ale myslím,že na tom není nic špatního prostě....
02. 03. 2015 v 17:53Off-line paul86  (103/-/-)
Lukino_Luk: "adopci dětí u páru, kde je jeden biologický rodič a druhý rodič stejného pohlaví chce mít stejná práva jako ten biologický."
Teď dost dobře nechápu, jak to myslíš. Dítě, které má rodiče, adoptovat nemůžeš. Pokud si začneš s rozvedeným chlapem, co má dítě, nikdy k němu nebudeš mít žádná rodičovská práva.
Chtít stejná práva může, ale nikdy je mít nebude. Je to stejné jako u rozvedeného hetero páru, když si matka najde nového chlapa (nebo otec novou ženskou). Je to pro něj cizí děcko, které není povinné se s ním vůbec bavit.
02. 03. 2015 v 17:57Off-line paul86  (103/-/-)
Julcin.drak: "život v dětském domově?" - je dost dětí, hlavně těch starších, které jsou v dětských domovech spokojené a už do žádné nové rodiny ani nechtějí. Materiálně je tam o ně postaráno, mají tam kamarády atd...
Typický, stokrát omílaný a stokrát vyvrácený argument, bohužel.
A ne každé dítě v DD je sirotek, který nikoho nemá. Jsou tam docela často děti, které stejně adoptovat nikdo nemůže, protože rodiče pořád mají, ale z finančních důvodů nejsou schopni se o ně trvale starat.
02. 03. 2015 v 18:09Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Paul: Však to několikrát bylo u Jílkové v Máte slovo. Dvě lesbické ženy vychovávaly dítě, z toho jedna z žen byla jeho biologická matka a ta druhá žena si to dítě chtěla osvojit, aby k tomu dítěti měla stejná práva jako jeho biologická matka. A to z důvodu, že kdyby se s tím dítětem něco stalo, tak aby měla možnost ho navštívit v nemocnici, nebo kdyby se něco stalo jeho biologické matce, tak aby se o to dítě mohla automaticky starat a nikdo jí ho nesebral a nedal do děcáku. Ještě podotknu, že otec v podstatě neexistuje, pouze daroval sperma do spermobanky. Čili o nějakém vztahu dítěte k otci se nedá mluvit.

Julcin:
Lepší jak pro koho, pro ty rodiče jistě, když ho chtějí, ale to děcko z toho může mít trauma, protože jeho okolí mu to bude dávat sežrat. Furt si myslím, že společnost bude mnohem více tolerantnější ke dvěma lesbám, které by adoptovaly dítě než ke dvěma gayům. Naše komunita má k OPRAVDOVÉ toleranci ještě hodně daleko.
02. 03. 2015 v 18:12Off-line Anonym
Chlapci přectavte si že je adopce povolená. "Berte to jako sen,,Dokázali by jste se popostarat o to dítě?? A hlavně finančně??
02. 03. 2015 v 18:14Off-line paul86  (103/-/-)
Lukino_Luk: Nezapomeň taky, že od 12ti let je osvojení podmíněno souhlasem dítěte. Takže pokud děcko řekne NE, tak máš prostě smůlu.
02. 03. 2015 v 18:14Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Anonym: Ne. Mě děti nic neříkají. Také mám rád svůj klid a volnost. Za sebe říkám, že raději psa než děcko. :-)
02. 03. 2015 v 18:17Off-line Lollo  (29/-/-)
Ak to riesis z takehoto hladiska, tak to ti staci nejaky pes. V podstate je pes este lepsia volba ako nejake smradlave decko. Byt to na mne, tak su uz deti davno zakazane... :)
02. 03. 2015 v 18:25Off-line Anonym
Lollo:Nemáš srdce tohle povídat :(
02. 03. 2015 v 19:46Off-line Lollo  (29/-/-)
Mas pravdu. Porovnavat psa a deti bolo odomna neludske. Chudak pes, to si odomna nezasluzil...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 03. 2015 v 20:19Off-line onlip  (60/180/84)
Anonym: Pokud po tom toužíš, stane se to. Vychoval jsem dvě děti do dospělosti, odžil jsem si všechny plínky, laskání, jejich problémy. Pes je do domu skvělý, ale pokud budeš mít možnost, neváhej, děcko je dar.
02. 03. 2015 v 20:32Off-line wantedboy  (103/-/-)
Jak píše onlip, nejlepší je mít vlastní, doufám, že se mi to jednou povede :) A k tomu dotazu: adopce povolená i pro gaye samozřejmě je, neuzavřou-li registrované partnertsví (ponechám stranou otázku ústavní konformity tohoto zákona).
03. 03. 2015 v 01:26Off-line BussterX  (103/130/150)
Jakej je rozdíl mezi hromadou dětí a hromadou písku? Hromada písku se nedá nabírat vidlema...
03. 03. 2015 v 08:36Off-line vegantronic  (38/186/77)
Adoipce bude časem povolena, protože ten zákon zakazujucí adopci homosexuálním párům je jednoznačně diskriminační a ústavní soud tu pasáž, že dítě smí adoptovat jen jednotlivec nebo pár (muž a žena) podle mě jednoznačně zruší.
03. 03. 2015 v 11:02Off-line BussterX  (103/130/150)
@akri: a co myslíš že čeká v dětských domovech za děcka volná k adopci? modroocí andílci kteří si po večerech čtou Boženu Němcovou? : )) dsiv je normální mladej kluk s prořízlou pusou a svým názorem, když tě rozhodí toto tak to bych tě chtěl vidět vychovávat romské dítě v pubertě s lehkou mozkovou disfunkcí které zbyde v děcáku k adopci poté co si andílky rozeberou hetero páry : ))
03. 03. 2015 v 17:17Off-line Centaur  (43/177/-)
Já bych si osobně adoptoval zvíře . Ted před časem sem si vzal malého králíčka a rozhodně nelituju. Kam se hrabe dítě :-D
03. 03. 2015 v 21:36Off-line paul86  (103/-/-)
Akri: "pokud někdo chce vychovávat cizí dítě, tak by se mu v tom bránit nemělo" - to, že někdo něco chce, podle stačí pro to, aby to dostal? Ne, chtít prostě někdy nestačí a u adopce nebo osvojení už vůbec ne.
03. 03. 2015 v 23:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Akri: a já nechápu proč by měla buzna vychovávat děcko v jiným modelu než v klasické rodině... děcko musí mít vzory otec, matka... v neůplné rozvedené rodině ho vychovává jen jeden biologický rodič a časem si obvykle přivede náhradního taťku nebo mamku pro děcko... furt je to lepší než teploušek deroucí se o svá domnělá upíraná práva na adopci, model rodiny taťka - taťka to není pro děcko vzor rodiny ale paskvil, jaký z toho asi získá vzory pro život... nic nebude, žádná adopce homoušama :P
04. 03. 2015 v 00:06Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Myslím, že s výchovou dětí, jsi trochu vedle. Styl, jakým se vyjadřuje dsiv, nemá nic společného s názorem. To je prostě otřes. Pokud neumí slušně komunikovat, potom ať je radši zticha.
Já žiju bez otce od 5. let a jak jsi zmínil tu lehkou mozkovou dysfunkci, to je i můj případ. A žiju docela slušně.
Nemyslím, že dítě potřebuje vzor. Dítě především potřebuje lásku, péči a pozornost.
A milovat dítě, přirozeně myslím, je schopen člověk, bez ohledu na orientaci.
A samozřejmě, bez ohledu na orientaci také dokáže ublížit.
04. 03. 2015 v 01:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: hm... já disfunkci nemám pouze si někdy připadám blbý : )) hele myslím že víš dobře jak jsem to myslel, už jsem tady o tom v jiným vlákně na stejný téma napsal dost a hodně podrobně, to je furt dokola... prostě můj názor je, že děcka nemají bejt v alternativní homo "rodině" pokud nejsou jednoho z partnerů přímo biologickými potomky, důvody které mně k tomuto názoru vedou jsem tu už fakt popsal mockrát v jiných vláknech... btw dsiv mně baví a hloupej není, ovšem je jen slabý odvar marečka :P
04. 03. 2015 v 08:20Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX : No tak já mám těch disfunkcí víc. Málo kdy se vyskytne jen jedna, ale dá se to zvládnout.
V blbosti si můžeme úspěšně konkurovat. :D
No a co se týká výchovy, slušní lidé jsou mezi heteráky i homouši a zmetci zrovna tak.
To je prostě věc názoru.
PS: Bohužel si všechna vlákna nepamatuju. :)
04. 03. 2015 v 10:06Off-line BussterX  (103/130/150)
Akri: jestli jsi blb ty nemohu soudit když tě znám jen prostřednictvím virtuálního obrazu který tu o sobě vytváříš, ale ten obraz na mě působí nepříliš příznivě : ))
04. 03. 2015 v 10:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: já v noci schválně studoval na netu roli matky a otce v rodině a jejich vliv na formování a rozvoj osobnosti při vývoji dítěte, koukal jsem aji na nějaká videa s pěstounama a osvojenýma dětma, z toho co jsem viděl jsem jednak zjistil že proces osvojení je kurevsky zdlouhavá a komplikovaná procedura která na mně působí dojmem že je tak schválně nastavena aby se vyselektovali povrchní žadatelé od vážných zájemců... jinak model klasické rodiny otec - matka hraje roli při vývoji děcka v časnějším věku zcela nepochybně, děcko má před očima modely mužského chování a ženského chování kdy jsou role jasně rozděleny, v homo rodině si to moc neumím představit jak do sebe děcko vstřebává vzorce chování, leda by měl pěstoun Pepa na zádech nápis "Maminka" a pěstoun Karel nápis "Tatínek" a striktně by se drželi svých rolí : ))
04. 03. 2015 v 11:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Dsiv: co? :O
04. 03. 2015 v 11:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Dsiv: já su zapšklý č***k kerující hnoje s výhradním zastoupením pro českou republiku takže všichni ostatní zapšklý čuráci kerující hnoje bez licence mi nesahají ani po kolena :P
04. 03. 2015 v 11:18Off-line paul86  (103/-/-)
BussterX: To máš pravdu. Proces adopce nebo osvojení je právně a administrativně náročný s nejistým výsledkem, jednak jsou tam pevné zákonné podmínky, které musíš splňovat, a k tomu ještě spousta individuálních faktorů, které jsou čistě na posouzení soudu. A jak říkáš, i to, aby se "vyselektovali" povrchní žadatelé od těch vážných, je jeden z důvodů, proč ty podmínky jsou takové, jaké jsou. Ono je to obdobný, jako když zaměstnavatelé nadsazují požadavky a vyžadují od uchazečů i to, co v tom zaměstnání potřebovat reálně nebudou (např. angličtinu v ryze české firmě bez zahraničních kontaktů). Ono to má svoji logiku - uchazečů na výběr bude i tak dost a vyselektuje se to od úplných blbců, s kterými by při pohovorech na 99% akorát ztráceli čas.
A já osobně už se docela těším na to, až první buzny přes ten právní proces neprojdou a začnou řvát o diskriminaci...
04. 03. 2015 v 11:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Paul86: už jsem tu četl hodně nářků v jiných vláknech na toto téma od zastánců práv gayů na adopci - "bojovníků proti diskriminaci" ... drtivá většina z nich jsou schovaní na anonymních profilech bez fotek, kruci jak jinak bojovat proti diskriminaci a předsudkům než tím že se NEbudeme schovávat jako krysy a ukážeme že se nemáme za co stydět... děcka by bez váhání vystavili posměchu okolí tím že je nacpou do výchovy teploušům ale sami nemají koule stát za svým názorem na gayseznamce se svým obličejem veřejně viditelným...
04. 03. 2015 v 11:42Off-line paul86  (103/-/-)
No, útěchou budiž to, že ty kecy o adopci jsou spíš takový folklór aktivistických pitomců, které nikdo normální, ať už homo nebo hetero, nebere příliš vážně.
04. 03. 2015 v 12:23Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Sousedi adoptovali, takže vím, že je dlouho před svěřením, často navštěvovali ze sociálky, museli spoustu věcí ve svém životě přizpůsobit. Nebyli už nejmladší, tak jim svěřili sourozence. 6 a 8 let. A ze sociálky k nim jezdili i po adopci. Vím, že je to komplikovaný.
Jaký je model mužského a ženského chování? Já to nevím.
Mi doma děláme, co je zrovna potřeba, aniž by jeden, nebo druhý řešil, jestli je to mužská, či ženská práce.
Takže tomuhle já nerozumím a myslím, že to může všude fungovat.
04. 03. 2015 v 12:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: nemám náladu se zrovna s tebou dohadovat, prostě si přečti na netu názory pediatrů a psychologů na různé modely rodiny, buďto přijmi názory většiny expertů nebo si nech svůj názor
04. 03. 2015 v 12:58Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: OK. Tak já si radši nechám ten svůj. Selskej. Oni si experti taky léta mysleli, že je Země placatá pak, že je středem vesmíru, že špenát obsahuje 100*víc železa než je skutečnost, že atom je nedělitelný ...
A psychologie není zrovna exaktní věda. Tam jde hlavně o dohady a názory.
04. 03. 2015 v 13:26Off-line galileolevi  (51/187/82)
Paul86: Jsem ženatý, dítě mám vlastní a nejsem aktivista. Takže je mi v podstatě jedno, jak to bude. Taky si nemyslím, že každý kdo má jiný názor, je bezpodmínečně pitomcem.
To snad jen někteří. :)
04. 03. 2015 v 13:29Off-line paul86  (103/-/-)
Galileolevi: Já neříkám, že každý, kdo má jiný názor, je p*****c. Bohužel většina těch hyperaktivních propagátorů dělá celé věci spíš medvědí službu.
Ve věci adopcí a manželství se angažuje celá řada rozumných lidí. Problém nastává, když se v čemkoliv začne angažovat blb.
04. 03. 2015 v 13:37Off-line galileolevi  (51/187/82)
Paul86: Tak s tím lze bezezbytku souhlasit. Já se s tímhle tématem setkal tedy až zde, takže nevím o nějakých horlivých aktivistech.
Ani o tom tématu nic nevím. Jen si říkám, že slušný člověk se najde v každé komunitě. Chce to jen trpělivost. :)
04. 03. 2015 v 13:48Off-line paul86  (103/-/-)
Aktivista je zaujatý a neobjektivní blb, který propaguje nějaký svůj názor jako jediné a univerzální dobro pro všechny bez rozdílu a absolutně není ochoten připustit nějaká negativa. Absolutně sere na to, co si myslí ostatní a při prosazování svých myšlenkových pochodů se neváhá uchýlit k jakémukoliv svinstvu.
A tihle uřvanci a exoti jsou vidět nejvíc, to je celý problém. Nehledě k tomu, že často jsou to vychcánci, kterým je to vlastně jedno a je to pro ně akorát příležitost se na tom přiživit.
04. 03. 2015 v 15:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Akri: no jedinej umanutej uřvanec nepřístupnej argementům jsi tady ty, ty tupče :P
04. 03. 2015 v 15:23Off-line paul86  (103/-/-)
Akri: Aby bylo jasno, já nebojuju proti adopcím dětí. Pokud budeš splňovat všechny zákonné podmínky a podstoupíš tu stejnou proceduru jako hetero žadatelé, bez jakýchkoliv ústupků nebo zvýhodnění ze strany příslušných orgánů, adoptuj si děcek třeba deset, nemám s tím problém.
Jediné, o co mi jde, aby to nedopadlo jako s cikány a musulmany, nad kterýma se radši přivřou oči a dá se jim, co chtějí. Já chci absolutní rovinu ve všem. To je ten rozdíl mezi mnou a odpůrcem.
04. 03. 2015 v 16:58Off-line galileolevi  (51/187/82)
Tady se to nějak zvrhává k nadávkám.
Nechme rozhodnutí na bohu, jako indiáni, ale moderně. Uděláme kruh, vezmeme si nože a silnější vyhrává. Já si tedy vezmu samopal. :D
04. 03. 2015 v 17:02Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: chlap který mi napsal tady nahoře "Ty si nemusíš připadat jako blb, ty jsi prostě blb. Navíc ještě zamindrákovaný teploušek." může být rád že jsem ho nazval pouhým tupcem, a to čistě jen objektivně pro jeho tupost :P
04. 03. 2015 v 17:06Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Jen jsem navrhl férové řešení sporu. :D
04. 03. 2015 v 17:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: to by bylo férové jedině kdybych ti ukradl náboje do toho samopalu napřed : ))
04. 03. 2015 v 17:16Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Tak mě napadá, že já se vlastně ani moc nepřu. :D
04. 03. 2015 v 17:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Akri: i*****l je každý kdo má jiný názor než ty nebo jen ten z koho máš mindrák? :P
04. 03. 2015 v 17:51Off-line BussterX  (103/130/150)
Akri: já vím :P
04. 03. 2015 v 17:52Off-line paul86  (103/-/-)
Akri: "Takže otázka je: Jsi pro takový zákon nebo ne?"
Odpověď je: Přečti si ještě jednou můj minulý příspěvek, píšu tam jasně, že za předpokladu rovných podmínek pro všechny žadatele s tím nemám problém. Začne mě to srát v momentě, kdy se začne měřit dvojím metrem (tak, jak se to ostatně už děje v jiných oblastech).

Takže, ano, jsem pro takový zákon, ale jedině za předpokladu, že stát nejdříve zaručí, že bude uplatňován pro všechny stejně. A to současné politické panoptikum mi tu záruku prostě nedává...
04. 03. 2015 v 19:59Off-line paul86  (103/-/-)
Akri: Např. u oněch zmiňovaných snědých spoluobčanů.
Nechceš snad doufám tvrdit, že u této menšiny dvojí metr není, že ne?
04. 03. 2015 v 20:04Off-line galileolevi  (51/187/82)
Akri: Jůůů! Ty jsi s ním byl v posteli?
Je to jen dedukce. Protože jak bys jinak věděl, že mu smrdí nohy a že tam leze ožralí?
A taky jsi jeho nohy čichal. Hmmm, to je sladké. :)

Jinak, neslyšel jsi nikdy o pozitivní diskriminaci? To se děje. Třeba Romové dostanou spíš sociální dávky, než Češi. Ale má to svůj organizační systém, protože nemůže být dvojí metr na úřadě.
Takže pro Romy jsou z našich daní zřízena sociální centra s kurátory, kteří navštěvují jejich gheta a tam jim radí, jak získat co nejefektivněji různé dávky. :)
04. 03. 2015 v 20:13Off-line galileolevi  (51/187/82)
Akri: Ale registrované partnerství vzniklo především pro to, aby z něj měli homosexuální páry výhody. Pokud nebudou registrovaní, nemaj právní nárok na informace o svém partnerovi, třeba v nemocnici, nemohou po sobě dědit a podobně. :)
04. 03. 2015 v 20:17Off-line galileolevi  (51/187/82)
Akri: Ty jsi nikdy nešukal ožralí??? Tobě se nikdy nestal trapas?
Já potetovanej nejsem, ale ožralej jsem šukal mnohokrát a nakonec i ten druhej malér jsem zažil. To se prostě může stát. :)
04. 03. 2015 v 20:25Off-line galileolevi  (51/187/82)
Akri: Výhoda je samotné registrované partnerství, které se do jisté míry staví na rovinu s manželstvím. A manželství se uzavírá především hlavně kvůli rodině. Uznej, že homosexuální pár, může přirozenou cestou jen sotva založit rodinu. Ale to už se dostáváme blízko ke Křesťanství a k víře.
04. 03. 2015 v 20:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Akri: nevíš co je dobré, nejlepší nohy jsou řádně odleželé, s mírným potahem nazelenalé mykózy mezi prsty, čili napřed hezky vylízat plíseń a to celé korunovat gurmánským scatem v podobě lejna na břiše, mlask chrocht : *
04. 03. 2015 v 20:31Off-line galileolevi  (51/187/82)
Akri: Blahopřeji ti k morální síle. Mi ostatní jsme hold slabomyslní a někdy pijeme. No a že se ti nestala nikdy nehoda. Buď rád. Je to pro ob ůčastníky trapné. Tedy pokud mohu soudit, pro toho, komu se to stane je to mnohem trapnější situace. :) Ten druhý se k tomu může postavit jako chlap, nebo udělat scénu.
04. 03. 2015 v 20:35Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX : Nebuď nechutnej. Stačí říct, že ujíždíš na pohádce z mechu a kapradí. A kapradí že oželíš. :D
04. 03. 2015 v 20:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: eště taky mám rád křížový šroubovák zaražený po rukojeť do mého p**a, to jsem ještě nikde nepublikoval tak to akrouš nemohl použít : ))
04. 03. 2015 v 20:54Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Já vím. Jenže šroubováky jsou pro mě citlivé téma. Mám jich sbírku v garáži.
Tebe bych ke svému ponku nepustil!!! :D
04. 03. 2015 v 20:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: to je moje oblíbená společenská hra - dva hráči sedí proti sobě, v ruce třímají šroubováky, jsou nazí a mají nahoněné ocasy, a prostě kolik ho tam strčím tobě tolik ho tam strčíš ty mně, je možno se třídat, u toho se honí a strká jazyk do krku protihráče, podvázané koule zážitek umocní, hulení trávy zvyšuje zábavnost této hry : ))
04. 03. 2015 v 21:03Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Dost!!!
Neber nářadí čisté do ruky nadarmo.
Je to hřích. :D
04. 03. 2015 v 21:04Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: to není nadarmo, to je generální údržba močovodu :P
04. 03. 2015 v 21:06Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: A ha. Jsi urolog?
Nebo instalatér? :D
04. 03. 2015 v 21:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: mé pravé jméno jest Radim Suk, známý jsem též pod uměleckým jménem Radim Uzel :P
04. 03. 2015 v 21:13Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Hele, přestaň se do toho zamotávat! :DDD
04. 03. 2015 v 21:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: http://www.osobnosti.cz/radim-uzel.php to jsem já (to je podoba, co?) : )))
04. 03. 2015 v 21:20Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Myslím, že máš hezčí nohy. :D
04. 03. 2015 v 21:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: těžko povědít když jeho nejsou vidět (ani cítit) : ))
05. 03. 2015 v 01:14Off-line paul86  (103/-/-)
Akri: tak si to rozeberem postupně.
"Kristepane, to je zase spekulace!!!!"
To nejsou spekulace, to je holý fakt. Jsou buzny, které si zvykly používat slovo "diskriminace" pokaždé, když jim někdo něco odepře. A přesně tohle je mentalita cikánů a jiných čmoudů, kteří jsou přesvědčení, že všechno si lze vystěžovat a vylhat.

"To je jako kdyby jsi spekuloval, že se dva chlapi nebo dvě ženské budou regisrtovat jen pro nějaké výhody" - jo, přesně to si myslím. Nehledě k tomu, že do jisté míry je získání nějakých výhod oproti žití "na hromádce" samotná právní podstata RP. Kdyby to bylo k hovnu, tak se nikdo s nikým registrovat nebude.

"a bojoval jsi proti registrovanému partnerství apod." - Nemám sebemenší důvod to dělat. Proč taky. Nikde jsem neřekl, že mi RP vadí, tak nevím co mi cpeš něco, co jsem v životě neřekl ani nenapsal.

"Sám určitě vyžaduješ nějaké práva a toleranci z pohledu své homosexuality" - Výborně, dostali jsme se k jádru pudla... Budeš se divit, ale nevyžaduju. Nejsem ten typ, co se snaží ze své orientace vytěžit něco navíc. Orientace je čistě soukromá věc každého z nás a není to nic, z čeho by měly někomu plynout nějaká práva.
Pokud už se hlásím o nějaká práva, tak z titulu občana ČR, a ne z titulu nějaké orientace, po které je eráru prd.

"A v případě adopcí dětí homosexuály se nějaké pozitivní diskriminace neobávám." - Víš, já si to dokážu docela dobře představit. Schválí se zákon a první natěšené gay páry naběhnou na úřady s žádostmi o adopci. Jenže na úřadu nebo u soudu zjistí, že žádná adopce nebude, protože nesplňují nějaké více či méně důležité podmínky, takže nasrat. Opadne původní euforie a přijde kruté vystřízlivění, protože přijdou na to, že to není tak jednoduché jak si naivně mysleli. A spustí se řev, jak stát diskriminuje homosexuály, protože jim nechce svěřovat děti do péče a upřednostňuje hetero páry.
Už vidím ty žaloby na stát pro diskriminaci kvůli zamítnutí žádosti o zařazení do adopčního programu.

Jinak netuším, proč mě pořád stavíš do role nějakého odpůrce adopcí, RP a já nevím čeho všeho... Ještě jednou ti zdůrazňuju, že nic z toho mi absolutně nevadí, za předpokladu, že budou všichni posuzování stejným metrem.
05. 03. 2015 v 09:05Off-line vegantronic  (38/186/77)
Vtipné je, jak zrovnoprávnění se tu považuje za výhodu... Pokud by byla, a doufám bude, povolena adopce, tak se jedná jen o zrovnoprávnění obou svazků. Nebyla by to žádná výhoda. Pro oba druhy svazků by 100% platili stejné adopční podmínky a rozhodně by registrovaný pár neměl nějakí výhodu nad oddaným nebo registrovaným jako druh, družka (hetero obdoba registrovaného partnerství) apod..
05. 03. 2015 v 10:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Gay svazek není rovnocenný svazku heterosexuálnímu a ani být nemůže. hetero pár vstupuje do registrovanehé svazku - manželství s cílem zakládat rodinu a plodit děti, gayové vstupují do svazku - registrovaného partnerství s cílem upravit si právní vztahy. Gay svazek NENÍ rovnocenným ekvivalentem heterosexuální rodiny a nikdo si na to nemůže hrát, v homosexuální rodině nemají děti co dělat. Rozhodně se necítím diskriminován tím, že mi stát neumožní osvojení cizího děcka pokud bych vstoupil do registrovaného partnertsví. BTW Já žil ve vztahu s mužem 13 let, jak dlouho žil ve vztahu s jeidným člověkem akri nebo vegantronic? Majetek, návštěvy v nemocnici atd atd jsme řešili upe vpoho i bez registrace, nechápu vaši posedlost registrací.... Se z toho řevu po rovnoprávnosti pose*rete
05. 03. 2015 v 12:14Off-line galileolevi  (51/187/82)
Béééé, Béééé....
BussterX a já tě chtěl požádat o nohu. :DDD
05. 03. 2015 v 12:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: pche, věnuj se nohám své zákonité manželky :P : ))
05. 03. 2015 v 15:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Akri: máš právo chodit po ulici a držet se s klukem za ruku, máš právo se líbat s klukem na ulici, máš právo mít fotku v homoseznamce veřejně, při žádné z těchto aktivit ti nehrozí trest smrti jako v muslimské zemi - využíváš tato svá práva nebo se omezuješ jen na anonymní virtuální řvaní o právech?
05. 03. 2015 v 15:22Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Je mi teprve 42. 2 nohy mi nemohou stačit. Bývám hodně při chuti. :D
05. 03. 2015 v 15:35Off-line Centaur  (43/177/-)
Kdyby ste se radši zaměřili na týraná a opuštěná zvířata, kterých je milionkrát víc a potřebují lásku a péči. Na ty si nikdo nevzpomene.
05. 03. 2015 v 16:10Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: na mé nohy si nech zajít chuť, kup si plísňový sýr Hermelín jako šidítko : ))
05. 03. 2015 v 17:25Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Jsi hnusný a krutý, ale fajn, jdu do marketu pro hermelín. :D
05. 03. 2015 v 17:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: jsem velmi hnusný a velmi krutý, říkej mi v intimních chvílích Attila, bič boží ... : ))
05. 03. 2015 v 17:42Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Pič boží? Attila? Ne, ne. To by ti lichotilo. Budu ti říkat Goebbels.
Aby ses necítil tak veliký. :D
05. 03. 2015 v 18:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: v Protentokrátě (někdo též říká Protektorát) existoval vtip kdy si dělali smějící se bestie Cajzli srandu z Geobelse právě pro jeho nepatrné tělesné proporce, a říkali že když jde Hitler s Goebelsem který má na hlavě helmu tak to vypadá seshora jako když si Hitler venčí želvu : ))
05. 03. 2015 v 18:21Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX :DDDD, :DDDD, :DDDD
05. 03. 2015 v 19:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: ovšem moje oblíbená postavička z naci panoptika je TV Goering ve svých maškarních maršálských uniformách a návykem na koks : ))
05. 03. 2015 v 19:33Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: jÁ TYHLE FIGURY NĚJAK V OBLIBĚ NEMÁM. aLE JE PRAVDOU, ŽE to byl dobrý pilot, no ale ty skafandry co pak nosil... Ještě že do penálu zhubnul. :)
05. 03. 2015 v 20:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: no možná byl v první světové válce pilot mizerný a dobrého pilota z něj udělala až želvička...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload