Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nadávky od otce

15. 03. 2015 v 20:31Off-line Anonym
Ahoj,
pisu rozhorcenej tak sorry za preklepy a za pripadne chyby, rodice vedi ze jsem teplej, mamka to vio neco dele nez otec, s nim jsem nikdy moc nevychazel ale dalo se to, ale dnes si myslim ze to opravdu prepisknul. Byl jsem v koupelne a predtim poprosil mamku aby me ostrihala, tak me strihala, ja se pak umyl a jelikoz jsem mel vousy tak jsem se strojkem i oholil na minimum, a mel jsem i delsi nehty tak zastrihl, a vycistil si usi tycinkami... Mmyslim si ze tohle jsou naprosto normalni hygienicke navyky a neni na nich nic soatneho nebo ano? Nepripadam si zzenstily, ale opravdu nehty, usi, zuby... Ty jsem ani nestihl
Kdyz jsem byl u cisteni usi zaslechl jsem jak fotr nadava co tam delam k***a tak dlouho...
Tak jsem rekl coze? Ze me mamka strihala a ze si cistim usi ter, a on aha ty k****ne a to si cistis usi pul hodiny? Tak rikam, jeste jsem se holil a byl ve sprse ne?
A on ty d***le takhle dlouho tam neni ani zenska, tak abych uz nemusel dal nic poslouchat,rychle jsem docistil usi a kdyz jsem sel kolem nej, tak mi rekl ze jsem d***a, ze tohle neni normalni ( kdybyste slyseli ten ton)... :'( achjo

Neprijde mi to jako normalni, a mamce se to samozrejme moc nelibilo ale jen vedle nej lezela a nic nerekla no :( nevite jak se proti tomu nejak branit? Je mi 17, mam v planu se druhy den po 18. stehovat,bud ke znamym a nebo s kamoskou do podnajmu... Mate nekdo takove rodice? :( dekuju za odpovedi
15. 03. 2015 v 20:42Off-line Pigi  (24/186/85)
Mám a přesně proto jim to nechci říct protože kdokoli by měli špatnou náladu tak by mě urazeli atd.. Stačí že to dělají teď že jsem d***l,magor, k****n atd.. A že to není příjemné takže znám a radši jim to neřeknu :/ :(
15. 03. 2015 v 20:44Off-line eldorado  (103/-/-)
No tohle ne,ale něco podobneho.jestli chceš tak napiš
15. 03. 2015 v 20:50Off-line Anonym
Vim ze podnajem je tezkej, ale kamaradka by ho mela za levno prptpze to je rodinej byt.... Ale stejne, proste neprijde mi to normální, mame svoji hrdost a nejsme zadni deti... aa presto ze je mi 17 za par mesicu budu plnoletej a budu resit problemy sam, budu mit svoji odpovednost, tak fotr dela takovyhle p*****ny :( tak strasne rwd bych na nej neco vymyslel na c***ka, klidne bych na nej podal nejakou stiznost, ale vim ze tim padem by se to tykalo i mamky ktera za nic nemuze, nemuze za to ze se z fotra stal takovejhle k****n :'( :'( diky bohu ze jsem po mamce
15. 03. 2015 v 21:14Off-line Lollo  (29/-/-)
Naozaj veríte, že prídu 18. narodeniny a váš svet sa zrazu zmení? Len tak, mávnutím paličky budete zrazu niekto úplne iný?! Osemnástka nič nového neprinesie. Deťmi ostanete ešte hodne dlho. Niekto aj po celý život. Taká detská naivita zas nie je úplne zlá. Aj keď sa v dnešnej spoločnosti plnej superhrdinov môže považovať za slabosť.
Je naozaj smutné, že rodičia zastávajú takýto postoj k svojim deťom, nech už sú akékoľvek. S týmto sa ale poradiť nijako nedá. Môžeš sa len obrniť.
Ja mám s rodičmi úplne iný vzťah... ale to je vedľajšie. U nás by sa to nestalo. Nikdy.
15. 03. 2015 v 21:26Off-line payafefe  (25/-/-)
Bože to je hajzl.
Mám to podobně, určitě ne tak hrozně ale je to podobný neandrtálec. Nevím, jak ti poradit, jen držím palce
15. 03. 2015 v 21:39Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Nemas pusu?
16. 03. 2015 v 08:42Off-line onlip  (61/180/84)
Pokud se tak otec chová, nejspíš si léčí své komplexy. Nemá právo dělat to tímto způsobem. Současně ty nemáš právo ho ponižovat, pochop, že tomu všemu nerozumí, postupně si bude muset zvykat. Měl jsem s otcem velké konflikty, jediným řešením bylo přesáhnout ho, dokázat mu, že zmůžu víc než čeká. V našem věku už jsme smířeni.
16. 03. 2015 v 09:04Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Onlip: Lze to chapat tak, ze se leknul svyho stari, tak to chce mit urovnany?? Tim spis bych se na neho vykaslal..
16. 03. 2015 v 09:42Off-line onlip  (61/180/84)
Sonicboom: Můj otec byl vždycky velmi vyrovnaný, klidný, ale já mu situaci komplikoval, byl jsem přesný opak. Dodnes jsem. Nemyslím, že se otec lekl svého stáří, věk nese skvěle, je mu 86, mentálně je na tom tak, že bych mu to mohl závidět. Jenom nemůže pochopit můj svět, ale snaží se. A já vím, že ho budu muset koupat, udělám to. To je spíš urovnání z mé strany.
16. 03. 2015 v 19:33Off-line vegantronic  (38/186/77)
Osamostatnit se je podle mě řešení a 18-té narozeniny to opravdu řeší. Pokud se rozhodneš žít v podnájmu tak už nemá nikdo kdo co do toho kecat... Je možné také případně žádat o pomoc od státu, např. dávky v hmotné nouzi. Ale podnájem také stojí peníze, tudíž je nutná brigáda atd.. Držím palce.
16. 03. 2015 v 19:47Off-line Centaur  (43/177/-)
Neumíte pracovat psychologicky s rodičema. Každej svý rodiče musí znát měl by tim logicky vědět co na ně platí. Za 17 let s nima žití nevědět jak si je podusit, aby zkrotli no teda pardon :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
16. 03. 2015 v 20:22Off-line vegantronic  (38/186/77)
Není třeba doma dělat zle hned... Ale někdy osamostatnit se naopak vztahu s rodiči pomáhá. Já třeba teď s tátou mám mnohem lepší vztah než když jsem bydlel s ním...
16. 03. 2015 v 20:32Off-line Centaur  (43/177/-)
Když se bude mladej kluk už v 17 podřizovat agresivním poznámkám které ho narušují v soukromém životě , utěk to nevyřeší. Když uteče zbaběle aby se nemusel rodičům postavit bude z něj věčně ustrašenej zajíc , který bude před rodičema utíkat pořád a mimo domov si nalhávat že to vyřešil útěkem jako hrdina. S rodičema se musí umět zamávat a v 17 letech je na to člověk starej dost aby to zvladl.
16. 03. 2015 v 20:36Off-line Anonym
Kluci vážím si odpovědí co tu padají,
centaure- rodičům se postavit v 17 opravdu nejde, každý má jiné rodiče, a já s nima mávat neumím... mamku si zpracuju ale otec je nezmanipulovatelnej.... horká krev, každý konflikt končí svým slovem a nemá cenu se s ním o čemkoliv bavit, sice si tu řikate jak my co nam je 17 si myslime že padne den osmnáctin, a světe padni mi k nohoum.... ale v nekterych pripadech to tak opravdu je, muzete odejit z domovu a uz se nevratit, odstehovat se, a nikdo to resit nebude... rodiče mohou byt max. zklamani ze ztraty, ktera by driv nebo pozdeji stejne prisla, ale o to tolik nejde... jde o to, že proč snášet tyhle buzerace? proč trpět dobrovolně ? když tam být nemusím, a stejně ten problém nevyřeším... jinak než odstěhováním se? neberu to jako útěk, prostě jen klidný odchod z domácnosti ve které se necítím nejlépe, a je smutné že je to způsobeno právě jedním z rodičů
16. 03. 2015 v 20:41Off-line Hypatia  (31/185/72)
Já plně souhlasím s Centaurem. Každý člověk má určitý psychologický profil. Čím starší je jedinec, tím je "specializovanější" a tudíž pravděpodobně rigidní vůči změnám. Každému imponuje a zároveň hnusí něco jiného. Možná není od věci si sednout s rodiči a probrat to s nimi - nikoli však svou orientaci, nýbrž tvá averze vůči jeho nemístním poznámkám (zkus mu to říct nenásilně a asertivně).
16. 03. 2015 v 20:41Off-line Centaur  (43/177/-)
Ale de se postavit. Tátové maj jinou psychologii než matky a v 17 letech ti nemůže vytýkat že jsi ve sprše. To by ti za chvíli mohl vytknout že chodíš na WC nebo že treba i dejcháš. Tím jeho povahu útěkem nespravíš ba ještě v něm vyvoláš pocit že má právo s tebou zacházet jako s hadrem a ještě víc tím ublížíš matce. Když utečeš budeš na sebe pyšnej ? Tak to teda klobouk dolů.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
16. 03. 2015 v 21:11Off-line Lollo  (29/-/-)
Nie každý je ale silná osobnosť, aby sa vedel takýmto problémom postaviť. Je to však skúška, ktorou si musíš prejsť. Ber to ako výzvu. V živote budeš podobných situácií riešiť ešte mnoho, nemôžeš sa pred každým otočiť a ujsť!
U nás to funguje ako poviem ja. :D Neviem si predstaviť, žeby som sa s rodičmi vadil o takýchto blbostiach.
16. 03. 2015 v 21:15Off-line Centaur  (43/177/-)
Podivejte se chlapci na to z druhé stránky. Za rok budete mít 18 a můžete si domů chodit kdy chcete. Už tak si zmizíte z dohledu s rodiči dost. A oni si budou čím dál tím víc uvědomovat, že nebude dlouho trvat a odstěhujete se. Dávejte jim najevo, že s nima nebudete od rána do večera , najděte si práci, kluka a uvidíte jak vám to zabere času od rodičů. Odejít můžete, ale myslete taky na zítřek. Co zítra co pozítří co za týden ? Ale uznávám, že každá rodina nemůže být normální to je pak zase uplně o něčem jiným. V takových případech se musí jednat rychle pokud je alespon dítě normální a nechce skončit v blázinci :-)
16. 03. 2015 v 21:32Off-line Anonym
Věřte mi, já znám svého otce nejlíp... on se nezmění, čím je starší tím je horší... ano bude mi líto mamky, protože si vzala takového č***ka a splodila s ním děti, a to že v životě budu mít takových situací ještě spoustu? to je mi u p***le.... budou to jiné situace, a navíc situace kdy si budu moci otevřít držku a nikdo mi za to nedá posranýho zaracha, nezmlátí mě za to, neodtrhne od světa, nezakáže co bude moct... on si prostě jen myslí že dokud na mě má vliv musí toho využít, tudíž mi do osmnactin chce dělat peklo, já toho vydržím hodně... a opravdu to nefunguje tak že padne 18 a já si můžu domu přitahnout v kolik chci... to jako vazne ne :D stale budou pravidla, ktera kdyz nebudu dodrzovat prijde trest (sice ne v podobe fyzickeho, ale bude to treba ze mi nebude neco platit- protože už nemusí žejo)

na brigády chodím i ted, a bere to dost času to vím, kluka taky mám, a taky vím že to bere dost času, a to mame s rodicema dohodu, já defakto ráno v 5 vypadnu a přijdu v 18h večer domu... doma pomaham a vsechno, nevim co uz vic pro nej delat, nikdy mu nebudu dobrej.....

a psychicky na nej jít nemuzu, on je silnej, já nejsem slaboch, ale prostě s ním není jiné řešení než od nej odejit, at si schnije sám... třeba mu časem dojde že se choval jako úplnej hulvát, a k****n..., kazdej nemá rodiče takový že když je pošlete dop***le, tak za vámi přijdou na kolenou, s cukrovinkama a zacnou vam rikat noo promin my to přehnali, ted muzes chodit domu v kolik chceš, pařit si kdy chceš a na školu se taky vyser nam je to jedno :D

to teda REALLY NOT!
16. 03. 2015 v 21:55Off-line Centaur  (43/177/-)
Anonym (smutnak): Hele mě Táta taky nešetřil doma. Navíc já sem byl ještě z děcáku jako malej capart takže sem měl doma ty pravý galeje. Táta paradoxně se mnou neměl žádný slitování a musel sem jednat jak chtěl hlavně on. Myslíš že sem toho taky neměl plný zuby a klidně sem mu mohl říct na ferovku hele ty nejsi muj pravej tak se dekuj a neřvi na mě. Vyčítal mi i takový blbosti co mi dělali radost že normální kluk :-D jako já by po něm musel hodit popelníkem. Taky si myslel, že má nade mnou vliv když mě ještě není 18 let a taky mi to dával sakra na jevo. Ale přijde období kdy si tátové uvědomí, že jim jednou skončí vláda a dělají proto ještě větší rámus a hysterie. Hledají si nesmyslné záminky, aby ještě z posledních sil dokázali , že mají navrch. Musíš najít v sobě odvahu a taky už říct co si myslíš i za cenu toho, že si tě nebude nějakej čas všímat a nepřijde k tobě s kytkou a bonbonierou :-D Nedělej pro něj už nic, jen si žij svůj vlastní život. On platit nemusí ale tobě by to melo bejt jedno protože už máš nárok na to, aby sis to mohl platit sám za sebe. Tresty kterejma tě může zasypávat ted, jsou už stejně k smíchu. Čím víc se budeš podřizovat tím víc to bude horší a horší. On se ted jenom dotkl tvého Ega nic víc. To se ti ještě v životě stane sim tě :-D
16. 03. 2015 v 22:03Off-line Anonym
Řešení je odchod z domu :) pro mě ... tím bych to asi uzavřel, ale děkuju všem co sem napsali, i tobě centaure... nemel jsi to lehké, ale každý otec a každé dítě je jiné :) naco budu doma a budu si to platit sam kdyz doma byt nemusim a budu si to taky platit sam :) f**king father :*

love me like you do :D díky všem, hned se cítím víc nabitej energii, tak jeste par mesicu a hurá na stěhování
16. 03. 2015 v 22:07Off-line Centaur  (43/177/-)
Fain tak doufám že to byl pro tebe tady relax a máš k odchodu z domu ještě větší motivaci :-D A co treba rovnou emigrovat ze státu ? :-D
16. 03. 2015 v 22:09Off-line Anonym
Tak jako mít na to prachy vůbec neváhám protože o českém státě by se tady dalo diskutovat hrozně moc :)
16. 03. 2015 v 22:13Off-line Centaur  (43/177/-)
Mohl bys treba vyřešit jako Dian Fosseyová, kterou lidi taky štvali a tak se rozhodla žít mezi horskými Gorilami :-D
16. 03. 2015 v 22:14Off-line Anonym
-_-
16. 03. 2015 v 22:18Off-line Centaur  (43/177/-)
Neníí to krásné žít daleko pryč od skutečnosti a reality každodenního života ? :-D http://data.info.sk/…sseyovej.jpg
16. 03. 2015 v 22:19Off-line Hypatia  (31/185/72)
Mno, ale Dian moc neskončila hezky teda :P..
16. 03. 2015 v 22:21Off-line Centaur  (43/177/-)
Hypatia : to ano stalo se jí to osudným, ovšem Jane Goodallová se nenechala tak unést jako její kolegyně :-) ta alespon dálkově udržovala nějaké styky s National geographic :-D
16. 03. 2015 v 22:22Off-line Hypatia  (31/185/72)
Četl jsem kdysi její biografii v angličtině a musím říct, že až zas tak mimo civilizaci nebyla :P :D.
16. 03. 2015 v 22:24Off-line Hypatia  (31/185/72)
Ale chápu no, je to taková romantická představa :D. Kdo byl takovým pravým bohémem byl pro mě Diogenes - pravý hipster po všech stránkách :D
16. 03. 2015 v 22:26Off-line Centaur  (43/177/-)
Hypatia Ale na lidi a rodinu zanevřela hodně festovně. Vždyt Dian dávala svou nenávist najevo i těm málo domorodcům co jí dávali každý den čerstvé mléko a při tom za její problémy nemohli:-)
16. 03. 2015 v 22:27Off-line Hypatia  (31/185/72)
Jo, ale (s dovolením) nechat se prcat od fotografa, to se nechala :D...
16. 03. 2015 v 22:32Off-line Anonym
Tak o čem je tohle téma? pište si do chatu ne
16. 03. 2015 v 22:34Off-line Centaur  (43/177/-)
Anonym (smutnak)? já mam dneska dobrou a sdílnou náladu a aspon se odlehčí toto smutné divadlo. Dopřej nám trochu té radosti ze života. :-)
16. 03. 2015 v 22:35Off-line Hypatia  (31/185/72)
Mno, to téma není jen tak :D. U goril to funguje tak, že alfa samec vládne harému a děti odrostlé musí pryč z domů no... (ale musí umět se o sebe postarat :) ).
16. 03. 2015 v 22:40Off-line Centaur  (43/177/-)
To jo v téhle říši to je opačně to máš pravdu. Alfa samci vyhoděj svoje děcka z baráku bez řečí do reality at se jim to líbí nebo ne. To jen tady má takovej potomek dvojí volbu. Zůstat nebo jít. https://www.youtube.com/watch?…
16. 03. 2015 v 22:51Off-line Centaur  (43/177/-)
Taky skvělá bomba od Marty k odchodu z baráku :-) https://www.youtube.com/watch?…
16. 03. 2015 v 22:55Off-line Hypatia  (31/185/72)
Prostě jednou musíš zvládnout přejít Jordán no :D https://www.youtube.com/watch?…

(ne, už nebudu dávat off-topicy :D )
16. 03. 2015 v 23:00Off-line Centaur  (43/177/-)
No jo ale helena v Jordánu zpívá vyslověně o útěku navíc ještě z vlastní země tak k tomu přímo navádí nestyda jedna :-D Marta aspon má v textu radost z odchodu a o větru ve vlasech zpívá. To má člověk opravdu chut z toho baráku odejít s radostí :-)
17. 03. 2015 v 10:55Off-line Projekt  (48/177/74)
Moje rada je, že ho máš vždycky a zcela v klidu a s klidným tonem nějak setřít a čím víc nadává nebo řve, tím víc bych mluvil pomaleji a v klidu, kdybych to já osobně už nevydržel, tak bych ho sjel jak prase. No ale tohle od něj není hezký a moc pochopení asi nemá . Buď ho zpracuj a vysvětli mu jak se věci mají a třeba dá pokoj nebo se opravdu odstěhuj ale vše si nejdříve pořádně naplánuj ,,,
17. 03. 2015 v 12:03Off-line colombo  (103/192/90)
Popisovaný přístup těchto rodičů jistě správný není. Odstěhování se v 18 ti letech je jedno z možných řešení, ale nutno zvážit, zda si to může člověk dovolit, spousta mladých je dnes bez práce (úmyslně, či neúmyslně) a jakýkoliv podnájem stojí peníze, takže bez práce bych o tom vůbec neuvažoval. Mnoho mladých již na sobě pocítilo, že dovršením plnoletosti či absolvováním školy životní boj nekončí, ale naopak začíná...
17. 03. 2015 v 12:21Off-line Centaur  (43/177/-)
To ano musí si sami žehlit, sami si musí prát, sami si kupovat jídlo, ale nemusí to být takový horor stačí si najít dobrou partii jak je dobrým a vychovaným zvykem dobré hospodyně :-D
17. 03. 2015 v 12:27Off-line vegantronic  (38/186/77)
Odchod z domovu je řešení, ale je to pád do reality. Je to o tom si uvědomit, že nikdo nic zadarmo nedá a bude muset člověk makat třeba v práci za 13 hrubého, protože lepší bez dokončeného vydělání sehnat nelze. A k tomu si samo dodělávat školu. K tomu člověk poprvé dojde do kontaktu s úřady, lékaři atd.. Ale pokud to člověk zvládne tak ho to dokonce života posilní a jen tak ho už nic nepřekvapí. Každopádně absolutně na p**u je se hned kvůli tomu zadlužit nebo tak. To je cesta ke dnu. Pokud si na to Anonym věří, tak jsem pro si vyzkoušet školu života. :-)
17. 03. 2015 v 12:35Off-line Centaur  (43/177/-)
Škola života už dávno neexistuje. Všechno je ted právě jednoduší. Zbytečně ho strašíte :-D je hrozzně jednoduchý prásknout dveřma a zbavit se rodiny, který jsou děti v dnešní době stejně ukradené a ještě jednoduší je si zařídit pohodlný život pěkně mimo dosah jejich řečí. Kord když je člověk mladej a umí si fandit že jo. :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 03. 2015 v 12:41Off-line Centaur  (43/177/-)
Liduška Baarová na to byla mistryně. Jenže ona se jich takhle nezbavila ona je napřed donutila vyskočit z oken a až pak si začala užívat :-D Život je přece tak nádherný tak proč se otravovat s rodičema :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 03. 2015 v 13:27Off-line vegantronic  (38/186/77)
To si nemyslím, že je jednodušší odejít z domova jak dřív. Ok, spolubydlení a podnájmy jsou běžnější jak dřív. Zas ty ceny nájmu šli rapidně nahoru. Vem si, že třeba v Praze neseženeš pokoj pod 4500. O nájmech garsonky ani nemluvě. To je polovina nějaké brigády, tři čtvtečního úvazku nebo tak... Práce pro studenty asi je malinko víc, ale miyerně placené. 75 kč na hodinu je ještě dobrý...
17. 03. 2015 v 13:37Off-line esthetique  (41/-/-)
Vegantronic: vítej do kapitalismu & 21. století.
čím víc jdeš na východ a jih evropy, tím víc mladí maj tendenci se flákat, válet se doma a uzavírat kšefty s rodičema typu: já budu žít svůj život podle VAŠICH představ, když mě necháte napokoji a budete mě co nejdéle živit. (taková babka v důchodu na Ukrajině řídí padesátičlennou rodinu a všichni skákaj jak píská) naopak, čím víc na Západ, tím jsou mladí samostatnější, zodpovědnější a ambicióznější
aneb jak se říká v básníkách: NA KOMPROMISY JSME JEŠTĚ MOC MLADÍ....
17. 03. 2015 v 17:10Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (smutnak): Že je otec sebejistý, to je možná jen jeho maska. Podívej se na film Americká krása, pokud ho neznáš. On má každý někde slabé místo. Spíš jde o to ho nezneužívat, pokud to jde. Ale i když si slabé místo svého otce jen uvědomíš, pomůže ti to k nadhledu.
17. 03. 2015 v 21:15Off-line comrade  (39/195/102)
Uši se opravdu tyčinkami nečistí, ani na ušním mi to nedoporučili. :)
18. 03. 2015 v 11:47Off-line galileolevi  (51/187/82)
Vegantronic: Tak jsi to četl, jak to je s tou východní morálkou. Jedinej estethique s tím něco dělá a importuje d***litu a lenost na západ. :D
20. 03. 2015 v 17:44Off-line swager  (25/-/-)
Rodiče bych na tvým místě totalně seřval, včetně mamky samozřejmě.
Pořídili si tě a musí tě brát takovýho jaký jsi, a klidně jim řekni ať jsou rádi že jsi takový jaký jsi než být někde na drogách... (doufám že nejsi :D)
Tohle opravdu není normální a je to na sociálku. Jsi naprosto vpohodě normální kluk.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload