Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Neznáte někdo nějaký letní tábor s velkou koncentrací gayů?

10. 03. 2015 v 13:28Off-line Anonym
Neznáte někdo nějaký letní tábor s velkou koncentrací gaye na osobu, nebo nějaký kam jezdí hodně homosexuálů? Chtěl bych jet na tábor a být tam s gayema.
10. 03. 2015 v 13:38Off-line ozvien  (73/-/-)
Jak si představuješ koncentraci. Kolik na čtverečný metr. Pojem hodně homosexuálů je nejasný co do množství. Jediná možnsot je na Febiofestu ve čtvrté sekci kde dochází ke koncentraci na jenom místě.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 03. 2015 v 13:50Off-line Centaur  (43/177/-)
Využít akce gay komunit . Ty mají i delší pobyty po čechách.
10. 03. 2015 v 17:08Off-line sid_6  (36/182/66)
By mě zajímalo jaký je rozdíl mezi homosexuálním táborem a heteráckým? A vůbec; já jsem kdysi pár táborů zažil a nepamatuju si, že by si vybírali kdo je heterák a kdo ne. Nejseš ty náhodou ten, co chtěl internát a nebo ubytovnu pro gaye?
Ještě mě napadá, jestli by tam mohli bejt lesby? To asi ne vid. A vedoucí a kuchař by asi měli bejt taky teplý. Dost pochybuju, že by takovej tábor vůbec bylo možný zorganizovat.
10. 03. 2015 v 17:17Off-line ozvien  (73/-/-)
To je bezvadná idea ten teplej kuchař side aspoň by nám to rychle nevystadlo Mám krásné video co se všechno dá dělat s kynutým těstem, jeslti chceš pošlu ti ho.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 03. 2015 v 17:26Off-line sid_6  (36/182/66)
Přes rok jsem pracoval v pekárně, takže asi vím, co se dělá s kynutým těstem a co všechno je možný s ním dělat mě radši nezajímá, protože to určitě bude nějáký úchylný.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 03. 2015 v 17:31Off-line Centaur  (43/177/-)
Když můžou bejt teplý podniky i s kuchařema a číšníkama tak něco jako skupinové akce s pobytem samozřejmě také existují.Stačí si najít Gay turistické komunitní skupiny. Pořádají i více denní trasy pod širým nebem nebo s ubytováním v gay penzionech. Osobně jsem byl na takové akci, která trvala 14 dní, ale odjel jsem 4 den, protože vařit si guláš v kotlíku v dešti a zimě prostě není pro mě to pravé. Jsem holt Pražák a zjistil jsem, že spát pod stanem je na mě moc. :-D
10. 03. 2015 v 18:07Off-line sid_6  (36/182/66)
Centaur :Máš pravdu, lepší je spát pod širákem:) Já bych do toho klidně šel, ale mám strach, že by mě tam někdo ve stanu obtěžoval a stejně tak se může i ten tábor zvrhnout v nějáký orgie. Zažil jsem neselektovaný tábory a většinou v pohodě i když pamatuju i na šikanu, ale to neznamená, že na táboře pro gaye se nemůže vyskytnout. Vážně nevím, co si od toho tazatel slibuje. Jakoby nám snad heteráci nemohli rozumět?! Předpokládám, že se chce jen seznámit a nebo mu jde o ty orgie.
Stejně mi to příjde divný - gay podnikdy, gay penziony, gay tur. skupiny,.... Chceme se začlenit do společnosti nebo vyčlenit?
10. 03. 2015 v 18:17Off-line Centaur  (43/177/-)
Můžu říct, že na takových akcích jsou kluci pořádně ve stresu. Já prví den měl psychickou neurozu a nebyl sem sám, protože ty vztahy jsou na delších pobytech dost napjaté. Kord mezi Gay klukama. Ani známka že by někdo stál o volnou komunikaci. Spíš se všechno točilo kolem práce, Nasekat dřevo, postavit stany, vymyslet trasy no žádnej med teda. Já si myslím, že jeho představy by se rázem rozplynuly o orgiích ..
10. 03. 2015 v 18:30Off-line sid_6  (36/182/66)
To bych snad zvládnul. Máš nějákej kontakt?
10. 03. 2015 v 18:42Off-line Centaur  (43/177/-)
Máš docela dost komunit treba ty Medvědy. Od nich pramení nejvíc turistických a zájmových akcí. Pak tyhle dálkové vícedenní akce mají kluci na kolech. No pokud zvládneš komunikaci na základní urovni tak by to pro tebe bylo jako stvořený. Kluci se tam prostě nebavěj jak by tazatal asi očekával. Rozhodně už tohle napětí zažít nechci. Já se rád bavím totiž a pro blížence jako já je tohle smrt. Najdi si to na webnode tyhle akce nebo na webech medvědů.Já to taky musel najít a tohle kde sem byl sem měl ještě přes známého. Díky nechci :-D
10. 03. 2015 v 18:46Off-line Centaur  (43/177/-)
Pokud někdo pamatuje silvestra 2013 v český lípě dá mi za pravdu že tyhle hromadný více denní akce jsou stres a ne zábava. Hlavně bych rád pozdravoval toho kluka s přítelem kteří se tam semnou jediní bavili a hráli semnou na Klavír. :-)
10. 03. 2015 v 18:51Off-line Vocko  (29/180/-)
Jasně že jsou ;-) Už na ně jezdím třetím rokem a nemohu si to vynachválit. Je to pro gaye od 15 do 26 let. Tady je odkaz http://www.gejt.cz/. Už teď se můžeš přihlásit na jarní víkendovku, která začíná koncem dubna.
10. 03. 2015 v 19:02Off-line Centaur  (43/177/-)
Ano k něčemu takovému to nemá moc daleko. Člověk se tam akorád modlí jestli to přežije ve zdraví. Pokud chcete strávit chvíle osamění a zoufalství , jedte na takovou akci. Vřele doporujčuju. :-D ještě nejlépe když nefunguje topení a musíte strávit většinu času ve sprše . Viz česká Lípa 2013
10. 03. 2015 v 19:19Off-line paul86  (103/-/-)
Já fakt nevím. Na jednu stranu pořád někdo řve o diskriminaci, homofobii, upírání práv atd., a na stranu druhou pořád někteří vymýšlí gay tábory, gay školy, gay diskotéky, gay festivaly a já nevím co všechno a sami se od té společnosti separují.

Krom toho by mě zajímalo, jak by se všichni ti, co tyhle akce organizují a účastní se jich, tvářili, kdyby někdo uspořádal to samé pro heterosexuály.
To by bylo řevu, co?
10. 03. 2015 v 19:24Off-line Anonym
Descaharm: Anonimek chtěl ,,letní tábor,,. Ty jsi uvedl odkazy na vyhlazovací a koncentrační tábory(především koncentrační Terezín). To je jen takový detail který jsem chtěl uvést na pravou míru.
10. 03. 2015 v 19:26Off-line Anonym
Já myslel ,,normální,, tábor na který jezdí hodně homosexuálu. Né hned tábor kde jsou jen homosexuálové.
10. 03. 2015 v 19:26Off-line Centaur  (43/177/-)
Lidem se člověk nezavděčí. Zajímavé je že tyto akce pro nás pořádají samý úžasný hetero celeb***y. :-D Treba taková Zdenka Lorencová by za nás klidně mohla zasedat na tiskovce a jistě by nás uhájila jako Ďečínskou kotvu :-D https://www.youtube.com/watch?…
10. 03. 2015 v 19:35Off-line sid_6  (36/182/66)
Centaur : s rozděláním ohně nebo spaním venku bych určitě neměl problém, ale se stresem a komunikací určitě jo.
Vocko : Tahle možnost mě taky napadla.
10. 03. 2015 v 19:45Off-line Centaur  (43/177/-)
Sid_6 : Jako kdyby tam byl lepší přístup a fakt tam ty kluci nebyli tak odměření a nevěnovali se jenom těm VIP přežil bych to si myslím. Jenže když je tam pouhý oslovení za obtěžování tak to nemám za potrebí. Mi co jsme tam byli po prvé jsme to zabalili hned čtvrtý den. Jenže takhle to nevypadalo jen na jedný akci. Všude kde je víc kluků jsou strašný komunikační bariéry pokud teda nejste VIP nebo Bůh.
10. 03. 2015 v 20:07Off-line Clas  (29/-/-)
Kdyby se konal kasting na film Blbý a blší 3, kde by nebyli herci, ale fakt blbá dvojice, tak ten, co založil tohle téma je tak blbý, že ani tam by se nedostal.
10. 03. 2015 v 20:08Off-line sid_6  (36/182/66)
Centaur : No tak to je vidět, jak dopadaj homosexuální výlety. Radši bych šel na normální výlet ve smíšený skupině. Tím VIP myslíš koho?
10. 03. 2015 v 20:16Off-line Centaur  (43/177/-)
Sid_6 Určitě jedno denní vejlet je nejlepší, protože jakmile dojde na vícedenní akci je to stres z náhlého nezájmu a lhostejnosti. Hlavně pro ty, který sou na takový akci po prvé je to otřesná zkušenost. Zvláště když se má jednat ještě o přátelské setkání jak se občas tyhle organizace rádi tváří. VIP myslím členy výprav, kteří patří do "Rodiny". Jenom jedna věc je dobrá, že ti za tohle nikdo za zmařenej čas nemusí vracet peníze. Horší už byla víkendovka , protože tam nešlo navíc ještě topení a tam už bohužel ten pobyt + stravu hradíš za svý.
10. 03. 2015 v 20:26Off-line Centaur  (43/177/-)
Taky na víkendovkách můžeš vidět jak ty kluci odjíždí proudama za pár hodin zpátky a zustanou tam právě v drtivé většině ti VIP členi. Ale o tom pořadatele nemluví :)
10. 03. 2015 v 20:58Off-line sid_6  (36/182/66)
To by mě opravdu zajímalo, co člověka motivuje k tomu účastnit se takový akce? Zvědavost nebo co? Snaha seznámit se to asi nebude.... A kolik jsi takovejch akcí teda zažil?
10. 03. 2015 v 21:13Off-line Centaur  (43/177/-)
Sid_6 : No tak protože pozvánky akcí zní lákavě a ten kdo to čte si řekne: fain tak proč ne, poznám nové lidi , seznámím se , pobavím se a treba najdu kluka. Tím to bude. Jenže kdo s tim má trochu zkušenost tak už ví a tuší jaká bude realita. Já byl na 5 akcích jako teda s pobytem. Ale na poslední 2 akce sem si už vzal kamaráda a bylo to dobře. Nikdo si nás nevšímal samozřejmě. Začne to podáním ruky a pozdrav a tim to taky končí. pak už budeš pánem své nudy. Taky většina kluků jezdí rovnou autem , protože sem zjistil, že někteří asi vědí oč kráčí takže pro sychr když tam nebude nová tvář tak zas odjíždí a společensky se na něco vymluví :-D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload