Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Praha prostě zkazila představu o Louis Vuitton

22. 02. 2015 v 21:59Off-line payafefe  (25/-/-)
Kdysi se mi Louis Vuitton líbil, sledoval jsem módní přehlídky na YouTube a zajímal se o historii firmy. Měl jsem zájem o koupi peněženky a rozhodl jsem se jít na brigádu. Mezitím jsem jel na výlet do Prahy a můj názor na LV se úplně změnil. Když jdete po ulicích pražských a díváte se pozorně, kam se podíváte, uvidíte někoho s něčím od Louis Vuitton. Dokonce narazíte na bezdomovce s kšiltovkou LV či dívku s botaskami LV. V Praze má prostě každý takovou věc a dost často můžete lehce váhat, jestli je pravý nebo ne. Pokud si koupíte něčo takového a jste nechutně bohatý, každému bude jasné, že nosíte pravou věc. Ale pokud jste obyčejný student a chcete si na to nešetřit, nenamáhejte se, každý vám řekne, že je fake i kdyby nebyl. A navíc, jak se s tím chcete chlubit, když to má každý? Nevím jak je to v ostatních městech, ale Praha prostě zkazila představu o LV. Tato značka by měla zůstat luxusní věcí, kterou si nemůže dovolit kdokoli. Jaký je váš názor? Vlastníte něco takového?
22. 02. 2015 v 22:05Off-line Vendy  (28/167/65)
Pokud LV ladí s outfitem a není to fake, tak se mi líbí. :) Ale když vidím nějakou bábu ve sportovní bílé bundě, ve vytahanejch kalhotech a ošoupanejch botech a drží v ruce "kabelku LV", takový lidi bych fakt střílel :(
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 02. 2015 v 22:12Off-line payafefe  (25/-/-)
Také mi to přijde povrchní. Ale občas je to fajn
22. 02. 2015 v 22:17Off-line BlackSwan  (26/183/-)
Jasně běž si koupit Lójza Vuytón kabelku a všichni se z tebe posereme .... nechápu -_- tím nechci říct že já nerad neutrácím za hadry :D ale to že to všichni budou brát za fejk to máš pravdu :D takže bych zkusil něco jiného originálního ! :)
22. 02. 2015 v 22:19Off-line DangiS  (27/170/63)
Minule jsem v tramvaji viděl holku která se kamarádce vychloubala s tím,že si u vietnamců koupila LV kabelku za 210Kč:D Jako bylo to docela vtipné,jsme se pousmál. Na první pohled vypadala jak typická socka oblečená v otrhaných haderch od vietnamců,ale hlavě,že má LV kabelku.

Máma měla celej šatník věcí od LV,ale jednoho dne se právě z důvodu,že se z této luxusní značky pro vyvolenou společnost stala běžná moda rozhodla všech věci zbavit. Už to prostě nebylo ono.
22. 02. 2015 v 23:36Off-line esthetique  (41/-/-)
TVL, to je zase žumpa tadle diskuze dneska....
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 10. 2015 v 00:06Off-line Naran  (103/-/-)
Bezdomovec s kšiltovkou LV a dokonce holka s botaskama LV! No neee, to je konec. Jdu skočit ze židle! S tímhle faktem nemohu dál žít. Taková sbírka buzen, Uuugh.
20. 10. 2015 v 01:13Off-line Betonica  (39/191/93)
Děvčata, děvčata... Klid, zpotíte se a budete smrdět :)))
20. 10. 2015 v 01:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Mno... asi vás pánové překvapí, že světové značky mají kvůli minimalizaci výrobních nákladů a pro maximalizaci zisku svoje LEGÁLNÍ výrobny v číně, takže vy neplatíte těžký peníze za nic jinýho než za legální jméno toho výrobku a za svůj POCIT exkluzivity, protože výrobní náklady jsou stejně nízké jako u padělku...

»Způsobů, jak padělky vznikají, je nepřeberné množství. Řada oblečení či bot, jak neoficiálně popisují podnikatelé v Číně, se vyrábí přímo v továrnách, které šijí LEGÁLNĚ PRO ZNÁMÉ ZNAČKY . Funguje to tak, že dvě směny vyrábějí legální zboží, načež nastoupí třetí, nelegální noční směna, která vyrábí totéž načerno. "Osobně jsem se s takovým případem nesetkal. Je ale dost běžné, že bývalí zaměstnanci továrny okopírují produkt a pak si postaví továrnu hned vedle a vyrábějí totéž sami," podotýká Wiegand.«

takže když si někdo koupí padělek, je mnohdy vyroben na stejné lince jako originál, jen z něho nejdou stovky dolarů Lojzovi Fujtonovi ale pár dolarů padělatelům : ))

čtěte panstvo a poserte se svou posedlostí značkama http://zpravy.idnes.cz/…_archiv.aspx?…
20. 10. 2015 v 19:49Off-line marek_markus_merecek  (24/172/60)
Zakladatel tématu: Svatá pravda:)
20. 10. 2015 v 20:07Off-line esthetique  (41/-/-)
Můj názor je takový, že LV i ti, co ho nutně musí mít a dokonce nosí, může jít do p***le. v praze, v Paříži, v Londýně, v Miláně.....
normální chlap i normální kluk i mírně zjemnělý kluk nepotřebuje LV řešit,
LV je opravdu jen PRO BUZNY!!!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload