Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Já miloval, on ne, nyní miluje on a já ne

23. 02. 2015 v 18:56Off-line Anonym
Ze začátku když jsme se poznali, tak mi s ním bylo dobře, chtěl jsem s ním být čím dal častěji, psal jsem mu furt a on ignoroval a přestal se se mnou sházet úplně. Pobrečel jsem si, oklepal se a šel lovit dál, jenže co se nestane, on začal psát, že se chce sejít, že se mi omlouvá atd a že by byl rád kdybych mu dal druhou šanci. Jenže ted už nemám zájem já, mám se zachovat jako on a vykašlat se na něj?
23. 02. 2015 v 19:00On-line Richard33  (44/185/80)
Já to v týhle situaci ukončil (ne vykašlat se na něj, ale lidsky to ukončit, jako lidi).
23. 02. 2015 v 19:00Off-line husky  (26/175/67)
Jestli k tomu mas duvod tak bych se nevracel....
23. 02. 2015 v 23:19Off-line romeromarino  (48/-/-)
Rozhodne áno inač sa budeš stále potacať na hrane ,nebudeš nikdy šťastný .
Jedného rana sa zobudíš a zistíš že najlepšie roky máš v p***li ,a jedinou útechou bude ti že to bolo pre lásku .Ospradlňuju sa len slaboši a podvodníci ,
ak to niekto myslí vážne tak sa obhajuje a vysvetľuje svoje rozhodnutie .Inač
suhlasim s Richardom33
24. 02. 2015 v 00:31Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Zjisti důvody, proč neodepisoval. Ty rady tady jsou až příliš radikální a jsem přesvědčený o tom, že ani oni by takto nejednali, dokud by nezjistili, jaký byl důvod, proč ti ten dotyčný neodepisoval. Existuje tisíce důvodů, proč se někdo odmlčí a nikoli jen ten, že jsi mu byl u zádele a zahejbal ti s jiným.
24. 02. 2015 v 01:40Off-line s.david  (43/190/92)
Těžký, hledáš odpověd takže máš pocit , že by to byla chyba, na druhé straně ty už si to formálně ve své hlavě ukončil. Píšeš že ty už ho nemiluješ, tak proč začínat takový vztah? Nebo to z tvé strany zase při šanci spolu chodit začalo cukat? na to bych si odpověděl a pak už bych se podle toho zachoval. Souhlasím s Lukino_Luk, důvodů proč se někdo odmlčí může být mnoho. To by ti pak měl sám vysvětlit než do něčeho půjdeš po hlavě.
24. 02. 2015 v 05:45On-line Richard33  (44/185/80)
S.david: Opatrně s těmi návraty. Může to sklouznout k tomu, že budeš "ten b***c, ke kterýmu se dá vrátit i když jsem ho už x krát odkopl, podvedl atd..." ;-). A pak může taky skončit tak, že bude čekat za zamčenými dveřmi společného bytu, až si jeho přítel s novým objevem užijou, ráno jim uvaří kafe a snídani a bude čekat jako pejsek, až si on vzpomene a jednou za měsíc budou "půl hodiny spolu". A pro tuhle chvíli bude celý další měsíc v roli hadru na podlahu, hromosvodu a občas i fackovacího panáka.
24. 02. 2015 v 14:17Off-line s.david  (43/190/92)
Richard33 - neříkám, že nemůžeš mít pravdu, kdo ale neriskuje, nevyhraje
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload