Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Sex - HIV - rada

01. 03. 2015 v 21:46Off-line Anonym
Zdravím, chtěl bych se zeptat.
Jsem velmi mladý kluk, co si neví moc rady, tak mi prosím poraďte a nijak mě tu neukamenujte.

Chtěl bych se zeptat. Plánuji svůj první sex, ale asi jsem se zbytečně strašil, četl jsem o HIV. V blízké době bych tedy chtěl s jedním nejmenovaným "něco podniknout", s PREZERVATIVEM, (on prý nic nemá), ale bez ohledu na důvěru bych se chtěl zeptat, jestli je pro jednou moudré do toho jít (s kondomem), nebo je to uplně bezrizikové, nebo do toho raději nejít...

Nevím, jestli něco mohu chytit (v případě, že by něco měl), když to bude jen 1x a bude to s kondomem.

Díky za odpovědi.
01. 03. 2015 v 22:04Off-line Doc  (33/-/-)
Pokud nedojde k porušení integ***y kondomu, tak by nic hrozit nemělo. Samozřejmě veškeré praktiky by musely být s kondomem, masturbace pro 100% jistotu také (drobné čerstvé krvácející oděrky by mohly být vstupní branou infekce, byť tento způsob přenosu nebyl zatím zaznamenán).
01. 03. 2015 v 22:06Off-line Anonym
A takový orální sex (bez vyvrcholení do úst)?
děkuji za odpovědi
01. 03. 2015 v 22:22Off-line Hagal  (32/180/90)
Úplně bezrizikové na světě není nic. Je samozřejmě potřeba používat mozek a chránit se (kondom) ale pokud člověk nechce žít celý život zavřený v jeskyni, tak jinak není důvod se bát.
Mimochodem v tématu pohlavně přenosných nemocí se často zmiňuje jen HIV ale je dobré brát v potaz i další nemoci, u kterých je pravděpodobnost přenosu vyšší (Syfilis, Kapavka...). Rozhodně je nutné si partnery vybírat a když to řeknu na plnou hubu: neojet všechno co neuteče na strom. :)
01. 03. 2015 v 22:24Off-line Anonym
To máte samozřejmě pravdu, ale když jde jen o takový "ulet" Prostě to není někdo, koho bych znal osobně půl roku.. A jak se tedy přenáší takový syfilis, nebo kapavka?
ten "partner" tvrdí, že nic nemá.. Nemám důvod mu nevěřit, ale je možné, že sám neví, že něco má.. O to mi jde
01. 03. 2015 v 22:33Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: Ty si sám odporuješ když píšeš: "...nemám důvod mu nevěřit...ale je možné, že sám neví, že něco má...". Pokud tady nechceš za nějaký čas (jako někteří) psát, co máš dělat když jsi HIV+, tak používej VŽDY kondom. K tomu není třeba více psát žádná moudra.
01. 03. 2015 v 22:47Off-line Anonym
No, děkuju no.. :D
Mně jde o to, že třeba sám neví, že něco má a proto logicky říká, že nemá..
KONDOM samozřejmě použijeme, ale jestli je nějaké riziko, něco dostat i přes to, že ho použijeme (riziko 0,9 % neřeším)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload