Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nevim co mám dělat

22. 03. 2015 v 00:29Off-line Anonym
Ahoj
Tak začnu tím že jsem ve škole asi před 7 měsícema poznal strašně úžasnýho kluka. Byl to jak kluk z mých snu ne jen vzhledově ale hlavně i povahově... a ja jsem věděl že se do něj dřív či později zamiluju... Aby to bylo horší nebo lepší furt nevim...tak jsme se stali nejlepšími kámoši a řikáme si všechno (teda až na tu část o mě) svěřil se mi že byl na základce šikanovaný za to že někdo tam nakecal že je gay. A máme spolu fakt dobrý vztah. Kdykoli něco trápí mě okamžitě to pozná a snaží se mi nějak pomoct. A často se "perem" a většinou vyhraje on protože je silnějši a větší (on si do toho ještě sundavá triko :3 ) a mnohdy jsme v poloze kdy na mě buď leži jako na břiše a jsme od sebe obličejem jen několik cm a já mám cždy takovou chuť mu dát pusu ale bojim se... Nebo poloha ve který me jakoby objíma zezadu a uplne se na mě mačká ale ja musim dělat že se z toho chci dostat ale přitom bych se v jeho náručí nejradši schoval před světem. Tak jsem si řekl že mám možná štěstí a že je taky gay jako ja. Ale asi před 2 měsícema když mě seznamoval s jeho kámoškou tak mi došlo že pro něj to nebyla jen kámoška a on mi to nakonec sám řekl že ji strašně a dlouho miluje ale že to je jen jednostranný a jak ho to strašně ničí když ji vidí jak se trápí zas kvuli jejimu klukovi a tím pádem mám úplně stejnej případ :'( (je to trochu zamotaný) no a já jsem samozřejmě do něj teď zamilovanej až po uši... Já chci být furt s ním ale ve větsině případů když si něco domluvíme tak mu zavolá ona (a já protože jsem až moc hodnej a vím co pro něj znamená a že chce bejt radši s ní než se mnou) tak mu samozřejmě řeknu že mi to nevadí ale ve skutečnosti většinou probrečim celý večer. Ale mám někdy pocit že on to ví ale nic s tim nedělá... Mám strašnou chuť mu to všechno říct ale bojim se že by to zničilo naše přatelství :(
Tak se ptám co bych měl dělat protože já už to takhle nevydržim.
22. 03. 2015 v 00:53Off-line onlip  (61/180/84)
Jednoduše to řekni, nebo jinak dej najevo.
22. 03. 2015 v 02:38Off-line ozvien  (73/-/-)
Touha po lásce a štěstí je v tvém věku veliká život jde pořád dál, láska má dvě tváře. Jedna tvář je iluze a druhá tvář je nejvyšší pravda. Pokud se podaří obě tváře oddělit máme život bohatší. Máš jenom dvě možnosti, buď se trápit a nebo něco udělat s tím, že to buď vyjde nebo ne.
22. 03. 2015 v 07:43Off-line fuunnky  (36/-/-)
Uple ta chapm, som v takej istej situacii, ak chces napis , mozme o tom pokecat
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload