Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Asi nemá zájem

14. 03. 2015 v 22:19Off-line Anonym
Píšu si s jedním klukem kterého miluju
Stále mu píšu a on mě jen odpovídá na otázky... občas se stane ze se zeptá na něco, ale fakt málo kdy.
Když jsme spolu venku je vše super, ale když si píšeme tak bych ho zastřelil.
Jezdí za mnou když má možnost a vídáme se kdy to jen jde. (Je gay)
Poradíte co mám dělat?:(
14. 03. 2015 v 23:01Off-line payafefe  (25/-/-)
Ano. Na chatu je to vždy jiné než venku. Možná děláš tu chybu jako jsem dělal já, psal jsem až moc často.
Zkus jednou počkat, až napíše sám od sebe a uvidíš, jak mu na tobě záleží. Já třeba zjistil, že mi nenapíše sám od sebe vůbec i když to bylo venku super, ale to ti nepřeju!
Možná tě příjemně překvapí.
14. 03. 2015 v 23:23Off-line Hagal  (32/180/90)
Ze stylu psaní bývá mnoho poznat, pokud vedeš obvykle diskuzi ty a protějšek se zmůže jen na odpovídání na otázky, je zjevně někde problém. Buď nemá zájem, je to těžce introvertní pruďas, nebo v tom lepším případě si jen nerad píše.
Tipnul bych to ale na to, jak už tady zaznělo, že moc tlačíš na pilu. Je důležité zůstat i před druhým sám sebou a neomezovat se, ale někdy člověk dokáže být otravný, aniž by si to uvědomoval.
14. 03. 2015 v 23:23Off-line Twinkie  (28/173/-)
Znám ten pocit. Mám něco podobného :-(
15. 03. 2015 v 00:17Off-line Levent  (102/180/75)
No taky mám to samé, mám ho moc rád ale zaškrtil bych jej:-))
15. 03. 2015 v 12:32Off-line Spectre  (25/176/65)
Dsiv... omlouvám se všem, že budu sprostý, ale vidím tě na každé možné konverzaci a vždy máš nejd***lnější odpověď, .... jsi opravdu takový i*****l ... nebo to snad jen hraješ? Neviděl jsem od tebe jediný rozumný komentář. Sorry.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 03. 2015 v 00:08Off-line Michalel  (36/178/88)
Prostě není tak ukecanej a když nejste spolu, tak chce klid. Klasickej introvert, což není chyba, ale vlastnost. Neuteče ti, i když si nebudete psát každou desetinu vteřiny :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 03. 2015 v 00:28Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Já taky nesnáším v chatu ty neustále dokola se opakující povrchní otázky ve stylu "Čau, co děláš, ty moje zlatíčko?" "Máš se?" "A co děláš teď?" "Jsi tam?" "Jsi moje zlatíčko, víš to?"

Takovéhle stíhačky, v našem případě stíhače, kteří by si s tebou chtěli psát nonstop a ještě s neustále se opakujícími otázkami a konstatováními a nenechali tě chvilku v klidu, si často sami zničí vztah vlastní vinou, protože jsou nesmírně otravní.

Proto souhlasím s oxidem Dsivem, který je sice cynik rozený pro pěst, ale v tomto případě na to kápnul. :-P
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 03. 2015 v 01:33Off-line Pippin  (103/-/-)
Souhlasím jak s Dsivem tak i s Lukino_Luk. Není nic horšího než když si s ním chceš nonstop psát. Ono to totiž rychleji omrzí.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload