Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Provozujete vlastní seznamku?

12. 03. 2015 v 12:30Off-line Anonym
Máte někdo nebo provozujete vlastní seznamku pro gaye? Pokud ano tak jakou a kde? Díky
12. 03. 2015 v 15:34Off-line Dell  (28/183/61)
... :D
12. 03. 2015 v 15:38Off-line Socksboy  (33/181/70)
Ja som niekedy pred 3 rokmi robil socialnu siet pre gayov ale zrusil som z osobnych dovodov. naco taka otazka zakladas nieco?
12. 03. 2015 v 15:41Off-line Anonym
Provozuju malou seznamku o džínách a značkového sortimentu na webnode.cz kdo další ?
12. 03. 2015 v 15:42Off-line BussterX  (103/130/150)
Teď by sem mohli majitelé toho serveru napsat něco jako "ano, já provozuju seznamku nakluky.cz" : ))
12. 03. 2015 v 15:44Off-line Anonym
Socksboy : protože se o seznamkách moc neví pro gaye a často zde byly otázky jestli někdo neví o nějakých dalších seznamkách.
12. 03. 2015 v 16:27Off-line Anonym
Na doučování jazyků jsou Gay-fora. Jedno takové trvá už skoro 10 let. Já bych ale rád věděl jestli někdo má klasickou seznamku která je treba funkční pár let.
12. 03. 2015 v 16:29Off-line BussterX  (103/130/150)
@Anonym (Tazatel): jako třeba že by sem napsal hafík kterýmu patří největší konkurenční gayseznamka v zemi? : ))
12. 03. 2015 v 16:33Off-line Anonym
Tak Hafíkovy seznamky známe všichni, ale přece není možné že během 10 let tu máme jenom 4 známé servery pro gaye když dnes umí programovat a dělat s PC skoro každej. :-)
12. 03. 2015 v 16:52Off-line BussterX  (103/130/150)
Na všech seznamkách jsou všude ti stejní lidi - uživatelé jako tady, někdo pod jiným nikem, někdo pod stejným, někdo má na každé seznamce tři profily jako tady, ale jsou to stejně furt ti stejní lidi : ))
12. 03. 2015 v 17:01Off-line Anonym
Tak ano určitě to sou převážně ti stejní lidé, jenže přece nemohou za gay seznamkama co jsou doposud známé být pouze jenom tyto seznamky co udělal defakto jenom ten stejný provozovatel. Musí jich být logicky více když vezmeme v uvahu , jenom těch 10 let na to jaké jsou dnes možnosti a znalosti. To máš ted jedno jestli jsou na seznamce ti stejní uživatelé, ale spíš je otázkou kde můžou ještě chodit po seznamkách. Jaké mohou ještě existovat a kde ?
12. 03. 2015 v 17:19Off-line igy  (38/173/81)
Mám seznamku pro kluky, které bere dogplay ;) :P Sice není čistě gay, protože jsem ji po čase otevřel i pro heterosexuály a ženy, ale kluci na kluky tam stejně pořád výrazně převládají.
12. 03. 2015 v 17:22Off-line Anonym
Igy No tak to je super konečně první odezva. Já sem věděl že se musí o seznamky snažit ještě někdo další. Paráda. tak snad se ozve ještě někdo další kdo se snaží o gay seznamku.
12. 03. 2015 v 17:24Off-line BussterX  (103/130/150)
No tak jako existenci specializovaných zájmových seznamek jako třeba zmínil igy nade mnou, tak to chápu, to má smysl, ale jinak fakt nemá smysl mít 100 gayseznamek stejného typu, na co šmejdit po 100 seznamkách a seznamovat se s někým o kom pak zjistím že ho znám z jiné seznamky pod jiným nikem a s jinou tělesnou váhou a věkem? : ))
12. 03. 2015 v 17:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Asi jsem to formuloval příliš složitě, takže jinak: NA CO KUR*WA POTŘEBUJEM HAFOOOOOOO SEZNAMEK KDŽ POČTEM SEZNAMEK NESTOUPNE POČET BUZERANTŮ? : )))
12. 03. 2015 v 17:47Off-line Anonym
BussterX : Proč by nemohly u nás vznikat seznamky zájmové a treba i ty typologické jako jinde , které se liší od obecných seznamek kam chodí každej, které máš ty na mysli a kde to není ani pořádné filtrované. Takhle sem to chtěl formulovat já.
12. 03. 2015 v 17:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): tak to sorry, tenhle argument mění situaci samozřejmě, v tomto s tebou souhlasím bez výhrad
12. 03. 2015 v 17:59Off-line Anonym
Takhle sem to myslel. Máme tady pouze 3 takové a to je dost slabota. Příspěvky se tam objevují v rozmezí 4 inzeráty za 2 měsíce, ale na druhou stranu je to pořád dobré na to že fungují cca 6 let. Pořád ale na tom nic nemění fakt že za takovými seznamkami stojí málo provozovatelů a tyto seznamky budou stále zapadlé někde na konci a pokud je člověk dejme tomu založenej na "zrzky " najde takovej server až po nějakým týdnu usilovného hledání. Tady se prostě nikomu nechce dělat propracované seznamky a mě by jen zajímalo jestli se někdo o něco podobného snaží nebo jak a třeba i na základním principu webových stránek.
12. 03. 2015 v 18:10Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): možná by pomohlo kdyby měl každý zrzek fotku v profilu na běžné seznamce a zájemce by si ho prostě našel : )) ale chápu už jak to myslíš, myšlenka je to určitě dobrá, existence databáze kde by si člověk mohl najít specializovanou seznamku podle toho co hledá by byla asi fajn, jenže to neudělá nikdo bez toho že by mu to slibovalo přinejmenším návratnost času a investic pokud by to chtěl udělat alespoň trochu profesionálně a ne někde pokoutně v prefabrikovaným serveru na e-stránkách : ))
12. 03. 2015 v 18:27Off-line Anonym
Já myslím takové ty seznamky, které jsou usnadněné a jsou přímo dělané na tuto typologickou problematiku. Oni takové jsou, ale je jich strašně málo a dají nějakej čas je najít. Ono vůbec nevadí, že by je měla v seznamu E-stránka nebo to Webnode. Za to se není třeba stydět. Zrovna na webnode vznikly stránky, které by normálně jinak neexistovaly. Jmenuju třeba stránky o wrestlingu pro kluky. Vždyt i tam se dá udělat kus dobrý práce a rozhodující je hlavně nápad. Ono když se někde zaregistruješ to taky není zrovna moudrá volba. Tím že se na seznamce zaregistruješ jsi monitorovaný ze všech stran. Do pošty ti může nahlédnout uplně každý a to se děje na denním pořádku. Tyto seznamky treba registrace většinou nemají naštěstí. No hlavně je důležitý nápad a seznamky rozvíjet ne je mít jen na jeden způsob. A těch je málo u nás :)
12. 03. 2015 v 18:39Off-line Anonym
Vždyt i stránky, které byly před několika léty brané za profi už dnes vypadají ještě daleko hůře než na webnode a e-stránkách, které dovolují pracovat už tématicky a graficky. Za uplné provizorní stránky by se mohly považovat osobní webovky některých gay rozcestníků. Tam ta grafika už pamatuje Titanik .
12. 03. 2015 v 18:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): mně fakt nevadí když si někdo kdo k tomu má přístup v mé poště přečte cokoliv co tam mám páč nikomu nepíšu nic kvůli čemu bych musel mít profil bez fotky : ))
12. 03. 2015 v 18:52Off-line Anonym
No ale to už se dostáváme trochu mimo téma. Než mám v plánu. :-)
12. 03. 2015 v 18:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): no když mně nedávno napsal jistý 25ti letý týpek který tu občas přispívá do debat, že ho rajcujou 12ti letí chlapci ale nepohrdl by i desítkou za jistých okolností, tak to pak jsou obavy z monitorování na místě pokud někdo má potřebu si povídat o takových humusech : ))
12. 03. 2015 v 19:05Off-line Anonym
BussterX Ano na té seznamce , kterou mám na mysli se zneužívalo sice jiných informací ne tak jak uvádíš ty, ale byli o tom screeny a plno negativních recenzí. Uživatelé pak dostávali do mailů pod kterými se zaregistrovali zprávy od provozovatele, které pak byly ukázkou toho co se může i na skvěle vypadající seznamce dít. Ovšem monitorování vládne a po těchto výzvědných technologií je velká poptávka na sledování a pohyb uživatelů.
12. 03. 2015 v 19:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Mně nemusí nikdo sledovat, já na sebe většinu věcí vykecám veřejně jako správnej exhib : ))
12. 03. 2015 v 19:34Off-line Anonym
BussterX tvoje soukromá pošta by mě docela zajímala ale to štěstí mají určitě jiní :-) Závidím jim :-)
12. 03. 2015 v 22:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): nejsem natolik sebestředný abych si myslel že zrovna na mou poštu je někdo zvědavej, spíš bych se bál obchodování s emajlovýma adrtesama který se občas někdy někde na nedůvěryhodných serverech obchodujou pro potřeby reklamních agentur a pak to zase*re mejly spamem : ))
12. 03. 2015 v 22:23Off-line Anonym
Provozovatelé seznamek jsou ve výhodě a nikdy nevíš z jaké strany udeří. Vem si, že seznamky dělá spíš mladší generace a není těžké si přečíst jejich pátrání po nějakých sledovacích vychytávkách jak by mohli vyzvědět o uživatelích víc a víc. Na webnode nebo E-stránkách to sice snad moc nehrozí ale i tam funguje bez registrace kontrolování pohybu. Ale to se opravdu dostáváme kam nechci a je to mimo Téma.
12. 03. 2015 v 22:42Off-line Anonym
Ted víme teda že jsou tady celkem tři vyjmenované seznamky. Jedna je na webnode o džínách a značkového sortimentu, druhá jak jmenoval Igy. Třetí, která je o bojových sportech na webnode, vyhraněná pro gaye. Takže je poznat, že gayové seznamky vytváří i když nejsou tolik vidět. Pokud tedy někdo vytváří další neznámou gay seznamku a klidně od Webnode nebo jinde nestydte se a dejte echo.
12. 03. 2015 v 23:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): no napadla mě kacířská otázka, na co potřebuje teplý kluk který se zajímá o to jak nejlépe poslat soupeře na zem danou problematiku konzultovat s teplým bojovníkem : )) jako chápeš, když mám nějaké hobby tak mně nezajímá orientace mého kolegy, ale to jestli mně v mém hobby někam posune a jestli se s ním mám v daném oboru o čem bavit ... ovšem stránku pro gaye kde se probírají firmy které vyrábějí dámské lodičky velikosti číslo 47 by kdejaká teta uvítala : ))
12. 03. 2015 v 23:50Off-line Anonym
BussterX : Stránky o bojových sportech a gay wrestlingu na webnode mají v popisu webu "Gay seznamka" a podle toho se i snadněji vyhledávají. Navíc fungují i jako komunita. Web je známý od roku 2010 a mají dobrou návštěvnost. Na to co septáš by ti musel odpovědět admin toho webu. Asi se kluci rádi seznamují přes tohle hobby a když je to gay seznamka tak asi hodně záleží na tom, že soupeř bude též Gay, to vědí asi oni nejlépe proč tomu tak je a v čem je význam této seznamky. Taky u této seznamky je zásadní informací, že jsou první, kdo na tento styl zprovoznil českou webovou prezentaci. Džíny a pánská moda není jen výsadou holek . I pánové se rádi oblékají a seznamují přes oděvy tak není problém na to založit další netradiční gay seznamku :-)
13. 03. 2015 v 00:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): no u oblečení a modních doplňků to chápu zcela, o tzv. "gay wrestlingu" kde není cílem nic jiného než se válet po zpoceném teplém soupeři jsem taky ledacos zaslechl, ale zdráhám se tomu říkat sport a ještě k tomu bojový čistě jen z vrozeného hnidopišství, jinak nic proti : )
13. 03. 2015 v 13:13Off-line Anonym
BussterX : Gay wrestlingové weby nejsou jenom o tom válet se po sobě. Gay wrestling může být jak erotický tak i klasický nebo BDSM a to není žádná válečka, ale protože je pro Gaye, tak se tomu říká prostě Gay. Koukni treba na https://www.meetfighters.com/

Stejně jako tam jsou podkategorie různých stylů + technik. Jakou kdo si vybere kategorii už záleží na něm.
13. 03. 2015 v 13:27Off-line Anonym
BussterX: Je to stejné jako když si řekneš, že gay seznamka zaměřená na oblečení musí znamenat nutně nějaké hadříky a přibuznělé svetříky. To je omyl trochu.
13. 03. 2015 v 13:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): jenže zakládat GAY zahradnický kroužek, GAY wrestling klub, GAY ble ble ble kroužek atd atd znamená trošku sám sebe zavírat do gheta (čistě filozofuju, nemám nic proti těm kroužkům, spíš naopak, ale přemejšlím o tom)
13. 03. 2015 v 13:47Off-line Anonym
BussterX : Je to prostě ale tak. Gay si tak snadněji najde tyto zájmové stránky. Obecný názor , že to co je gay musí znamenat erotické orgie je nesmysl. Kdyby české seznamky neměly v popisu pro koho jsou stranky určeny, tak by v tom byl bordel a mohli by to okupovat heteráci. To je docela známá skutečnost, že heteráci jakmile vidí že jsou gay seznamky otevřené už si tam dělají svoje . :-)
13. 03. 2015 v 13:58Off-line Anonym
BussterX : A taky ty české seznamky, které jsou treba typologické a zájmové jsou komunity hlavně. Například weby na medvědy jsou také velké komunity stejně jako na ten wrestling a tam je hodně důležité dát vědět pro koho jsou určené.
13. 03. 2015 v 13:58Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): [sic] "To je docela známá skutečnost, že heteráci jakmile vidí že jsou gay seznamky otevřené už si tam dělají svoje . :-" ... jak to myslíš? šak ať sem heteráci přijdou, pokud se budou chovat slušně tak s nima rád pokecám : ), btw jeden těžkej heterák tady je, mám ho v přátelích : ))
13. 03. 2015 v 14:10Off-line Anonym
BussterX To myslím tak, že když se na gay seznamce ( zvláště těch komunitních ) objevují heteráci tak je to tak trochu problém a gay seznamka už není gay seznamka ale miš-maš :-) gayové alespon ty admini se s heteráky moc nepářou jinde. Jenom čekám i já až mi tam tihle vlezou to se mam taky na co těšit. :-D
13. 03. 2015 v 14:17Off-line Anonym
BussterX : já nevím jak to mají jiní ošetřené ty seznamky ale viděl jsi výše co psal Igy . To pak tu seznamku téměř zničí když se to nekočíruje. Ale nevím, že by komunitní seznamky z webnode nebo tak s tím měli větší potíže , asi vědí jak tomu předejít. Nevím. je ale fakt, že na ty wrestlingové stránky měly tendenci i ženské lézt, ale už tam zmizely dámy. Tak nevím co tam udělali za opatření.
13. 03. 2015 v 14:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): dívej, znovu zdůrazňuju, že nemám nic proti specializovaným gayseznamkám s různým tematickým zaměřením, jen podotýkám že my gayové roky usilujeme o začlenění do většinové společnosti a odbourávání předsudků a hlásíme se o svá práva, a ty bys kolem nás nejraději postavil zeď a zavřel nás do gheta aby na nás ti zlí heteráci nemohli : )) chodil jsem ve velkoměstě kde jsem dřív bydlel do gaybarů na diskotéky, chodili tam běžně i hetero páry a neměli žádnej problém s tím že se před nima ocucávají kluci, věděli dobře kam jdou, když někdo prudil vykopala ho ochranka... tak by to mělo fungovat i na gay fóru... ve stylu - "přijď sem bez ohledu na orientaci, ale víš dobře kde jsi tak se chovej slušně nebo tě vykopnem" ... to je celý kouzlo : )
13. 03. 2015 v 14:28Off-line Anonym
BussterX : Jsou ale seznamky které o to neusilují o začlenění. Vem si jak se uzavírají weby na Medvědy. To už jsou celkem 3 velké komunity které se uzavřely a ted k tomu přibyli ještě tyhle další komunitní seznamky od webnode a e- strankách. Své komunitní seznamky uzavřely tvrdě i Lesby. Takže ne všichni provozovatelé stojí o začlenění. S náma by taky nejednali heteráci hezky na svých webech proto máme svoje.
13. 03. 2015 v 14:43Off-line igy  (38/173/81)
Tvorba gay seznamek a stránek je logická - prostě se ve své komunitě můžeme cítit příjemněji. A zvláště pokud chceme použít společný zájem k najití životního partnera, je v podstatě nutnost vytvořit specifickou komunitu gayů. Přece se v komunitě wreslerů nebudeš každého ptát, jestli zrovna on je ten pětadvacátý (čtyrprocentní).
Ale souhlas s BussterX, úplné uzavírání je blbost. Pokud se člověk chová slušně, není důvod, aby nebyl vpuštěn.
Svoji seznamku jsem otevřel hlavně proto, že komunita dogplay je poměrně malá - dnes má stránka 302 registrovaných. A žádný problém s otevřením nebyl. Naopak se tam občas objeví gay, který jen hledá mrd nebo pána a přitom na tento specifický fetiš vůbec není. Ale pokud neotravuje, proč ho tam nenechat.
13. 03. 2015 v 14:45Off-line Anonym
Je celkem bláhové si myslet, že všichni z LGBT co mají vlastní seznamovací stránky mají stejný sen o začlenění. Jde o seznámení a nikoli o propagaci LGBT vlajky. Na to jsou jiné organizace a jiné větve a máme volbu. Všímat si toho a nevšímat si toho. :-) Oni si dělají svoje a mi si také děláme svoje. :-)
13. 03. 2015 v 14:52Off-line Anonym
Ano pokud se chová slušně, jenže tady je jiný problém. Pamatujete na Xchat ? Tam stačilo jenom vstoupit do komunitní místnosti a už jste měli navěky zákaz. prostě i dneska jsou vysoce ortodoxní weby viz. tedy těch medvědů a gaywrestlerů + leseb kde vás prostě vyštvou ze seznamky a neřeknete ani Hop. Mě by heteráci na seznamce též nevadili, ale přece jenom kdybych viděl, že už to ohrožuje cíl mé seznamky už bych to musel řešit nějak asi.
13. 03. 2015 v 14:57Off-line Anonym
Dělat seznamku není žádnej med a je to docela starost. Na jednu stranu se ani nedivím že jich tady máme tak málo.
13. 03. 2015 v 15:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): tak já samozřejmě respektuju že každý zřizovatel serveru a každá komunita má právo si nastavit pravidla i atmosféru serveru jak sama uzná za vhodné, to nic proti, já jen říkám názor že jakékoliv ortodoxní postoje kohokoliv se mi moc nelíbí z principu : )
13. 03. 2015 v 16:24Off-line Anonym
BussterX : Přestože se že někteří heteráci tváří že nás dneska berou nemůžou se určité seznamky nechávat unášet iluzema. Ještě pořád přetrvávají ortodoxní postoje vůči veřejnosti a tak se uzavírají. Nemůžou všichni provozovatelé sdílet stejné přesvědčení a ukazovat LGBT vlajku na potkání. Ještě pořád si takový manažer LGBT vlajky může na gay serverech komunit vysloužit blokaci. To že se ti to nelíbí je sice hezký jenže vykládej to mravencům. :-)
13. 03. 2015 v 16:37Off-line Anonym
BussterX : Něco jiného jsou velké obecné seznamky těm nejde o zprostředkování seznámení tolik jako o propagaci gay aktivit. Naženou to všechno do jednoho chumlu a ted se dívejte na naše zprávy z domova a zahraničí a pojdte s námi do boje tolerance. Ty at se klidně otevírají. Něco jiného jsou ale seznamky specializované na jiné věci. Ty jdou jiným směrem. Soustředí se více na seznámení a paralyzují vše co by narušilo jejich snahu. :)
13. 03. 2015 v 16:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): ad "To že se ti to nelíbí je sice hezký jenže vykládej to mravencům. :-)" to nevykládám mravencům, to tady veřejně prezentuju svoje stanovisko k tomu sektářství, stejně tak jako tu veřejně prezentuješ ty stanovisko svoje, to tu za bolševika nebylo, že... : ))
13. 03. 2015 v 16:41Off-line igy  (38/173/81)
Tazatel - Myslím, že v posledním příspěvku máš trochu chybnou úvahu. Pokud seznamce jde o reklamu a ne o seznamování, musí právě zajistit, že bude inzerentům nabízet přesně tu skupinu lidí, kterou oni chtějí a za kterou si platí. ;)
13. 03. 2015 v 16:41Off-line Anonym
BussterX : No tak pokud mám seznamku ( komunitu )na oděvy tak tam určitě nebudu mít manažery kteří mi tam budou dávat na zed reklamy na Lady gaga :-D Tohle nikde jinde nevidíte než na velkých seznamkách.
13. 03. 2015 v 16:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): totiž takto, já jsem členem určité komunity která se podílí na určitém společném úsilí s použitím nemalého množství peněz a osobního času a práce, tato činnost nemá nic společného s něčí orientací na to či ono pohlaví (ani s politikou), jde jen o to společné úsilí a taky si dobře hlídáme koho mezi sebe pustíme, takže i tento princip akceptuju, jenže to je v reálném životě a netýká se to orientace, vykoupnout třeba holku která si zřídí profil na gayseznamce (protože tam má třeba kamaráda se kterým si tam píše) je prostě vrchol k****nismu podle mně
13. 03. 2015 v 16:48Off-line Anonym
BussterX : Jo ale takovou holku ty seznamky právě vykopnou stejně jako lesby vykopnou gaye. Taková je skrytá a neoficiální politika soukromých komunit seznamek. Jo je to k****nismus jenže to tak je. Stejně jako vládne rivalita mezi seznamkami a různých organizací. Proč mají treba medvědí komunity 3 zbytečné skupinové větve ? Protože jsou rozhádaní a soupeří mezi sebou. :) Odrazilo se to i na jejich stránkách tam teprve zažijete co je tvrdá komunita :-)
13. 03. 2015 v 16:56Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): no to je tvoje právo jako zřizovatele, ale je to ubohé, to sorry. Já mám zrovna tady na klucich kamaradku holku, která bydlí asi 15 metrů ode mně v reálu, chodíme spolu na cigáro několikrát za den, aby na mně nemusela klepat páč pak vždycky můj pes štěká děsně když zaklepe na dveře, tak mi tu prostě zdarma napíše páč na klucích.cz jsem pořád, prostě mi napíše že se jde hulit a já jdu, v profilu má že je holka aby z ní někdo ze zde přítomných gayů omylem netahal fotku p**a :DD ... a proto se mi tady líbí, že to tu free, alespoň jak jsem zatím zjistil : )
13. 03. 2015 v 16:58Off-line Anonym
Ale nejvíc tím jsou posedlé Lesby. ty si na svých seznamkách opravdu zakládají a běda jestli se tam ukáže mužskej. Mám kamarádku která je lesba a říkala že mezi nima je to taky na palici. :-) Tam je chlap ztělesněné zlo.
13. 03. 2015 v 17:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): no to já vím, lesby jsou samostatný živočišný druh : ))
13. 03. 2015 v 17:02Off-line Anonym
BussterX : Podivej treba lesby jsou ještě méně tolerantní než gayové. proto mám jenom jednu lesbu za kamarádku, protože to je nadlidský výkon si na seznamce najít takovou kamarádku. Všichni kdo není lesba se otočej zády a ignor. To samé sice kopírují gayové na svých webech ale pořád to ještě není tak špatný jako právě u leseb. Vykládej lesbě o toleranci a důvod proč by si na jejich seznamce nemohl být. Budeš s okamžitou platností vyhoštěn. A ty si tady stěžuješ na gaye :-D Proti tomu je to ještě slabý kafe.
13. 03. 2015 v 17:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): lesba je prostě baba s nejhoršíma vlastnostma z chlapa a gay je chlap s nejhošíma vlastnostma z baby : ))
13. 03. 2015 v 17:12Off-line Anonym
BussterX : Proto lesby raději chodí na gay komunitní seznamky kde je aspon vyhodí až po čase. Lesba ti nedovolí ani pouhou registraci :-D
13. 03. 2015 v 17:14Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): a divíš se lesbám? já ne, kdejakej heterák by poslal buzny do plynu ale honí si p**o nad pornem s lesbama a myslí si že v reálu je to jak v pornu a že kdejaký lesbický pár touží po tom mít v posteli nějakýho plešatýho nadrženýho heteráka s bujnou fantazií : ))
13. 03. 2015 v 17:19Off-line Anonym
Jo lesby prostě zůstali někde v 80 a 90 letech ty si ještě nezvykli na současnou dobu a podle toho to taky vypadá. To je právě to, že kluci jsou zvyklý na velký seznamky a neznají tuhle pitomou politiku menších seznamek. Nejhorší na tom je , že třeba když jsi na takové menší seznamce at už na Webnode nebo E-stránkách tak je to ještě horší protože tam tě berou jakoby za jednoho z nich a spolupracují všichni. Jeden řekne druhýmu a už to jede. jenže co má dělat treba kluk, který tuhle komunitní seznamku potrebuje , protože je specializovaná přímo na jeho problém. Představ si treba kluka který je Trans a ted se nemá kam jinam obrátit. To je peklo.
13. 03. 2015 v 17:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): no nevím, já s transkou žil 13 let ve společný domácnosti ve vztahu a ta na internetu byla si 2x v životě a teda peklem evidentně neprocházela : ))
13. 03. 2015 v 17:27Off-line Anonym
Stejně dobře kdyby treba vznikla seznamka pro malé kluky tak to bude též vedená komunitní seznamka a co si takovej kluk počne když nebude mít kam jít jinam protože měří treba 150 cm. Ted se bude muset přizpůsobit té komunitě a bude muset skákat podle jejich pravidel. Komunity jsou zlo jenže komunity byly a stále budou jedna velká rodina :-)
13. 03. 2015 v 17:35Off-line Anonym
BussterX : Transky si zakládají své vlastní webovky protože na ně ještě nebyla specializovaná samostatná seznamka. Transky se na druhou stranu vyznají v oblečení takže ty jejich weby jsou spíše reklamy modních kolekcí. Kupodivu na jejich stránkách jsou ženy vítané ale to je tak jediné kde se to toleruje. Transky jsou umělkyně oni hlavně musí mít stránky, kde by se propagovalo jejich umění. Oni gaye ani tak nepotřebují k životu jako divadlo a mít kde angažmá.:-)
13. 03. 2015 v 17:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): LOL... moje transka pracovala v kuchyni což mělo k umění doooost daleko : )) naopak mně umění živí víceméně... moc paušalizuješ : ))
13. 03. 2015 v 17:41Off-line Anonym
Igy : komunitním specializovaným seznamkám o reklamu nejde. Taky nikde nevidíš, že by mívali bannery a vtírali se jiným seznamkám do přízně. Jedou si sami za sebe. Lidé si je sami najdou časem.
13. 03. 2015 v 17:44Off-line Anonym
BussterX : tak co jsem osobně poznal těch pár trans tak jim o umění šlo. Ty nás měly spíš jenom za společníky u stolu a kdyby si měly vybrat mezi mikrofonem a chlapem tak si vyberou ten mikrofon.
13. 03. 2015 v 18:02Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): nakonec jde vždy jen o jedno : )) no hele já myslím že pokud sem nepřispěje někdo další mimo nás dvou, tak že už jsem svoje řekl, víc k tomu zatím nemám jaXi co sdělit převratného, webovky mám sice dvoje s unikátníma proklikama na jedněch okolo 3000 za měsíc, ale tematicky zaměřené pro gaye opravdu nejsou ... ačkoliv já návštěvníky nelustruju podle toho kam strkají svůj ohon : )) tak ať ti to funguje podle tvých představ : )
13. 03. 2015 v 18:28Off-line Anonym
BussterX : teprve začínám no snad vytvořím tu pravou Gay sektu jak říkáš a přispěju tím trochu do mlýna :-D
13. 03. 2015 v 18:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tazatel): Good Luck... (obvykle píšu jen GL ale ty bys to asi pochopil jako Gay Lesby :DD) tak ať se daří chlape : )
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload