Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Stretnutie ma uplne odradilo od chalanov

02. 03. 2015 v 20:34Off-line Anonym
Caute. Potreboval by som poradit. Uz fakt nwm co je so mnou, co mam robit.
Prva otazka: co mam robit?
Mam taky problem, stale sa zamilujem do heterakov. Pred rokom to bol spoluziak, a teraz zase spoluziak(vtedy 9rocnik teraz 1) uz fakt nwm. Pisem si s chalanmi na zoznamkach, ale tam ma to k nim nep***ahuje. To si iba pisem s nimi ako s kamaratmi. To,ze stale sa zamilujem do heteraka ma uz deprimuje.
Druha otazka? Co teraz?
Este pred vyse 2rokmi som si pisal z jednym chalanom odtialto. Povedal som si,ze sa s nim skusim stretnut. To stretnutie ma uplne odradilo ako od neho aj od chalanov. A odvtedy sa neviem donutit si zacat viac s chalanmi odtialto.
Vedeli by ste mi.poradit? Dakujem,lebo uz nwm co mam robit :/
02. 03. 2015 v 20:48Off-line onlip  (61/180/84)
Že se zamiluješ do heteráků, to tady asi potkalo leckoho. Měl jsem to štěstí. Budu rád, když sem o své zkušenosti napíšeš něco víc. Třeba proč soudíš, že to jsou heteráci.
02. 03. 2015 v 21:14Off-line Lollo  (29/-/-)
Ako pekne nazývaš pobláznenie hormónov, že "zamiloval". Hehehe. Čo máš robiť? Nezamilovať sa do heterákov. Ach bože... naozaj ľudia veríte, že vzťah nájdete na týchto blbých zonamkách? Veď tu nenájdete ani spoľahlivého kamaráta! Ja viem, že na ulici len tak niekoho nestretneš, ale zo skúsenosti viem, že život ti niekedy prinesie šťastie tam, kde by si ho nikdy nečakal. :)
18. 03. 2015 v 00:09Off-line sid_6  (36/182/66)
Onlip : Myslím že není zrovnaa štěstí se zamilovat do heteráka.

Anonyme neměl bys to vzdávat. Tady máš aspon jistotu, že heteráka nepotkáš.
18. 03. 2015 v 12:45Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
S heterakom som mal vztah cca rok. Skoncilo to tak ze sa to zvrtlo a nenavidime sa aj ked hlboko v dusi by chcel kazdy vratit cas a zazit to znova. Navod na odmilovanie neexistuje stale ho v kutiku duse mam rad aj ked mi ublizil. Teraz od seba byvame stovky kilometrov a smutok uz nie je taky velky. Na tejto zoznamke mysli vacsina iba kktom ale ver tomu ze cas od casu po desiatkach pokusov najdes aj niekoho normalneho.
19. 03. 2015 v 01:33Off-line Michalel  (36/178/88)
Před usednutím k seznamce vyvenčit hada...
vyřadit heteráky a ty, co hledají sex na jednu noc...
hledat...
Nejlepší by bylo sehnat si na to nějaký program, bota, protože kdo u toho má furt vysedávat, když to stejně je skoro bez šance...
19. 03. 2015 v 13:08Off-line Ahojki14  (25/173/50)
A preco ta to odradilo? :O
22. 03. 2015 v 12:59Off-line Betonica  (39/191/93)
Mám pár otázek, třeba Tě navedou...

a) proč se chceš nutit si psát s kluky odsud nebo odkudkoli jinud?
b) proč se Ti líbí hetero chlapci? přemýšlej, co se Ti na nich líbí. Hádám, že Tě přitahuje právě jejich mužské chování, vzezření, na hony vzdálené růžovému světu pudrů a upnutých vykroucených tet...
c) co máš dělat? - co kdybys chvíli nedělal nic? Co kdybys chvíli nechal věcem volný průběh? Nechal je plynout. Co kdybys na místo otázek hledal odpovědi? Třeba tak, že si zastavíš, budeš pozorovat, co se děje okolo Tebe a sledovat, co Tě baví a co ne, kdo se Ti líbí a kdo ne. A dost možná, že v tom najdeš odpovědi.

Držím palce!
22. 03. 2015 v 13:17Off-line ozvien  (73/-/-)
Ahoj, já ti rozumímm.Vždycky jsem se zamiloval do heteráka a bylo z toho velké trápení. Co sedá dělat, rozumově se to nedá vsvětlit. Jedině čas až budeš starší tak to přejde. Je nás takových víc.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload