Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Odvod

04. 03. 2015 v 18:32Off-line Anonym
Zažili jste odvod? Jak to probíhalo?
04. 03. 2015 v 18:42Off-line Dell  (28/183/61)
Odvody daní celkem často ... A můžu ti říct, že je to opravdu bolestivá zkušenost.
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 03. 2015 v 18:45Off-line colombo  (103/192/90)
A odvody na vojnu nejspíš brzy zažiješ, neboj.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
04. 03. 2015 v 19:08Off-line hupll  (23/-/-)
Koho nebo co by se mělo bránit, když pomalu všechno vlastní cizáci? Za tyto politiky, úředníky, lobbisty, milionáře nemá smysl pokládat život. Jenom by se tak bránil jejích majetek a majetky jejích rodin. Patriotismus byl zašlapán a na jeho místo nastoupila korupce, zlodějny a politika se stala žumpou. Politici jsou jak kohouti na malém dvorku, kde je hromada hnoje a kolem pobíhají slepice a kohouti se střídavě vyderou na tuto hromadu hnoje a kokrhají, natřásají se, aby ukázali, jaké mají hřebínky a hlas. Slepice vidí tu krásu a bezmyšlenkovitě zalehnou a podrží.
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
04. 03. 2015 v 19:24Off-line Lollo  (29/-/-)
BRAVO! :)
04. 03. 2015 v 19:46Off-line galileolevi  (51/187/82)
Hupll: Ale jdi. :D Patriotismus má něco společného s ochranou politiků? :D
Nepoužívej slova, jejichž význam ti je utajen. Myslím, že ty se o svůj bílí zadek bát nemusíš. :)
Tedy já je nechovám, ale něco mi říká, že na jeden hnojník, patří jeden kohout. :)
No nevím, zkus trochu lépe vyjádřit myšlenku.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 03. 2015 v 19:48Off-line galileolevi  (51/187/82)
Odvod, je v podstatě zdravotní prohlídka, kde odborný personál rozhodne, zda jsi způsobilí umřít v boji.
04. 03. 2015 v 21:47Off-line onlip  (61/180/84)
Galileolevi: To bylo drsné, ale nejspíš i přesné. Pokud pamatuju na některé limity (IQ min. 60, max. 10 dioptrií), byl výsledek odvodu děsný. Podlimitní odstřelili jinak.
04. 03. 2015 v 22:23Off-line zaaack  (46/182/78)
Já ještě u odvodu byl. Nejdřív byla krátká přednáška o vojně, kterou měl mírně přiopilej náčelník voj.správy. Pak nás změřili, zvážili, zapsali si nacionále, dostali jsme papírky na kontrolu moči, pak se šlo do trenek a po jednom před komisi.
04. 03. 2015 v 22:33Off-line Pippin  (103/-/-)
Toho se nehodlám účastnit :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 03. 2015 v 23:20Off-line kloudik  (38/182/80)
Já sem se den před odvodem trošku ožral a ráno lehce zaspal. někdy dopoledne přijel jakejsi uniformovanej panáček kterýmu sem musel nějak vysvětlit proč sem se nedostavil a pořád mlel cosi o nějaké dezerci nebo co. chvíli po něm začali postupně jezdit jemu podobní,starosta a nakonec i policajti-jako tolik pozornosti se mi nedostalo za celej život a měl sem z toho patřičnou radost :D. když sem se druhej den uráčil dostavit tak samozřejmě o5 na kašu tak si toho moc nepamatuju ale myslím že to probíhalo jak popisuje zaaack. a ještě toho roku byla vojna zrušená
05. 03. 2015 v 07:10Off-line zaaack  (46/182/78)
Já se taky snažil z toho nějak vykroutit, ještě mám na památku schovanou "Poslední výzvu před předvedením Policií ČR."
05. 03. 2015 v 07:17Off-line galileolevi  (51/187/82)
Hupll: "patriotismus pak lze ztotožňovat s českým výrazem vlastenectví".
To je kopírováno z toho vysvětlení z Wikipedie, cos tu nechal.
Vlastenectví, kořen slova je vlast, nikoliv politik. :D
Naše vlast tu byla během sametové revoluce, za komunistů, za Beneše, za Heydricha, za Masarika, Ferdinanda ....Václava IV...
Ale nemohu si vzpomenout na politika, s tak dlouhým funkčním obdobím.
Možná mi s pomoci Wiki pomůžeš. :DDD

"zákon o branné povinnosti pro muže a ženy od 18 do 30 let"
Ze tvého druhého článku a já psal, že se o svou p***lku bát nemusíš.
Takže jsem rád, že spolu souhlasíme. :D
05. 03. 2015 v 13:00Off-line Pippin  (103/-/-)
JirkaJAWA- pokud já vím, zdravotně nezpůsobilí lidé na vojnu nemusí :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 03. 2015 v 13:01Off-line colombo  (103/192/90)
Pippin: Dnes jsou jiná pravidla zdravotní způsobilosti než byla za komančů. Neraduj se předčasně, úředník ti to vysvětlí :-)
05. 03. 2015 v 13:09Off-line Pippin  (103/-/-)
Colombo: moc rád si to od nich vyslechnu :)
05. 03. 2015 v 14:50Off-line colombo  (103/192/90)
Zanechme spekulací, pokud něco takového vláda rozhodne, rozhodně se vás na osobní názory ptát nebude.
05. 03. 2015 v 15:15Off-line galileolevi  (51/187/82)
Tak už se přestaňte bát, kluci. Nakonec odvedli i Švejka, tak snad ani vy, nebudete mít ostudu. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 03. 2015 v 17:37Off-line hupll  (23/-/-)
Qalileolevi:Naše vlast tu byla, ale jaksi už není, když ji právě politici co nemají vlastenecké cítění rozprodali cizákům. Už nám vládne i EU a je jen otázka času, kdy přijdeme i o státní suverenitu. Tak proč by mladí měli nastavovat krk, za tuneláře, korupčníky, kteří budou mlet o vlastenectví, patriotismu a samy budou mimo válečnou zónu? Pokud náhodou vše dopadne dobře, tak se budou chlubit a šplhat na politickou kupu hnoje a znova chtít vše vrátit do starých korupčních kolejí. Věřím tomu, že mladí co přežily i ti co budou fyzicky a duševně zmrzačení pochopí, že bojovali za jiné cíle a tuto sebranku umlčí na vždy. Už jen to, že by měli dělat do 74 let je na pováženou.
05. 03. 2015 v 17:46Off-line hupll  (23/-/-)
05. 03. 2015 v 18:05Off-line galileolevi  (51/187/82)
Hupll: Nestraš válkou. :DDD
A tohle s tebou nemá asi cenu rozebírat.
Doma je doma člověk bez ohledu na to, je li byt ve vlastnictví, či pronajatý.
Vlastenectví se vztahuje k zemi, nikoliv k politické garnituře.
Hele, já ti to nenutím, ale neoháněj se slovy, která nechápeš.
A co kdo komu rozprodal? Který politik?
Řekněme, že Škodu má německý vlastník. Kdo tam pracuje? Kde se platí daně? Čí ekonomiku to podporuje?
05. 03. 2015 v 18:35Off-line Lollo  (29/-/-)
Řekněme ze volkswagen ma nemec, ma danove prazdniny, odvody neplati a robia tam slovaci za patinovu mzdu ako nemec a este k tomu ich caka vysneny dochodok. :) ak sa ho samozrejme doziju. ;) co sa tyka vlastenectva, osobne mi je jedno ci mi bude diktovany zivotny styl po nemecky alebo rusky. Aj tak sme len bezvyznamne smietko v geopolitickom konflikte. Ako sa uz spomenulo mnoho krat. Sloveni a Cesi tu boli vzdy. Ci tu bol Madar, Turek, Rakusan, Tatar, Rus... nase tradicie, jazyk a narodnost sme si zachovali. Slovensko nikdy nebolo agresorom. A popravde, pokial mi vyhodia dom do vzduchu, tak si postavim novy. Ale aby som sa hadzal pod tank pre par skormpovanych politikov. Nie dakujem! To ma mozte rovno zastrelit!
05. 03. 2015 v 19:19Off-line galileolevi  (51/187/82)
Lollo: No jo. Je to otázka pocitu.
Ale neslyšel jsem o tom, že by tem dělali pouze Slováci a že by Škodovka měla daňové pobídky.
Ale jistě chápu, že jako Slovák nic necítíš k Čechám. :D
Ale mezi námi! Jaká se zvedla vlna nacionalismu, když šlo o Maďarské názvy obcí. :)
Také mi uniká, proč do patriotismu neustále taháte politiky, podniky a věci, co s tím nesouvisí.
Vlast je místo, kde žiju, ne volební místnost, nebo místo, kde vydělávám peníze. Mohu pracovat v zahraničí a přesto se cítit jako Čech. Můžu volit stranu, která se nedostane do parlamentu a stejně jsem Čech. Dokonce, i když potkám českýho vola, budu hrdý Čech. :D
05. 03. 2015 v 19:22Off-line galileolevi  (51/187/82)
Hupll: S kolika Ukrajinci jsi o problému mluvil???
Nebo to znáš jen z televize?
A tahat do češství Ukrajinu... Ty jsi hodně jiný druh. :D
05. 03. 2015 v 19:38Off-line galileolevi  (51/187/82)
Ale chápu, že člověk znající pouze svůj gauč před televizí a jeho nejbližší okolí, nemůže nic cítit k tak obrovskému místu, jako je vlast.

Argumentovat Ukrajinským vojákem???....
Pane bože, do kohos to duši dal? :D
05. 03. 2015 v 22:10Off-line Lollo  (29/-/-)
Láska k vlasti? Nebuď smiešny... Je iné hovoriť o "láske" k domovu. Domov je miesto kde žijem, cítim sa tam dobre, bezpečne, je to môj úkryt, intímna zóna úniku pred celým svetom. Ale môj domov nie je vlasť! Môj dom nie je domov! Táto vlasť mi nič nedala. Ľudia v tejto vlasti mi nič nedali! Ja jej nie som nič dlžný, nikomu nič nedlhujem. Viem si predstaviť oveľa lepšie miesta pre život. To že som Slovák ešte neznamená, že sa pôjdem hádzať pod tanky len preto, pretože niekto na tankoch práve prechádza okolo môjho domu! Ja som hotelier, nie vojak! Keď mi niekto zaklope na dvere, ponúknem mu čistú izbu, pohodlnú posteľ a dobré jedlo. Ak zaplatí budem len rád. Ak nie... nebudem ho naháňať. A ako som povedal, je mi jedno či mi zaklope na dvere nemec, čech, poliak, maďar, rus či američan.
05. 03. 2015 v 23:35Off-line galileolevi  (51/187/82)
Lollo: Tobě musí někdo něco dát, abys ho měl rád?
Já nepotřebuji úkryt. Cítím se bezpečně. Ale asi tě začínám chápat.
Nicméně si myslím, že mi si už nemáme co říct.
05. 03. 2015 v 23:45Off-line Lollo  (29/-/-)
Tebe musí človek všetko špechnúť rovno do ksichtu, aby si sa nechytal každej p**oviny, ako malý chlapec!
Takže ti to pretlmočím, do reči tebe vlastnej: Nenávidím túto pojebanú krajinu, plnú vydrbaných závistlivých a obmedzených dementov, skorumpovaných byrokratov, a skurvenú policajnú mafiu!
Dajte mi zbraň, a prvá rana čo vystrelím bude na môjho veliaceho dôstojníka!
A skapte už,... Ak sa chcete strieľať, tak vás nikto nedrží! Len ma do svojej malej hry na hrdinov a porazených neťahajte, a ani ďalších racionálnych ľudí. D***li!

Ďakujem.
06. 03. 2015 v 01:24Off-line ozvien  (73/-/-)
Galileolevi neznáš Cimermana o tom, jak dlouho vládl franz Josef?
06. 03. 2015 v 02:12Off-line BussterX  (103/130/150)
@Lollo: napsal jsi kousek výš toto - " Slovensko nikdy nebolo agresorom." ... hm, tak hele, 12 prosince 1941 vyhlásilo Slovensko válku Velký B***ánii a Spojeným státům americkým... jste fakt borci twle : )) A ty se nauč historii vlastní země než tu začneš chytračit, kocůrik : *
06. 03. 2015 v 07:24Off-line Lollo  (29/-/-)
"Aha synak, dalsi tupec na scene." Tolko chytrakov po kope sa len tak nevidi. Uz si zozral kus wikipedie, tak tu chodis chytracit. Jaj... Sorry, za prvu svetovu tiez mohli Rakusania, co? I*****l.. Pokial ti ten fakt unikol, 1. Slovenska Republika bola satelitom Nemecka! Zas tu splietas dve na tri, len aby si vyzeral kus ako chytrak
Co tak si ist liecit svoje komplexy ucinnejsim sposobom? Splachnutim si hlavy docielis nevydanych vysledkov!
Neviem o tom, drahy pan historik, zeby slovensko niekedy samo od seba napadlo cudzi stat. A opat sme na zaciatku! Slovensko nenesie zodpovedmost za politicke rozhodnutia nejakeho curamedana, ktory bol koniec koncov za svoje zlociny popraveny! Nakoniec neviem o tom, zeby sa Slovaci vylodili v Londyne a zmasakrovali polovicu anglicka. Ale mozno mozno poznas historiu trochu inac. Tak daj nieco chytre, nech sa zasmejeme...
06. 03. 2015 v 08:43Off-line galileolevi  (51/187/82)
Lollo: Víš, tady nikdo po nikom nechce střílet. Jen neodmítám své právo bránit se, v případě ohrožení. (Možná pro to nepotřebuji úkryt, jako ty)
Také si uvědom, že jsi součástí celého systému.
Člověk ale není věc, má možnost volby a změny věcí, ve svém okolí.
Takže, abys pochopil, co ti chci říct: Pokud žiješ ve sračkách, jsi jen hovno.
A pokud tvůj převažující pocit je ublíženost, jsi jen chudáček.
Je tak těžké to pochopit?
06. 03. 2015 v 09:04Off-line galileolevi  (51/187/82)
Lollo: Píšeš o léčení komplexů. Koukni se, jak agresivně píšeš a pokus se nad tím zamyslet. :)
Tvá neschopnost národní hrdosti se dá pochopit. Slovensko ve skutečnosti nebylo nikdy suverénní stát. Ale musíš taky pochopit, že Čechy, Morava, Slezko mají trochu bohatší historii a kromě Cimermana je mnoho dalších významných Čechů, které zná celí svět.
A pokud vím, Busster neloví moudra na Wiki, ale součástí jeho profesního života je vojenská historie. Myslím, že by tě mohl vyučovat v tom, co to byl Slovenský štát. :D
06. 03. 2015 v 09:09Off-line galileolevi  (51/187/82)
Hupll: Nic není cennějšího, než vlastní názor! :DDD
06. 03. 2015 v 09:51Off-line BussterX  (103/130/150)
Lollo: ad "1. Slovenska Republika bola satelitom Nemecka! "... no a kdo vás tím satelitem Německa udělal? : ))) tyvole tak napřed nás kopnete do p***le a vlezete do zadku hitlerovi, pak s ním táhnete do ruska, vyhlásíte válku USA a pak řvete to my ne, my byli jen satelit... tak jste se kuwa neměli tím satelitem stávat : P
06. 03. 2015 v 10:03Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: dívej lolina má trošku pravdu, Slováci se opravdu nevylodili v Londýně : )) ono je to laciný z mý strany předhazovat Slovákům ten válečnej stav z USA, mě to prostě fakt přijde srandovní a občas mě baví s tím argumentem někoho praštit po čumáku, jakkoliv si uvědomuju že ty věci tehdy byly daleko složitější... lolina mě prostě popudila těma hownama co vypustila z huby vejš ala: "Ale môj domov nie je vlasť! Môj dom nie je domov! Táto vlasť mi nič nedala. Ľudia v tejto vlasti mi nič nedali! Ja jej nie som nič dlžný, nikomu nič nedlhujem"...
tyvole tak se odstěhujme do antarktidy a naši zem nechejme muslimům kteří už se sem chystají stejně : )) jo a nedělej ze mně historika plís, jsem třeskutý umělec a živí mě grafická tvorba, např včera jsem tvořil úžasné tabulky na dveře "WC muži" a dílo se zdařilo : ))
06. 03. 2015 v 13:18Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: O tvých uměleckých vlohách nepochybuju. Umím si toho tvédo panáčka živě představit. Vrchní hrana cedulky je ve výšce pasu a piktogram neznázorňuje močení, ale masturbaci. A určitě tam bude i patřičně velký otvor.

Mě zase štvou tihle ublížení závistivci, co jen vidí, že nějaký politik krade a má se dobře a žijou jen proto, aby se mohli zžírat a plivat na všechno. A přes svou zlobu nevidí tu spoustu dobrých věcí.
Oni naprosto nechápou, že svoboda obyčejného člověka, v lidském společenství, je dost vzácná věc, která funguje teprve pár století a jen ve vyvolených státech. Místo aby užívali život, tak jen remcaj u televizních zpráv.
Navíc jsou tak zabedněný, že si vůbec neuvědomují, že u nás byla ta svoboda na dost dlouho přerušená. Za komančů, kdyby si takhle otevřeli hubu, tak je čekaj uranové doly a to jen v tom lepším případě.
06. 03. 2015 v 14:03Off-line galileolevi  (51/187/82)
Za všechno může Bůh, stvořením Adama a Evy. Mi jen žereme jablka. :D
06. 03. 2015 v 14:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi : hm... když chceš rozjet velkosériovou výrobu nějakýho výrobku tak věnuješ pár let vývoji a výzkumu, vyrobíš model, prototyp, nultou sérii a pak rozjedeš výrobu (to nemluvím o průzkumu trhu, zřízeníi výrobních linek atd...) řekl bych že vyrobit prototyp člověka s výrobním označením Adam a pak rovnou zahájit masovou výrobu přestože prototyp vykazoval značnou nestabilitu a to vše v pár dnech, to prostě zavání diletantismem, to Bůh prostě nedal.... myslím Adam měl na zadku cedulku Made in China : ))
06. 03. 2015 v 14:56Off-line BussterX  (103/130/150)
TwojTatko: to my víme, ale baví nás vám předhazovat že aniž byste měli jinou válečnou loď než kulometný člun na Dunaji tak jste z vašich tehdy dřevěných dědin pod Tatrami vyhlásili válku zaoceánským velmocem : ))
06. 03. 2015 v 15:09Off-line BussterX  (103/130/150)
TwojTatko: to ovšem neznamená, že vás s tím nebudu mlátit čas od času po hlavě :P : )) stejně by to byl masakr kdyby všechna dvě slovenská letadla zaútočila na bílý dům :P
06. 03. 2015 v 15:28Off-line BussterX  (103/130/150)
No ty vaše Miginy 29 vám závidím, náš pan pravdoláskový prezinent Havel je vyhandloval za polské vrtulníky Sokol pokud si dobře pamatuju : )) no teď ještě někde na Aukru sehnat z druhé ruky letadlovou loď a hurá na USA : ))
06. 03. 2015 v 15:42Off-line BussterX  (103/130/150)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload